Kalu Uche chce grać w kadrze Polski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez PRZEMEK1 2003-03-05, 2:19 am

SZADI NA BANANY TO SOBIE IDŻ SAM. DAJ SOBIE SPOKÓJ Z TAKIMI TEKSTAMI BO NIE ŚWIADCZĄ O TOBIE NAJLEPIEJ. TYLE CO DO TAKICH WIEŚNIACKICH TEKSTÓW.NARKA
PRZEMEK1
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2003-02-25, 12:09 pm


Postprzez PRZEMEK1 2003-03-05, 2:30 am

HEH, DOPIERO TERAZ PRZECZYTAŁEM RESZTĘ WPISÓW PRAWDZIWEGO POLAKA I OBROŃCY BIAŁEJ RASY. STARY NA BARYKADY RUSZAJ BO TYLE TYCH PEDAŁÓW, CZARNUCHÓW, ŻYDÓW I INNYCH. TA POLSKA SIE ROZPADA PRZEZ TAKICH LUDZI. SZADI GDZIE JESTEŚ, DLACZEGO NIE WALCZYSZ Z NIMI??????!!!!!POPROWADŻ NAS. NIE NO k***a JAK CZYTAM TAKIE WYPOCINY TO MI ŚMIAĆ SIĘ CHCE. ODRÓB PRACĘ DOMOWĘ I DOWIEDZ SIĘ JAK TO JEST Z RASAMI. ULUBIONA KSIĄŻKĄ? NIECH ZGADNĘ...MEIN KAMPF?? TAKIE POSTY RASISTOWSKIE POWINNY BYĆ KASOWANE.
POZDRO...
PRZEMEK1
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2003-02-25, 12:09 pm

Postprzez Pesto 2003-03-05, 9:10 am

BAS 1906 % napisał(a):cewka moczowa w dupe i dwunastnice kalu uche ,


kał mu w ucho :lol:

przemek , cenzorku - idź się poskarżyć do red.Michnika , jacy wstrętni rasiści tu piszą , buuuuuu ....
Pesto
kumaty
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2003-01-16, 2:41 am

Postprzez PRZEMEK1 2003-03-05, 11:21 am

A NIE SŁYSZAŁEŚ ŻE TO ŻYDZI. POSTANOWIŁEM SIĘ DO WAS DOSTOSOWAĆ I JEDNAK SIĘ NIE POSKARŻĘ. ZRESZTĄ ONI NAGRYWAJĄ I MOGŁBYM POWIEDZIEĆ COŚ CO WAS OSKARŻA MOI BRACIA ARYJSCY. BROŃCIE DALEJ BIAŁEJ RASY BO JEST W ZAGROŻENIU. SZADI I NIECH BĘDZIE PESTO - NIECH NAS POPROWADZĄ.NARKA
PRZEMEK1
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2003-02-25, 12:09 pm

Postprzez WOJTEK 2003-03-05, 12:15 pm

MAM PROPOZYCJĘ DLA WSZYSTKICH "A-RYJ-CZYKÓW".WYJEDĹšCIE DO IZRAELA,TAM BĘDZIECIE MOGLI WALCZYĆ Z ŻYDAMI.POTEM DO NIGERII,NISZCZYĆ WSTRĘTNYCH CZARNUCHÓW.CO ??? BRAKUJE WAM ODWAGI ???WIEDZIAŁEM,GADAĆ TO KAŻDY PIERDOŁA POTRAFII.POWINNI WAS ZAMKNĄĆ DO OBOZU TO SZYBKO BYŚCIE ZMIENILI ZDANIE.ALE JAKOŚ NIE PRZESZKADZAJĄ WAM ŻYDOWSKIE BUTY,SPODNIE ,TELEFONY.A MOŻE MACIE TYLKO POLSKIE RZECZY ??? NA PEWNO...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Bas 2003-03-05, 1:04 pm

jebać żydów .uche z pieniądze może nim zostać . jeden czarnoskóry nam wystarczy.
Bas
Żółta kartka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2003-02-15, 11:45 pm
Lokalizacja: Grodziec

Postprzez WOJTEK 2003-03-05, 1:50 pm

BAS 1906 % napisał(a):jebać żydów .uche z pieniądze może nim zostać . jeden czarnoskóry nam wystarczy.
A MOŻE W TOBIE TEŻ PŁYNIE ŻYDOWSKA KREW?ŻYDZIE...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Bas 2003-03-05, 2:04 pm

MAM NADZIAEJE ŻE NIE PŁYNIE ,A OD ŻYDÓW TO WYZYWAJ SOBIE ZNAJOMYCH. JA ŻYDÓW NIE LUBIE I h*** IM W RYJ. TWOJE ZDANIE NA TEN TEMAT MAM GŁĘBOKO W DUPIE.....
UCHE DO DOMU
Bas
Żółta kartka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2003-02-15, 11:45 pm
Lokalizacja: Grodziec

Postprzez _sZaDi_ 2003-03-05, 5:18 pm

wojtek nie wysilaj sie tak wyzywajac innych zgadzam sie z basem o twoim zdaniu coraz wiecej ludzi cie ignoruje i sam widzisz ze nie mozna ciagle pouczac itd.. nie robcie wiochy na forum wyzywajac sie z ludzmi swopjego klubu it...pzdr
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City

Postprzez PRZEMEK1 2003-03-05, 6:35 pm

MY ROBIMY WIOCHĘ?? A MOŻE TO WY I WAM PODOBNI KTÓRZY PISZĄ TAKEI BZDURY. I NIE WIDZĘ POWODU DLACZEGO NIE MIAŁBYM O WAS TAK PISAĆ GDY PISZECIE W TEN O ŻYDACH, CZARNUCHACH ITD. A NA PEWNO NIE JEST TO POWÓD ŻĘ JESTEŚCIE KIBICAMI ZAGŁEBIA. "WALCZYCIE" O POLSKĄ POLSKĘ?? A Z JAKICH RZECZY KORZYSTACIE ? ZWRACACIE UWAGĘ GDZIE SĄ ROBIONE ?? ZRESZTĄ ŁĄTWO SIĘ Z KIMŚ WALCZY JAK GO NIE WIDAĆ. NA SZCZĘŚĆIE WASZE "MĄDROŚCI" OGRANICZAJĄ SIĘ DO NETU. TACY Z WAS WOJOWNICY PATRIOCI A MLEKO POD NOSEM NIE WYSCHŁO. WOJTEK MA RACJĘ, JEDŻCIE CWANIACZKI DO IZRAELA I TAM GŁOSZCIE SWOJE BZDURY. ALBO LEPIEJ - W HAMASIE WAS PRZYJMIĄ Z OTWARTYMI RĘKAMI, DADZĄ WAM DYNAMIT I BĘDZIE MNIEJ MĄDRYCH INACZEJ Z POŻYTKIEM DLA WSZYSTKICH :) POZDRO
A TAK W OGÓLE MAM PYTANIE - W CZYM JESTEŚCIE, SKORO SIĘ Z TAKICH UWAŻACIE, LEPSI OD TYCH PASKUDNYCH CZARNUCHÓW, ŻYDÓW ITD?
PRZEMEK1
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2003-02-25, 12:09 pm

Wojtek.

Postprzez Monti 2003-03-05, 8:26 pm

Ktoś tu napisał że wpisy Wojtka juz wielu ignoruje . Pewnie to prwada . Tym razem jednak to Wojtek powinien zignorować kilka wpisów . Mało kiedy zgadzam sie z Wojtkiem tak jak w tym temacie . Szkoda wogóle sie wypowiadać .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Bas 2003-03-05, 9:18 pm

gorrrąco się zrobiło.
ja do czarnuchów ,murzynów i innych kolorowych nie mam nic--nacodzień słucham ich muzyki ,podziwiam bokserów ogólnie zero uprzedzeń.co do żydów to wiem że XX w. ich doświadczył dosyć mocno ale wiem też że dużo problemów światowych jest i będzie przez nich. co dzień w TV jest żydzi i palestyna ,palestyna i żydzi.czy oni nie mogą się umówić na jakiejś wyspie i tam napierdalać, albo powiedzieć kto nie chce się bić niech spierdala reszta zostaje w tej żydowni(nie stać ich nawet na nazwę państwa kojarzącą się z narodem). kto ich tam chce na około sami muzułmanie araby i jak ma tam być spokój .obym się mylił że wojna która wisi w powietrzu też jest "dziełem" naszych bohaterów. światem rządzi ropa ,kasa i żydzi(mocne lobby w usa).
po raz kolejny powtórze uche do reprezentacji...........nigerii albo każdej innej niż polska.
Bas
Żółta kartka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2003-02-15, 11:45 pm
Lokalizacja: Grodziec

Postprzez WOJTEK 2003-03-06, 7:50 am

BAS 1906 % napisał(a):gorrrąco się zrobiło.
ja do czarnuchów ,murzynów i innych kolorowych nie mam nic--nacodzień słucham ich muzyki ,podziwiam bokserów ogólnie zero uprzedzeń.co do żydów to wiem że XX w. ich doświadczył dosyć mocno ale wiem też że dużo problemów światowych jest i będzie przez nich. co dzień w TV jest żydzi i palestyna ,palestyna i żydzi.czy oni nie mogą się umówić na jakiejś wyspie i tam napierdalać, albo powiedzieć kto nie chce się bić niech spierdala reszta zostaje w tej żydowni(nie stać ich nawet na nazwę państwa kojarzącą się z narodem). kto ich tam chce na około sami muzułmanie araby i jak ma tam być spokój .obym się mylił że wojna która wisi w powietrzu też jest "dziełem" naszych bohaterów. światem rządzi ropa ,kasa i żydzi(mocne lobby w usa).
po raz kolejny powtórze uche do reprezentacji...........nigerii albo każdej innej niż polska.
W TELEWIZJI ? TO WSZYSTKO TŁUMACZY...A CO DO IGNOROWANIA MOICH WPISÓW ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez bankier 2003-03-06, 8:06 am

Zgadzam się z ostatnią wypowiedzią BAS'a 1906! Do tego dodam jeszcze kilka słów do siebie - stać nas na własnych reprezentantów! A gdzie Kalu będzie zarabiał na życie - mnie to nie obchodzi! Może to być w Polsce (jednak w klubie) - bo to co robi (czyli gra w piłkę) - robi to dość dobrze!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Gość 2003-03-06, 9:55 am

Wojtek Napisał:
JAKIE BUTY NOSISZ,JAKIE ŁACHY, JAKI MASZ TELEFON?WSZYSTKO ZAGRANICZNE
oraz:
ALE JAKOŚ NIE PRZESZKADZAJĄ WAM ŻYDOWSKIE BUTY,SPODNIE ,TELEFONY.
Z tego co się orientije Ty Wojtku masz poglądy o charakterze lewackim , anarchistycznym.A jesteś pewien ,że żadne z Twoich ubrań nie zostało wyprodukowane przez kapitalistyczną firmę która dążąc do opanowania rynku i globalizacji nie wyniszczyła setek małych ,rodzinnych firm.Jesteś pewien ,że koncern ,który wyprodukował Twójn telefon nie zbudował swych fabryk w najbiedniejszych krajach Afryki i że wykorzystuje w nich tamtejszą ludność zmuszając by tyrała za grosze.
Może też (co jest dość częste wśród ludzi o poglądach zbliżonych do- jak mniemam - Twoich) nie jesz mięsa z pobudek ideologicznych ale w szafie masz pewnie parę skórzanych butów lub chociaż skórzany pasek????
Jak widzisz każdy kij ma dwa końce.
Natomiast pod twoim zdaniem
POWINNI WAS ZAMKNĄĆ DO OBOZU TO SZYBKO BYŚCIE ZMIENILI ZDANIE podpisuje się obiema rękami.
Pozdrawiam
A co do tematu postu:
Po wczorajszym występie Kalu na bank dostanie szanse od Janasa.Jeżeli Kwaśniewski pośpieszy się z przyznaniem obywatelstwa to może jeszcze załapie się na Węgry.
Gość
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników