I liga sezon 2022/2023

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Adam1906 2023-03-04, 10:17 pm

novack napisał(a):Lecimy do trzeciej ligi!

No tak. Jeszcze 12 meczów do końca sezonu, ale my już "lecimy do 3 ligi". Owszem, jesteśmy słabi, ale ludzie, przestańcie histeryzować, bo w tej podwórkowej lidze jest więcej cieniasów. Za tydzień na nowym estadio walimy po łbie Skrę Częstochowa i znowu humorki nam się poprawią ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Tomcjo 2023-03-04, 10:24 pm

A co jak Skra się przełamie ? :lol: :lol: :lol: w meczu z ŁKS grali całkiem przyzwoicie .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez jackie57 2023-03-04, 10:30 pm

Tomcjo napisał(a):A co jak Skra się przełamie ? :lol: :lol: :lol: w meczu z ŁKS grali całkiem przyzwoicie .

Jak przełamać się, to tylko z Zagłębiem. Wszyscy rywale to sobie chwalą.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez jackie57 2023-03-04, 10:36 pm

Adam1906 napisał(a):
novack napisał(a):Lecimy do trzeciej ligi!

No tak. Jeszcze 12 meczów do końca sezonu, ale my już "lecimy do 3 ligi". Owszem, jesteśmy słabi, ale ludzie, przestańcie histeryzować, bo w tej podwórkowej lidze jest więcej cieniasów. Za tydzień na nowym estadio walimy po łbie Skrę Częstochowa i znowu humorki nam się poprawią ;-)

Jakoś dzisiaj nie potrafiliśmy walić po łbie GKS-u Tychy i nie oddaliśmy ANI JEDNEGO celnego strzału na bramkę rywali. Co do tego przedwczesnego osądu o spadku zgoda, ale podstaw doo optymizmu brak.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Tomcjo 2023-03-05, 8:02 pm

Skra 1-0 Podbeskidzie . Będzie wstyd na nowym stadionie
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Lars 2023-03-06, 3:36 pm

Co niektórzy to k***a tacy malkontenci z Was...
Z tego powodu, że Skra wygrała z Podbeskidziem, to Zagłebie w niedziele przegrywa ze Skrą i leci do 3 ligi i najlepiej żeby Dudka zastąpił psychopata z Portugalii, który myśli że jest jedynym człowiekiem znającym się na piłce w całym Lublinie. :redface: :redface: :redface: :redface:

Trochę więcej wiary Panowie życzę, w końcu wiara we własny klub to podstawowa wartość dla kibica :niezle:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Adam1906 2023-03-06, 4:49 pm

Lars napisał(a):Co niektórzy to k***a tacy malkontenci z Was...
Z tego powodu, że Skra wygrała z Podbeskidziem, to Zagłebie w niedziele przegrywa ze Skrą i leci do 3 ligi i najlepiej żeby Dudka zastąpił psychopata z Portugalii, który myśli że jest jedynym człowiekiem znającym się na piłce w całym Lublinie. :redface: :redface: :redface: :redface:

Trochę więcej wiary Panowie życzę, w końcu wiara we własny klub to podstawowa wartość dla kibica :niezle:

Obrazek

W pełni popieram :niezle: To, że jesteśmy słabi i w kolejnym sezonie będziemy walczyć tylko i wyłącznie o utrzymanie (a nie jakieś wyimaginowane baraże :lol: ), wie każdy logicznie myślący kibic Zagłębia. Ale w chooju mnie drze, jak po zwycięstwie nadal ostatniej w tabeli Skry Częstochowa nad chimerycznym zespołem Podbeskidzia co poniektórzy dostali sraczki i zaczęli pisać, że teraz to już Skra nam na pewno n@jebie sęków a my przez to zlecimy z I ligi! Czytając te wasze panikarskie wpisy jestem więcej niż pewien, że w niedzielę na naszym nowym estadio nie tylko nie będzie owych niedzielnych kibiców, którzy przyszli na mecz otwarcia z cyganami obejrzeć nowy stadion, ale nie będzie i Was :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Anakin 2023-03-06, 6:09 pm

Lars napisał(a):Co niektórzy to k***a tacy malkontenci z Was...
Z tego powodu, że Skra wygrała z Podbeskidziem, to Zagłebie w niedziele przegrywa ze Skrą i leci do 3 ligi i najlepiej żeby Dudka zastąpił psychopata z Portugalii, który myśli że jest jedynym człowiekiem znającym się na piłce w całym Lublinie. :redface: :redface: :redface: :redface:

Trochę więcej wiary Panowie życzę, w końcu wiara we własny klub to podstawowa wartość dla kibica :niezle:

Adam1906 napisał(a):W pełni popieram To, że jesteśmy słabi i w kolejnym sezonie będziemy walczyć tylko i wyłącznie o utrzymanie (a nie jakieś wyimaginowane baraże ), wie każdy logicznie myślący kibic Zagłębia. Ale w chooju mnie drze, jak po zwycięstwie nadal ostatniej w tabeli Skry Częstochowa nad chimerycznym zespołem Podbeskidzia co poniektórzy dostali sraczki i zaczęli pisać, że teraz to już Skra nam na pewno n@jebie sęków a my przez to zlecimy z I ligi! Czytając te wasze panikarskie wpisy jestem więcej niż pewien, że w niedzielę na naszym nowym estadio nie tylko nie będzie owych niedzielnych kibiców, którzy przyszli na mecz otwarcia z cyganami obejrzeć nowy stadion, ale nie będzie i Was


Zaraz stukną 4 lata po spadku ligi. Nie ma organizacji, finansów a przede wszystkim drużyny. Na wiosnę 3 zasłużone porażki, śmierdzące zwycięstwo z Gieksą i wbrew temu co twierdzi obecny Prezes, poprzedni nadal pracuje w klubie a ten co omal nie doprowadził klubu do ruiny jest szefem stadionu za b. dobrą kasę. A wy macie ludzi mających w tym stanie rzeczy obawy o wynik najbliższego meczu również za idiotów i każecie i wierzyć w nie wiadomo co. Tu zaraz przyjedzie Higiena Gać i ich rozpieprzy. Tu można wierzyć co najwyżej w zielone muszelki. A teraz możecie sobie mocno zasapać i męczyć klawiaturę w odwecie. Bez pozdrowień :)
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Adam1906 2023-03-06, 6:27 pm

Anakin napisał(a):Zaraz stukną 4 lata po spadku ligi. Nie ma organizacji, finansów a przede wszystkim drużyny. Na wiosnę 3 zasłużone porażki, śmierdzące zwycięstwo z Gieksą i wbrew temu co twierdzi obecny Prezes, poprzedni nadal pracuje w klubie a ten co omal nie doprowadził klubu do ruiny jest szefem stadionu za b. dobrą kasę. A wy macie ludzi mających w tym stanie rzeczy obawy o wynik najbliższego meczu również za idiotów i każecie i wierzyć w nie wiadomo co. Tu zaraz przyjedzie Higiena Gać i ich rozpieprzy. Tu można wierzyć co najwyżej w zielone muszelki. A teraz możecie sobie mocno zasapać i męczyć klawiaturę w odwecie. Bez pozdrowień :)

Kibicem się jest, a nie bywa. Również bez pozdrowień.

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Anakin 2023-03-06, 7:01 pm

Adam1906 napisał(a):Kibicem się jest, a nie bywa.

Widzę że mamy zachowaną mentalność sprzed jakichś 30 lat. Kiedyś tak było, a teraz to dotyczy co najwyżej grupki starych, stetryczałych w przypadku Zagłębia, zgorzkniałych staruszków którym się wydaje że świat stanął w miejscu. A gadanie czegoś takiego młodszym to zwykłe p...nie o Szopenie. Dziś to klub musi się wykazać i zachęcić aby przyciągnąć ludzi. Wynikiem, marketingiem, promocjami. W Sosnowcu klubowi parodyści czy to na boisku czy to w gabinetach udają że coś oferują a w praktyce trwa przepalanie milionów bez żadnego efektu. A gawiedź się cieszy. Życzę dalszego sapania, męczenia buły z klawiaturą i lepszych memów :)
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez GrubyPerez 2023-03-06, 8:58 pm

Anakin napisał(a):Zaraz stukną 4 lata po spadku ligi. Nie ma organizacji, finansów a przede wszystkim drużyny.


Słusznie napisałeś to co zacytowałem powyżej.
Tyle , że przez te wszystkie lata Adam1906 krytykował tutaj wcale nie mniej od Ciebie- i pewnie nadal jak wielu z nas- robił to będzie.
Nie żebym uważał, że potrzebuje obrony - ale krzywe to nieco :/
Nie o to idzie moim zdaniem, a spory są niepotrzebne, zn. nie w tej formie.
Co by nie mówić- mamy nowy obiekt- na dekady całe. Wiele problemów pozostało-ale ten jeden, bardzo ważny -został rozwiązany. Nie wchodzę tu w polemikę jakim kosztem.
Jest. I teraz to co mogę zrobić ja -i także Ty- i każdy ( niemal- sorry emigracja) z nas- to być jednym z teamu "12 zawodnik" . Ostatni mecz Skry obejrzało...43 osoby.
Może to im pomoże- nawet wbrew zdrowemu rozsądkowi, którego żadnemu z Was nie zarzucam.
Piątą dekadę kibicuję Zagłębiu- pewnie wiesz co to oznacza, jak i wielu tutaj. Wszak to forum piknikowym jest zwane, jak to przytoczył niedawno kolega Rudi.
Po prostu dajcie się trochę nacieszyć.
ps. Anakin,- jak przewalą z ekipą Dziólki to nie obiecuję , że nie będę klął najgłośniej ;-)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Anakin 2023-03-12, 6:47 pm

Adam1906 napisał(a):
Lars napisał(a):Co niektórzy to k***a tacy malkontenci z Was...
Z tego powodu, że Skra wygrała z Podbeskidziem, to Zagłebie w niedziele przegrywa ze Skrą i leci do 3 ligi i najlepiej żeby Dudka zastąpił psychopata z Portugalii, który myśli że jest jedynym człowiekiem znającym się na piłce w całym Lublinie. :redface: :redface: :redface: :redface:

Trochę więcej wiary Panowie życzę, w końcu wiara we własny klub to podstawowa wartość dla kibica :niezle:

Obrazek

W pełni popieram :niezle: To, że jesteśmy słabi i w kolejnym sezonie będziemy walczyć tylko i wyłącznie o utrzymanie (a nie jakieś wyimaginowane baraże :lol: ), wie każdy logicznie myślący kibic Zagłębia. Ale w chooju mnie drze, jak po zwycięstwie nadal ostatniej w tabeli Skry Częstochowa nad chimerycznym zespołem Podbeskidzia co poniektórzy dostali sraczki i zaczęli pisać, że teraz to już Skra nam na pewno n@jebie sęków a my przez to zlecimy z I ligi! Czytając te wasze panikarskie wpisy jestem więcej niż pewien, że w niedzielę na naszym nowym estadio nie tylko nie będzie owych niedzielnych kibiców, którzy przyszli na mecz otwarcia z cyganami obejrzeć nowy stadion, ale nie będzie i Was :redface:

Jak tam Panowie frajerzy? Jednego zdaje się oczy bolą a drugi? Może jemu ta maść by się przydała, nie mnie

GrubyPerez napisał(a):ps. Anakin,- jak przewalą z ekipą Dziólki to nie obiecuję , że nie będę klął najgłośniej

Jak poszło? :)
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Adam1906 2023-03-12, 6:59 pm

Nie ma to jak cieszyć się z porażki Zagłębia, "bo mam rację" :czerwona: Jak nie chodzisz na mecze, tak dalej nie chodź Januszu, bo po chooj tam jesteś potrzebny. Ważne, że popierdzisz sobie w necie ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez GrubyPerez 2023-03-12, 7:21 pm

Anakin napisał(a):Jak poszło?

w polsat box go było słychać, teść mówił.
na stadionie też.
co mam napisać tutaj- wykrzyczałem tam.
czy to coś dało poza tym , że jutro wszyscy będą myśleć że popiłem?- nie

no i uj
To wszystko didaskalia, najważniejsze jest to - że pikujemy - i nic nie jest w stanie dać jakiegoś pozytywnego bodźca.
Dziś dobra gra Zagłębia mogła dać dodatkowe 2 karnety. Nie będzie ich- i to jest najsmutniejsze.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Lars 2023-03-12, 10:22 pm

Anakin napisał(a):Jak tam Panowie frajerzy?


Kmiotku nie zwracaj się tak do Nas, bo gdybyś chociaż parę razy był na stadionie to rozumiałbyś zasadę, że do braci po szalu tak się po prostu nie mówi. Nie mam zamiaru więcej z tobą pisać, bo poziom nie ten, musiałbym zbyt nisko pochylić się, a szkoda mi kręgosłupa na takie istoty. Wiem, że nie rozumiesz, ale są ludzie, którzy mają kręgosłup i są wierni swoim wartościom, swoim barwom i korzeniom.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników