ZAGŁĘBIE - SKRA CZĘSTOCHOWA / niedziela / 12.03.2023 / 15:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE - SKRA CZĘSTOCHOWA / niedziela / 12.03.2023 / 1

Postprzez novack 2023-03-12, 7:02 pm

novack napisał(a):
Adam1906 napisał(a):Chodzę na Zagłębie od 45 lat, ale takiego k***a dziadoskiego meczu sobie nie przypominam :czerwona: Przecież cała drużyna, na czele z tym gościem uważającym się za wybitnego trenera, powinna zostać dyscyplinarnie wypierdolona na kopach z klubu! k***a jebana mać, co za beznadziejne wkłady do koszulek hańbią nasze barwy!!! Bez jakichkolwiek umiejętności, bez ambicji, bez jaj, płakać się chce... ;-(

Obrazek

Dudek w pierwszym wywiadzie po trzecim powrocie do Zagłębia uczciwie przyznał, że pracuje tutaj dlatego, że żona chciała żeby był bliżej domu, i to był wystarczający argument dla Janusza Dyzmy.

Mój pierwszy raz na LUDOWYM był w1972 roku.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: ZAGŁĘBIE - SKRA CZĘSTOCHOWA / niedziela / 12.03.2023 / 1

Postprzez novack 2023-03-12, 7:06 pm

Czy ktoś jest w stanie zrozumieć zachwyt Dudka nad ostatnio zakontraktowanym Niderlandczykiem?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - SKRA CZĘSTOCHOWA / niedziela / 12.03.2023 / 1

Postprzez petromar 2023-03-12, 7:11 pm

novack napisał(a):Czy ktoś jest w stanie zrozumieć zachwyt Dudka nad ostatnio zakontraktowanym Niderlandczykiem?


czy jest ktoś w stanie zrozumieć Dudka ???????????
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: ZAGŁĘBIE - SKRA CZĘSTOCHOWA / niedziela / 12.03.2023 / 1

Postprzez jackie57 2023-03-12, 7:12 pm

petromar napisał(a):
novack napisał(a):Czy ktoś jest w stanie zrozumieć zachwyt Dudka nad ostatnio zakontraktowanym Niderlandczykiem?


czy jest ktoś w stanie zrozumieć Dudka ???????????

Jedynie kabaret "Dudek".
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: ZAGŁĘBIE - SKRA CZĘSTOCHOWA / niedziela / 12.03.2023 / 1

Postprzez achter 2023-03-12, 7:15 pm

novack napisał(a):Czy ktoś jest w stanie zrozumieć zachwyt Dudka nad ostatnio zakontraktowanym Niderlandczykiem?


a może to Neandertalczyk, więc się nie dziwię jego grą
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - SKRA CZĘSTOCHOWA / niedziela / 12.03.2023 / 1

Postprzez novack 2023-03-12, 7:20 pm

achter napisał(a):
novack napisał(a):Czy ktoś jest w stanie zrozumieć zachwyt Dudka nad ostatnio zakontraktowanym Niderlandczykiem?


a może to Neandertalczyk, więc się nie dziwię jego grą

Neandertalczycy, to raczej w zarządzie ...
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - SKRA CZĘSTOCHOWA / niedziela / 12.03.2023 / 1

Postprzez Inż. Mamoń 2023-03-12, 7:29 pm

Panowie nie wylewajmy całego chlewu na Dariuszka bo kim on ma grać? Skoro w koło same patałachy a na dadatek ma jedną zmianę zabokowaną bo musi wpuścić syna prezydenta. Wyjebią gościa i co dalej? Przecież nie mamy drużyny, jest może kilku grajków którzy potrafią kopnąć piłkę a reszta to piach. Przyjdzie na trenera inny miś i będzie to samo gówno. Zagłębie nie ma nawet przeciętnych piłkarzy bo przecietnych piłkarzy to ma Skra która momentami jechała z nami jak z furą gówna.
Ostatnio edytowano 2023-03-12, 8:03 pm przez Inż. Mamoń, łącznie edytowano 1 raz
Inż. Mamoń
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2005-08-27, 2:23 pm
Lokalizacja: D.G.

Re: ZAGŁĘBIE - SKRA CZĘSTOCHOWA / niedziela / 12.03.2023 / 1

Postprzez petromar 2023-03-12, 7:52 pm

Niby racja , ale ... Od tych marnych kopaczy trener miernota zaangażowania i walki może wymagać przynajmniej , powiedzieć im wprost panowie nie znam się k***a na tej robocie ale grajcie na maksa zaangażowania faulujcie gryźcie trawę walczcie chociaż....
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: ZAGŁĘBIE - SKRA CZĘSTOCHOWA / niedziela / 12.03.2023 / 1

Postprzez Adamek182 2023-03-12, 7:59 pm

Panowie, byłem, widzialem. Niestety, od widzieć się nie da. Najgorsze że znajomych zaprosiłem.
Ale wracając do meczu.....skra przewyższała nas pod każdym względem. Byli lepsi.
Zmiana Chęcińskiego...na początek do tego się odniosę. Czy zauważyłeś zmianę poziomu gry po jego wejsciu? Popełnił jeden poważny błąd, który powinien skończyć się strata bramki, ale naprawił go sam. Poza tym nie wyruznil się niczym ani na plus, ani na minus. Wiec zejdźcie z chłopaka, bo ciśnięcie zeby młodymi naszymi grac, a jak już jakiś jest to go jedziecie bo ma nazwisko. Kiedyś to samo było z Tomkiem Szatanem, który był solidnym grajkiem. Ten jest na początku drogi, więc dajcie mu szanse i wsparcie. A co do samego meczu.....zaczne od trenera. Rozumiem że może być w modzie granie słynnej lagi na Robercika,minusy są tylko dwa. Nie umiemy grac lagi. I nie mamy Robercika. Mamy za to Sobczaka któremu trzeba powiedzieć że może podać do lepiej ustawionego kolegi. Wrzesiński dostal pierwsze konkretne podanie w 45 minucie. Srodek pola.....jaki srodek. Jako ze gramy "lagę", to srodka nie potrzebujemy. Mamy Holendra. W tej chwili jestem przekonany że więcej pożytku mielibyśmy z Seby Dudka w aktualnej formie. Chętnie Babiarza bym przywitaj na środek bo wyglądał lepiej niż każdy jeden z naszych środkowych pomocników. A Tomek Nowak byłby spełnieniem marzeń. To co graja te chlopaki to szczyt kalectwa. Porazka totalna. Rozgrywający, konstruktor naszej ofensywy to.....Jonczy. No ku wa serio. I ok, rozumiem że w bayernie boateng potrafił zagrac jedna lagę na Robercika i raz na 3 mecze siadałem z tego brama. My chcemy więcej niż jedną bramę na 3 mecze wiec każda akcje konczymy laga. Ta druzyna nie wie co ma grac. A zmiana Bryły? Ktos cos wie o co cmon? Potrzebowal kasy wiec występ trzeba było zaliczyć? Zobaczyłem że wchodzi Szumilas, to pomyślałem że coś drgnie w okolicy srodka, ale on też nie wiedział po co jest na boisku i gdzie ma grac. Jak to wogole jest możliwe że jak już wygrywaliśmy po tych licznych świecach, pojedynki główkowe to nie potrafiliśmy podać do naszego grajka. Jak od drewnianych, sekatych pieńków ta pilka się odbijała. A tempo tego rozgrywania pilki, po szerokości, przez obroncow? Bo nikt inny nie rozgrywał. Prawy do srodka, ten do Gliwy, Gliwa do drugiego środkowego, ten do Lewego. Wszystko z taką siła, i szybkością ze jak Lewy pilke otrzymał to już mial metr od siebie grajka skry, i była panika. Panowie!!! Rano gralem meczyk amatorski z chłopakami różnych kategorii wiekowych, od 13 do 65 lat. Część z nich dala by radę na naszym nowym stadionie. Z takim samym lub lepszym efektem.
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: ZAGŁĘBIE - SKRA CZĘSTOCHOWA / niedziela / 12.03.2023 / 1

Postprzez Inż. Mamoń 2023-03-12, 8:42 pm

Dla mnie Sobczak to jest totalny dramat. Chłop który wyrobił sobie marke strzelając z karnych albo do pustej bramki. Typ dostaje piłke na połowie przeciwnika w dobrze zapowiadajacej się akcji i jak ten kuń z klapami na oczach, łeb nisko oczy na piłkę żeby mu przy drewnianej technce przypadkiem nie uciekła, zaczyna ją holować, co oczywiście kończy się stratą. Normalnie k***a drugi Krychowiak. A na deser piłka meczowa po wolnym, piłka leciała i leciała a Szymuś się składał i składał.... Totalne dnoo i dwa metry mułu.
Inż. Mamoń
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2005-08-27, 2:23 pm
Lokalizacja: D.G.

Re: ZAGŁĘBIE - SKRA CZĘSTOCHOWA / niedziela / 12.03.2023 / 1

Postprzez Lars 2023-03-12, 9:53 pm

Tak jak zawsze powtarzam tutaj na forum i wszędzie: czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie, ale...
...dzisiejszy mecz tragiczny. Zaangażowanie piłkarzy, poza Sopelem, to było dno. Pomysł trenera na ten mecz nie wiem czy był, ale wydaje mi się że mogło chodzić o niski presing i grę z kontry. Na miłość boską ze Skrą u siebie? Wrzesiński podpisał zimą prawdopodobnie ostatni profesjonalny kontrakt w swojej karierze. Nie mamy środka, nie mamy skrzydeł, nie było dzisiaj pomysłu, nie wiem czy Dudek był myślami jeszcze w spodku na kosmicznym meczu, w każdym razie zafundował dzisiaj naszym kibicom niezły kosmos jeśli chodzi wogole o poziom i emocje tego wydarzenia. Mamy w tej lidze jeszcze takie zespoły jak Resovia, Chojnice i Sandecja i to może być nasza szansa. Nic innego pozytywnego nie przychodzi mi do głowy.
Panowie ja dalej Wam kibicuje, bo stanowicie aktualnie część klubu, któremu kibicuje od dziecka, ale proszę Was - nie dawajcie już więcej tak bardzo dupy. Bo wstyd. :redface:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników