Bojkot meczów na Ludowym !!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez Inż. Mamoń 2021-08-22, 7:23 pm

Zwracam się do każdego kibica Zagłębia Sosnowiec, do każdej osoby dla której los naszego klubu nie jest obojętny. Miarka się przebrała, mecz z GKS-em Katowice był kroplą która przelała czarę goryczy. Chyba każdy z nas ma już dość, dość robienia z nas idiotów i frajerów. Dość marnotrawienia naszych pieniędzy, dość niejasnej i niezrozumiałej polityki transferowej. Zarządzanie naszym klubem jest totalną kompromitacją. Kompromitacją bo z rocznym budżetem w okolicach 8 milionów złotych walczymy o utrzymanie w I lidze !!!

Drodzy kibice Zagłębia Sosnowiec, proponuję zbojkotować najbliższe mecze które odbędą się na Stadionie Ludowym. Jak prezydent miasta zobaczy na trybunach 50 osób, głównie swoich koleżków na głównej, to w końcu pójdzie po rozum do głowy i rozgoni tych nieudaczników z Jaroszewskim na czele.

Kochani Zagłębie Sosnowiec to MY !!!
Inż. Mamoń
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2005-08-27, 2:23 pm
Lokalizacja: D.G.


Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez Lars 2021-08-22, 8:14 pm

Patrząc na frekwencję na meczach w ostatnich latach wydaje mi się że od kilku sezonów kilka tysięcy kibiców bojkotuje mecze Zagłębia i nie spowodowało to jakiejs refleksji ani u Chęcińskiego, ani u Jaroszewskiego.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez tork 2021-08-22, 8:19 pm

Nawet jak zobaczy na trybunach 5 sztuk, to i tak nie zrozumie. JA POPIERAM.
tork
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2008-09-04, 9:52 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez Lars 2021-08-22, 9:27 pm

Swoją drogą, jeżeli info z Łukaszem Girkiem jest prawdziwe i zmaterializuje się we wrześniu to ku,rwa max, Chęciński naprawdę myśli że ma przed sobą stado baranów.

Oto jedno z większych osiągnięć p. Girka:
https://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec ... azdke.html
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez August 2021-08-23, 8:55 am

Lars napisał(a):Swoją drogą, jeżeli info z Łukaszem Girkiem jest prawdziwe i zmaterializuje się we wrześniu to ku,rwa max, Chęciński naprawdę myśli że ma przed sobą stado baranów.

Oto jedno z większych osiągnięć p. Girka:
https://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec ... azdke.html


To trzeba uwypuklić:

Akademia piłkarska Zagłębia Sosnowiec straciła "złotą gwiazdkę". Strata wizerunkowa, ale i finansowa

Akademia Piłki Nożnej Zagłębie Sosnowiec utraciła "złotą gwiazdkę" i 260 tys. zł rocznego wsparcia z PZPN.

Informację o tym, że akademia Zagłębia straciła wspomnianą gwiazdkę, potwierdził nam Łukasz Jóźwiak z Programu Certyfikacji PZPN. – Oficjalne uzasadnienie sporządzi Komisja Odwoławcza. Wtedy taki dokument zostanie również wysłany do klubu – mówi.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to pomysł na „podniesienie i ujednolicenie poziomu szkoleniowego, stałe wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu, podnoszenie kompetencji fachowców dbających o sportowy i społeczny rozwój piłkarzy oraz weryfikacja szkółek piłkarskich. Dzięki Programowi Certyfikacji rodzice i dzieci grające w piłkę nożną będą mieć pewność, że szkółka piłkarska spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczna, a jej kadra ma kwalifikacje niezbędne do szkolenia zawodników. Z kolei szkółka zyska przewagę rynkową poprzez prestiżowe wyróżnienie ze strony Polskiego Związku Piłki Nożnej” – tyle z opisu programu na stronie PZPN-u.
https://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec ... azdke.html

Zgodnie z informacjami na oficjalnej władze Akademii to:

Prezes Fundacji
Robert Tomczyk

Wiceprezes Fundacji
Łukasz Girek

No i teraz proponuję popuścić wodze wyobraźni jak będzie wyglądał klub kiedy obaj ww. Panowie przejmą pełnie władzy w samym klubie, o ile Jaroszewski, nie tyle wyleci, co przeniesie sie na spokojniejszą i cieplejszą posadkę w Mieście. I nie chodzi o to abym nagle zapałał jakś szczególna nostalgia za Prezesem wszechczasów bo chłop co najmniej od 2lat nie powinien kierować klubem (o ile w ogóle powinien był być Prezesem) natomiast tylko po czymś takim jak również ponad 2,5 -letniej "wesołej" działalności Imć Tomczyka w zakresie dokonywanych transferów ale o to, że może być jeszcze "weselej". I oby nie było tak, ze jeśli Panowie zdrowo nabroją to nasz Imperator wyskoczy z retoryką typu, że to przez hejt kibiców spowodował odejście Wybitnego Zarządcy Marcina.
Zatem na wszelki wypadek otwarcie piszę. Za klub i rezultaty jego działalności, w tym aktualna sytuację, w jakiej się znajduje cały czas odpowiedzialny jest Pan jako reprezentant właściciela. I to zarówno za klub jak i Akademię. Bo nadzór nad ww. podmiotami należy do organu gminy czyli prezydenta miasta Sosnowca. tak samo jeśli chodzi o wszelkie zmiany. To Pan będzie odpowiadał za nowego Prezesa, o ile nastąpi zmiana na stanowisku, w tym za prowadzona przez niego politykę w klubie, w tym kadrową.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez RUDI 2021-08-23, 10:04 am

August napisał(a):o ile Jaroszewski, nie tyle wyleci, co przeniesie sie na spokojniejszą i cieplejszą posadkę w Mieście.

A co powiesz na taki scenariusz Jaroszewski szefem ZPS a prezesem klubu Michal Farkaš ? słyszał ktoś o takich planach ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez August 2021-08-23, 10:29 am

RUDI napisał(a):
August napisał(a):o ile Jaroszewski, nie tyle wyleci, co przeniesie sie na spokojniejszą i cieplejszą posadkę w Mieście.

A co powiesz na taki scenariusz Jaroszewski szefem ZPS a prezesem klubu Michal Farkaš ? słyszał ktoś o takich planach ?

Że tak to ujmę, nie zdziwi mnie jeśli Jaroszewski zakotwiczy w okolicach zps-u natomiast Farkas ma takie doświadczenie w kierowaniu klubem jak ja Dreamlinerem więc skutek byłby mniej więcej podobny.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez RUDI 2021-08-23, 10:33 am

August napisał(a):natomiast Farkas ma takie doświadczenie w kierowaniu klubem jak ja Dreamlinerem więc skutek byłby mniej więcej podobny.

To znaczy że się nadaje ,kilka lat "nauki" i to ogarnie ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez August 2021-08-23, 10:53 am

RUDI napisał(a):
August napisał(a):natomiast Farkas ma takie doświadczenie w kierowaniu klubem jak ja Dreamlinerem więc skutek byłby mniej więcej podobny.

To znaczy że się nadaje ,kilka lat "nauki" i to ogarnie ;-)

Faktycznie już zaczyna się plotkować. Można przeczytać nawet nie mając konta na fb: https://m.facebook.com/FanatycyZaglebia/?locale2=pl_PL
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez novack 2021-08-23, 11:18 am

Czyli za czwarty beznadziejny sezon ukarana zostanie dymisją Pani Karina Skowronek obecna Prezes ZPS?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5709
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez RUDI 2021-08-23, 11:21 am

novack napisał(a):Czyli za czwarty beznadziejny sezon ukarana zostanie dymisją Pani Karina Skowronek obecna Prezes ZPS?

No co Ty ,dostanie "awans" na inne stanowisko (np wodociągi we Wrocławiu albo w innym mieście "partnerskim")
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez Lars 2021-08-23, 11:25 am

Pamiętacie jak pod koniec 2019 roku nowy wówczas dyrektor finansowy Zagłębia, Łukasz Kozakowski szybko opuszczał okręt swoich marzeń gdy otworzył szafę z dokumentami finansowymi nazwanymi wtedy trupami z szafy? Dlatego nikt z zewnątrz nie może tu przyjść. I kropka.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez wojtaszko 2021-08-23, 11:27 am

Tragikomedii ciąg dalszy poziom zenady przebił jądro ziemi
wojtaszko
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez August 2021-08-23, 11:27 am

novack napisał(a):Czyli za czwarty beznadziejny sezon ukarana zostanie dymisją Pani Karina Skowronek obecna Prezes ZPS?

Niekoniecznie Skowronkowa musi być ruszana. Jaroszewski może zostać Dyrektorem odczegośtam z konkretnym wynagrodzeniem czyli miec kierownicze stanowisko a formalnie nie wchodzić w skład zarządu. Równie dobrze może zostać członkiem zarządu ZPS, Wiceprezesem też odczegośtam czyli nadal zasiadać w zarządzie tyle, że innego podmiotu. Degradacja byłaby minimalna a święty spokój dużo większy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Bojkot meczów na Ludowym !!!

Postprzez RUDI 2021-08-23, 11:42 am

August napisał(a):Niekoniecznie Skowronkowa musi być ruszana. Jaroszewski .....

Podsuwasz pomysły ;-) posłuchają i zrobią Prezesa od całości i 3 wice prezesów, od stadionu ,od hali i od lodowiska .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack