CZY STANEK BYŁ IDOLEM???

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

CZY STANEK BYŁ IDOLEM???

Postprzez WOJTEK 2003-02-14, 8:40 am

POJAWIAJĄ SIĘ DWA ZDANIA NA TEMAT STANKA.PODZIW I UWIELBIENIE ORAZ NIECHĘĆ.DLACZEGO???
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am


Stanek

Postprzez Monti 2003-02-14, 9:29 am

Nie popadajmy w skrajności. Stanek był kapitanem zespołu potrafił czasami w trudnych momentach zmobilizować zespół . Uchodził wśród kibiców za piłkarza oddanego barwą i klubowi za piłkarza podobnego oddanym bez reszty kibicą. Miał , czy ma szacunek wśród kolegów z zespołu. Ten obraz nieco został zmieniony po nie do końca przemyślamych chyba wypowiedziach zwiazanych z planami zmiany kluby (ŁKS , Ceramed , Szczakowianka , Radzionków ). Ja osobiście nie mam za złe takiej postawy jaka otwarcie wtyraził Stanek , twierdząć że być piłkarzem to praca jak każda inna i że u schyłku kariery należy poszukać kasy na piłkarską emeryture. Fakt że obraz Stanka bez reszty oddanego Zagłębiu został rozmyty także w moich oczach. Niezmiennie jednak mam do niego szacunek i wdzięczność za to co dobrego wniósł do Zagłębia a jeśli było też coś na minus to trudno nikt nie jest idealny. Pozdrowienia dla Roberta i życzenia najlepszego w daleszej karierze .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Gość 2003-02-14, 9:29 am

Kazdy odbiera stanka w poszczegulnych okresach innaczej. W tym okresie, gdzie wiele wybronil, uratowal Zaglebie od porazki byl chwalony, a w tym okresie gdzie spierdolil byl krytykowany... wiec trudno powiedziec tak naprawde kim jest ... ale takie jest zycie pilkarza... ja tam do Stanka nic nie mam wiele razy nam dupe uratowal i jego czas gry w Zaglebiu sie skonczyl wiec wypada mu podziekowac za gre ...
Gość
 

Postprzez Gość 2003-02-14, 9:34 am

I Sorki za bledy ale dopiero co wstalem i ledwo widze :/ na kacu jestem:D
Gość
 

Postprzez Kamilsts 2003-02-14, 12:57 pm

Jak dla mnie Stanek zostanie zawsze zapamiętany jako ten facet który potrafił poderwać zespół do walki i ten który jest przywiązany do naszego zespołu ( może tak niejest do końca ale chcę żeby tak było :-) bo zawsze go broniłem). To tyle . :!: Pozdro Robert S :!: .
Kamilsts
 

Stanek

Postprzez bbartek 2003-02-14, 1:45 pm

Ja żałuję, że Stanek odchodzi z Zagłebia. Mógł zostać i zacząć szkolić bramkarzy.Dlaczego odchodzi ? Myślę, że postawił się KT jako kapitan Zespołu, kiedy KT wstrzymał premię.
bbartek
 

Postprzez Gość 2003-02-14, 2:57 pm

Bartek i KT dobrze zrobil ze wstrzymal, bo byl okres taki ze Zaglebie jak gralo na jesieni to sie az zygac chcialo, a zawodnicy i tak pieniadze mieli.. A tu figa KT mial racje ... a ze Stanek ma nie wyparzony ... to jego problem w sumie ja nic do niego nie mam ale tak to juz jest w sporcie
Gość
 

Postprzez ziober 2003-02-14, 5:17 pm

Robert Stanek przez wiele lat bronil naszych barw, byl z klubem i w trudnych i radosnych chwilach. Niejeden mecz nam wybronil. Mial wystepy swietne i slabe - jak kazdy pilkarz. Z tym ze tych lepszych mial znacznie wiecej i je wlasnie bede pamietal.
Z mojej strony: szacunek i podziekowania za czas spedzony w Zaglebiu i zarazem zyczenia oby Mu sie wiodlo jak najlepiej gdziekolwiek pilkarska sciezka Go zaprowadzi.

Pozdro dla wszystkich
ziober
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2003-02-11, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Leyton 2003-02-15, 5:41 pm

Nie będę się wypowiadał, tylko przypomnę jeden mecz. Zagłębie-Polonia 1:1 sprzed dwóch lat. 93 min. gry Stanek zdobywa głową piłkę na polu karnym Polonii i Miłosz Miśkiewicz strzela wyrównuującego gola. W tym samym meczu debiutują na Ludowym A.Zięba i Waldemar Adamczyk. Zawodnicy ci, namówieni do gry w Zagłębiu przez Stanka (razem grali w Hutniku) w dużym stopniu ratują dla Sosnowca II ligę. Jeśli dobrze pamiętam, to z inicjatywy Stanka i "starszyzny" zespołu, zawodnicy Zagłebia zrezygnowali z części poborów, aby utrzymać tych dwóch zawodników. Moim zdaniem, wszystko na ten temat.
Leyton
 

Postprzez Tomaszek 2003-02-18, 11:40 am

A JA STANKA ZAWSZE LUBIŁEM I LUBIC BEDE. RAZ GADAŁEM Z NIM NA DYSKOTECE I ON POWIEDZIAŁ ZE CHCE GRAC W ZAGŁEBIU TYLKO ZE INNI GO NIECHCA.TYLKO TYLE MI POWIEDZIAL ALE Z TEGO WYNIKA ZE KIBICE NIE MOGA MIEC PRETENSJI DO STANKA ZE ZDRADZIL KLUB CZY COS W TYM RODZAJU.MOZNA SIE DOMYSLEC ZE TO WŁADZE KLUBU MIALY JAKIES "ALE" DO NIEGO I DLATEGO ODSZEDŁ.
A I NIKT NIE POWINIEN ZLE MÓWIC O STANKU BO TO JEGO IMIE I NAZWISKO JAKO JEDYNE BYLO SKANDOWANE NA MECZACH.NAWET "JÓZKA" GDY BYŁ W SZCZYTOWEJ FORMIE NIKT NIE SKANDOWAŁ.
I DLATEGO MYSLE ZE NIE POWINNISMY ZLE MÓWIC O STANKU TYLKO ZAWSZE GO WSPOMINAC JAKO SUPER BRAMKARZA KTÓRY KIEDYS WYSTEPOWAŁ W ZAGŁEBIU SOSNOWIEC I BYŁ ODDANY TEMU KLUBOWI.
Tomaszek
Żółta kartka
 
Posty: 543
Dołączył(a): 2003-02-07, 12:13 pm
Lokalizacja: South Sosnowiec!

Postprzez PRZEMEK 2003-02-18, 11:47 am

ZE SKANDOWANIEM TO BYŁO TAK, ŻE JAK STANEK ZŁAPAL PIŁKĘ TO CO DRUGA OSOBA DOSTAWAŁA ORGAZMU I WOŁALA JEGO IMIĘ. STANEK MA PEWIEN DROBNY PROBLEM: POTRAFI WYCIĄGNĄĆ BRAMKI A WPUŚCIĆ TAKIE SZMATY ŻE GŁOWA BOLI. NIE MÓWIĘ JUŻ I PRZYDOMKU "KRÓL PRZEDPOLA". BRAMKARZA TAK JAK I INNEGO PIŁKARZA ROZLICZA SIĘ GŁÓWNIE Z AKTUALNEJ FORMY. TYM POWINNYŚMI SIĘ KIEROWAĆ BO NA SENTYMENTACH DALEKO NIE ZAJEDZIEMU. CZAS STANKA MINĄŁ I DOBRZE TO BĘDZIE DLA ZAGŁĘBIA. JA SAM NIE JESTEM WIELBICIELEM JEGO TALENTU, ALE TAKŻE WIEM, ŻE ZROBIŁ DUŻO DLA ZAGŁĘBIA. ZA TO MU DZIĘKI ALE TO DOBRZE ŻE JUŻ NIE BRONI U NAS. POZDRO
PRZEMEK
 

Postprzez WOJTEK 2003-02-18, 12:33 pm

_ToMaSzEk_ napisał(a): A JA STANKA ZAWSZE LUBIŁEM I LUBIC BEDE. RAZ GADAŁEM Z NIM NA DYSKOTECE I ON POWIEDZIAŁ ZE CHCE GRAC W ZAGŁEBIU TYLKO ZE INNI GO NIECHCA.TYLKO TYLE MI POWIEDZIAL ALE Z TEGO WYNIKA ZE KIBICE NIE MOGA MIEC PRETENSJI DO STANKA ZE ZDRADZIL KLUB CZY COS W TYM RODZAJU.MOZNA SIE DOMYSLEC ZE TO WŁADZE KLUBU MIALY JAKIES "ALE" DO NIEGO I DLATEGO ODSZEDŁ.
A I NIKT NIE POWINIEN ZLE MÓWIC O STANKU BO TO JEGO IMIE I NAZWISKO JAKO JEDYNE BYLO SKANDOWANE NA MECZACH.NAWET "JÓZKA" GDY BYŁ W SZCZYTOWEJ FORMIE NIKT NIE SKANDOWAŁ.
I DLATEGO MYSLE ZE NIE POWINNISMY ZLE MÓWIC O STANKU TYLKO ZAWSZE GO WSPOMINAC JAKO SUPER BRAMKARZA KTÓRY KIEDYS WYSTEPOWAŁ W ZAGŁEBIU SOSNOWIEC I BYŁ ODDANY TEMU KLUBOWI.
A JA WIEM CAŁKIEM COŚ INNEGO.NAGLE STANEK POKOCHAŁ LECHA,CERAMED,ŁKS.PO SPRAWDZIANACH W ŁKS-e POCZUŁ SIĘ JUŻ MIESZKAŃCEM MIASTA ŁODZI I WYRWAŁO MU SIĘ PARĘ ZDAŃ O BB'97.POZA TYM OSOBIŚCIE GO NIE LUBIĘ.ALE NIE ZE WZGLĘDU NA GRĘ.POTRAFIĘ DOCENIĆ JEGO WKŁAD DO ZAGŁĘBIA.ALE PAMIĘTAM TEŻ BRAMKI W ŁĘCZNEJ,ZE ŚWITEM U SIEBIE I JESZCZE PARĘ INNYCH.A JUŻ SZCZYTEM BYŁ WYWIAD DLA TEMPA,W KTÓRYM STWIERDZA,ŻE NAJBARDZIEJ UDANE BYŁY DWA OSTATNIE SEZONY W DRUGIEJ LIDZE.PRZYPOMNĘ:PIERWSZY SEZON-UTRZYMANIE PO ZAŁATWIONYM MECZU Z ODRĄ.DRUGI SEZON-SPADEK.BRAWO!!!TO SĄ SŁOWA AMBITNEGO PIŁKARZA.CIESZY SIĘ ZE SPADKU.DLATEGO ŻYCZĘ MU GRY W UNII STRZEMIESZYCE U BOKU SWEGO KOLEGI BAŁAGI-ŁAMAGI(JEGO WYCZYNY Z KIETRZEM LUB RADOMSKIEM TEŻ PAMIĘTAM).I TEN "KRÓL PRZEDPOLA"... :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez _PAoLO_ 2003-02-19, 7:28 am

za dużo razy krzyczałem ROBERT STANEK ROBERT żeby teraz powiedzieć że go nie lubie
szacunek za to co zrobił dla ZAGŁEBIA
_PAoLO_
 
Posty: 78
Dołączył(a): 2003-01-10, 7:28 am
Lokalizacja: daleko od domu

Postprzez ziober 2003-02-21, 10:59 pm

[quote="WOJTEK"]A JA WIEM CA£KIEM CO¦ INNEGO.NAGLE STANEK POKOCHA£ LECHA,CERAMED,£KS.PO SPRAWDZIANACH W £KS-e POCZU£ SIÊ JU¯ MIESZKAÑCEM MIASTA £ODZI I WYRWA£O MU SIÊ PARÊ ZDAÑ O BB'97.[/b][/quote]
Wojtek taka prosba oswiec nieswiadomego co Robert Stanek chlapnal o BB'97 - bo nie wiem.
Z gory dzieki...

... i tradycyjne pozdrowienia dla wszystkich, ktorzy tu zagladaja..
ziober
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2003-02-11, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2003-02-23, 4:27 pm

ZIOBER!NIE JESTEM UPOWAŻNIONY DO CYTOWANIA NA NECIE JEGO SŁÓW.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników