I liga sezon 2022/2023

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Tomcjo 2022-11-16, 12:05 am

Girek przywrócił Sobczaka na co ten odpowiedział oświadczeniem ze dalej chce rozwiązać kontrakt . Teraz to już Girek wyszedł na kretyna bo to pokazało jak się zna na prowadzeniu firmy , klubu , na ludziach .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez novack 2022-11-16, 10:27 am

http://www.90minut.pl/news/323/news3231 ... owiec.html

Tutaj cała Polska ma ubaw z działaczy i trenera Zagłębia, a o typujących wyniki na Forum ani słowa.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez picku 2022-11-16, 11:21 am

MirosławaSmyła napisał(a):
picku napisał(a):Ogólnie zgodzę się z hansonem. Też bym chciał wiedzieć, przynajmniej orientacyjnie, ile jeszcze osób wisi na garnuszku klubu i ile zajmie ich spłacanie.

I zakładasz pewnie, że spłacimy te osoby i od tego momentu będzie super. Teraz pytanie czy do tego czasu nie pojawią się nowe osoby które trzeba będzie spłacać. Skowronek, Sobczak, może ktoś inny. Nigdy nie wiadomo kiedy rozwiążą "za porozumieniem stron" i wydłużą listę płac, a właściwie "spłac" :lol:


Skąd pomysł, że zakładam, że będzie super. Na jasnowidza się nie nadajesz, to pewne ;)
Ciekawość moja wynika z głosów domagających się zwolnienia obecnego trenera. Jeśli dalej płacimy byłym zawodnikom i trenerom to ja jestem na nie jeśli chodzi o zwolnienie trenera Skowronka. W obecnej sytuacji spadek raczej nam nie grozi, dlatego wolałbym nie pogłębiać wiszących nad klubem zobowiązań. Patrząc na ostatnie lata, nowy trener nie gwarantuje, że będzie lepiej, a odsunięcie obecnego szkoleniowca powoduje, że finansowo będzie gorzej.
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez petromar 2022-11-16, 12:23 pm

Adam1906 napisał(a):O czym Ty człowieku pierdolisz? Sugerujesz, że zależy mi na upadku klubu, że cieszy mnie dziadostwo panujące na Kresowej??? Ja wręcz marzę o tym, żeby nasz Klub osiągnął takie sukcesy, jak taki Raków Częstochowa, który parę lat temu przez pewnego dzbana był lekceważony a jego trener obrażany jako chodzący w gumofilcach! Obecny prezes nie jest lepszy od poprzedniego, bo facet jest typowym korpoludkiem, który będzie nam opowiadał pierdoly jak zawodowy akwizytor! Problemem Zagłębia Sosnowiec są ludzie zarządzający klubem, a nie kibice, którzy krytykują tych ludzi za ich brak profesjonalizmu! Twoi rozmówcy "z innych klubów" faktycznie widzą tylko i wyłącznie kibiców "napierdalajacych w swój klub", a nie powiedzieli Ci, że Zagłębiem rządzą marni działacze? Mam więc rozumieć, że też są niewidomi, iż w chwili obecnej Zagłębie jest najzwyczajniej w świecie dziadoskim klubem wlasnie przez takich "działaczy"? Przecież my nigdy nie będziemy cokolwiek znaczyć w polskiej piłce nożnej przy tak zarządzanej firmie, jaką jest klub! Widzę, że słabą masz pamięć, skoro nie przypominasz sobie, jak obrażał kibiców Jaroszewski, nazywając ich "kundlami szczekającymi na forum", skoro robisz to samo. Ja chcę dożyć czasów, gdy profesjonalnie zarządzane Zagłębie Sosnowiec będzie grało w Ekstraklasie latami i przynosiło nam radość, a nie "walczyło" co sezon o utrzymanie w 1 lidze, przy powiększającym się zadłużeniu i prezesach, którzy powinni zająć się wszystkim, tylko nie prowadzeniem takiego klubu, jak Zagłębie.



p***le o tym że wprowadzasz zamieszanie z wróbelkami oderwane od rzeczywistości - może przyszło Ci do głowy ze jak Sopel tak bardzo chce odejść to np sprzedaż go z zaplecza bedzie trudniejsza niz ze składu jedynki/ ? że może gdzieś ktoś Ci z Podbeskidziem wyjechał /? .... gdzies widziałeś żebym ja Jaroszewskiego wychwalał? syf który u nas pozostał lata będzie z klubem będziemy spłacać pewno długi czas tamtejszy wagon graczy sprowadzonych a pozostających na liście płac - juz to ktoś na forum wrzucał że dobrze by było poznać jak to jest, nie chwalę tutaj nikogo ani tez nikogo nie obrażam włącznie z Sobczakiem przesem i trenerem(którego pisałem że powinno się zwolnić ) , ale człowieku pomyśl troche sam logicznie i nie licz na żadne wróbelki NA CHWILĘ OBECNA jesteśmy w czarnej dupie i jesteśmy klubem którego na żaden awans sportowo nie jest stać , zawodników i całą resztę mam y marnych , co najwyżej utrzymanie się w 1 lidze nic więcej , marzenie o ekstraklapie to możemy odłożyc na parę lat, o ile w takim czasie uda się oczyścić to co się narobiło i zaden Girek czy inny chłop lub babka tego nie zrobi, od wieluuuuuuu lat jesteśmy gdzie jestesmy, sukcesów nie mamy ,kibiców nie mamy, stadiony też jeszcze nie mamy, sponsora mamy miasto - gdyby nie ten fakt to w ogóle by nas nie było w tej lidze.Też bym chciał zeby moja firma była wsród 50 firm w PL z tego sektora..... chciec i marzyć tylko sobie możemy i TYLKO TO NAM POZOSTAŁO na dzień dzisiejszy niestety.
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez August 2022-11-16, 1:57 pm

Twoje posty Petromar w sposób perfekcyjny wpisują się w ten cały burdel i cyrk jaki panuje w klubie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez GrubyPerez 2022-11-16, 2:12 pm

novack napisał(a):http://www.90minut.pl/news/323/news3231908-Szymon-Sobczak-przywrocony-do-kadry-Zaglebia-Sosnowiec.html

Tutaj cała Polska ma ubaw z działaczy i trenera Zagłębia, a o typujących wyniki na Forum ani słowa.



:lol: :niezle: :brawo: Inteligentnie. ale zdanie mało złożone, z zaledwie jednym przecinkiem- może ten kolega wypominający nie zrozumieć Twojego przesłania ;) :)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Adam1906 2022-11-16, 4:22 pm

Petromar, nie wiem co bierzesz, ale odstaw to, bo ci szkodzi. Nie ma sensu z Tobą polemizować, bo jak widać po Twoich postach, kompletnie nie rozumiesz tego, co piszę i zarzucasz mi coś... o czym chwilę potem sam piszesz. A co do "ćwierkających wróbelków" - jeżeli tak bardzo Cię drażni ta nazwa to podaj mi taką, która Ci pasuje. Chcesz, to będę o osobach, które przekazują mi informacje, pisał "Tajny Współpracownik", "Osobowe Źródło Informacji", "Uchol" a nawet "J23". Naprawdę nie kumam o co Ci gościu chodzi... :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez petromar 2022-11-16, 6:33 pm

Adam1906 napisał(a):Petromar, nie wiem co bierzesz, ale odstaw to, bo ci szkodzi. Nie ma sensu z Tobą polemizować, bo jak widać po Twoich postach, kompletnie nie rozumiesz tego, co piszę i zarzucasz mi coś... o czym chwilę potem sam piszesz. A co do "ćwierkających wróbelków" - jeżeli tak bardzo Cię drażni ta nazwa to podaj mi taką, która Ci pasuje. Chcesz, to będę o osobach, które przekazują mi informacje, pisał "Tajny Współpracownik", "Osobowe Źródło Informacji", "Uchol" a nawet "J23". Naprawdę nie kumam o co Ci gościu chodzi... :lol:


o sianie zamętu informacjami z dupy :)))
ja mam również informacje i nie piszę o czym tu o czyms tam - takie ploty nie pomagają i innych forumowiczów tylko nakręcają . :-( byle pierdoła nakręca spirale
zobacz może co powiedział Arkadio - ze prasa nakręciła afere! Każdy może wybrać komu wierzyć.
ale J23 :niezle:
p.s. Sobczaka już w Zagłebiu nie zobaczymy w rundzie rewanżowej - mam info od J23 .I piszę to jako sprawdzone info.
Ostatnio edytowano 2022-11-16, 6:37 pm przez petromar, łącznie edytowano 1 raz
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Adam1906 2022-11-16, 6:35 pm

petromar napisał(a):ale J23 :niezle:

Mówisz masz ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez novack 2022-11-16, 6:50 pm

petromar napisał(a):
Adam1906 napisał(a):Petromar, nie wiem co bierzesz, ale odstaw to, bo ci szkodzi. Nie ma sensu z Tobą polemizować, bo jak widać po Twoich postach, kompletnie nie rozumiesz tego, co piszę i zarzucasz mi coś... o czym chwilę potem sam piszesz. A co do "ćwierkających wróbelków" - jeżeli tak bardzo Cię drażni ta nazwa to podaj mi taką, która Ci pasuje. Chcesz, to będę o osobach, które przekazują mi informacje, pisał "Tajny Współpracownik", "Osobowe Źródło Informacji", "Uchol" a nawet "J23". Naprawdę nie kumam o co Ci gościu chodzi... :lol:


o sianie zamętu informacjami z dupy :)))
ja mam również informacje i nie piszę o czym tu o czyms tam - takie ploty nie pomagają i innych forumowiczów tylko nakręcają . :-( byle pierdoła nakręca spirale
zobacz może co powiedział Arkadio - ze prasa nakręciła afere! Każdy może wybrać komu wierzyć.
ale J23 :niezle:
p.s. Sobczaka już w Zagłebiu nie zobaczymy w rundzie rewanżowej - mam info od J23 .I piszę to jako sprawdzone info.


Sztyrlic tego nie potwierdził, czekam na komentarz porucznika Rżewskiego ;-)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Lars 2022-11-17, 5:44 am

A ja dostałem bana na oficjalnym FB Zagłębia za komentarz:

"Girek odejdź, nikt cię tu nie chce ani piłkarze ani kibice".

Ten człowiek ma naprawdę zajebiste ego. Będą sobie na nowym stadionie siedzieć razem z chęcińskim i publika 900 osób. I kilkadziesiąt metrów na trybunach dookoła Girka bilety po tysiąc żeby nie mógł usłyszeć krytyki
Dramat.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez wojtaszko 2022-11-17, 6:50 am

Lars napisał(a):A ja dostałem bana na oficjalnym FB Zagłębia za komentarz:

"Girek odejdź, nikt cię tu nie chce ani piłkarze ani kibice".

Ten człowiek ma naprawdę zajebiste ego. Będą sobie na nowym stadionie siedzieć razem z chęcińskim i publika 900 osób. I kilkadziesiąt metrów na trybunach dookoła Girka bilety po tysiąc żeby nie mógł usłyszeć krytyki
Dramat.

Ciesz się ze nie na stadionie bo bys dwa lata zakazu dostał za jego ego
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Adam1906 2022-11-17, 4:11 pm

J23 donosi, że Rada Nadzorcza Zagłębie S.A. podobno odwołała z zajmowanego stanowiska prezesa Łukasza Girka.

Ktoś może potwierdzić tą informację?...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Lars 2022-11-17, 4:13 pm

Może mnie odblokują, chociaż już na hokejowym FB przyznałem się do błędu i chwałę pracę pana prezesa Łukasza Girka.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Lars 2022-11-17, 4:22 pm

A tak na poważnie to się w głowie nie mieści żeby jakiś c*** z Krzeszowic blokował prawdziwych kibiców Zagłębia na FB ich klubu, rozdawał zakazy stadionowe. Taki c.h.u.j już powinien mieć zakaz wjazdu do Sosnowca. Najgorsze mam zdanie o tym człowieku i nie powinien ani minuty dużej pracować w Sosnowcu.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników