ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez Adam1906 2021-10-31, 6:11 pm

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez August 2021-10-31, 6:46 pm

jackie57 napisał(a):"Najlepsi" byli tu forumowicze, którzy podczas gry ZS w tzw. "ekstraklasie" szukali winy wszędzie, tylko nie tam gdzie powinni i pieprzyli o PZPN, Bońku, sędziach, czy VAR-ze, choć gołym okiem było widać, że drużyna jest słabiutka i nie ma szans nna utrzymanie się.

A życie po prostu brutalnie klub weryfikuje. Tak przy okazji Twojej wypowiedzi przypomniało mi się, jak fumfle Jaroszewskiego mocno podskakiwali. Przykłady:

achter napisał(a):
August napisał(a):
STACH PL napisał(a):Obronę mamy na poziomie II-ligi

Jesteś optymistą. TO co było widać w sobotę to poziom co najwyżej podwórkowy. Bo do jakiegokolwiek poziomu rozgrywek piłkarskich nie da się sklasyfikować. Nie dałbym sobie też głowy uciąć, że kilku bramek w sobotę nie strzeliłaby nam jakaś Notecianka Pakość. Ktoś tu napisał o fajnym meczyku a ja widziałem pseudopiłkarskie kartoflisko. Przy każdej wrzutce w nasze pole karne można się zastanawiać czy będzie gol czy co najmniej karny. Niedobrze się już robi od tego, że cały czas sporo bramek tracimy w podobny sposób. W ofensywie jest o tyle lepiej, że mamy "Pana Piłkarza" Pawłowskiego. Tyle, że on wszystkiego za wszystkich nie zrobi. W meczu z Chojnicami mieliśmy o tyle szczęścia, że ich obrońcy to też ogórki plus to, że przy ostatniej bramce Szwed się potknął tak "szczęśliwie", że dostaliśmy karnego. A i to mogliśmy w końcówce stracić gdyby grajek z Chojnic był piłkarzem a nie piłkarską podróbką. Co z tego, że mieliśmy sporo sytuacji jeśli nie mamy piłkarzy umiejących je wykorzystać. Jak o tym myślę to "tęsknię" za drewnianym Lewickim, który jednak umiał przyłożyć nogę tam gdzie trzeba a nawet za Fidziukiewiczem po kontuzji. Podejrzewam, że nawet Myśłiwy jakby go namówić do wznowienia kariery byłby lepszy od tego co jest teraz. I obawiam się, że w najbliższej przyszłości niewiele się zmieni bo klub ma sporo zobowiązań za tamten sezon a pójście w kolejne zadłużanie byłoby bardzo szkodliwe dla klubu . Zresztą po kontuzji Górala nikogo już nie ściągnięto co byłoby naturalne w takiej sytuacji. Zresztą miałby to zrobić " Tomczyk, który nazbierał Radwanków, Siniorów, Bieńków czy Słomków? A może sam Dudek, który w zeszłym roku ręczył za kumpla z Wrocławia Kokoszkę ? Ludzie, "trza" się modlić aby wytrzymać w tym stanie rzeczy. Przede wszystkim utrzymać się.

A ja myślę że powinieneś zaproponować Dudkowi swoje usługi piłkarskie skoro to poziom podwórkowy, myślę też że dasz radę, a nawet scementujesz naszą linię defensywy i będzie nie do przejścia, tak jak nikt nie przebije Twojej ironii i defetyzmu


kriss68 napisał(a):
August napisał(a):
achter napisał(a):A ja myślę że powinieneś zaproponować Dudkowi swoje usługi piłkarskie skoro to poziom podwórkowy, myślę też że dasz radę, a nawet scementujesz naszą linię defensywy i będzie nie do przejścia, tak jak nikt nie przebije Twojej ironii i defetyzmu

Ja jestem zbyt marny by móc nawet o czymś takim pomarzyć za to ty w swojej mocno zabetonowanej świadomości doskonale nadawałbyś się na naczelnego propagandystę klubowego codziennie poprawiając ego Prezesa śpiewając mu piosenki o tym, że jest Najwybitniejszym Szefem klubu w całej drodze mlecznej a zwycięstwa w Lidze Mistrzów to kwestia czasu, Tomczykiem mógłbyś słodzić, że nikt w tej szerokości geograficznej nie potrafi robić takich transferów a Polczakowi, że w ostatnim tygodniu rozegrał mecze życia a w Barcie zbierają kasę na jego transfer. No a Dudkowi to, że w ostatnich 3 meczach straciliśmy 9 bramek, jesteśmy na 11 miejscu i mamy tylko 3 pkt przewagi nad strefą spadkową to wina Bońka, PZPN i kulki forumowych hejterów. Jestem przekonany, że chłopaki cię docenią i ozłocą.


Kolega August to guru tego forum i nie ma co z nim dyskutować.
Gdyby miał władzę w klubie( nie daj Boże) wszystkich by wymienił od strzała i oczywiście sprowadził samych panów piłkarzy. Pewnie i za trenerkę by się wziął i Ekstraklasę w sezon byś my mieli a LM we dwa.
Zlikwidował by też domniemaną patologię w klubie a i pewnie w całej polskiej piłce.
Teraz to jednak tylko czeka na potknięcia by przywalić.
Powodzenia.


kriss68 napisał(a):pete_zs achter kanciak :brawo: :brawo: Jak to miło przeczytać w końcu rozsądne wpisy, nareszcie coś innego, bo dotąd jak tylko ktoś się odezwał inaczej zaraz go jechano. Stworzyła się tu grupka która pisała sama dla siebie , wietrzyła klubowe spiski i szwindle ( w tym ten najgorszy czyli współpraca z INN - jedną z największych agencji na rynku piłkarskim) sadziła czerwone kartki i bluzgi.
Panowie stwórzcie sobie nowy wątek (chyba już ktoś to proponował) tam sobie płaczcie, użalajcie się, piszcie inwektywy na zarząd, trenerów, zespół, prezydenta i co wam tam jeszcze nie pasuje.
Proszę jednak, pozostawcie inne wątki forum czyste od tego.
pete_zs napisał(a):p.s. Kriss 68, "pożyczam" podpis, jeśli nie masz nic przeciwko

pewnie, nie ma problemu



GrubyPerez napisał(a):
django napisał(a):Dobra, trzeba się odnieść, bo skutki smogu nad miastem najwyraźniej robią swoje. W kilku zdaniach, bo szkoda czasu, żeby się produkować.

1. Chłopaki jadą po Auguście, jakimiś argumentami rodem z podstawówki, że jest guru i żeby sam się wziął za zarządzanie klubem. Tylko jak przeanalizował sytuację finansową klubu na podstawie dokumentów, to żaden nawet nie pisnął, bo merytorycznie nie macie do niego żadnego podjazdu. Zamiast podziękować mu, że poświęca swój czas, żeby wam pokazać rzeczywistość, piszecie jakieś paszkwile.
2 Chłopaki urwali się z choinki, pisząc, że Jedrychy czy inne Puchacze są tu prześladowane. Jakby potrafili kopać piłkę, to by nie byli. Czy naprawdę dorosłym ludziom trzeba tłumaczyć, że człowiek jest rozliczany z jakości i efektów swojej pracy? Co was z komuny teleportowali? Czy z zakładu pracy chronionej? Goście znaleźli sobie ciepły kurwidolek za nieprzyzwoicie duże pieniądze i jeszcze są bronienii przez forumowe Matki Teresy z Kalkuty.
3 Chłopaki się podniecają, że lepszy rok w ekstraklasie, niż ileś tam w drugiej lidze. Jakbyście zamiast wypisywac głupoty przeczytali ze zrozumieniem to co próbował wam przekazać August, to byście zrozumieli, że wcale nie.
I tyle z mojej strony. Niestety to w dużej mierze przez takich ludzi sytuacja wygląda jak wygląda. Ci bardziej świadomi już dawno dali sobie spokój. Już kiedyś napisałem, że pozostali tacy naiwniacy, plus geszefciarze i masochisci. Za parę lat nie będzie co zbierać Taka mini Wisła Kraków, tylko Zagłębia nikt nie będzie ratował na siłę.



Zdecydowanie i z przyjemnością cytuję cały Twój tekst, bo nikt by tego lepiej nie napisał :niezle: Ze zdumieniem wielkim odczytałem dzisiaj- odrabiając forumowe zaległości - tych kilka wpisów, które jak sądzę nie tylko mnie otworzyły oczy szeroko ...ze zdumienia.(czyżby jakaś zorganizowana akcja? ;-( ) Panowie achter i inni- naprawdę? Naprawdę zadowala Was to co jest? Naprawdę ślepi i głusi jesteście na rzeczowe argumenty, które skrupulatnie i ze znawstwem podaje Wam na tacy August i inni koledzy? Może Rudi ma rację, że niechybnie musicie być z pokolenia Generation Y.- i niewiele jeszcze z Naszym Zagłębiem przeszliście. A już drwienie z kolegi że "Guru i nieomylny" to niesmaczna przesada, żeby nie powiedzieć prowokacja- niegodna kibica Zagłębia- ani żadnego porządnego człowieka. Moja wieloletnia znajomość z wieloma osobami z tego forum utwierdza mnie w przekonaniu, że to Kibice z krwi i kości, do cna oddani Zagłębiu- a przy tym żadne "watażki" tylko skromni nad wyraz, ciężko pracujący ludzie o szerokich horyzontach. Nie o hymny pochwalne wszak tu idzie- ale o zwykłą,małą sprawiedliwość. Tak się nie godzi. Kolego achter, zapraszam przy okazji na spotkanie kibiców z tego forum, będziesz miał okazję osobiście poznać tego "guru"- oraz kilku innych. Może argumenty przekazane Ci w formie werbalnej łatwiej do Ciebie trafią? Życzę Ci tego. A Ty się August nie przejmuj , choć jak sądzę pewnie się nie przejmujesz:P - kropla drąży skałę, i kiedyś to Nasze Zagłębie będzie jeszcze Wielkie. ALbo przynajmniej Duże :)

Jasne, też zauważyłem , że więcej tutaj nie tylko ostatnio narzekania zamiast ochów i achów - i wygląda na to że trzeba się nauczyć cieszyć z każdej, choćby niewielkiej pozytywnej sytuacji związanej z klubem i drużyną.Kilka ich jest, szczególnie ostatnio- bo jak pisałem gdzieś tam- coś jakby drgnęło.
Tylko że ciężko jest okazywać dziecięcą wręcz radość, kiedy w łysej czy siwej głowie jakby nieco więcej informacji odnośnie klubu, niż wtedy kiedy skakało się w młynie.


To wszystko pierwsze z brzegu.Jak dzisiaj brzmią wypowiedzi Pereza czy Django ? A gdzie są dzisiaj Ci, którzy tak szczekali.Mają jaja by się teraz odezwać ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez Tomcjo 2021-10-31, 7:33 pm

To żadna moja fachowość . To kompletny brak fachowości chłopaków chęciniaków . Kumple , śpiewacy , łamagi , działacze upadłych klubów itd . Itp .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez Adam1906 2021-10-31, 7:41 pm

Spokojnie August, teraz pojawili się wielbiciele talentu Girka. Co prawda zawsze można by powiedzieć, że obecny prezes nie jest winny panującego w klubie dziadostwa, bo dopiero co tutaj przyszedł, szkoda tylko, iż niektórzy nie zauważają, że jest to człowiek, który nie jest spoza układu, bo pracował w Zagłębiu wspólnie z Jaroszewskim oraz Tomczykiem. Ale żeby nie było, OK, pan Girek ma szansę pokazać w przerwie zimowej, iż ma jaja i potrafi działać lepiej niż jego poprzednik na stołku prezesa. Pożyjemy zobaczymy.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez August 2021-10-31, 7:58 pm

Adam1906 napisał(a):Spokojnie August, teraz pojawili się wielbiciele talentu Girka.

Nawet nie wiesz jak bardzo jestem spokojny. Jedynie co chce podkreślić to fakt, że tak uwielbiany i broniony Jaroszewski okazał się nie tylko kompletnym nieudacznikiem ale wręcz łajdakiem, który powinien zostać powieszony za jaja na bramie głównej. Rzecz jasna równie baty należą się Chęcińskiemu za swoisty "patronat" szczególnie finansowy nad układem kolesi. Drugie, to ci którzy, tak byli zakochani w Marcinku teraz nie mają absolutnie żadnych jaj żeby napisać choć tyle w stylu "tak pomyliłem się" i wolą milczeć. Jeszcze inną sprawą jest to, że w sytuacji gdy - jak ostatnio - coś niedobrego dzieje się czy w Zabrzu czy na Legii, grupy kibicowskie reagują stanowczo. U nas, pamiętam, jak po ostatnim sezonie rozwalił mnie pokazany mi durny wpis "Sportowego Zagłębia" na jednym z mediów społecznościowych o fali nienawiści do działaczy klubu. A teraz kompletna cisza i brak jakiejkolwiek reakcji mimo, że źle się dzieje od lat. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że tym wszystkim grupom a zwłaszcza ich Wodzom nie zależy na dobru klubu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez Adam1906 2021-10-31, 8:29 pm

Widzów: 501.

Bez komentarza... :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez jackie57 2021-10-31, 8:38 pm

Adam1906 napisał(a):Widzów: 501.

Bez komentarza... :redface:

Rodziny zawodników i działaczy? :)
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez Tomcjo 2021-10-31, 8:44 pm

A na trybunach Rodzina+ Chęciński
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez kriss68 2021-10-31, 10:54 pm

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):Spokojnie August, teraz pojawili się wielbiciele talentu Girka.

Nawet nie wiesz jak bardzo jestem spokojny. Jedynie co chce podkreślić to fakt, że tak uwielbiany i broniony Jaroszewski okazał się nie tylko kompletnym nieudacznikiem ale wręcz łajdakiem, który powinien zostać powieszony za jaja na bramie głównej. Rzecz jasna równie baty należą się Chęcińskiemu za swoisty "patronat" szczególnie finansowy nad układem kolesi. Drugie, to ci którzy, tak byli zakochani w Marcinku teraz nie mają absolutnie żadnych jaj żeby napisać choć tyle w stylu "tak pomyliłem się" i wolą milczeć. Jeszcze inną sprawą jest to, że w sytuacji gdy - jak ostatnio - coś niedobrego dzieje się czy w Zabrzu czy na Legii, grupy kibicowskie reagują stanowczo. U nas, pamiętam, jak po ostatnim sezonie rozwalił mnie pokazany mi durny wpis "Sportowego Zagłębia" na jednym z mediów społecznościowych o fali nienawiści do działaczy klubu. A teraz kompletna cisza i brak jakiejkolwiek reakcji mimo, że źle się dzieje od lat. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że tym wszystkim grupom a zwłaszcza ich Wodzom nie zależy na dobru klubu.


Widzisz ja też jestem spokojny.
Marcina znam tylko pobieżnie i dziękuję mu za wszystkie emocje, awanse i sezon w Ekstraklasie.
Daleki jestem od tego by go wieszać czy karać . Uważasz że zatrudnił się w ukochanym klubie by go zniszczyć ? nie zawsze wszystko wychodzi w sporcie (patrz np. Legia, czy w poprzednich sezonach Lech) a wyniki to suma wielu składników. Pewnie mógł się wcześniej wycofać , był taki zamiar, ale liczył że wszystko odbuduje.
Ekstraklasa i wiosna to zagranie va banque próbujemy uratować ligę i mamy nadal pieniądze z ESA .Obie ligi dzieli finansowa przepaść i tylko 2-3 sezony zespołu na najwyższym szczeblu mogą jakoś zapewnić stabilizację ( choć czyta się o kłopotach i dofinasowaniu Stali Mielec czy ŁKS który chciał szybko powrócić na najwyższy szczebel) chyba że masz prywatnego właściciela który będzie ładował kasę.
Wszyscy jadą po Tomczyku że sprowadził szrot , pewnie mnie też nie wszyscy przypadli do gustu ale czy Szumilas, Gojny, Banaszewski , Bryła, Sobczak to no name i ogórki , zresztą gościa zatrudniło Udinese https://www.udinese.it/news/societa/rob ... bianconero to chyba coś tam wiedzy ma.
Widziałem twoje wpisy o Chęcińskim że daje kasę, stadionie itp , mogę Ci tylko powiedzieć że możemy dziękować za tak przychylnego sportowi gospodarza . W Polsce (oprócz kilku z prywatnym właścicielem) kluby piłkarskie żyją z dotacji samorządów i kwoty idą nie małe ( patrz np.Wrocław, Gliwice, Kielce, Katowice) więc my nie jesteśmy jakimś ewenementem.
Przyszedł nowy prezes od razu pojechałeś po nim ,że z klubu, regionu, że znajomek itp
Zaczął go bronić petromar to lepiej jak by na minę wszedł bo przecież nie zgadzał się z panem Augustem a tylko jego zdanie się tu liczy. Pewnie najlepiej jak by ktoś obcy był z ulicy - taki tylko dla kasy, bez przywiązania, wiedzy i znajomości w futbolowym świecie.
Czasem wydaje mi się że jesteś z innego świata i uważasz że tylko w naszym klubie są problemy , nawet nie wymienię w ilu kibice narzekają na zawodników, prezesów, właścicieli. Są wyniki jest uśmiech, ich brak rodzi frustrację. Trochę realizmu i chłodnej głowy.
Teoria spiskowa o grupach kibicowski - ręce opadają. Ja dziękuję tym chłopakom że mimo słabych wyników przychodzą i dopingują drużynę, na dobre i na złe.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM W 2 LIDZE.
kriss68
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2006-07-04, 10:55 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez August 2021-10-31, 11:52 pm

Twoje wypociny utwierdzają mnie tylko w przekonaniu żeby już naprawdę dać sobie z tym wszystkim spokój. Jaroszewski jest ok bo awansował do ESA choć ujebal przy tym klub finansowo a klub zjechał tak że do tej pory nie może wyjść z długie. Tomczyk ok choć sprowadził ponad 60 sztuk szrotu. Chęciński ok choć wpierdala miejskie pieniądze w syf. A tacy jak ja są po prostu niedojebani bo im ten syf przeszkadza. Dziękuję pozdrawiam
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez paw25 2021-11-01, 6:56 am

Tomczyk ma wiedzę bo ktoś go wkręcił do udinese?Notabene szybko się na nim poznają.Sprowadzil 60 kopaczy -szrotu .. przez trzy sezony kto się sprawdził?Jest tak samo grabarzem Zagłębia jak uczący się dziennikarz..Jaroiszewski . Zniszczyli Zagłębie tyle w temacie przy aprobacie Chęcińskiego i Wszystkich grup kibicowskich.Dlatego po ponad trzydziestu latach wymiksowałem się z tego PRYWATNEGO FOLWARKU przejrzałem na oczy i mimo miłości i pięknych chwil spędzonych czy na meczach u siebie czy na wyjeździe na Zagłębie z tymi ludźmi i Jaroszewskim będący kolejnym specjalistom od licencji nie przyjdę .
paw25
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez petromar 2021-11-01, 9:04 am

August napisał(a):Twoje wypociny utwierdzają mnie tylko w przekonaniu żeby już naprawdę dać sobie z tym wszystkim spokój. Jaroszewski jest ok bo awansował do ESA choć ujebal przy tym klub finansowo a klub zjechał tak że do tej pory nie może wyjść z długie. Tomczyk ok choć sprowadził ponad 60 sztuk szrotu. Chęciński ok choć wpierdala miejskie pieniądze w syf. A tacy jak ja są po prostu niedojebani bo im ten syf przeszkadza. Dziękuję pozdrawiam


następny post niezgodny z Twoim mysleniem i już bluzgi - wszystko negujesz (rozumiem taki typ człowieka), KLUB jak i kazde PRZEDSIĘBIORSTWO a w nim ludzie zarządzający podejmują ryzyko związane z prowadzeniem tej działalności - różne sposoby i różne metody oraz pomysły zarządzających - raz się udaje raz niestety nie - nie my pierwsi nie my ostatni jestesmy - dużo innych klubów wtopiło tak samo a dużo innych akurat trafiło - to jest ryzyko niestety wpisane w prowadzenie działalności - (teraz ŁKS ma odobny prblem i wiszą podobno na włosku ), innej opcji nie mamy - jak myślisz ze chętnych na zakup Zagłębia nie brakuje ? no raczej nikt nie bije się o klub z dolnej stawki 2 ligi na którym frekwencja zaczyna okręgówkę przypominać, jak zawsze kij ma dwa końce - z jednej strony miasto feee bo w syf kasę ładuje , z drugij jak nie miasto to która klasa okręgowa by w Sosnowcu była ? jeśli wolisz klub w klasie okręgowej grający dla zabawy - szanuje - ja jednak wolę wyższą klasę rozgrywkową - i niestety przestańmy zyć przeszłościa - to nie te czasy - nie te układy - nie te zasady:)
Trzeba mieć nadzieje że nowy szef tego przedsiębiorstwa poprowadzi go lepiej niż poprzedni - niestety na to trzeba duuuużo czasu, trafionych decyzji ,przemyślanych ruchów - i oczywiście PIENIĘDZY ktorych niestety bez miasta nie ma :( ot taki paradoks ) jak to mawiają - nie podcinaj gałęzi na której siedzisz , czy jak to w innym rejonie mawiają - nie dzgaj ręki która Cię karmi ( czy jakoś inaczej ) ...........
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez Anakin 2021-11-01, 11:15 am

August, tyle razy Ci mówiłem. Daj sobie spokój z tą forumową dziecinadą i ludźmi o intelekcie na poziomie wychodków na Dworcu Centralnym.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez achter 2021-11-01, 7:50 pm

August nic się nie zmieniło: jesteś najlepszy z najlepszych, dawaj na murawę a jeśli łapie Cię kolka pod prawym żebrem to nic. A jeśli tak, to uzdrowisz klub organizacyjnie wszak masz wiedzę i tyle pomysłów, że ogarniesz nawet upadającą Barcelonę, trzymam kciuki i nie poddawaj się :lol: :lol:
achter
 
Posty: 357
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - Sandecja / niedziela / 31.10.2021 / 15:00

Postprzez django 2021-11-01, 10:30 pm

Dawno się nie wypowiadałem, choć forum od czasu do czasu przeglądam. I jak widzę wypowiedzi ludzi typu Kriss czy Achter, to przypominam sobie czemu klub jest w tak głębokiej dupie. Nie jesteście winni najbardziej, bo najbardziej winny jest ten kto kto finansuje, z nie swoich zresztą pieniędzy. Nie jesteście też winni w drugiej kolejności, bo to są osoby decyzyjne, typu Jaroszewski czy Udinese Tomczyk. Nie jesteście też winni w trzeciej kolejności, bo takimi są geszefciarze w rodzaju grup "kibicowskich", którym przypadają okruchy ze stołu plus dymanie braci po szału. Jesteście winni, ale dopiero w czwartej kolejności, ale też jesteście jedyntmi w tym towarzystwie frajerami, bo robicie to że zwykłej głupoty, charytatywnie.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników