Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez GrubyPerez 2022-09-28, 9:05 pm

Panowie ( i Panie mam nadzieję że też tu zaglądają) - cały ten temat ma zaledwie kilka stron - minął rok niemalże- przejrzałem wpisy od początku - co i Wam zalecam. Wnioski - każdy wyciągnie sam .
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec


Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez slawekchicago 2022-09-28, 11:45 pm

GrubyPerez napisał(a):Panowie ( i Panie mam nadzieję że też tu zaglądają) - cały ten temat ma zaledwie kilka stron - minął rok niemalże- przejrzałem wpisy od początku - co i Wam zalecam. :lol: Wnioski - każdy wyciągnie sam .


Jarku, szkoda nerwów. Do zobaczenia wkrótce w Krasnalu. Zbieraj ekipę :lol:
Szczegóły na whatsappie
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2022-09-29, 11:05 am

GrubyPerez napisał(a):znałem i znam- wielu ignorantów, którzy uzurpowali sobie prawo do widzenia siebie w roli najlepszego Prezesa Zagłębia ever. Ten- nawet się wśród nich nie wyróżnia.

Co gorsza, zaczyna się powielać scenariusz z czasów poprzednika. W zeszłym tygodniu w jednym z wywiadów Dyrektor Akademii Legii Marek Śledź wprost zapowiedział, że pomiędzy Legią a Zagłębiem ma zostać podpisana umowa na mocy której warszawski klub będzie mógł w przyszłości wyciągać co zdolniejszych juniorów z naszej Akademii i generalnie mamy być ich - przynajmniej na tym poziomie - klubem filialnym. Na dziś niby bez znaczenia bo od lat nie dochowaliśmy się żadnego sensownego wychowanka ale jakby w końcu ktoś się trafił to out do stolicy. To się jakby nieco kłóciło ze słowami prezesa wwywiadzie o wychowankach w I składzie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez GrubyPerez 2022-09-30, 11:04 am

August napisał(a):
GrubyPerez napisał(a):znałem i znam- wielu ignorantów, którzy uzurpowali sobie prawo do widzenia siebie w roli najlepszego Prezesa Zagłębia ever. Ten- nawet się wśród nich nie wyróżnia.

Co gorsza, zaczyna się powielać scenariusz z czasów poprzednika. W zeszłym tygodniu w jednym z wywiadów Dyrektor Akademii Legii Marek Śledź wprost zapowiedział, że pomiędzy Legią a Zagłębiem ma zostać podpisana umowa na mocy której warszawski klub będzie mógł w przyszłości wyciągać co zdolniejszych juniorów z naszej Akademii i generalnie mamy być ich - przynajmniej na tym poziomie - klubem filialnym. Na dziś niby bez znaczenia bo od lat nie dochowaliśmy się żadnego sensownego wychowanka ale jakby w końcu ktoś się trafił to out do stolicy. To się jakby nieco kłóciło ze słowami prezesa wwywiadzie o wychowankach w I składzie.


Ty wiesz, ja wiem- i jeszcze kilkadziesiąt osób pewnie wie, że Zagłębie dawno temu straciło okazję do pozyskania najlepszego z możliwych Prezesów ;) :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez GrubyPerez 2022-09-30, 11:07 am

slawekchicago napisał(a):
GrubyPerez napisał(a):Panowie ( i Panie mam nadzieję że też tu zaglądają) - cały ten temat ma zaledwie kilka stron - minął rok niemalże- przejrzałem wpisy od początku - co i Wam zalecam. :lol: Wnioski - każdy wyciągnie sam .


Jarku, szkoda nerwów. Do zobaczenia wkrótce w Krasnalu. Zbieraj ekipę :lol:
Szczegóły na whatsappie


Nie , no ekipę jak sądzę zbierze Torello czy August. Liczę na to że dołączy Blaszany , może Novack wreszcie - no i w zasadzie chyba każdy kto miałby ochotę. Nawet Mirosława Smyła ( bez żadnych podtekstów ) ;) :niezle:

ps. jak dla mnie to i Blajpios mógłby przyjechać :)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Tomcjo 2022-10-15, 12:17 pm

Szombierki pokonały 5-0 Przemsze Siewierz z która nasze rezerwy przegrały 2-3 . Czy Zagłębie pana Girka handluje meczami naszych rezerw ? Bo wyniki o tym by świadczyły .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Tomcjo 2022-11-17, 11:47 pm

Girek
Pierwsza drużyna klęska
Druga drużyna klęska
CLJ klęska
Finanse klęska
Frekwencja na meczach klęska
Pozyskiwanie sponsorów klęska bo stadion to miasto
Marketing klęska
Rozwój i przyszłość klubu klęska
Walizka spakowana panie Klęska ?
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez kanciak 2022-11-18, 12:25 am

ogólnie można by się zgodzić, ale kilka uwag (nie chodzi mi o obronę Girka, tylko wygodnie wszystko wrzucić do jednego worka):
CLJ w tym roku gra inny rocznik, niż ten który wywalczył CLJtkę. Rocznik rocznikowi nie równy i nie dotyczy to tylko Zagłębia ale innych drużyn również. Dla przykładu w roczniku 2013 GKS K-ce ma mega pakę a w 2014 grają piach.
Wyjątkiem jest tutaj Raków, ale Raków już ściąga do siebie nawet 8 latków z dużych odległości, co uważam nie za jakiś sukces ale przerost ambicji rodziców i działanie często na szkodę dzieci.

Dodatkowo za sukces uważam, nie wiem kto decydował czy Girek czy ktoś inny, wybór szefostwa Akademii. W tej chwili na czele stoją mega zaangażowane osoby, ilość wyjazdów na międzynarodowe lub mega mocno obsadzone krajowe turnieje się bardzo zwiększył. Na niektóre z nich nie można się zgłosić ale trzeba albo dostać zaproszenie (być zauważonym sportowo) albo wygrać eliminacje.

niektóre roczniki wywalczyły właśnie awanse do wyższych lig, młodsi wywalczyli kasę na kolejne wyjazdy, powpływały zaproszenia na granie z takimi drużynami jak: RC Celta Vigo, BVB, Real Club Deportivo de La Coruña Borussia Mönchengladbach, Hammarby IF, NK Lokomotiva Zagreb, MTK Budapest, Stoke City F.C.

Piszę to dlatego żeby przy okazji jakiejś mega czystki nie wylać przysłowiowego dziecka z kąpielą, bo nie na każdym odcinku jest klęska.
kanciak
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2009-07-10, 9:05 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Lars 2022-11-18, 10:27 am

Girek już w drodze do Krzeszowic czy jeszcze się pakuje?
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Tom 2022-11-18, 10:46 am

Czy to tylko w Girku tkwi problem ?
Tom
 
Posty: 211
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Lars 2022-11-18, 10:53 am

Tom napisał(a):Czy to tylko w Girku tkwi problem ?


Od czegoś trzeba zacząć. Prezes odpowiada za całokształt działalności klubu.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez August 2022-11-18, 3:39 pm

Tom napisał(a):Czy to tylko w Girku tkwi problem ?

Problem tkwi głównie w Chęcińskim. To od niego zależy kto będzie zarządzał klubem i jaki zakres władzy de facto będzie miał
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez GrubyPerez 2022-11-21, 3:54 pm

C..C...W...D...S...M

taki rebus do odgadnięcia :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Adam1906 2022-11-21, 6:07 pm

Były prezes Zagłębia Sosnowiec Łukasz Girek napisał na oficjalnej stronie klubu Zagłębia Sosnowiec artykuł o sukcesach byłego prezesa Zagłębia Sosnowiec Łukasza Girka. Poplułem monitor szczególnie przy poniższych zdaniach:

Utrzymanie pierwszego zespołu Zagłębia Sosnowiec w rozgrywkach Fortuna I Ligi w sezonie 2021/22.

Zmiana wizerunku Zagłębia Sosnowiec w środowisku piłkarskim poprzez zapewnienie stabilizacji w sztabie szkoleniowym, przemyślaną i odpowiedzialną politykę transferową, wprowadzanie do kadry pierwszego zespołu naszych wychowanków

oraz

progres sportowy.


Obrazek

Całość -> TUTAJ
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez novack 2022-11-21, 6:41 pm

I sam zrezygnował w trakcie takich sukcesów??? Raków go podkupił?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników