ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez slawekchicago 2021-11-02, 10:15 am

django napisał(a):Dawno się nie wypowiadałem, choć forum od czasu do czasu przeglądam. I jak widzę wypowiedzi ludzi typu Kriss czy Achter, to przypominam sobie czemu klub jest w tak głębokiej dupie. Nie jesteście winni najbardziej, bo najbardziej winny jest ten kto kto finansuje, z nie swoich zresztą pieniędzy. Nie jesteście też winni w drugiej kolejności, bo to są osoby decyzyjne, typu Jaroszewski czy Udinese Tomczyk. Nie jesteście też winni w trzeciej kolejności, bo takimi są geszefciarze w rodzaju grup "kibicowskich", którym przypadają okruchy ze stołu plus dymanie braci po szału. Jesteście winni, ale dopiero w czwartej kolejności, ale też jesteście jedyntmi w tym towarzystwie frajerami, bo robicie to że zwykłej głupoty, charytatywnie.


:brawo: :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez achter 2021-11-02, 9:17 pm

django napisał(a):Dawno się nie wypowiadałem, choć forum od czasu do czasu przeglądam. I jak widzę wypowiedzi ludzi typu Kriss czy Achter, to przypominam sobie czemu klub jest w tak głębokiej dupie. Nie jesteście winni najbardziej, bo najbardziej winny jest ten kto kto finansuje, z nie swoich zresztą pieniędzy. Nie jesteście też winni w drugiej kolejności, bo to są osoby decyzyjne, typu Jaroszewski czy Udinese Tomczyk. Nie jesteście też winni w trzeciej kolejności, bo takimi są geszefciarze w rodzaju grup "kibicowskich", którym przypadają okruchy ze stołu plus dymanie braci po szału. Jesteście winni, ale dopiero w czwartej kolejności, ale też jesteście jedyntmi w tym towarzystwie frajerami, bo robicie to że zwykłej głupoty, charytatywnie.


następny, który przeczytał dwie książki i jedną gazetę i wydaje mu się, że już prawie coś tam wie...
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez Adam1906 2021-11-02, 9:46 pm

achter napisał(a):następny, który przeczytał dwie książki i jedną gazetę i wydaje mu się, że już prawie coś tam wie...

Ty w ogóle wiesz, kim jest django, że go obrażasz? Podpowiem ci: nie wiesz. Bo gdybyś wiedział, to byś gębę zamknął i nie sugerował nieuctwa komuś, kto jest inteligentnym człowiekiem.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez achter 2021-11-03, 1:04 pm

Adam1906 napisał(a):
achter napisał(a):następny, który przeczytał dwie książki i jedną gazetę i wydaje mu się, że już prawie coś tam wie...

Ty w ogóle wiesz, kim jest django, że go obrażasz? Podpowiem ci: nie wiesz. Bo gdybyś wiedział, to byś gębę zamknął i nie sugerował nieuctwa komuś, kto jest inteligentnym człowiekiem.


Ty chyba se jaja robisz. Ty chyba nie wiesz kim ja jestem bo gdybyś wiedział to byś takich głupot nie pisał. :lol:
Po prostu Twój wpis żenada
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez Luis 2021-11-03, 1:22 pm

achter napisał(a):
Adam1906 napisał(a):
achter napisał(a):następny, który przeczytał dwie książki i jedną gazetę i wydaje mu się, że już prawie coś tam wie...

Ty w ogóle wiesz, kim jest django, że go obrażasz? Podpowiem ci: nie wiesz. Bo gdybyś wiedział, to byś gębę zamknął i nie sugerował nieuctwa komuś, kto jest inteligentnym człowiekiem.


Ty chyba se jaja robisz. Ty chyba nie wiesz kim ja jestem bo gdybyś wiedział to byś takich głupot nie pisał. :lol:
Po prostu Twój wpis żenada


Nie wiele pisze na forum , ale jak widze Twoje wpisy to czlowiek sie gotuje. Nie ten , a kazdy Twoj wpis to jedna wielka zenada.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez slawekchicago 2021-11-03, 1:50 pm

Przykre, ze jestesmy tak podzieleni. Nie tylko tu na forum ale rowniez pisze o tym co napisal django. To jest naprawde przykre i perspektyw na lepsze czasy nie widac.
Coz na Ludowy mnie nie ciagnie ale wpadne w niedziele na Zimowy. Do zobaczenia
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez django 2021-11-03, 6:00 pm

achter napisał(a):następny, który przeczytał dwie książki


https://www.youtube.com/watch?v=85xV-xw ... el=SlavS95 :)

Jesteś typem człowieka, którego towarzysz Lenin określał jako "pożytecznego idiotę". Bez odbioru.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron