Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Lars 2022-11-27, 5:03 pm

August o czym Ty piszesz?
Ty jesteś jakiś zajarany i podniecony swoimi wypowiedziami bardziej niż Chęciński swoimi.
Chęciński fatalnie zarządza klubem, źle dobiera ludzi i przejebano sporo pieniędzy.
Jednak Ty takimi wpisami wszystkim mieszkańcom Sosnowca próbujesz obrzydzić Zagłębie, pokazać jak to przez Zagłębie miejskie pieniądze są złe wydatkowane. Tak jakbyś chciał upadkuu tego klubu, i gra Cariną Gubin było twoim marzeniem.
Otóż nie wprowadzaj ludzi w błąd! Zagłębie jest marką i klubem który powinien promować Sosnowiec w najwyższych klasach rozgrywkowych, a źle zarządzanie sportową spółka miejska jest winą wyłącznie Chęcińskiego.

Zagłębie tu nie jest problemem! k***a mać!
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Adam1906 2022-11-27, 5:19 pm

Lars napisał(a):August o czym Ty piszesz?
Ty jesteś jakiś zajarany i podniecony swoimi wypowiedziami bardziej niż Chęciński swoimi.
Chęciński fatalnie zarządza klubem, źle dobiera ludzi i przejebano sporo pieniędzy.
Jednak Ty takimi wpisami wszystkim mieszkańcom Sosnowca próbujesz obrzydzić Zagłębie, pokazać jak to przez Zagłębie miejskie pieniądze są złe wydatkowane. Tak jakbyś chciał upadkuu tego klubu, i gra Cariną Gubin było twoim marzeniem.
Otóż nie wprowadzaj ludzi w błąd! Zagłębie jest marką i klubem który powinien promować Sosnowiec w najwyższych klasach rozgrywkowych, a źle zarządzanie sportową spółka miejska jest winą wyłącznie Chęcińskiego.

Zagłębie tu nie jest problemem! k***a mać!

Następny, który nie rozumie o czym się tu pisze...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Lars 2022-11-27, 5:22 pm

Adam1906 napisał(a):
Lars napisał(a):August o czym Ty piszesz?
Ty jesteś jakiś zajarany i podniecony swoimi wypowiedziami bardziej niż Chęciński swoimi.
Chęciński fatalnie zarządza klubem, źle dobiera ludzi i przejebano sporo pieniędzy.
Jednak Ty takimi wpisami wszystkim mieszkańcom Sosnowca próbujesz obrzydzić Zagłębie, pokazać jak to przez Zagłębie miejskie pieniądze są złe wydatkowane. Tak jakbyś chciał upadkuu tego klubu, i gra Cariną Gubin było twoim marzeniem.
Otóż nie wprowadzaj ludzi w błąd! Zagłębie jest marką i klubem który powinien promować Sosnowiec w najwyższych klasach rozgrywkowych, a źle zarządzanie sportową spółka miejska jest winą wyłącznie Chęcińskiego.

Zagłębie tu nie jest problemem! k***a mać!

Następny, który nie rozumie o czym się tu pisze...


Adam, wiesz dobrze że rozumiem o czym się tu pisze. Ale skoro jeszcze kiedyś chcemy zobaczyć 5 tys kibiców Zagłębia na stadionie, poza meczem otwarcia nie piszmy w taki sposób jakby to Zagłębie było problemem.
Problemem jest zarządzanie w spółce, podległej Checinskiemu.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2022-11-27, 5:46 pm

Lars napisał(a):August o czym Ty piszesz?
Ty jesteś jakiś zajarany i podniecony swoimi wypowiedziami bardziej niż Chęciński swoimi.
Chęciński fatalnie zarządza klubem, źle dobiera ludzi i przejebano sporo pieniędzy.
Jednak Ty takimi wpisami wszystkim mieszkańcom Sosnowca próbujesz obrzydzić Zagłębie, pokazać jak to przez Zagłębie miejskie pieniądze są złe wydatkowane. Tak jakbyś chciał upadkuu tego klubu, i gra Cariną Gubin było twoim marzeniem.
Otóż nie wprowadzaj ludzi w błąd! Zagłębie jest marką i klubem który powinien promować Sosnowiec w najwyższych klasach rozgrywkowych, a źle zarządzanie sportową spółka miejska jest winą wyłącznie Chęcińskiego.

Zagłębie tu nie jest problemem! k***a mać!

Ciekawe teorie, heh. Brakuje jeszcze teorii że uważam się za kolejne wcielenie Kleopatry Ptolemejskiej
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2022-11-27, 5:52 pm

Lars napisał(a):Jednak Ty takimi wpisami wszystkim mieszkańcom Sosnowca próbujesz obrzydzić Zagłębie, pokazać jak to przez Zagłębie miejskie pieniądze są złe wydatkowane

Lars napisał(a):Chęciński fatalnie zarządza klubem, źle dobiera ludzi i przejebano sporo pieniędzy.


Lars napisał(a):Problemem jest zarządzanie w spółce, podległej Checinskiemu.


Przykład na to że nie rozumiesz kompletnie o czym piszesz i przy okazji sam sobie zaprzeczasz. Otóż problem w zarządzaniu w spółce to m.in. złe wydatkowanie miejskich pieniędzy
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Tomcjo 2022-11-27, 6:56 pm

Może was pogodzę . August od dawna pisze ze finansowanie klubu sportowego przez miasta to chory układ bez względu na to czy robią to dobrze . Uważa ze zawodowe kluby powinny być utrzymywane przez prywatnych właścicieli i kropka . Ja z początku zgadzając się co do zasady myślałem ze to będzie wieloletni proces wycofywania się miasta i stopniowe sprzedawanie akcji osobom prywatnym i firmom . Tymczasem już parokrotnie zainteresowani byli odstraszani przez Chęcińskiego który chce mieć 100% władzy . Po za tym nowi właściciele będą zadawać niewygodne pytania o sprzeniewierzenie kasy w spółce akcyjnej a na to są paragrafy . Także mój pogląd ze miasto może pozostać mniejszościowym udziałowcem szybko upadł za sprawą prezydenta bo wszelkie zło w klubie pochodzi od niego a to co zyskaliśmy jest warte tyle co podpisanie cyrografu z diabłem . W końcu ktoś krzyknie „Ta karczma Rzym się nazywa . Kładę areszt na waszeci” . I zostaniemy z niczym
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Adam1906 2022-11-27, 7:22 pm

Lars napisał(a):Adam, wiesz dobrze że rozumiem o czym się tu pisze. Ale skoro jeszcze kiedyś chcemy zobaczyć 5 tys kibiców Zagłębia na stadionie, poza meczem otwarcia nie piszmy w taki sposób jakby to Zagłębie było problemem.
Problemem jest zarządzanie w spółce, podległej Checinskiemu.

Gdzie w naszych postach problemem jest Zagłębie??? Szanowny Kolego, Ty jednak naprawdę nie rozumiesz naszych wpisów. Dla mnie, jak również Augusta, problemem jest tylko i wyłącznie:

August napisał(a):złe wydatkowanie miejskich pieniędzy

Piszemy o tym już od ładnych kilku lat i przez tak długi czas tego nie zauważyłeś??? Przecież do znudzenia wałkujemy temat amatorów piastujących odpowiedzialne funkcje w klubie i fakt, że nad tym układem trzyma parasol ochronny prezydent. Osobiście jestem mu wdzięczny za finansowanie Zagłębia, bo bez tego klub zdechl by juz dawno, ale nie mogę zrozumieć i mu darować, że nie robi kompletnie nic w kierunku nadzoru nad wydawaniem tychże pieniędzy przez osoby kompetentne, wiedzące jak profesjonalnie prowadzić klub, żeby z biegiem czasu Zagłębie zakotwiczyło na stałe w Ekstraklasie. A tak przez te lata trupów w szafie mamy coraz więcej, coraz większe zadłużenie, coraz bardziej zjeb@ną opinię w Polsce i statek o nazwie Zagłębie Sosnowiec dryfuje coraz szybciej w kierunku mielizny. Z budżetem 10 milionów można spokojnie grać trzeci sezon z rzędu w Ekstraklasie (przykład Warty Poznań), a my z taką samą kasą trzy sezony z rzędu ledwo utrzymywaliśmy się w I lidze.

Problemem są ludzie rządzący Zagłębiem, a nie klub.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2022-11-27, 7:29 pm

Tradycyjnie 1906% racji. Lepiei b tego niż Adaś nie ujął
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez petromar 2022-11-27, 7:47 pm

Halo halo pieniądze nie grają -czytaj Wisła Kraków
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Adam1906 2022-11-27, 8:06 pm

petromar napisał(a):Halo halo pieniądze nie grają -czytaj Wisła Kraków

Święta prawda - czytaj Warta Poznań.

Jak widać Ty też nie rozumiesz zdania o złym wydatkowaniu pieniędzy...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Lars 2022-11-27, 8:23 pm

August napisał(a):
Lars napisał(a):Jednak Ty takimi wpisami wszystkim mieszkańcom Sosnowca próbujesz obrzydzić Zagłębie, pokazać jak to przez Zagłębie miejskie pieniądze są złe wydatkowane

Lars napisał(a):Chęciński fatalnie zarządza klubem, źle dobiera ludzi i przejebano sporo pieniędzy.


Lars napisał(a):Problemem jest zarządzanie w spółce, podległej Checinskiemu.


Przykład na to że nie rozumiesz kompletnie o czym piszesz i przy okazji sam sobie zaprzeczasz. Otóż problem w zarządzaniu w spółce to m.in. złe wydatkowanie miejskich pieniędzy


Dla mnie jesteś chłopie bardzo słaby. Siedzisz gdzieś w biurze, administrujesz nie swoimi pieniędzmi i myślisz że jesteś fajny. Dla mnie jesteś jak Ziobro, sorry. Takie moje zdanie. Wogole nie podzielam Twojego zdania i w każdym aspekcie nie zgadzam się. Jesteś tam gdzie chęciński tylko na drugim przeciwległym biegunie.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Lars 2022-11-27, 8:35 pm

Amen
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2022-11-27, 9:05 pm

Lars napisał(a):Dla mnie jesteś chłopie bardzo słaby. Siedzisz gdzieś w biurze, administrujesz nie swoimi pieniędzmi i myślisz że jesteś fajny. Dla mnie jesteś jak Ziobro, sorry. Takie moje zdanie. Wogole nie podzielam Twojego zdania i w każdym aspekcie nie zgadzam się. Jesteś tam gdzie chęciński tylko na drugim przeciwległym biegunie.

Tak się kończy dyskusja jak się nie ma bladego pojęcia o czym się pisze,nie ma się więc merytorycznych argumentów, zatem pozostaje obrażanie i porównywanie z dvpy strony do kontrowersyjnej postaci
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Adam1906 2022-11-27, 9:34 pm

No comment...

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Lars 2022-11-27, 10:10 pm

Niech więc Bóg będzie z Wami forumowiczami wszystkowiedzącymi których nikt oprócz środowiska wzajemnej adoracji niecrozumie.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników