TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez MirosławaSmyła 2019-06-14, 9:04 pm

Najlepszy cyrk byłby w momencie gdyby z jakiegoś powodu okazało się w ostatniej chwili, że Raków jednak nie może grać w Bełchatowie. Zapewne trochę wstyd by im było przyjść na klęczkach do Katowic lub Sosnowca po prośbie. Gdyby tak się stało czy Jaroszewski powinien wtedy powiedzieć: "Hola, hola, nie chcieliście za 300 tysięcy to teraz możemy wam wynająć za 450 tysięcy." To przecież biznes i nie można go rozpatrywać w kategoriach moralnych, co nie August?

Ja jednak jestem przeciwnikiem żydowania. To takie polskie jest.

"I co panie prezesie, taka niespodzianka..."
"Dlaczego on mi to zrobił?"
"Pan go nie zna? Przecież to jest głupek. On jest uczciwy. Dlatego trafiłem trzynastkę w totka"
"To ja go też skreślę..."
"Panie prezesie, przecież to sport" :)
MirosławaSmyła
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am


Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez August 2019-06-14, 9:27 pm

MirosławaSmyła napisał(a):Hola, hola, nie chcieliście za 300 tysięcy to teraz możemy wam wynająć za 450 tysięcy." To przecież biznes i nie można go rozpatrywać w kategoriach moralnych, co nie August?

Oczywiście bo to działa w dwie strony. A teoretyzując, w sytuacji gdyby ekstraklasa stwierdziła że mogą grać tylko na Ludowym bo go wcześniej zgłosili to zaśpiewałbym im 100 tys. za mecz
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez mwy 2019-06-15, 5:26 am

Jak dobrzr pamiętam, już kiedyś Raków też nas wykiwał. Nie przyjechali na sparing, bo nie chcieli mieć kamer na nim. Zero interesów z tym klubem
mwy
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2003-09-13, 8:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez Tomcjo 2019-06-15, 6:14 am

Jak to ? Wykiwali prezesa ? NIEMOŻLIWE !!! Zapytajcie Checinskiego toż to wzór godny naśladowania i dożywotni prezes . Proste ludzie w UK wynajmując chałupę biorą zadatek tygodniowy jeśli będzie płacone co tydzień bądź miesięczny jak opłaty miesięczne . A nasza alfa i omega , Romeo and Juliet , co to tylko na ekstraklasie ciut się pomylił teraz znowu nie spisał się i umowy najmu . Zadatku nie pobrał i zaksięgował wpływy do budżetu ? Ja wam mówię NIEMOŻLIWE !!! To wszystko te rakowy żydy pedały i imigranci arabscy . Prawdziwi Polacy tak nie postępują :lol: :lol: :lol:
A jednak wykiwali . Ja ciÄ™ nie mogÄ™ zaraz popuszczÄ™
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez August 2019-06-15, 6:18 am

mwy napisał(a):Zero interesów z tym klubem

Proponuję dorzucić do tego Wisłę i Cracovię bo też nas wykiwały. Miały grać cały sezon a nie pół przez co Hytremu i Szatanowi hajsu w trakcie sezonu zabrakło. Do tego Filipiak nie wywiązał się z jakiejś werbalnej obietnicy wymiany murawy a rzucił tylko na odczepnego 50 tys. zł. Poza tym precz z interesami z Legią, która podpieprzyła nam trenera w trakcje rundy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez novack 2019-06-15, 6:27 am

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez August 2019-06-15, 7:12 am

MirosławaSmyła napisał(a):Najlepszy cyrk byłby w momencie gdyby z jakiegoś powodu okazało się w ostatniej chwili, że Raków jednak nie może grać w Bełchatowie.

Nie zwróciłem uwagi ale zgodnie z przewidywaniami Raków licencję na Bełchatów szybko otrzymał. Nie dziwi skoro Cygan jest członkiem zarządu PZPN. Dlatego teraz jakiekolwiek podskakiwanie jest co najwyżej zabawne.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez Adam1906 2019-06-15, 3:39 pm

Piotrek34 napisał(a):Bo nasze "byzesmeny" potrafią konstruować umowy tylko pod siebie a i to nie zawsze im się udaje. Jak można sporządzać umowę bez żadnej kary za zerwanie? Amatorka... :czerwona:
A kontrakty już pewnie policzone z zyskami z wynajmu ha, ha, ha. Znowu dziura, którą trzeba będzie łatać miesiącami. A skąd? Oczywiście z budżetu miasta. Szkoda gadać

- Czy chcę skomentować sprawę? Nie widzę takiej potrzeby – zaznacza Marcin Jaroszewski, prezes Zagłębia.

No pewnie, że prezes nie widzi potrzeby skomentowania sprawy. Bo jak można skomentować totalną niekompetencję zatrudnionych w klubie jełopów, którzy nie podpisali z Rakowem wiążącej częstochowian umowy na wynajem Stadionu Ludowego? Tak Szanowni koledzy. Nie było żadnej profesjonalnej umowy na piśmie z chociażby klauzulą o karze za odstąpienie od niej. I tym sposobem 660.000 zł. (które były już zaksięgowane w budżecie klubu na sezon 2019/2020 przez naszych "fahofcuf" z Kresowej) poszło się jebac. Tak się kończy zatrudnianie w miejskiej spółce miernot... :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez August 2019-06-15, 4:03 pm

Adam1906 napisał(a):e było żadnej profesjonalnej umowy na piśmie z chociażby klauzulą o karze za odstąpienie od niej. I tym sposobem 660.000 zł. (które były już zaksięgowane w budżecie klubu na sezon 2019/2020 przez naszych "fahofcuf" z Kresowej) poszło się

1906% racji.To jest to o czym pisałem powyżej. Podpisano umowę z Rakowem, która się okazała bezwartościowym świstkiem bo - jak widać - pozwalała częstochowianom odstąpić od niej bez żadnych sankcji nie tylko w sytuacji powrotu do Częstochowy ale i uzyskania lepszej ofert na wynajem innego stadionu. A z czego Raków skwapliwie zyskał. Klub ma prawników od Leśnego, Radców prawnych w radzie nadzorczej a nikomu nie przyszło do ich zakutych łbów aby się zabezpieczyć karą umowną na taką ewentualność. Zresztą dla mnie i lepiej, że nie będzie ograniczeń na Stawikach w co poniektóre weekendy a budżet to zmartwienie Prezesa. Zresztą Jose Arkadio i tak im zasypie dziurę z miejskiego budżetu. Jeszcze jedna rzecz. Cygan w sumie zachował się nieelegancko (o ile to prawda) powiadamiając Jaroszewskiego drogą smsową bo tak się nie robi. Z drugiej strony w ten sposób pokazał w jakim - i zapewne nie tylko on ze środowiska piłkarskiego - ma w poważaniu Prezesa Wszechczasów.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez pete_zs 2019-06-15, 4:27 pm

Raków- gumofilce. Ponieważ Zagłębie to mój klub, a Raków go oCygan-il , to tak całkiem po ludzku będę im kibicował - żeby spadli. Przy okazji nie tyczy się to kibiców - bo tam jakiś neutral jest i oby tak dalej.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIÅ» SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez August 2019-06-15, 4:45 pm

pete_zs napisał(a):Raków- gumofilce

U nas gumofilców jeszcze nawet nie wynaleźli
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez August 2019-06-15, 4:49 pm

pete_zs napisał(a):Raków- gumofilce. Ponieważ Zagłębie to mój klub, a Raków go oCygan-il , to tak całkiem po ludzku będę im kibicował - żeby spadli. Przy okazji nie tyczy się to kibiców - bo tam jakiś neutral jest i oby tak dalej.


pete_zs napisał(a):tak całkiem po ludzku będę im kibicował - żeby spadli.

Żebyśmy sami nie spadli. A Raków mam w ....
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez novack 2019-06-24, 1:49 pm

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez novack 2019-07-05, 7:16 am

https://sportdziennik.com/gornik-zabrze ... ie-boisko/
Czyli budowę takiego balona można finansować lub dofinansować środkami z ministerstwa, można taki balon wykorzystywać przez cały rok, można organizować płatne zgrupowania innych klubów i można zarabiać. U nas oddano teren prywatnej firmie i zapewne Zagłębie płaci za możliwość korzystania z boiska pod balonem.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: TEMAT O STADIONIE LUDOWYM

Postprzez novack 2019-07-09, 11:18 am

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24976 ... xSportLink
Częstochowa dostała z ministerstwa dofinansowanie na budowę stadionu, ale tam zapewne prezydent zajmuje się miastem i jego finansami, a nie politykowaniem.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników