ZAGŁĘBIE - Radomiak Radom / piątek / 07.05.2021 / 17:40

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE - Radomiak Radom / piątek / 07.05.2021 / 17:40

Postprzez Tomcjo 2021-05-08, 7:57 am

Mam taki wkurw ze co sobie przypomnę to aż mnie trzęsie
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: ZAGŁĘBIE - Radomiak Radom / piątek / 07.05.2021 / 17:40

Postprzez slawekchicago 2021-05-08, 8:04 am

najs napisał(a):Te patałachy przynoszą wstyd sobie i miastu. Ile jeszcze będziemy męczyć się z tym zajebistym prezesem? Co musi się stać żeby po ludzku poszedł w p....


Dziwię się Wam. Naprawdę brak tam organizatora by zrobić cokolwiek pod urzędem. Naprawdę żałuję , że mnie tam nie ma. Wiem, że taka choćby mala demonstracja mogłaby postawić po dwóch stronach barykady kibiców Zagłębia . Po jednej tych co jak i ja uważają, że jest problem a po drugiej ci co mają korzyść z tego, że jest jak jest.
ŻAŁUJĘ , ŻE NIE MA MNIE Z WAMI
ZAGŁĘBIE TO MY :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE - Radomiak Radom / piątek / 07.05.2021 / 17:40

Postprzez paw25 2021-05-08, 8:17 am

Jedynie starsi kibice mogą coś zaprotestować choć teraz to już tak naprawdę za póžno.Ludzie którzy teraz są " aktywni" mają milczeć i udawać ze wszystko jest ok.Dziesiec , dwadzieścia lat temu Jaroszewski i kopacze mieli by już kilkakrotnie komitet powitalny w budynku klubowym i szatni.To były inne czasy fanatyczne i liczylo sie dobro klubu a teraz kasa misiu kasa.Widocznie tym którzy teraz mają coś do powiedzenia klub jest obojętny i mają wywalone na wyniki.Przykre to jest że w innych miastach się da protestować i dać wyraz swojemu niezadowoleniu w zarządzaniu klubem a u nas towarzystwo " UŚPIONE"
paw25
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: ZAGŁĘBIE - Radomiak Radom / piątek / 07.05.2021 / 17:40

Postprzez wojtaszko 2021-05-08, 8:32 am

slawekchicago napisał(a):
najs napisał(a):Te patałachy przynoszą wstyd sobie i miastu. Ile jeszcze będziemy męczyć się z tym zajebistym prezesem? Co musi się stać żeby po ludzku poszedł w p....


Dziwię się Wam. Naprawdę brak tam organizatora by zrobić cokolwiek pod urzędem. Naprawdę żałuję , że mnie tam nie ma. Wiem, że taka choćby mala demonstracja mogłaby postawić po dwóch stronach barykady kibiców Zagłębia . Po jednej tych co jak i ja uważają, że jest problem a po drugiej ci co mają korzyść z tego, że jest jak jest.
ŻAŁUJĘ , ŻE NIE MA MNIE Z WAMI
ZAGŁĘBIE TO MY :brawo:

Uwierz mi że ja byłbym tam pierwszy zresztą pisałem wczoraj ale odzewu nie było
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ZAGŁĘBIE - Radomiak Radom / piątek / 07.05.2021 / 17:40

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2021-05-08, 8:56 am

Ta porażka mnie boli - daliśmy Banasikowi na tacy 3 pkt - tak masz pkt AWANSUJ
Zagłębie w tym meczu nie było drużyną gorszą a Radomiak to potęga jak mówi
na konferencji trener Banasik - Zagłębie w tym meczu było druzyna lepszą miło
okazje z których nie padły brami a słupki sa poobijane.
Ta druzyna w dalszym ciagu jest zablokowana brakuje LIDERA z JAJAMI - gramy
footbal nieskuteczny ale jako druzyna nie jesteśmy gorsi od tych mocarzy jak
Bruk-Bet, Radomiak itp.
Nie chce aby Kibice Zagłebia wzorowali się Manchesterem - łatwo krzyczec z
wysokości Newcastle - uważam że te sytuacje kryzysową trzeba pokonać
bez spadku do II ligi.
Nowy sezon zacząc zupełnie inaczej mam na mysli grę no i jakies wzmocmienia
w składzie jesli to można nazwać wzmocnienia - ogladam ten Polski Footbal
bardzo dużo aż może za duzo - nie widzę wzmocnień to są raczej zmiany
czasami na lepsze.
No cóż będę przeżywał.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE - Radomiak Radom / piątek / 07.05.2021 / 17:40

Postprzez wojtaszko 2021-05-08, 9:08 am

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Ta porażka mnie boli - daliśmy Banasikowi na tacy 3 pkt - tak masz pkt AWANSUJ
Zagłębie w tym meczu nie było drużyną gorszą a Radomiak to potęga jak mówi
na konferencji trener Banasik - Zagłębie w tym meczu było druzyna lepszą miło
okazje z których nie padły brami a słupki sa poobijane.
Ta druzyna w dalszym ciagu jest zablokowana brakuje LIDERA z JAJAMI - gramy
footbal nieskuteczny ale jako druzyna nie jesteśmy gorsi od tych mocarzy jak
Bruk-Bet, Radomiak itp.
Nie chce aby Kibice Zagłebia wzorowali się Manchesterem - łatwo krzyczec z
wysokości Newcastle - uważam że te sytuacje kryzysową trzeba pokonać
bez spadku do II ligi.
Nowy sezon zacząc zupełnie inaczej mam na mysli grę no i jakies wzmocmienia
w składzie jesli to można nazwać wzmocnienia - ogladam ten Polski Footbal
bardzo dużo aż może za duzo - nie widzę wzmocnień to są raczej zmiany
czasami na lepsze.
No cóż będę przeżywał.
Pozdrawiam
Tadeusz

Z całym szacunkiem ale z tym wielkim Panem w podziurawionych gaciach i z BIZNESMANEM Tomczykiem do niczego nie zajdziemy i jedyne co pokonamy to kolejna granicę absurdu i obłudy. Płacimy temu szrotowi kupe kasy a nasze asy biznesu nabijają sobie kieszenie. A że nasz kochany prezydent jest zakochany to z roku.na rok będziemy pośmiewiskiem
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ZAGŁĘBIE - Radomiak Radom / piątek / 07.05.2021 / 17:40

Postprzez Tomcjo 2021-05-08, 9:25 am

Całkiem możliwe ze jeszcze dzisiaj wylądujemy na ostatnim miejscu i już go nie opuścimy . „Łatwo krzyczeć z wysokości Newcastle” ? Być może ale wyglada ze jeszcze łatwiej cicho siedzieć z wysokości Warszawy . Szczerze mówiąc już jest za późno a teraz z każdym kolejnym meczem umacniamy nasz II ligowy status . W Gelsenkirchen zaprotestowano po spadku . Może trzeba było zrobić ta awanturę po pierwszej rundzie . Chyba kolega Tadeusz nie bierze pod uwagę ze czarny scenariusz może wyglądać tak . Spadek , awantura , ograniczenie wydatków miasta , kolejny spadek , brak sponsorów w kraju pokowidowym , pełna amatorka na pograniczu III IV ligi na kształt Szombierek czy Radzionkowa .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE - Radomiak Radom / piątek / 07.05.2021 / 17:40

Postprzez wojtaszko 2021-05-08, 9:38 am

Tomcjo napisał(a):Całkiem możliwe ze jeszcze dzisiaj wylądujemy na ostatnim miejscu i już go nie opuścimy . „Łatwo krzyczeć z wysokości Newcastle” ? Być może ale wyglada ze jeszcze łatwiej cicho siedzieć z wysokości Warszawy . Szczerze mówiąc już jest za późno a teraz z każdym kolejnym meczem umacniamy nasz II ligowy status . W Gelsenkirchen zaprotestowano po spadku . Może trzeba było zrobić ta awanturę po pierwszej rundzie . Chyba kolega Tadeusz nie bierze pod uwagę ze czarny scenariusz może wyglądać tak . Spadek , awantura , ograniczenie wydatków miasta , kolejny spadek , brak sponsorów w kraju pokowidowym , pełna amatorka na pograniczu III IV ligi na kształt Szombierek czy Radzionkowa .

Tym.bardziej że milosciwie panujący nie bedzie wiecznie gospodarzem Miasta jestemy już dawno poza czarna dupa i nawet jeśli wyniki się ułożą pod nas beż glebokich zmian i wywalenia dziadow na ryj bedzei z roku na rok cora gorzej i będziemy czytać zlote myśli Marcinka i nawet okulary nam nie pomogą się ochronić od blasku zajebistosci BIZNESMANOW
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ZAGŁĘBIE - Radomiak Radom / piątek / 07.05.2021 / 17:40

Postprzez slawekchicago 2021-05-08, 10:37 am

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Ta porażka mnie boli - daliśmy Banasikowi na tacy 3 pkt - tak masz pkt AWANSUJ
Zagłębie w tym meczu nie było drużyną gorszą a Radomiak to potęga jak mówi
na konferencji trener Banasik - Zagłębie w tym meczu było druzyna lepszą miło
okazje z których nie padły brami a słupki sa poobijane.
Ta druzyna w dalszym ciagu jest zablokowana brakuje LIDERA z JAJAMI - gramy
footbal nieskuteczny ale jako druzyna nie jesteśmy gorsi od tych mocarzy jak
Bruk-Bet, Radomiak itp.
Nie chce aby Kibice Zagłebia wzorowali się Manchesterem - łatwo krzyczec z
wysokości Newcastle - uważam że te sytuacje kryzysową trzeba pokonać
bez spadku do II ligi.
Nowy sezon zacząc zupełnie inaczej mam na mysli grę no i jakies wzmocmienia
w składzie jesli to można nazwać wzmocnienia - ogladam ten Polski Footbal
bardzo dużo aż może za duzo - nie widzę wzmocnień to są raczej zmiany
czasami na lepsze.
No cóż będę przeżywał.
Pozdrawiam
Tadeusz


Z racji szacunku nie odpowiem. Nie tylko ja nadaje z panem na innych falach
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE - Radomiak Radom / piątek / 07.05.2021 / 17:40

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2021-05-08, 11:37 am

Kol. Slawekchicago - dziękuję za post - rzeczywistość jest taka żę nie możemy nadawać
na tych samych falach. Moje przywiazanie do Klubu Zagłębie Sosnowiec to jak religia.
To nie jest tak że wyjdę na ulice i będę krzyczał - to żle tamto żle - na tym Forum
pisałem jeśli macie Panowie dowody na brak gospodarności w Klubie od tego jest
Prokuratura inaczej to jest po prostu hejt w najlepszym wydaniu.
W tej sytuacji Klub potrzebuje wsparcia Kibiców - jak ryba wody - na tym Forum jest
trudno znależc wsparcie - pojedyncze glosy TAK wspierają.
Tak ja wiem o tym że nie tylko Kolega nadaje na tych samych falach mnie to nie
przeszkadza a jest to spowodowane wiedzą na temat "piłki kopanej" w kraju i za
granicą też a przede wszystkim w kraju gdzie footbal jest bardzo ważny dla ludzi
i tego kraju. Moje przyywiązanie do FC Liverpool jest mocne mimo odległości.
Kibicuję tej drużynie mimo upływu lat kiedy ta odległość powiększyła się a więż
pozostała.
Wracając do Zagłębia - ta drużyna potrzebuje Kibicowskiego szczerego wsparcia
w tych ostatnich meczach w przeciwnym razie to może być katastrofa.
Nie życzę nikomu na tym FORUM katastrofy bo to jest KLUB wszystkich ludzi
Zagłębia czy sa w Sosnowcu czy poza Sosnowcem.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE - Radomiak Radom / piątek / 07.05.2021 / 17:40

Postprzez jackie57 2021-05-08, 12:54 pm

Taaaa, ZS rzekomo w różnych meczach było lepsze, ale dziwnie przegrywało. Mamy w tej chwili słabiutką drużynę i nie ma co tego ukrywać. Dotyczy to wszystkich sfer: zarządczej, sportowej, organizacyjnej.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Radomiak Radom / piątek / 07.05.2021 / 17:40

Postprzez jackie57 2021-05-08, 12:56 pm

Tomcjo napisał(a):Mam taki wkurw ze co sobie przypomnę to aż mnie trzęsie

Zażyj Positivum. Pani Basi pomogło, to i Tobie pomoże ;-)
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Radomiak Radom / piątek / 07.05.2021 / 17:40

Postprzez aro10 2021-05-08, 1:56 pm

Skrót meczu jak ktoś nie oglądał https://www.polsatsport.pl/film/zaglebi ... u_6980062/

Tytuł "Łysy pogrążył Zagłębie", w Krakowskich klubach grali kiedyś na pozycji stoper Jop i Polczak, nam się trafił ten drugi i wisi nad nami jakieś fatum, coś wtedy jak Wisła straciła mistrzostwo przez interwencje Jopa w ostatniej minucie meczu derbowego . Jak my nie pozbędziemy się Pjotera to będziemy w każdej chwili zagrożeni jakąś fatalną interwencją i to się odbija na reszcie zespołu też jakoś w głowach. Jaroszewski rozwiąż z Polczakiem kontrakt prosimy
aro10
 
Posty: 188
Dołączył(a): 2014-08-23, 12:03 am

Re: ZAGŁĘBIE - Radomiak Radom / piątek / 07.05.2021 / 17:40

Postprzez August 2021-05-08, 5:41 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):jako druzyna nie jesteśmy gorsi od tych mocarzy jak
Bruk-Bet, Radomiak

Zaledwie 18 porażek naszych grajków na rozegranych 29 meczów i odpowiednio 33 (słownie: trzydzieści trzy) pkt straty do Niecieczy mającej rozegranych 3 mecze mniej od nas oraz 30 (słownie: trzydzieści) pkt straty do Radomiaka mającego rozegranych jedn mecz mniej od Zagłębia. Tak, niewątpliwie nie jesteśmy gorsi od tych mocarzy jak Bruk-Bet czy Radomiak,
Tadeusz Wisniewski napisał(a):Wracając do Zagłębia - ta drużyna potrzebuje Kibicowskiego szczerego wsparcia

Szczerze wspieram. Ale nijak nie mam pomysłu na to aby jako kibic sprawić żeby Polczak czy Duriska grali lepiej w defensywie a Misak przy dobitce umiał trafić w bramkę.
Tadeusz Wisniewski napisał(a):jeśli macie Panowie dowody na brak gospodarności w Klubie od tego jest
Prokuratura inaczej to jest po prostu hejt w najlepszym wydaniu.

Tu ja również wyjaśniam po raz kolejny. Fatalne zarządzanie, gospodarka finansowa czy li np. doprowadzenie do kilkukrotnego wzrostu zadłużenia klubu nie są same w sobie niezgodne z prawem. Natomiast faktem jest, że właściciel, czyli Miasto a właściwie reprezentujący je organ czyli Prezydent Miasta zarówno taki stan rzeczy toleruje przeznaczając coraz większe kwoty pieniędzy publicznych na klub, który znajduje się obecnie w takim a nie innym miejscu.

Lepiej zastanowić się nad tym jakie są przyczyny takiego stanu rzeczy. Np. z czego wynika przepaść jak nas dzieli nie tylko od rywali, którzy jeszcze niedawno byli za nami czyli np. Raków i Warta ale też dlaczego nie jesteśmy nawet I-ligowym średniakiem tylko, jak ostatnio nas nazywają dziennikarze w programach sportowych "I-ligowym outsiderem". Nie żonglujmy już tym słownictwem typu "hejt" a zwłaszcza czy to z Newcastle czy z Milowic bo takie czy inne rozgoryczenie ludzi przejawiające się w różny (lepszy-gorszy) sposób nie ma z obecną sytuacja klubu nic wspólnego.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Radomiak Radom / piątek / 07.05.2021 / 17:40

Postprzez August 2021-05-08, 5:49 pm

PS. Będąca outsiderem przez większość jesienie i mająca zaledwie 1 (słownie: jeden) ugrany pkt w momencie zatrudnienia Dariusza Dudka, którego wiosną zwolnił przez upływem kontraktu Pan Wielce Szanowny Prezes Marcin Jaroszewski, właśnie (mając bodajże jeden rozegrany mecz od nas) odjechała od Zagłębia na odległość 17 (słownie: siedemnastu) pkt.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników