Bojkot meczów na Ludowym !!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez slawekchicago 2021-08-23, 11:42 am

to jest qzwa chore jak sie to czyta. Wspolczuje Wam, mnie jakos latwiej sie od tego odciac ale Wy bedac tam na miejscu jestescie naprawde swiadkami robienia za kase mieszkancow prywaty.
WSTYD prezydencie jak sie choc polowa z tych "plotek" okaze sie prawda
Rudi, wkrotce sie widzimy. Mam nadzieje ze zdrowko juz ok.
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez RUDI 2021-08-23, 11:45 am

slawekchicago napisał(a):Rudi, wkrotce sie widzimy. Mam nadzieje ze zdrowko juz ok

Na 90% .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez August 2021-08-23, 11:56 am

RUDI napisał(a):Podsuwasz pomysły

Chęciński i jego ekipa chyba nie są aż takimi dzbanami żeby samemu nie mieć pomysłu na zagospodarowanie Jaroszewskiego. Nie chce mi sie sprawdzać ale wydaje mi się, że Skowronkowa obejmując funkcję Prezesa ZPS miała już określone doświadczenie zawodowe poza ty, jak mi się wydaje, działa sprawnie, więc Chęciński miałby nie po kolei w głowie aby, w sytuacji gdy nie ma problemów z budową, a w każdym razie nic nie słychać, i budowa idzie do przodu, zdejmować menedżera z funkcji czy też go degradować, w tak zaawansowanej fazie budowy, jakby nie było, dużej inwestycji. Zresztą Adam uzył określenia "Dyrektor stadionu" co w praktyce może oznaczać kierownika powstającego obiektu a nie Prezesa calego ZPS.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez Adam1906 2021-08-23, 12:33 pm

August napisał(a):"Dyrektor stadionu" co w praktyce może oznaczać kierownika powstającego obiektu a nie Prezesa calego ZPS.

Bo o to chodzi.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez novack 2021-08-23, 12:40 pm

Adam1906 napisał(a):
August napisał(a):"Dyrektor stadionu" co w praktyce może oznaczać kierownika powstającego obiektu a nie Prezesa calego ZPS.

Bo o to chodzi.

No to są jeszcze dwa dyrektorskie stołki do obsadzenia, dyrektor hali i dyrektor lodowiska, a jeśli dodać do tego wybitnie potrzebne stanowiska koordynatorów dyrektorów tych obiektów, to jest pięć stanowisk dla funfli.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez August 2021-08-23, 12:43 pm

novack napisał(a):to są jeszcze dwa dyrektorskie stołki do obsadzenia, dyrektor hali i dyrektor lodowiska

Myślisz o tym aby fuchę dostał Tomczyk czy Girek ? Jeśli tak to ja tam chyba nie wejdę :)
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez novack 2021-08-23, 12:47 pm

August napisał(a):
novack napisał(a):to są jeszcze dwa dyrektorskie stołki do obsadzenia, dyrektor hali i dyrektor lodowiska

Myślisz o tym aby fuchę dostał Tomczyk czy Girek ? Jeśli tak to ja tam chyba nie wejdę :)

Ale pensje i tak będziesz im wypłacał ze swoich podatków i raty kredytu :twisted:
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez Lars 2021-08-23, 2:23 pm

Gdy Chęciński przestanie być prezydentem Sosnowca, ciekawe czy przy Kresowej Tomczyk z Girkiem będą palić radomskie i camele jak Stopczyk i Franz w psach.

Temat mnie przekonał, że chyba faktycznie nadszedł czas kiedy trzeba się trochę odciąć od tego syfu i zrobić sobie kilkumiesięczne wakacje od takiego Zagłębia. Szkoda nerwów.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron