BKS w 2 lidze?

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

BKS w 2 lidze?

Postprzez Gość 2003-01-03, 2:40 pm

W dzisiejszym sporcie można przeczytać że bardzo blisko jest fuzji pomiedzy BKS Bielsko-Biała i "sąsiadem" zza miedzy, chodzi o drużynę MC Podbeskidzie Bielsko-Biała. Gdyby doszło do fuzji klub nazywałby sie BKS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA, a połączyć mają się tylko drużyny piłkarskie. Pierwsza drużyna grałaby w 2 lidzie, natomist druga w IV.
Co o tym wy myślicie?
Gość
 


Postprzez Gość 2003-01-03, 2:42 pm

aha sorry zapomniałem dodać, że rozmowy są już na końcowym etapie, więc wielce prawdopodbne ze tak sie stanie.
Gość
 

Idea dobra.

Postprzez krzysiu 2003-01-03, 7:06 pm

Uważam że idea połączenia BKS-u z Ceramedem może wyjśc tylko na dobre bielskiej piłce. Aczkolwiek wszystko teraz w rękach działaczy. Jeżeli zależy im rzeczywiście na tym aby bielska piłka utrzymała się na mapie polski, a nie tylko na zbijaniu kasy to może im coś z tego wyjdzie. Niestety w dzisiejszej rzeczywistości coraz więcej wszędzie naciągaczy, w tym również wśród działaczy sportowych.
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

BKS-CERAMED

Postprzez Soyer 2003-01-04, 10:52 am

Jak dobrze pamiętam to już w zeszłym roku toczyły się w tym temacie rozmowy - chodziło jeszcze o klub piłki halowej.
Ja będę się bardzo cieszył jak juz do tego dojdzie.
Bedzie mecz przyjaźni w II lidze :wink:
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

ostatnie informacje

Postprzez kondi 2003-01-08, 2:22 pm

Do połączenia chyba dojdzie. Własnie przeczytałem w GW: "Zamiast MC Podbeskidzie Bielsko-Biała będzie BKS Stal Podbeskidzie Bielsko-Biała (...) Rejestracja nowego stowarzyszenia w sądzie powinna nastąpić do 15 stycznia. - Wtedy znów się spotkamy i wybierzemy wspólny zarząd klubu oraz nowego szefa - kończy Bortliczek"
kondi
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:50 am
Lokalizacja: sercem w Sosnowcu

Postprzez kondi 2003-01-08, 2:24 pm

... ciekawe jakie będą barwy ???
kondi
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:50 am
Lokalizacja: sercem w Sosnowcu

Postprzez WOJTEK 2003-01-08, 2:29 pm

A O ILE JA PAMIĘTAM,KAŻDA FUZJA PRZYNOSIŁA KATASTROFĘ(POLONIA BYTOM-SZOMBIERKI,LECHIA GDAŃSK-OLIMPIA POZNAŃ).OBY TAK NIE BYŁO W PRZYPADKU BKS-u.JESTEŚMY Z WAMI BKS,JESTEŚMY Z WAMI!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez dFF 2003-01-09, 5:48 pm

a ja bym jeszcze dodal fuzje Lechia Gdansk-Polonia Gdansk i Sokol Pniewy-GKS Tychy... swoja droga ciekawe czemu tak sie dzieje..??
dFF
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2003-01-01, 10:05 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Lech Sulma Zielona Góra - czy jakoś tak

Postprzez CZaRnYY 2003-01-09, 7:26 pm

Ale pamiętajcie o tym, że obecny lider 3 ligi naszej grupy też powstał z fuzji :) więc różnie to bywa...
CZaRnYY
 
Posty: 840
Dołączył(a): 2003-01-01, 5:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

fuzja

Postprzez ^m@rcin^ 2003-01-09, 7:53 pm

Plomien tez sie polaczyl ze Stolarka i ma Puchar Polski :) to byla dobra fuzja :D
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez BKS BIELSKO 2003-01-09, 9:13 pm

POCZYTAJCIE SOBIE NA STRONIE WWW.MC.PODBESKIDZIE.PL NA FORUM JAK JEST Z TA FUZJA,NIE CHCEMY FUZJI Z UPADAJACYM KLUBEM.
WOLIMY BKS Z WLASNA NAZWA I WLASNYMI BARWAMI W 4 LIDZE
POZDROWIENIA DLA SZADIEGO I CALEGO ZAGLEBIA
W BIELSKU TYLKO BKS!!!!!!
BKS BIELSKO
 

Postprzez XXX 2003-01-10, 9:20 am

Coz widze, ze chcesz pokazac na szerszym forum, ze kibice BKS Bielsko (a raczej hool's BKS Bielsko) potrafia tylko bluzgac na forum.
TY nigdy nie zrozumiesz ludzi ktorzy 20 lat czekali na pilke nozna na conajmniej drugoligowym poziomie w Bielsku Bialej.
Jak bylem w twoim wieku w latach osiemdziesiatych tez kibicowalem BKS Bielsko i nosilem barwy czerwono-zolto-zielone i jezdzilem na wyjazdy i teraz ciesze sie ze w Bielsku istniej klub drugoligowy (oczywiscie wolalbym aby to byl BKS BIELSKO) ale doceniam zangazowanie ludzi ktorzy sprawili ze Bielsko po latach ma znow zespol na drugoligowym poziomie.
Doceniam tez fakt, ze dzialacze obu klubow potrafili sie dogadac (aby to sie stalo faktem ) i stworzyc podstawy silnego klubu w Bielsku.
Oczywiscie chcialbym aby ten klub kontynuowal historie Bielskiej Stali i jej kibicow (ale nie tylko tych z ostatnich lat ale wszystkich, ktorzy przyczynili sie do tego ze BKS Bielsko zaistnial w Polsce).
Co do spojrzenia na kibicowanie mam poprostu inne spojrzenie niz ty i czy HSV czy SRS i chcialbym aby na meczach w Bielsku ludzie znow nosili barwy czerwono-zolto-zielone i dopingowali swoj ukochany klub (i nie tylko jakies getto hools ale caly stadion).

Pozdrowienie dla wszystkich prawdziwych kibicow w Bielsku i Sosnowcu i aby za rok moglibysmy sie spotkac na meczu przyjazni w drugiej lidze.
XXX
 

Postprzez CZaRnYY 2003-01-10, 2:49 pm

XXX - czytałem wszystko o połączeniu i w 100% popieram i Ciebie oraz ludzi takich jak Ty
CZaRnYY
 
Posty: 840
Dołączył(a): 2003-01-01, 5:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników