ZAGŁĘBIE - PODBESKIDZIE / pon. / 15.05.2023 / 18:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE - PODBESKIDZIE / pon. / 15.05.2023 / 18:00

Postprzez Adam1906 2023-05-15, 9:07 pm

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: ZAGŁĘBIE - PODBESKIDZIE / pon. / 15.05.2023 / 18:00

Postprzez Adamek182 2023-05-16, 9:53 am

Kilka słów o meczu, i wszystkim dookoła. Meczyk swietny. Dominacja w pierwszej połowie, przerodziła się w wyrównana walke na początku drugiej, az do założenia zamku przed naszym polem karnym na 20 minut przed końcem. Trzeba wyróżnić kilku graczy, bo pieknie zagrali obroncy. Żaden nie ustrzeg się błędów, ale zaangażowanie.walka, ambicja Dalica, Bykowa i Ziemana, palce lizać. Borowski niby wypadl najsłabiej z lini obrony ale nie oznacza to że zagral slabo. Trzeba zwrócić uwagę na to że Bonecki zafundował im dwa razy więcej biegania. Fajnie chlopaki łatali dziure. Kartka? Brawa dla sędziego. Niech się chlopaki skupiają na graniu a nie na komentowaniu czy wyładowywaniu złości na pilce. Sobczak? No, nie trawie i chu...ale w końcu szukanie przewinienia przyniosło efekt a i walki bylo więcej. Nieśmiało- ale bije tez brawo. Jestem pod wrażeniem stałych fragmentów- nie mielimy wcześniej tego elementu. Teraz mamy je bardzo groźne. Każdy jeden śmierdzi golem. Sorry, pachnie. Banaszewski i Szumilas potwierdzali w zeszłym sezonie ze grac umieją wiec totalnie nie rozumiałem układania skladu bez nich. Wrześniu biegał, i w sumie tyle. Zostawił troche zdrowia, ale wiatru juz nie robi takiego jak kiedyś. Rezerwy? Bryła. No coz. Wiem czego można się po nim spodziewać. Solidny grajek totalnie bez wykończenia akcji. Jak trzeba powalczyc, pobiegac, to jest ok. Kluczowe podanie kuleje, strzal jeszcze bardziej. Karwot? Daje gwarancję wygrywania niemal każdej górnej pilki. Bardzo duża chęć do gry. Bodzioch? Nie popełnił błędu, ale ciezko mi o nim cokolwiek napisać.
Teraz troszke o tym co poza plyta glowna.
Zwróćcie uwagę na rozgrzewkę grajkow. Obrona porozciągana, a kilku grajkow z ofensywy daje z siebie tyle co nic. Wrześniu to kabaret. Chłopie, choć podawaj solidniej trochę bo gdyby to kamery nagrały to internety by chuczaly bardziej niż po ostatniej rozgrzewce gracza ekstraklasy.
Stadionów, pieknie. Na ostatnim meczu zobaczyłem ptasi szit na krzesełku. Pomyślałem o siatce pod dachem i po problemie. Może ogarną. Wczoraj patrze- jest siatka....ale tylko nad wipami. Mam nadziej ze tylko zaczęli od vipow a nie ze na reszte moze szit lecieć.
Zaznaczam, odnosnie samej gry, to tylko i wyłącznie moja opinia. A z siatka chyba każdy się zgodzi
Pozdrawiam.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: ZAGŁĘBIE - PODBESKIDZIE / pon. / 15.05.2023 / 18:00

Postprzez Adam1906 2023-05-16, 7:56 pm

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników