Kto chce przełożyć mecz z Piastem?

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez voytech 2003-03-13, 9:50 am

Siedza przy jednym stole, bankier, pija wodeczke i przybijaja "piatke": kolejny raz udalo sie popsuc szyki pierunskim gorolom.
voytech
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2003-01-06, 12:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: ciekawostka

Postprzez Poinformowany 2003-03-13, 11:00 am

bankier napisał(a):w dzisiejszym wydaniu Trybuny Śląskiej znajdziecie wypowiedz dyrektora piasta: "w lidze powinno grać 7-8 zespołów, które na to stać" - qrwa człowiekowi pomieszało się w głowie, to jest trzecia liga i nie jest ona szczeblem centralnym! dla mnie wszelkie pomysły "redukcji" lig do 8 zespołów są paranoją!


Gdyby grało 7-8 zespołów, to byłoby mniej meczów i Tarachulski wydałby mniej kasy na kupowanie meczów.
Poinformowany
 

Postprzez Pablo Piastino 2003-03-13, 11:48 am

Jędrek Piat Gliwice napisał(a):Do Wojtka: widze że merytoryczna rozmowa jest ci obca. ty tylko Jebać itd. czy ty masz jakiś problem z jebaniem, brak ci laski? jesteś brzydki i zakompleksiny? wstydzisz się jakąś wyrwać i pojebać sobie do woli tak jak na tych filmach przy których się dziennie onanizujesz??? No bo wnioskuje że ty tylko tak możesz zaspokajać swoje potrzeby seksualne skoro jesteś na poziomie że w każdym poście swoim umieszczasz te dziecine ikonki emocji. Jakie to fajne no nie takie kolorowe i można tego wstawiać do woli w różnych kombinacjach zamiast się wysilić i coś napisać. Tak w ikonkach nie można również zrobić błędu ortograficznego, wszystko jest ok! Wojtku chuliganie(tak wnioskuje po twoich wpisach) OLEWAM cię bo ani nie jesteś chuliganem (bo nie pasowało by mi to do tych ikonek) ani nie można z tobą merytorycznie pogadać tak więc jesteś małą kreaturką która tylko obraża, wyzywa i wstawia ikonki.
Jeszcze raz: Wojtek=Olewka

Widzę, że nawet rywale potrafia obiektywnie Wojtka ocenić (już sie na nim poznali?), ale cóż się stało, że im wojtek nie odpisał, tóż to zakrawa na skandal, hahaha! Stanowczo domagamy sie odpowiedzi Wojtka :)
Pablo Piastino
 

Postprzez pszemko 2003-03-13, 1:25 pm

Dlaczego Zaglębie nie mogło rozegrać meczu w pierwotnym terminie skoro boisko było do tego przygotowane. Reszta drużyn zagrała by 16. IV i wszystko było by OK.

Co do Wojtka to moze odcieli mu neta, albo sie chłopaczyna wystraszył :)
pszemko
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:42 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Zagórze

Re: ciekawostka

Postprzez mr.bean 2003-03-13, 1:38 pm

Poinformowany napisał(a):
bankier napisał(a):w dzisiejszym wydaniu Trybuny Śląskiej znajdziecie wypowiedz dyrektora piasta: "w lidze powinno grać 7-8 zespołów, które na to stać" - qrwa człowiekowi pomieszało się w głowie, to jest trzecia liga i nie jest ona szczeblem centralnym! dla mnie wszelkie pomysły "redukcji" lig do 8 zespołów są paranoją!


Gdyby grało 7-8 zespołów, to byłoby mniej meczów i Tarachulski wydałby mniej kasy na kupowanie meczów.


bankier, popieram Cię, osobiście znam lepszy sposób na "pobudzenie" zespołow ze środka tabeli - zwiększenie liczby zespołów biorących udział w barażach ( poszeżenie grupy spadkowj wyższej ligi i zwiększenie liczby chętnych do awansu niższej ligi ), a nie że teraz to gramy tylko o I m-ce.
Co do ciebie - Poinformowany, to przeceniasz możliwości pana T. a nie doceniasz przeciwnika jakim jest Piast, jak będziesz miał dowód że pan T. kupuje mecze, to zgłoś to do prokuratury, a nie pisz głupot.
Pozdrawiam.
mr.bean
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2003-03-03, 9:31 pm

Postprzez Bas 2003-03-13, 1:43 pm

Jest Wojtek----będzie się działo :twisted: :twisted: dużymi literami :lol:
Bas
Żółta kartka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2003-02-15, 11:45 pm
Lokalizacja: Grodziec

Postprzez WOJTEK 2003-03-13, 1:50 pm

BAS 1906 % napisał(a):Jest Wojtek----będzie się działo :twisted: :twisted: dużymi literami :lol:
JESTEM,JESTEM!!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez WOJTEK 2003-03-13, 1:53 pm

pszemko napisał(a):Dlaczego Zaglębie nie mogło rozegrać meczu w pierwotnym terminie skoro boisko było do tego przygotowane. Reszta drużyn zagrała by 16. IV i wszystko było by OK.

Co do Wojtka to moze odcieli mu neta, albo sie chłopaczyna wystraszył :)
DOPIERO WPADŁEM DO PRACY.I NIKOGO SIĘ NIE BOJĘ :)
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez WOJTEK 2003-03-13, 1:55 pm

Pablo Piastino napisał(a):
Jędrek Piat Gliwice napisał(a):Do Wojtka: widze że merytoryczna rozmowa jest ci obca. ty tylko Jebać itd. czy ty masz jakiś problem z jebaniem, brak ci laski? jesteś brzydki i zakompleksiny? wstydzisz się jakąś wyrwać i pojebać sobie do woli tak jak na tych filmach przy których się dziennie onanizujesz??? No bo wnioskuje że ty tylko tak możesz zaspokajać swoje potrzeby seksualne skoro jesteś na poziomie że w każdym poście swoim umieszczasz te dziecine ikonki emocji. Jakie to fajne no nie takie kolorowe i można tego wstawiać do woli w różnych kombinacjach zamiast się wysilić i coś napisać. Tak w ikonkach nie można również zrobić błędu ortograficznego, wszystko jest ok! Wojtku chuliganie(tak wnioskuje po twoich wpisach) OLEWAM cię bo ani nie jesteś chuliganem (bo nie pasowało by mi to do tych ikonek) ani nie można z tobą merytorycznie pogadać tak więc jesteś małą kreaturką która tylko obraża, wyzywa i wstawia ikonki.
Jeszcze raz: Wojtek=Olewka

Widzę, że nawet rywale potrafia obiektywnie Wojtka ocenić (już sie na nim poznali?), ale cóż się stało, że im wojtek nie odpisał, tóż to zakrawa na skandal, hahaha! Stanowczo domagamy sie odpowiedzi Wojtka :)
ZNALAZŁ SIĘ PSYCHOLOG.JESZCZE POCAŁUJ GŁĄBA W DUPĘ,GŁĄBIE.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Pablo Piastino 2003-03-13, 4:44 pm

No i powiedział, co wiedział...
Pablo Piastino
 

Postprzez Pablo Piastino 2003-03-13, 4:49 pm

A poza tym ja nie prosiłem abys mnie odpisywał (bo są to żenujaco słabe odpowiedzi), ale bys odpisał kibicowi Piasta. A może języka w gebie ci brakło, nie wiesz co pisać? Wychodzi na to, że potrafisz bluzgać tylko kibiców Zagłębia, w tym jesteś naprawde mocny...
Pablo Piastino
 

Postprzez amstat 2003-03-13, 4:54 pm

CHWWD jebani net-napinacze

CHCWD bankier
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

:)

Postprzez bankier 2003-03-13, 6:42 pm

dzieki za pozdrowienia amstat
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Fan 2003-03-13, 7:59 pm

Zazwyczaj nie wpierdalam sie w nie swoje sprawy no ale tym razem to sie musze odezwac. Sam sie Pablo dopraszales odpowiedzi Wojtka to ja masz. A po drugie sam zes teraz prowokowal. Tylko nie wiem na jakiego chuja.
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ciekawostka

Postprzez Prognoza Pogody 2003-03-13, 11:29 pm

bankier napisał(a):ps. wyglądam za okno i świeci zajebiste słoneczko! gdzie ci "przepowiadacze pogody" z ozpn-u i gliwic?



A jednak...
Prognoza Pogody
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników