I liga sezon 2022/2023

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Adam1906 2022-07-17, 8:52 pm

Tomcjo napisał(a):Trochę Raków się wyróżnia na tle ligi ale moim zdaniem to zasługa właściciela a nie działaczy

Trochę?? Zasługa właściciela a nie działaczy??? Sam sobie zaprzeczasz. Ów właściciel z Częstochowy zrobił coś, czego od lat nie potrafi zrobić właściciel z Sosnowca: zatrudnił w Rakowie fachowców znających się na swojej robocie! I to na każdym szczeblu - począwszy od Akademii, a skończywszy na pierwszej drużynie. FACHOWCÓW!!! I ów właściciel z Częstochowy daje kasę tym fachowcom, a to oni ciągną cały wózek, za co są przez niego rozliczani.

Teraz porównaj sobie, do czego doszedł Raków po zatrudnieniu fachowców, a do czego "doszło" Zagłębie po zatrudnieniu "fahofcuf". W ciągu ostatnich dwóch lat Raków zdobył 2x Wicemistrzostwo Polski, 2x Puchar Polski i 2x Superpuchar Polski. A co w ciągu ostatnich dwóch lat zdobyło Zagłębie? Ba, co zdobyło w ciągu ostatnich wielu lat Zagłębie pod wodzą tego właściciela i zatrudnianych przez niego "fahofcuf"??? Jedno wielkie gufno... :redface:

I moim zdaniem właśnie tu jest pies pogrzebany.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Adam1906 2022-07-17, 8:55 pm

petromar napisał(a):Ja o czymś trochę innym , o tym ze kibice szczególnie piątka forumowa jest już na tyle niezadowolona ze La Porta by był zły - jak w ogóle ten prezesina może tak siedzieć w tym fotelu ? a jak k***a ma siedzieć ? schować się za nim czy siedzieć na oparciu?
Przecież zawodnicy czytają pewno to forum, a może nawet Ci którzy chcieli tu przyjść i wolą nie bo - jakby tak źle wyszli z szatni to jeszcze ich wyśmieją na forum ......
NHK12 nie do Ciebie pisałem, - ;-) napisałeś normalnie , a tu jeb foto bezczelnego prezesa w fotelu - jak on śmie tak siedzieć jego pozycja itp itp , k***a znawcy mowy ciała czy jak ? z gestów czytają? może jakoś spożytkować te umiejętności dla dobra klubu ?

Przeczytaj mój post powyżej, bo widzę, że Ty chooja rozumiesz ze słowa ZATRUDNIĆ W KLUBIE FACHOWCÓW.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez petromar 2022-07-17, 9:15 pm

Ale nie zapomnij ponarzekać na forum innych klubów że Taki Raków zatrudnił fachowców a oni nie , co Ty tu wyjeżdżasz z tekstem fachowców , gdzie poza Rakowem poszło jak należy proszę powiedz gdzie ..... Kolego dodam że widziałem foto że też rosiedzeni w fotelu siedzą ale nie potrafię wrzucić z telefonu tutaj foto , jesteśmy na chwilę obecną klubem który zbiera baty od każdego sportowo , poprzednich zrobili klub mem z Zagłębia a Ty się z Rakowem dopierdalasz ? Raków rozjebał 95 % reszty z ekstraklapy a gdzie my tam szaraki z 2 ligi potocznie zwanej pierwsza ...
Przecież zawsze można przez sekretariat złożyć pismo do zarządu i napisać swoją prośbę o chowanie się za fotelem bądź też inną pozycję pasująca Tobie czy tam jeszcze kolegom

Rozumiem że o ostatnich sukcesach akademii innych naszych zespołów nawet nie wiesz bo po co interesować się czymś co w klubie wyszło a dopierdalasz się że w Rakowie z tym dali sobie super radę .... Ale lepiej napisać że pr3zesina siedzi chujowo na fotelu, wiesz jakie pieniądze zarabiają w Rakowie ?możesz nam zdradzić ? Może poszli do Rakowa bo tam właściciel zajebał im pensje x 5 niż w innych klubach ...
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Adam1906 2022-07-18, 8:16 am

Podsumowując Twoje przemyślenia związane z "w pełni profesjonalnym zarządzaniem" klubem Zagłębie Sosnowiec proponuję, abyś zmienił swój nick z Petromar na Jarząbek i pośpiewał przy szafie prezesa - akwizytora na Kresowej. Tyle w temacie.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez novack 2022-07-18, 9:15 am

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez petromar 2022-07-18, 9:48 am

Adam1906 napisał(a):Podsumowując Twoje przemyślenia związane z "w pełni profesjonalnym zarządzaniem" klubem Zagłębie Sosnowiec proponuję, abyś zmienił swój nick z Petromar na Jarząbek i pośpiewał przy szafie prezesa - akwizytora na Kresowej. Tyle w temacie.

dz

czy ja gdzieś napisałem , że jestem wielbicielem obecnego lub poprzedniego zarządu?| nie widzę ! - widzę za to jedno - odmienne zdanie od Twojego to już dopierdalanie się :brawo: :brawo: :brawo:
z tego co widzę tylko Raków byłby w stanie Ciebie zadowolić.....choć troszkę....- :lol: :lol:
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Adam1906 2022-07-18, 12:44 pm

petromar napisał(a):z tego co widzę tylko Raków byłby w stanie Ciebie zadowolić.....choć troszkę....- :lol: :lol:

A Ciebie już nie? Naprawdę??? choć troszkę?... ;-)

Adam1906 napisał(a):2x Wicemistrzostwo Polski, 2x Puchar Polski i 2x Superpuchar Polski


Powtórzę. Podstawą jest profesjonalne zarządzanie. Powołany przez właściciela prezes, który ściąga do klubu prawdziwych profesjonalistów NA KAŻDE stanowisko. A nie kolegów i znajomych, jak w polskich Spółkach Skarbu Państwa. Choć życzę naszemu klubowi jak najlepiej, przy takim podejściu do zarządzania, jakie w Sosnowcu mamy od lat, nie wróżę nam sukcesów. A dla mnie sukcesem nie byłyby nawet wyżej wymienione osiągnięcia z ostatnich dwóch sezonów Rakowa, tylko sama obecność w Ekstraklasie i gra w niej na stałe, choćby na poziomie takiej Wisły Płock. Czy ja naprawdę za dużo wymagam?!?!? :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez petromar 2022-07-18, 2:19 pm

Adam1906 napisał(a):
petromar napisał(a):z tego co widzę tylko Raków byłby w stanie Ciebie zadowolić.....choć troszkę....- :lol: :lol:

A Ciebie już nie? Naprawdę??? choć troszkę?... ;-)

Adam1906 napisał(a):2x Wicemistrzostwo Polski, 2x Puchar Polski i 2x Superpuchar Polski


Powtórzę. Podstawą jest profesjonalne zarządzanie. Powołany przez właściciela prezes, który ściąga do klubu prawdziwych profesjonalistów NA KAŻDE stanowisko. A nie kolegów i znajomych, jak w polskich Spółkach Skarbu Państwa. Choć życzę naszemu klubowi jak najlepiej, przy takim podejściu do zarządzania, jakie w Sosnowcu mamy od lat, nie wróżę nam sukcesów. A dla mnie sukcesem nie byłyby nawet wyżej wymienione osiągnięcia z ostatnich dwóch sezonów Rakowa, tylko sama obecność w Ekstraklasie i gra w niej na stałe, choćby na poziomie takiej Wisły Płock. Czy ja naprawdę za dużo wymagam?!?!? :redface:


nie , wymagasz bardzo mało :) dla mnie to też wystarczające aby chociaż grać w Ekstraklapie - ja tu zupełnie o czymś innym- jaki tam człowiek siedzi (każdy chciałby fachowca jak największej klasy) , dajmy mu pracować - jak na razie za krotki okres żeby gościa skreślać bądź wychwalać - jednak - pod jego sterami akademia, oraz młode roczniki osiągneli sukcesy jakich nie było w Sosnowcu nigdy ! - teraz pora na jakiekolwiek sukcesy pierwszej drużyny - po burdelu który mamy nie zrobimy niczego w rok dwa trzy(niestety) - ale też pamiętajmy zeby nie wypisywać bzdur na temat prezesa że chujowo siedzi w fotelu bo do chłopa pewno dochodzi co tu się wypisuje i ja na jego miejscu (ogólnie szczerze miał bym to w doopie) , pomyślał bym sobie - co ja tu k***a się staram jak dopierdalają sie do mnie nawet za to jak siedzę w fotelu ....... :lol: , nie widzę jakiego kolwiek powiewu nadziei wiary która przetrwała że coś gdzieś drgnęło i moze cos z tego będzie...... ale gdzie ja tam do prezesa i co ja tam sobie myślę to już pierdoła....
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez MirosławaSmyła 2022-07-18, 7:56 pm

Sezon się ledwie zaczyna, a my już zaocznie skazani na same porażki i spadek. Niektórzy to by chyba chcieli, aby kibice i piłkarze Zagłębia wchodzący na Ludowy mieli wywieszony przed oczami wielki baner: "Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie...".

Dobrze u nas nie jest, ale odnoszę wrażenie, że całkowite wyzbycie się optymizmu zanim zabrzmi pierwszy gwizdek powoduje, że sytuacja w klubie sama się napędza niczym inflacja w Polsce. Jak w Zagłębie ma wierzyć jakiś tam redaktorek z telewizji mieniący się ekspertem, skoro nawet kibice nie wierzą, że może być lepiej. Bo Raków ma fachowców. Wiele klubów ma fachowców, w Legii mają fachowców, w Lechu mają fachowców, a też mają powody do narzekań. Czynników do osiągnięcia sukcesu jest tak wiele, a czasami potrzeba też trochę przysłowiowego szczęścia. Nic nie jest dane na zawsze i era Rakowa też minie. Co wtedy kibice powiedzą, że fachowcy nagle zatracili swój fach?

Czy to forum czytają "najwyższe władze" naszego klubu? Pewnie nie, bo co tam będą narzekań słuchać. Mogą natomiast czytać przypadkowe osoby, niekoniecznie kibice Zagłębia, bo tutaj nawet nie trzeba założyć konta, aby zapoznać się z tym co oddani kibice mają do powiedzenia. Mogą sobie poczytać potencjalni piłkarze, potencjalni działacze, może nawet jacyś drobni sponsorzy, czy też telewizyjno-prasowi eksperci tematu. Mogą czytać kibicie zaprzyjaźnionych klubów jak i kibice klubów zza miedzy. Co oni sobie pomyślą, po przetrawieniu tego wszystkiego? Wyjebane mam na to, niech sobie myślą co chcą. I takie podejście właśnie idzie z Sosnowca w świat i nie trzeba być ekspertem piłkarskim, żeby widzieć, że w Zagłębiu nie tylko władza daje dupy, ale nawet kibice-fanatycy stetryczali i nie wierzą już w nic. Po co się tutaj angażować, coś robić, no dla kogo? Co się teraz dziwić, że klub w mediach wytyka się palcami. Niektórzy mogliby zacierać ręce, że dobrze, bo kopią w fotel znienawidzonego prezesa Girka. Ja mam natomiast wrażenie, że kopią w mój fotel. I nic nie mogę zmienić, bo nie nazywam się Chęciński, ale wiary, że może być lepiej nikt mi nie zabierze.
MirosławaSmyła
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez jackie57 2022-07-18, 8:24 pm

MirosławaSmyła napisał(a):Sezon się ledwie zaczyna, a my już zaocznie skazani na same porażki i spadek. Niektórzy to by chyba chcieli, aby kibice i piłkarze Zagłębia wchodzący na Ludowy mieli wywieszony przed oczami wielki baner: "Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie...".

Dobrze u nas nie jest, ale odnoszę wrażenie, że całkowite wyzbycie się optymizmu zanim zabrzmi pierwszy gwizdek powoduje, że sytuacja w klubie sama się napędza niczym inflacja w Polsce. Jak w Zagłębie ma wierzyć jakiś tam redaktorek z telewizji mieniący się ekspertem, skoro nawet kibice nie wierzą, że może być lepiej. Bo Raków ma fachowców. Wiele klubów ma fachowców, w Legii mają fachowców, w Lechu mają fachowców, a też mają powody do narzekań. Czynników do osiągnięcia sukcesu jest tak wiele, a czasami potrzeba też trochę przysłowiowego szczęścia. Nic nie jest dane na zawsze i era Rakowa też minie. Co wtedy kibice powiedzą, że fachowcy nagle zatracili swój fach?

Czy to forum czytają "najwyższe władze" naszego klubu? Pewnie nie, bo co tam będą narzekań słuchać. Mogą natomiast czytać przypadkowe osoby, niekoniecznie kibice Zagłębia, bo tutaj nawet nie trzeba założyć konta, aby zapoznać się z tym co oddani kibice mają do powiedzenia. Mogą sobie poczytać potencjalni piłkarze, potencjalni działacze, może nawet jacyś drobni sponsorzy, czy też telewizyjno-prasowi eksperci tematu. Mogą czytać kibicie zaprzyjaźnionych klubów jak i kibice klubów zza miedzy. Co oni sobie pomyślą, po przetrawieniu tego wszystkiego? Wyjebane mam na to, niech sobie myślą co chcą. I takie podejście właśnie idzie z Sosnowca w świat i nie trzeba być ekspertem piłkarskim, żeby widzieć, że w Zagłębiu nie tylko władza daje dupy, ale nawet kibice-fanatycy stetryczali i nie wierzą już w nic. Po co się tutaj angażować, coś robić, no dla kogo? Co się teraz dziwić, że klub w mediach wytyka się palcami. Niektórzy mogliby zacierać ręce, że dobrze, bo kopią w fotel znienawidzonego prezesa Girka. Ja mam natomiast wrażenie, że kopią w mój fotel. I nic nie mogę zmienić, bo nie nazywam się Chęciński, ale wiary, że może być lepiej nikt mi nie zabierze.

Tak, ale trzeba przyznać, że Zagłębie w 2 minucie meczu z Resovią mogło wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej opanowanego kibica. Takiego początku z silniejszymi rywalami nie dałoby się naprawić, bo by do tego nie dopuścili.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez novack 2022-07-24, 7:00 pm

Uffff, cygaństwo w ostatniej sekundzie straciło zwycięstwo :lol:
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez novack 2022-07-24, 7:07 pm

Cały mecz w 10 i nie dali się cygańsTWU!!!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez achter 2022-07-30, 9:16 pm

dziwne, jeśli Katowice nie wygrają dwoma bramkami a Nieciecza trzema to mamy lidera po trzeciej kolejce w dwóch wyjazdach i jednym meczu u siebie
achter
 
Posty: 357
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez achter 2022-07-30, 9:28 pm

drugie zdziwienie, to mamy strzelonych najwięcej bramek w całym drugo-poziomowym towarzystwie
achter
 
Posty: 357
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez achter 2022-07-30, 9:42 pm

no i pytanie: my jesteśmy tacy mocni czy też reszta stawki taka słaba
achter
 
Posty: 357
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników