Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Adam1906 2021-09-17, 6:30 am

Co jak co, ale muszę przyznać Girkowi, że gadane to ma niczym zawodowy polityk :lol: Inną parą kaloszy jest, jak wiele rzeczy potrafi podkoloryzować i w jak wielu "delikatnie" mijać się z prawdą ;-) W każdym razie kolega petromar będzie zachwycony :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez novack 2021-09-17, 7:46 am

Jakiś postęp jest, nie wyzywał kibiców od kundli, nie straszył nasyłaniem Policji, nie twierdził, że nasze opinie są z toi toi, ale jego pracę i tak ocenimy po wynikach, czyli np. po pozycji w tabeli.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez slawekchicago 2021-09-17, 7:49 am

Moja opinia

Miasto daje na Zaglebie, rodzice na Akademie - nie no "sZACUN" :lol:

Czyli faktycznie postepy :czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2021-09-17, 10:22 am

Nie wiem czy Prezes zdaje sobie sprawę ale sformułowaniem cyt.: "Teraz w klubie odbywają się duże zmiany w absolutnie wszystkich obszarach, właśnie po to, żeby zapewnić klubowi dobry i profesjonalny rozwój, żebyśmy byli przygotowani pod każdym względem do funkcjonowania w elicie" daje mocno do zrozumienia, że rządy Jaroszewskiego przyczyniły się do tego, że "w absolutnie wszystkich obszarach" potrzeba niemal wszystko zmienić.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez petromar 2021-09-17, 11:29 am

pod każdym względem do funkcjonowania w elicie" daje mocno do zrozumienia, że rządy Jaroszewskiego przyczyniły się do tego, że "w absolutnie wszystkich obszarach" potrzeba niemal wszystko zmienić.

Odnoszę identyczne wrażenie, chłop zauważył co to się wyprawiało do tej pory i chyba się zdziwil...
petromar
 
Posty: 799
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez petromar 2021-09-17, 6:10 pm

nną parą kaloszy jest, jak wiele rzeczy potrafi podkoloryzować i w jak wielu "delikatnie" mijać się z prawdą ;-) W każdym razie kolega petromar będzie zachwycony :)

Kega petromar będzie zachwycony jak zaczniemy wygrywać, to tak pierwsze primo, drugie jak już w końcu mam nadzieję wygrywać to na pewno będzie to zasługa wiecznych malkontentów a nie trenera i prezesa i zawodników
petromar
 
Posty: 799
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez kanciak 2021-10-06, 9:25 pm

Korzystając z powrotu projektu Zagłębie Dąbrowskie
https://fb.watch/8tKtgiAueR/

chciałbym pochwalić władze Akademii za inną zmianę. W młodszych rocznikach 2015,2014,2013 (w tych na pewno) Akademia od tego sezonu zorganizowała dodatkowe treningi. Oprócz 3 treningów piłkarskich doszły jeszcze w środy zajęcia z JUDO prowadzone przez Wataha Judo KIDS.
https://tiny.pl/9rn46
Chodzi o poprawę motoryki, gibkości i ogólnej sprawności.
I co najważniejsze dla rodziców. Zajęcia odbywają się w ramach dotychczasowej opłaty członkowskiej.

PS. Wrzuciłem do twórczości Prezesa bo nie bardzo było gdzie, a pewnie i tak Prezes maczał w tym palce :niezle:
kanciak
 
Posty: 205
Dołączył(a): 2009-07-10, 9:05 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Tomcjo 2021-10-07, 4:34 pm

Podobała mi się konferencja prezesa . Co do Polczaka to alergicznie reaguje nadal . Jak znajdzie dobrego snajpera i kilku młodych walecznych może zmienię zdanie . Girek uczy się na błędach Jaroszewskiego i jest lepiej choć po osiągnięciu dna łatwo o progres . Zobaczymy co się zmieni do końca sezonu a obiecuje wiele . Zwłaszcza liczę na zapełnienie trybun i współpracę ze środowiskami kibicowskimi . MJ-owi kibice wyraźnie przeszkadzali toteż 1000 publiczność to jego sukces . Czy ŁG na otwarcie stadionu ściągnie 10 000 . Pewnie tak ale czy utrzyma średnia zbliżona do tej liczby ? Od wielu czynników to zależy . Generalnie bardziej liczyłbym na nastolatków bo stara wiara i tak przyjdzie a trzeba budować modę na chodzenie regularne wśród tych co przez lata będą traktowali nowy stadion jak swój dom .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez wojtaszko 2021-10-07, 5:36 pm

2 trenerów i 11 zawodników na utrzymaniu niezły syf Marcinek zrobil
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez kanciak 2021-10-07, 6:50 pm

Dwóch trenerów jeszcze można by z wielką biedą strawić, ale 11 grajków to już KRYMINAŁ. :czerwona:
kanciak
 
Posty: 205
Dołączył(a): 2009-07-10, 9:05 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2021-10-08, 8:22 am

wojtaszko napisał(a):2 trenerów i 11 zawodników na utrzymaniu niezły syf Marcinek zrobil


Zdążyłem wczoraj odsłuchać jedynie kilka minut niemniej po pierwszych słowach prezesa o wymianie kadr czy budowie profesjonalnie działającego klubu znowu mam odczucie, że świadomie czy nie, siłą rzeczy obecny Prezes ponownie zaorał rządy swojego poprzednika. Trudno bowiem nie pokusić się o stwierdzenie, że obecny Prezes tym samym poniekąd potwierdza, że kilkuletnie rządy Jaroszewskiego to była amatorka plus syf, kiła, mogiła.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez novack 2021-10-08, 9:03 am

Z większością wypowiedzi zgadzam się i popieram, mam jednak jedno ale, bo jeśli rzeczywiście tak jak deklaruje prezes zagramy w barażach i np. wygramy je, to nie wyobrażam sobie, że chłopakami z akademii i z Grodźca obronimy ekstraklasę. Oczywiście trzeba głęboko monitorować region i nie przegapić perełek, ale wyłącznie na tym nie stworzymy drużyny. Akademie Lecha, Legii, czy Lubina biją naszą na dwie głowy i niestety ich pierwsze drużyny nie opierają się wyłącznie na wychowankach. Jeden przykład Smolenia wiosny nie czyni, ale jest kolejnym kamyczkiem do ogródka Moskala i Jaroszewskiego, bo mając takiego chłopaka u siebie, za grubą kasę na tę pozycję zakontraktowali Galiča, który teraz siedzi sobie na ławie.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez kanciak 2021-10-08, 9:22 am

Jak dla mnie to jest tak:
- baraże jako cel sam w sobie ok, będzie trudny do osiągnięcia, ale jakiś musi być,
- o ewentualny awans raczej chyba nie ma się co martwić.
- filozofia budowania drużyny w oparciu o region, piękna, ale ja z tej wypowiedzi czytam też, że w kasie jest po prostu wielka pustka.

Zapał i chęci jak widać do pracy są, pewne zmiany na plus już są. Trzymamy kciuki.
Najważniejszym teraz jest odbudowanie frekwencji. Bo odbudowa frekwencji na stadionie na pomogła by w szukaniu ewentualnych sponsorów.

Wrażenie jest takie, że nowe władze są chętne do słuchania ludu.
Więc może tu na forum też powinniśmy wrzucać pomysły na odbudowę frekwencji i klub by to mógł wykorzystać?
kanciak
 
Posty: 205
Dołączył(a): 2009-07-10, 9:05 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez petromar 2021-10-08, 10:14 am

z tego wszystkiego jak już kiedyś pisałem można wywnioskować jedno - niezły burdel tam panował przez lata, i jakby na kazdym szczeblu trzeba go uporządkować..........niestety na to trzeba czasu czasu i jeszcze raz czasu, nie wiem ale kasy też chyba za dużo nie ma (tak wnioskuję po tej wypowiedzi), najważniejsze jak na razie że z klubu pozbyto się pasożytów, i teraz czeka nas dłuuuuga droga do normalności........
petromar
 
Posty: 799
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez novack 2021-10-08, 10:18 am

No to ja już na szybko mam propozycję. Nieuchronnie zbliża się chwila, gdy pożegnamy Stadion Ludowy i wypadałoby to zrobić z przytupem. Proponuję druk ozdobnych, kolekcjonerskich biletów na OSTATNI MECZ NA LUDOWYM, niech to nie będzie w ramach rozgrywek ligowych, ale np. tuż po sezonie mecz towarzyski np. z Legią (ale niekoniecznie), do tego piknik, jakiś koncert i niech bilety będą nawet po 150 zł. To samo z pierwszym meczem na nowym stadionie.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników