Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2021-09-07, 8:59 pm

Myślę, że czas uporządkować tematy o nowym Prezesie a przede wszystkim obdarzyć - jak przystało na sternika - odrębnym wątkiem.
Na początek link do "show" w Piłkarskiej Trójce: https://katowice.tvp.pl/55724526/pilkarska-3-7092021
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez petromar 2021-09-07, 9:47 pm

Pamiętajmy ze 1 drużyna to nie akademia, to tak naprawdę ta sama działka ale to tyle z podobieństw, to inna bajka.... Myślę że gość ma jakiś swój plan, zapał w nim widać,ony go szybko nie zgasili, ale chyba to nie taki typ człowieka mi sie wydaje, ważny będzie też dobór ludzi wokół siebie których będzie miał...
Czysta karta - oby zapisala się pozytywnie - bo chłop widać sam jest pozytywny
petromar
 
Posty: 799
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Adam1906 2021-09-07, 10:12 pm

petromar napisał(a):Pamiętajmy ze 1 drużyna to nie akademia, to tak naprawdę ta sama działka ale to tyle z podobieństw, to inna bajka.... Myślę że gość ma jakiś swój plan, zapał w nim widać,ony go szybko nie zgasili, ale chyba to nie taki typ człowieka mi sie wydaje, ważny będzie też dobór ludzi wokół siebie których będzie miał...
Czysta karta - oby zapisala się pozytywnie - bo chłop widać sam jest pozytywny

Ja pier*olę, ściągnij te klapki z oczu, bo łykasz przemowy Girka jak pelikan :lol: Przecież ten facet to jakiś zadufany w sobie buc i megaloman. W pierdoleniu o swoich rzekomych sukcesach i dalekosiężnych planach zaczyna mi przypominać Morawieckiego - taki sam Pinokio z niego :lol: Z klubu dochodzą wieści na temat Girka, że facetowi po objęciu stanowiska prezesa odjebała sodówa, uważa się za nieomylnego, ludzi traktuje z góry, a wszystkim w klubie usilnie wmawia, że jego życie to pasmo samych sukcesów :lol:

Zaczynam odnosić wrażenie, że, w myśl przysłowia "zamienił stryjek siekierkę na kijek", o zgrozo jeszcze "zatęsknimy" za Jaroszewskim... ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez petromar 2021-09-08, 7:17 am

Zaczynam odnosić wrażenie, że, w myśl przysłowia "zamienił stryjek siekierkę na kijek", o zgrozo jeszcze "zatęsknimy" za Jaroszewskim... ;-)
a ja zaczynam odnosić wrażenie że dopierdalasz się byle się dopierdolić :lol:
chłop jak na razie trochę poczyścił klub z było nie było ludzi których jak byś mógł to byś spalił żywcem .....ale już są następne podejrzenia domysły .... że chłop ma plany itp...k***a to weźmy Henka spod żabki - ona ma plany tylko do dnia następnego :brawo:
petromar
 
Posty: 799
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez slawekchicago 2021-09-08, 7:41 am

petromar napisał(a):Zaczynam odnosić wrażenie, że, w myśl przysłowia "zamienił stryjek siekierkę na kijek", o zgrozo jeszcze "zatęsknimy" za Jaroszewskim... ;-)
a ja zaczynam odnosić wrażenie że dopierdalasz się byle się dopierdolić :lol:
chłop jak na razie trochę poczyścił klub z było nie było ludzi których jak byś mógł to byś spalił żywcem .....ale już są następne podejrzenia domysły .... że chłop ma plany itp...k***a to weźmy Henka spod żabki - ona ma plany tylko do dnia następnego :brawo:


I Henio tez lubi grilla :lol:
Mam poniekad wyjebane kto stoi za sterami tej kliki ale zgodze sie z Adamem. Pewny swego buc. dalem zonie do obejrzenia ten wywiad i poprosilem o jej opinie i byla podobna
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez petromar 2021-09-08, 7:57 am

Pewny swego no źle? Ma plany źle?... ja tam od pani która bardzo długo pracuje w naszym klubie i chyba wszyscy ją znany Słyszałem że bardzo sympatyczny i nie wiem teraz naszej opinii się wzorować twojej żony czy pani z klubu....
petromar
 
Posty: 799
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Lars 2021-09-08, 8:24 am

petromar napisał(a):nie wiem teraz naszej opinii się wzorować twojej żony czy pani z klubu


kieruj się własnym rozumem bo

a) żona Sławka może się mylić

b) Pracownik ma prawo tak długo wyrażać otwarcie, krytycznie i we właściwej formie (kulturalnej) swoją opinię na temat spraw dotyczących pracy, jak długo jego zachowanie nie będzie godzić w osobę przełożonego, czyli krytyka nie będzie skierowana bezpośrednio w stronę osoby pracodawcy.
Kodeks karny w art. 212 oraz 216 mówi, że za pomówienia lub zniewagi, które mogą poniżyć drugą stronę w opinii publicznej lub narazić go na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, grozi: kara grzywny, kara ograniczenia wolności, kara pozbawienia wolności do jednego roku – jeśli zniewagi lub pomówienia odbywają się za pomocą środków masowego przekazu.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2246
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez novack 2021-09-08, 8:40 am

Jeżeli pracodawcami prezesa Zagłębia są mieszkańcy Sosnowca, a określenie "kundel" czy "toi toi" w odniesieniu do ludzi jest obraźliwe, to czy jeden z byłych prezesów nie podpada pod te paragrafy?
Ostatnio edytowano 2021-09-08, 8:43 am przez novack, łącznie edytowano 1 raz
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez slawekchicago 2021-09-08, 8:41 am

petromar napisał(a):Pewny swego no źle? Ma plany źle?... ja tam od pani która bardzo długo pracuje w naszym klubie i chyba wszyscy ją znany Słyszałem że bardzo sympatyczny i nie wiem teraz naszej opinii się wzorować twojej żony czy pani z klubu....


nie no Ty chyba faktycznie jestes z klubu :lol:
zart ;-)
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez slawekchicago 2021-09-08, 8:43 am

:lol:
novack napisał(a):Jeżeli pracodawcami prezesa Zagłębia są mieszkańcy Sosnowca, a określenie "kundel" czy "toi toi" w odniesieniu do ludzi jest obraźliwe, to czy poprzedni prezes nie podpada pod te paragrafy?


:brawo: :brawo: :brawo:
w punkt
:brawo: :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2021-09-08, 9:10 am

petromar napisał(a):chłop ma plany itp

Generalnie koncepcja rozwoju regionu przedstawiona przez Gi(e)rka mnie się spodobała. Sęk w tym, że Prezes nie wskazał instrumentów za pomocą których miałby zachęcić kluby z okolicy do współpracy z Zagłębiem, wskazać dlaczego Zagłębie i na czym miałaby polegać współpraca bo chłop coś mówił o obserwowaniu i rozliczaniu tych klubów z realizacji wspólnej koncepcji. Tym bardziej, że kilka lat temu Jaroszewski też mówił o czymś takim a razem ze Stankiem podpisali jakieś umowy o współpracy ale potem, z tego co słyszałem, sprawa się rypła. A pozostaje pytanie, na ile dzisiaj atrakcyjna może być współpraca z Zagłębiem np. klubów sławkowksich czy olkuskich a nie z pobliskimi jakby nie było klubami krakowskimi tudzież klubów zawierciańskich czy dąbrowskich z o wiele na dzisiaj bardziej atrakcyjnym klubem z Częstochowy. A słychać, że skauci Rakowa ostro deflorują teren Zagłębia a nawet, jak słyszę, powyciągali z Akademii Zagłębia kilku ciekawie zapowiadających się chłopców.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez novack 2021-09-08, 9:15 am

W strategii Girka jak sam powiedział zainteresowanie innych akademii naszymi najlepszymi chłopakami traktuje w kategoriach sukcesu, a jeżeli zainteresowanie przerodzi się w podebranie nam najzdolniejszych, to już pełen sukces.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Adam1906 2021-09-08, 10:05 am

August napisał(a):słychać, że skauci Rakowa ostro deflorują teren Zagłębia a nawet, jak słyszę, powyciągali z Akademii Zagłębia kilku ciekawie zapowiadających się chłopców.

Nie tylko na rzecz Rakowa, ale zdolnych młodych piłkarzy z Akademii również w ostatnim czasie podebrał nam GKS Tychy oraz Rozwój Katowice. I to najlepszych w swoich grupach. Ale przecież Girek, ku uciesze petromara, ogłosił, że nasza Akademia jest zajebista i że jest to tylko i wyłącznie jego wyłączna zasługa. To może pan Girek wytłumaczy nam, dlaczego rodzice najlepszych piłkarzy Akademii Zagłębia Sosnowiec przepisują swoje pociechy do innych klubów? Kolego petromar, może Ty to wiesz? Bo ja niestety wiem. Ale tego pan Girek już Ci nie powie. Zobaczysz kolego, że jeszcze się przejedziesz w swojej opinii na tym megalomanie, bo facet ma tylko i wyłącznie dobrze gadane i tym Cię kupił, niczym wytrawny polityk-populista.

Ps. Oczywiście bez urazy, bo szanuję Twoje zdanie, choć nie zgadzam się z nim, ale od tego jest forum, żeby dyskutować i również się ze sobą spierać ;-) Pozdrawiam :niezle:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez petromar 2021-09-08, 10:12 am

nie no Ty chyba faktycznie jestes z klubu :lol:
zart ;-)

jestem .....od prawie 40 lat :)) :) :)
Zobaczysz kolego, że jeszcze się przejedziesz w swojej opinii na tym megalomanie, bo facet ma tylko i wyłącznie dobrze gadane i tym Cię kupił, niczym wytrawny polityk-populista.
ni ma szans - nie daje się kupić nikomu - tym bardziej politykom :)))
pomysł jak pisaliście mnie się też podoba tylko jak go wykonać? mam nadzieje ze Girek też na to ma pomysł oprócz pomysłu samego w sobie :))

nie chce mi się jeszcze raz słuchać bo nie mam czasu ale on chyba bardziej się chwalił ze jest zainteresowanie Lubin itp naszymi chłopakami z akademii z nie że ich tam oddajemy (ale mogę się mylić)..
ja zawsze wolę komuś dać czystą kartę i szanse niż skreślać..... jak już wspomniałem gadkę nikt mnie nie kupił i nie zrobi tego nigdy, będą efekty dam :niezle: nie będzie efektów dam :niezle: jak na FB :lol: :lol: :lol:
co do paragrafów na Jaroszewskiego to w punkt napisane :brawo: :brawo:
petromar
 
Posty: 799
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Adam1906 2021-09-08, 10:33 am

petromar napisał(a):on chyba bardziej się chwalił ze jest zainteresowanie Lubin itp naszymi chłopakami z akademii z nie że ich tam oddajemy

W tym sęk, że nie było tam zainteresowania naszymi chłopakami. Do Lubina to jako pierwsi dzwonili z naszego klubu PROSZĄC ich, czy nie mogliby posłać tam kogoś z naszej Akademii na testy. Lubin i owszem, zgadzał się na takie propozycje i zapraszał do siebie naszych chłopaków na wspólne treningi, jednak potem ich odsyłał z powrotem do Sosnowca.

To niestety była ściema Girka z tym rzekomym "zainteresowaniem" :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników