I liga sezon 2022/2023

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Adam1906 2023-03-17, 11:18 am

Mecz 27. kolejki I ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Ruchem Chorzów odbędzie się na Stadionie ArcelorMittal Park w sobotę 15 kwietnia. Początek o 17:30.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez jackie57 2023-03-17, 9:47 pm

Wisła Kraków "rozjeżdża" Skrę w Częstochowie, z którą my przegraliśmy w Sosnowcu. Co na to głosiciele "włączenia się do walki o awans" i "pierwszej ósemki"?
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez tork 2023-03-17, 10:42 pm

Wisła od kilku spotkań gra konsekwentną piłkę i nie zabiera jeńców. Śmiem twierdzić, że na koniec sezonu zepchnie z podium kogoś z duetu Łódź-Chorzów. A jedna z moich pierwszych trzonowych "ósemek" podpowiada mi, że terminarz spotkań do końca sezonu sugeruje, że w przyszłym sezonie nasz nowy obiekt mogą zechcieć zwiedzić goście z Kołobrzegu, Kalisza lub Pruszkowa.
tork
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2008-09-04, 9:52 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Anakin 2023-03-17, 11:02 pm

jackie57 napisał(a):Wisła Kraków "rozjeżdża" Skrę w Częstochowie, z którą my przegraliśmy w Sosnowcu. Co na to głosiciele "włączenia się do walki o awans" i "pierwszej ósemki"?


I tak będą twierdzić że jest zajefajnie, Chęciński jest zbawcą, Darkowi trzeba dać szansę a ćwok z Nowego Sącza jest najlepszym szefem klubu od 1906 r.
A ten poniżej edek z fabryki kredek:
Lars napisał(a):Co niektórzy to k***a tacy malkontenci z Was...

będzie nadal uważał że jest najlepszym kibicemdebeściakiem co wie wszystko lepiej od innych i w ogóle czego kur... marudzicie :lol:
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez petromar 2023-03-18, 9:38 am

jackie57 napisał(a):
Wisła Kraków "rozjeżdża" Skrę w Częstochowie, z którą my przegraliśmy w Sosnowcu. Co na to głosiciele "włączenia się do walki o awans" i "pierwszej ósemki"?

wiemy że to tak nie działa, Miedź też miała chwilę poderwania i wygrywała teraz znowu plecy.....możliwe jest nawet to że wygramy z Wisła która wygrała z Skrą która nas ograła :))....albo jednak to nie jest możliwe :lol:
ale o sam system mi się rozchodzi ,że to tak nie działa...
niestety ale terminarz mamy naprawdę słabiutki i widmo spadku jest naprawdę spore....
ale nie o tym nie o tym tutaj mowa:))jak to śpiewał raper z Kielc .....
Tak nieraz sobie myślę.... Dudek - ok marny trener , ale trenerzy którzy u nas notorycznie z powodu wyników byli zwalniani jakoś nagle dali rade - ŁKS walczy o awans z Kazikiem, Radomiak jak grał z Banasiekiem?,,,, czy tu problem (oprócz żelowanego miernoty) leży w trenerach? powoli to wygląda na istny sabotaż ze strony piłkarzy....są wsród nich nazwiska które nie wydają mi się miernotami, choćby nasz bramkarz - Gliwa zaliczył spadek formy poważny - dostosował się do reszty graczy,...oni są po prostu tak beznadziejni ,że tutaj jedynie trener mentala i zamordystę który widząc jakie gówno ma do dyspozycji grał by tylko fizycznością i walecznością:) ale tutaj się pojawia pytanie czy on nie miał by gorszych wyników bo biegać i walczyć jak nie ma się umiejętności trzeba przecież chcieć , ..i kółko się zamyka!
dla mnie osobiście utrzymanie w tym sezonie będzie WIELKIM sukcesem!
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez GrubyPerez 2023-03-18, 3:52 pm

Anakin napisał(a):A ten poniżej edek z fabryki kredek:
Lars napisał(a):
Co niektórzy to k***a tacy malkontenci z Was...

będzie nadal uważał że jest najlepszym kibicemdebeściakiem co wie wszystko lepiej od innych i w ogóle czego kur... marudzicie



Akurat, ten jak go nazwałeś " edek..." zrobił w życiu bardzo wiele dla uratowania Zagłębia- czego świadkiem byłem i ja i kilkanaście osób z tego forum ( z tamtego też :lol: )
Więc więcej umiaru w tych ocenach, bo jak dla mnie to na razie to ty- mimo ewidentnego boomerstwa wyzierającego z Twoich wpisów- jesteś dla mnie "edek z fabryki kredek" :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Tomcjo 2023-03-18, 9:26 pm

Resovia prowadzi w Katowicach i tylko Odra i Skra dzielą nas od strefy spadkowej . Wszystko idzie wg słów Siary . „ No i w pizdu wylądował . I cały plan też w pizdu”
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Anakin 2023-03-18, 10:40 pm

GrubyPerez napisał(a):Akurat, ten jak go nazwałeś " edek..." zrobił w życiu bardzo wiele dla uratowania Zagłębia- czego świadkiem byłem i ja i kilkanaście osób z tego forum ( z tamtego też )
Więc więcej umiaru w tych ocenach, bo jak dla mnie to na razie to ty- mimo ewidentnego boomerstwa wyzierającego z Twoich wpisów- jesteś dla mnie "edek z fabryki kredek

Może i jestem zwykłym edkiem panie perezie ale nie ma to żadnego znaczenia bo to wy tu na forum klepiecie się po plecach a z tego nic nie wynika. Chętnie bym poznał bardziej szczegółowe zasługi pana larsa dla klubu. Bez urazy ale jak czytam tylko to forum to mam wrażenie że Zagłębie składa się wyłącznie z osób zasłużonych dla klubu. Pana Perez który kiedyś tam coś tam założył tylko nic z tego nie wynikło albo ktoś tam mu czegoś nie pozwolił coś zrobić. Hipotetycznie najlepszy w dziejach prezes klubu którym nie był i chyba nie będzie. Jak mnie pamięć nie myli sławiony latami przez pana augusta kolejnego myśliciela i naczelnego analityka finansowocośtam tego forum. Analizy może i trafne ale czy coś z tego wynikło poza pisanina przez pana augusta kilkunastu tysięcy postów przez naście lat. Kolejny przykład to pan adam piszący świetne niusy z klubu i permanentnie apelujący po każdych wtopach do działaczy klubu aby w....li. Pewnie bym jeszcze paru wymienił. No i oczywiście pan lars.
Dlatego apeluję do panów prezesa, larsa, augusta , adam i paru tam jeszcze innych. Przestańcie się klepać po plecach i nawijać bez sensu na forum tylko działajcie. Tylko wtedy gdy coś konkretnego zrobicie będziecie mogli o sobie że jesteście zasłużeni. Pamiętajcie też o haśle że mężczyznę poznaję się po haśle że mężczyznę poznaje się po tym jak kończy
PS. uprzedzę pytanie czy też ewentualną kwestię. Nie nie jestem w stanie dzialać na rzecz klubu bo dawno temu brak perpsektyw w regionie spowodował że wyemigrowałem dość daleko i w okolicy jestem okazjonalnie.
Miłego wieczoru i do dzieła 8)
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez GrubyPerez 2023-03-19, 1:52 am

Anakin napisał(a): Perez który kiedyś tam coś tam założył tylko nic z tego nie wynikło

i widzisz kolego- tu zdania są podzielone. Wyszło czy nie wyszło - rzecz do dyskusji - bo zawsze mogło wyjść lepiej.
Fakty są jednak takie - że możesz nadal - krytykować , ośmieszać, fascynować się czy hołubić ( w zależności od nastrojów- bo te miewasz zmienne) - ZAGŁĘBIE grające póki co w pierwszej lidze i na nowym stadionie zamiast w b klasie na pastwiskach. Oczywiście- bezpiecznie z daleka- lub jak sam to nazwałeś "gdy okazjonalnie bywasz w okolicy" :lol:
Sam się skomentowałeś- w sumie celnie. Brawa.
Hipotetyczna prezesura to zaledwie forumowa anegdota.

Nie masz 15 lat i krótkich gaci, by nie potrafić wyciągać wniosków, nie posądzam Cię o to pomimo że usiłujesz pokazać się inaczej - wróć więc w wolnej chwili do historii tego forum - i sam sobie jeszcze raz odpowiedz : miało czy nie miało mocy przynajmniej opiniotwórczej? Czytają to forum w klubie czy nie? :)

I wcale nie próbuję Ci dowalić, wręcz zwracam się per "kolego" - bo taki sam ze mnie "edek z fabryki kredek" - tylko bardziej. Kumasz czaczę, kleisz? - czy jak tam się w Twoich stronach obecnych mówi na zrozumienie tekstu między wierszami.
Nie rozumiem tylko, po co wciągasz- i moim zdaniem- dosrywasz pozostałym kolegom?
No i na miejscu tych których pominąłeś ogólnikiem, chyba bym się obraził :)
I obowiązkowo o lidze- bo to tym temat- wieczór to będzie miły jutro - jeśli nie przegramy w Głogowie.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez jackie57 2023-03-19, 11:06 am

Tomcjo napisał(a):Resovia prowadzi w Katowicach i tylko Odra i Skra dzielą nas od strefy spadkowej . Wszystko idzie wg słów Siary . „ No i w pizdu wylądował . I cały plan też w pizdu”

A my same porażki, za wyjątkiem "przyjacielskiego" meczu z GKS-em Katowice na otwarcie nowego stadionu.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Adam1906 2023-03-22, 5:24 pm

ObrazekRuszyła sprzedaż biletów na mecz Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów, szczegóły -> TUTAJ
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Tomcjo 2023-04-09, 6:27 pm

Jedynym ratunkiem dla klubu jest jak najszybsze wprowadzenie zarządu komisarycznego do klubu . Przeprowadzenie audytu i wystawienie klubu na sprzedaż . Oczywiście trzeba się zabezpieczyć bo coraz więcej oszustów w piłce . Pozostawić nazwę i emblemat jako własność miasta ale do swobodnego użytkowania przez nowego właściciela w celach marketingowych , sportowych lub biznesowych . Zastrzec ze jeżeli klub spadnie np poniżej II ligi zostanie wystawiony ponownie na sprzedaż a właściciel dostanie te pieniądze jako jedyną rekompensatę . Nie mam pomysłu czy pieniądze ze sprzedaży powinny trafić ponownie do klubu , miasta czy może na założenie stowarzyszenia kibiców ( choć tu się boje ze też byłyby nadużycia ) .
Taka Warta Poznań podobno jest na sprzedaż za 15 mln . ( gdzieś widziałem wypowiedz kogoś z Poznania ) wiec za Zagłębie 5 baniek to i tak byłoby bardzo dużo a może za dużo . Zwłaszcza jak wyjdą trupy z szaf .
Problemem mojego pomysłu jest kto wprowadzi zarząd komisaryczny . Arkadio na pewno nie . Wojewoda nie ma takiego prawa . Prokuratura może gdyby były dowody przekrętów lub choćby grube poszlaki . PZPN tego nie zrobi a minister sportu chyba nie może . Prawdopodobnie jedynie przepisy o spółkach akcyjnych coś wspominają o takim rozwiązaniu ale zarząd Zagłębie SA bata na swoją dupe nie ukręci . Pozostaje gruba zadyma w mieście zrobiona przez kibiców na wzór paryski ale tu też nie jestem optymistom
Jedynym ratunkiem pozostaje spadek a nawet dwa . Dopiero trzecia liga i czyściec jaki przeszedł Ruch czy Polonia może uzdrowi klub choć to lekarstwo zakrawające o szarlatanerię .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Tomcjo 2023-04-11, 5:21 pm

A tymczasem Odra na dzień dobry strzeliła Katowicom i w tej chwili ma punkt do nas a my trzy punkty przewagi nad Skrą a właściwie dwa bo mają lepszy bilans bezpośrednich meczów . Czyli jest szansa ze za kolejkę może dwie lądujemy w strefie spadkowej i nic nas już z niej nie wyciągnie . Bo niby jaka złota rybka miałaby spełnić marzenie Checińskiego
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez Tomcjo 2023-04-11, 5:35 pm

32’ GKS - Odra 0-2 . Można walczyć ? Można !
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I liga sezon 2022/2023

Postprzez petromar 2023-04-11, 6:42 pm

80 minuta 0-2 dalej Odra wygrywa...... szanse na inny wynik niż 3 pkt dla Odry maleją:(((
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników