Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Adam1906 2022-06-09, 3:26 pm

Budujemy Zagłębie naszych marzeń

Nie wiem co ten sosnowiecki Mejza bierze, ale musi to być zajebiście mocny i kopiący w łeb towar :lol: Panie Girek, wy qrwa lepiej przestańcie budować Zagłębie WASZYCH marzeń, tylko wreszcie zacznijcie budować Zagłębie o jakim marzą Kibice!!! Bo to, co robicie na Kresowej, nie jest NASZYM marzeniem, tylko jakąś jedną wielką popierdółką!!! :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Adam1906 2022-06-16, 4:06 pm

Może mi ktoś wytłumaczyć, o co chodziło prezesowi Zagłębia Sosnowiec Łukaszowi Girkowi? Ja naprawdę rozumiem, że dzisiaj mamy Święto i niektórzy wykorzystują je na, hmmmm, intensywne "grillowanie", ale żeby osoba piastująca bardzo odpowiedzialne i znajdujące się na medialnym świeczniku stanowisko Prezesa pierwszoligowego klubu piłkarskiego pisała o kimkolwiek "frajerzy"??? :redface:

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Lars 2022-06-16, 5:14 pm

Adam1906 napisał(a):Może mi ktoś wytłumaczyć



Tak, to jest ten poziom właśnie. Widzę że gościowi woda sodowa z dużym ciśnieniem uderzyła przez tą prezesurę. To jest człowiek skrojony z prostego lecz pyszałkowatego materiału.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez novack 2022-06-16, 5:29 pm

Być może to jest substytut "kundli" poprzedniego prezesa?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Tomcjo 2022-06-17, 12:26 pm

Gdy prezes pisze „Nie ma czasu dla frajerów” to ja to odbieram jako podanie o dymisje
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez jls 2022-06-17, 3:23 pm

Prawdopodobnie wpis dotyczy rezygnacji przynależności do grona grilowiczów.
Powodem musi być niski poziom intelektualny grilowego towarzystwa.
jls
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2006-06-07, 12:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez slawekchicago 2022-07-13, 7:12 pm

https://przegladsportowy.onet.pl/pilka- ... je/k9dn7xs

Co on qrwa bierze? ?? :twisted:
Emocje to będą takie jak co roku, tylko czy teraz się uda utrzymać ?
Trzymam kciuki za drużynę ale promyka nadzieji jednak nie widzę
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez GrubyPerez 2022-07-13, 11:23 pm

slawekchicago napisał(a):https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/1-liga/fortuna-1-liga-prezes-zaglebia-sosnowiec-szykuja-sie-niesamowite-emocje/k9dn7xs

Co on qrwa bierze? ?? :twisted:
Emocje to będą takie jak co roku, tylko czy teraz się uda utrzymać ?
Trzymam kciuki za drużynę ale promyka nadzieji jednak nie widzę



to dobre miejsce na wywiad- nie można tam komentować ;)

Nadzieję mam jeszcze ze starych zapasów- jak rozum wyłączę ;)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Tomcjo 2022-07-21, 9:17 am

Prawie zawsze krytykuje naszych prezesów . Dziś chce pochwalić . Akcja z dziećmi - brawo :brawo: :brawo: :brawo: . Wierze ze to stały punkt programu . Może jeden z nich , może żaden nie zostanie wielkim piłkarzem . Za to wszyscy będą kibicami . Następnym krokiem byłoby jakieś wsparcie rozgrywek amatorów od 12 do 40 lat . Z nich to już na pewno nie będzie piłkarzy ale oni zapełnią nowy stadion . 1600 widzów na inaugurację to odbicie się od dna ale to frekwencja na kredyt . Zaufanie buduje się latami . Wracając , akcja z dziećmi bardzo mi się podobała . Może jakaś podobna z młodzieżą 60+ Np wstęp za piątkę i szaliki dla seniorów .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez kanciak 2022-07-21, 10:46 am

tak, ok, plus za dzieci. Tylko uwaga, to chłopaki z Akademii, więc cześć i tak już chodziła na mecze.
Warto by było sciągnąć jakąś akcją inne dzieci ze szkół, które nie są aktualnie związane z klubem. Dzieci przytargają rodziców, przynajmniej ojca. tylko jak na pierwszym meczu trafi im się wulkan bluzgów, to będzie ich ostatnia wizyta...
kanciak
 
Posty: 207
Dołączył(a): 2009-07-10, 9:05 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Tom 2022-07-21, 10:58 am

kanciak napisał(a):tak, ok, plus za dzieci. Tylko uwaga, to chłopaki z Akademii, więc cześć i tak już chodziła na mecze.
Warto by było sciągnąć jakąś akcją inne dzieci ze szkół, które nie są aktualnie związane z klubem. Dzieci przytargają rodziców, przynajmniej ojca. tylko jak na pierwszym meczu trafi im się wulkan bluzgów, to będzie ich ostatnia wizyta...


Dokładnie o tym pisałem nie raz. Dzieciaki ze szkół plus rodzic jednorazowy darmowy bilet akcja prowadzona w szkołach w całym Zagłębiu Dąbrowskim, tylko trzeba przygotować sektor żeby chłopak z gniazda nie darł się do nich "ruszcie k...a dupy i wstańcie i spiewajcie"
Tom
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez novack 2022-09-28, 9:16 am

https://sportdziennik.com/lukasz-girek- ... ej-elicie/

Audytu nie ma i nie będzie, bo... jest za drogi :lol: :lol: :lol:
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez paw25 2022-09-28, 1:10 pm

Tak to jest bawić się w klub za cudze nie mając o tym pojęcia ..Co ja się znam mamy tylko dwa punkty do baraży ....SUKCES - mistrzowie zakłamywania rzeczywistości level hard
paw25
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez Adam1906 2022-09-28, 4:43 pm

Większego bełkotu, godnego tępego akwizytora usiłującego wcisnąć starszej babci tanie garnki a nie prezesa pierwszoligowego klubu piłkarskiego, dawno nie czytałem :redface: Z tym gościem to my qrwa daleko nie zajedziemy...

Bardzo trafny post na temat tego "wywiadu" pojawił się na forum kibolskim. Popieram kolegę Mariusza w 1906% :niezle:

mariusz2199 napisał(a):Osobiście jestem przerażony ciemnotą,.którą na forum ogólnym wciska KorpoGirek.

Używając terminologii pokerowej mówię "sprawdzam":

- stabilizacja sztabu trenerskiego - no faktycznie jest stabilnie bo wciąż trzymamy taktyka wybitnego, który nic nie wnosi...
- transfery przemyślane ,realne wzmocnienia - pokazuje to miejsce w tabeli oraz bieżące wyniki niewiele różniące się z poprzednich sezonów.
- brak audytu finansowego, z góry zapowiedzianego w pierwszym dniu prezesury.
- wzrost frekwencji na przykładzie poprzedniej jesieni, wiosny, oraz obecnej rundy jesiennej - chciałbym tylko zauważyć że jak jest słoneczna pogoda to więcej niż tysiąc przyjdzie, jak piździ i pada to najlepszym przykładem jest ostatni mecz z Chojniczanką.

Bajki na temat szkółki, rozwoju to może przemilczę, wystarczy sprawdzić ile minut wychowankowie tej szkółki spędzili w rundzie na boisku (proszę nie liczyć Ryndaka w jakikolwiek sposób bo to osobna historia...)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Prezes Łukasz Girek -Życie i Twórczość

Postprzez GrubyPerez 2022-09-28, 8:39 pm

znałem i znam- wielu ignorantów, którzy uzurpowali sobie prawo do widzenia siebie w roli najlepszego Prezesa Zagłębia ever. Ten- nawet się wśród nich nie wyróżnia. Ot...trafiło się to i trwam. Jak ta telewizja- tylko kasa o wiele mniejsza.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników