Wisła vs Lazio 1:2

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Wisła vs Lazio 1:2

Postprzez Lars 2003-03-06, 8:11 am

Pewnie po tej wiadomosci, kilku uzna mnie za kibica Wisły....wiec na samym początku powiem że jestem za polska piłką. Jakie jest wasze zdanie na temtat:"dlaczego Wisła odpadła?", moim zdaniem zla taktyka, bo skoro prowadzili 1:0 to niepowinni dalej atakowac i dac sie umiejetnie kontrowac przez Lazio..Bramkarz Wisły i Jop to dwoch negatywnych bohaterow tego dwumeczu.
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Postprzez WOJTEK 2003-03-06, 8:17 am

WISŁY NIE CIERPIĘ.ALE CHCIAŁEM BY WYGRALI PO UNIKACH WŁOCHÓW.JEDNAK BAŁWAN W BRAMCE I BAŁWANY W OBRONIE(OPRÓCZ BASZCZYŃSKIEGO I GŁOWACKIEGO) SKUTECZNIE POMOGŁY LAZIO.A LAZIO GRAŁO SUPERPADLINĘ.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez voytech 2003-03-06, 11:29 am

Tu:

http://sport.onet.pl/1020297,253,220958 ... plina.html

mozna przeczytac, ze

Trybuna: A miało być pięknie
Wisła dopłynęła tylko do Rzymu. Dalszych podbojów Europy w tym sezonie już nie będzie.
Chyba nigdy nie zrozumiem kibiców Wisły. Nigdy nie byli w czołówce kibicowskich umiejętności. Jednak wczoraj rozczarowali najbardziej. Wisła potrzebowała ich dopingu, ich wiary, ich gorących serc. Dostała niewiele. Kilka razy "Chcemy awansu", "Jeszcze jeden", wielką radość po golu i przerażającą ciszę po straconych bramkach. Po ostatnim gwizdku sędziego spiker musiał przypominać i prosić, aby kibice podziękowali swoim pupilom, za to co dostali w tym sezonie. Za wspaniałe mecze z Parmą, Schalke, Lazio. Ci, którzy jeszcze byli na stadionie nawet trochę poklaskali... Smutne, bo Wisła jest naprawdę znakomitą drużyną. Taką z której można być dumnym nawet wtedy, kiedy nieznacznie przegrywa z Lazio.[url][/url][url][/url]
voytech
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2003-01-06, 12:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gość 2003-03-06, 11:45 am

Ja powiem krotko dali dupy ! :( wiedzialem ze tak bedzie ! No nic trudno moze w przyszlym sezonie bedzie lepiej !
Gość
 

Postprzez WOJTEK 2003-03-06, 11:56 am

WE WCZORAJSZYM TEMPIE BYŁO ZDJĘCIE FLAGI WISŁY.TE BAŁWANY MAJĄ FLAGĘ Z BŁĘDEM ORTOGRAFICZNYM.
NIEZWYCIĘŻONE PISZE SIĘ RAZEM!!!
TAK NA MARGINESIE...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Wasyl 2003-03-06, 11:57 am

Ten mecz to był akt ukarania buty. Jadę na mecz a w radio wywiady z kibicami Wisły: "... Ja daję 3-0 dla naszej fisełki...Będzie 4-1 dla nas...Dowalimy je(piiiiiii)nym makaronom trójkę...". Pod stadionem to samo, wszyscy dają Wiśle tyle goli ile piw wypili. Po czwartej minucie wszyscy zmienili zdanie: będzie 8-0 dla Białej Gwiazdy...Ile warta jest ta drużyna pokazał jeden Couto. Teraz każdy Wiślak marzy o szybkim wyjeździe za granicę, bo wiedzą, że to było tylko gówno w złotym papierku.
Wasyl
 

Postprzez WOJTEK 2003-03-06, 12:06 pm

WRESZCIE MĄDRY WPIS WASYLA.ZGADZAM SIĘ W 100 %.BRAWO WISŁA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

O Wiśle

Postprzez Stone 2003-03-06, 1:20 pm

Wisła po raz pierwszy od dłuższego czasu zagrała słabo taktycznie.Kasperczak zrobił złe zmiany, przekombinował z taktyką ofensywną i ... zaufał pewnemu francuskiemu bramkarzowi. Bardzo dobrze zagrali Cantoro,Uche,Głowacki i Stolarczyk.Nieźle Kosowski,Kuźba i Baszczyński...Oprócz żabojada moim zdaniem zawiódł Żuraw i Jop.
Przegrali,odpadli ale... jeśli Wisła pozyska dobrego bramkarza,drugiego środkowego obrońcę i utrzyma swoich najlepszych zawodników to w przyszłym sezonie mogą wejść w europejskich pucharach jeszcze wyżej.
Stone
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2003-03-04, 4:31 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gość 2003-03-06, 3:17 pm

Muszę przyznać że nie lubię Wisły[ale to chyba normalne] a ich puchar UEFA gówno mnie obchodził...Jednak po wypowiedziach Włochów chciałem żeby to krakusy awansowali..Co do wczorajszego meczu to było to mizerne widowisko i istniała ogromna szansa przejścia Lazio...ale jeśli ma się do dyspozycji tak zajebistych zawodników jak Jop,Huges,czy "rewelacyjny" wczoraj Żutawski to trudno marzyć o pokonaniu Szczakowianki-o Lazio nie wspominając.
Gość
 

Postprzez Cygan 2003-03-06, 3:35 pm

Nie będę się rozpisywał, czy Wisła zagrała dobrze taktycznie, czy powinna po pierwszej bramce nadal atakować, czy też cofnąć się i grać z kontry? Powiem jedno: Wisła bez Żurawskiego i Kosowskiego w bardzo dobrej dyspozycji nie pokazuje zbyt wiele. Oni niestety w dobrej formie stanowią 50% zespołu. Wczoraj mogliśmy się o tym przekonać: bezproduktywny (zagubiony?) Żurawski i ociężały Kosowski (czyż nie przyzwyczailiśmy się do jego rajdów i świetnego startu do piłki?). Myślę, że to ich należałoby częściowo winić za porażkę 1:2. Takie jest moje odczucie...
Cygan
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:53 am
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez Cygan 2003-03-06, 3:35 pm

Nie będę się rozpisywał, czy Wisła zagrała dobrze taktycznie, czy powinna po pierwszej bramce nadal atakować, czy też cofnąć się i grać z kontry? Powiem jedno: Wisła bez Żurawskiego i Kosowskiego w bardzo dobrej dyspozycji nie pokazuje zbyt wiele. Oni niestety w dobrej formie stanowią 50% zespołu. Wczoraj mogliśmy się o tym przekonać: bezproduktywny (zagubiony?) Żurawski i ociężały Kosowski (czyż nie przyzwyczailiśmy się do jego rajdów i świetnego startu do piłki?). Myślę, że to ich należałoby częściowo winić za porażkę 1:2. Takie jest moje odczucie...
Cygan
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:53 am
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez leon 2003-03-06, 4:02 pm

WOJTEK napisał(a):WISŁY NIE CIERPIĘ.ALE CHCIAŁEM BY WYGRALI PO UNIKACH WŁOCHÓW.JEDNAK BAŁWAN W BRAMCE I BAŁWANY W OBRONIE(OPRÓCZ BASZCZYŃSKIEGO I GŁOWACKIEGO) SKUTECZNIE POMOGŁY LAZIO.A LAZIO GRAŁO SUPERPADLINĘ.


a może sam jestes bałwanem,osiagnales cos w tym kierunku (pilka nozna) ze tak piszesz...sam ocen siebie zanim wysuniesz takie sposytrzezenia...zastanow sie bo nikt cie tu nie lubi barania torbo
leon
 

Postprzez NHK12 2003-03-06, 4:23 pm

Była szansa ograc butnych makaroniarzy , ale nie miał najlepszego dnia Hugues i Zurawski który zachował sie jak sęp .Gdyby podawał do lepiej ustawionego kolegi mogło by byc inaczej.Dawno zadna Polska druzyna nie doszła tak daleko jak Wisła .Moze kiedys nasze ukochane Zagłębie.....
ZAGŁĘBIE FOREVER
NHK12
 

Postprzez Kamilsts 2003-03-06, 8:43 pm

Już pisałem o typowaniu tego meczu przy hokeju :-) odpowiednie miejsce .
A jeśli chodzi o pytanie "dlaczego odpadli"? Cóz mają przedewszystkim jedną fatalną formację ! bramkarza. Gdyby bronił ktoś inny stawiałbym tylko na Wisłę. No szkoda że odpadli chociaż tak jak większość ich nielubię no może nawet nienawidzę Wisełki :-) Ale przyznam że trochę emocji przeżyłem przy okazji ich meczów. Ale i tak Legia zdobędzie mistrza !!!
A Wisła może za rok zdobędzie puchar Uefa :-) Powodzenia.
Kamilsts
 

Postprzez Fan 2003-03-06, 11:30 pm

Leon dlaczego teraz negujesz post Wojtka, skoro ma on calkowita racje. Prawda jest w 100% co napisal bo Wisle mecz zajebal balwan bramkarz Hugues i balwany w obronie bo to co zrobili przy obu bramkach wola o pomste do nieba (Couto strzela gola w asyscie 3 obroncow i kto zostawia zawodnika bez pokrycia na "szesnastce"). Inaczej: Co powiedzialbys o bramkarzu i obroncach naszego Zaglebia gdyby takie same bledy popelnili 15.03. w meczu z Piastem i mecz skonczylby sie identycznym wynikiem 1:2 ??? Tez glaskalbys ich po glowkach i pisal ze nie sa do dupy i nic sie nie stalo???
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników