ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Którzy piłkarze Zagłębia Sosnowiec POWINNI ZOSTAĆ w kadrze na następny sezon 2021/2022?

Szymon Frankowski
16
5%
Matko Perdijić
4
1%
Krystian Stępniowski
0
Brak głosów
Dawid Gojny
22
7%
Emil Kłosek
2
1%
Mateusz Machała
4
1%
Patryk Mociak
2
1%
Piotr Polczak
11
3%
Quentin Seedorf
27
9%
Łukasz Turzyniecki
17
5%
Maciej Ambrosiewicz
23
7%
Lukáš Ďuriška
17
5%
João Oliveira
27
9%
Filip Karbowy
9
3%
Nikolas Korzeniecki
14
4%
Martim Maia
19
6%
Michał Masłowski
7
2%
Patrik Mišák
26
8%
Szymon Pawłowski
7
2%
Marcin Pisarek
4
1%
Kacper Radkowski
6
2%
Dawid Ryndak
2
1%
Mateusz Szwed
13
4%
Patryk Wiszniowski
3
1%
Gonçalo Gregório
18
6%
Michał Góral
6
2%
Mateusz Popczyk
4
1%
Szymon Sobczak
7
2%
 
Liczba głosów : 317

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez aro10 2021-05-02, 10:50 am

August napisał(a):Tym, którzy widzieliby w następnym sezonie przede wszystkim Polczaka ale i Duriskę czy Ryndaka to nawet konsylium złożone ze światowej sławy psychiatrów by nie pomogło


Na forum kibolskim nie spodziewał nikt się filozofów. Wg Twojej teorii tym którzy głosowali na Gojnego należałyby się ostre egzorcyzmy pod Jasną Górą, drugiego takiego lewara w pierwszej lidze to ze świecą szukać
aro10
 
Posty: 188
Dołączył(a): 2014-08-23, 12:03 am


Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez Adam1906 2021-05-02, 10:56 am

paw25 napisał(a):Misak, Ambosiewicz,Seedorf,Gojny,Olivieria do podstawy. Maia na ławkę.Pozostali nie prezentują poziomu pierwszoligowego.

Zgadzam się, przy czym wrzuciłbym jednak do podstawy również Maię, bo pojęcie o piłce to on ma. Ponadto zostawiłbym w zespole Gregorio, bo wydaje mi się, że nie strzela on tylu bramek co byśmy chcieli z tej prostej przyczyny, że nie ma kto mu ich wypracowywać. Co do pozostałych niestety masz rację... :redface:


novack napisał(a):70% wkładów do koszulek Zagłębia nie nadaje się nawet na drugą ligę. Nie sądzę żeby Moskal zdecydował się prowadzić Zagłębie w kolejnym sezonie bez ich wymiany, czyli czeka nas jak co rundę kosztowna rewolucja kadrowa, bo trzeba opłacić kolejnych nowych zawodników i nadal płacić tym których w trakcie ważnego kontraktu pożegnamy. Winnych tego trwonienia naszych pieniędzy Chęciński z pewnością nie znajdzie.

Uważam, że Moskal w Zagłębiu nie zostanie. Podobno jest skonfliktowany z prezesem, ponadto obiło mi się o uszy, że kopie pod nim dołki telefoniczny doradca zarządu, któremu... marzy się trenerka ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez Luis 2021-05-02, 11:25 am

Rowniez cos czuje, ze Moskal odejdzie. Tylko na jakich zasadach, skoro jak dobrze pamietam kontrakt zostaje z automatu przedluzony przy utrzymaniu ? Podolinski marzy o trenerce ? Pare mc temu czytalem z nim wywiad w ktorym mowil, ze wgl wyklucza na razie powrot na lawke.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez wojtaszko 2021-05-02, 11:32 am

Adam1906 napisał(a):
paw25 napisał(a):Misak, Ambosiewicz,Seedorf,Gojny,Olivieria do podstawy. Maia na ławkę.Pozostali nie prezentują poziomu pierwszoligowego.

Zgadzam się, przy czym wrzuciłbym jednak do podstawy również Maię, bo pojęcie o piłce to on ma. Ponadto zostawiłbym w zespole Gregorio, bo wydaje mi się, że nie strzela on tylu bramek co byśmy chcieli z tej prostej przyczyny, że nie ma kto mu ich wypracowywać. Co do pozostałych niestety masz rację... :redface:


novack napisał(a):70% wkładów do koszulek Zagłębia nie nadaje się nawet na drugą ligę. Nie sądzę żeby Moskal zdecydował się prowadzić Zagłębie w kolejnym sezonie bez ich wymiany, czyli czeka nas jak co rundę kosztowna rewolucja kadrowa, bo trzeba opłacić kolejnych nowych zawodników i nadal płacić tym których w trakcie ważnego kontraktu pożegnamy. Winnych tego trwonienia naszych pieniędzy Chęciński z pewnością nie znajdzie.

Uważam, że Moskal w Zagłębiu nie zostanie. Podobno jest skonfliktowany z prezesem, ponadto obiło mi się o uszy, że kopie pod nim dołki telefoniczny doradca zarządu, któremu... marzy się trenerka ;-)

A kto z naszych ostatnich trenerów nie ma zatargów z prezesem tysiąclecia. Po ewentualnym odejściu Moskala stworzą tridente o nazwie PTJ czyli Pizda Tuman Jełop
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez Tomcjo 2021-05-02, 4:36 pm

Tak mi przyszło do głowy dlaczego doradca z Warszawy w niczym nie doradza . Niektórzy myślą ze on chce zastąpić Moskala choć on się zarzeka ze praca trenera go nie interesuje . I ja mu wierze . Miał za długa przerwę i wypadł z obiegu . Po za tym kto chciałby być trenerem który pracuje góra rok i won . Ja się domyślam ze on cicho siedzi i liczy na to ze jak będzie miły dla wszystkich to Jaroszewskiego w końcu wywalą a on zostanie prezesem Zagłębia . Pooglądał sobie pana Sławka który prezesuje w Radomiu , gwiazdorzy w tv i jemu tez się marzy pewna posadka . Ma kontakty w środowisku , nie jest burakiem jak Marcinek i stwierdził ze da sobie radę .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez Adam1906 2021-05-02, 4:51 pm

Wróbelki ćwierkają, że Podoliński za plecami Moskala krytykuje jego decyzje i cały czas kopie pod nim dołki. Ponadto bardzo przyjaźni się z nim Tomczyk, więc nie bądź taki pewny naszego doradcy na telefon w sprawie trenerki, tym bardziej, że w klubie wspominał o chęci powrotu do zawodu... ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez wojtaszko 2021-05-02, 5:12 pm

Adam1906 napisał(a):Wróbelki ćwierkają, że Podoliński za plecami Moskala krytykuje jego decyzje i cały czas kopie pod nim dołki. Ponadto bardzo przyjaźni się z nim Tomczyk, więc nie bądź taki pewny naszego doradcy na telefon w sprawie trenerki, tym bardziej, że w klubie wspominał o chęci powrotu do zawodu... ;-)

Ktoś musi kupować musztardę do kiełbasy na grilla. Śmiech zenada. Z doradcy trener jak z koziej dupy traba ten klub nigdy nie wyjdzie na prosta
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez August 2021-05-02, 6:09 pm

aro10 napisał(a):Wg Twojej teorii tym którzy głosowali na Gojnego należałyby się ostre egzorcyzmy pod Jasną Górą,

Nie sądzę aby tej piłkarskiej łajzie Matka Boska byłaby w stanie w czymś pomoc. Nawet gdyby miała licencję UEFA Pro.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez Piotrek34 2021-05-02, 8:20 pm

Adam1906 napisał(a):Wróbelki ćwierkają, że Podoliński za plecami Moskala krytykuje jego decyzje i cały czas kopie pod nim dołki. Ponadto bardzo przyjaźni się z nim Tomczyk, więc nie bądź taki pewny naszego doradcy na telefon w sprawie trenerki, tym bardziej, że w klubie wspominał o chęci powrotu do zawodu... ;-)

Na II ligę trener "jak znalazł". Może sobie zacząć przypominać o trenerce w niższej lidze, bo na zapleczu kstraklasy na pewno by mu już tak nie szło.
Piotrek34
 
Posty: 253
Dołączył(a): 2007-04-21, 10:27 am
Lokalizacja: Siem-ce Śl./Sosnowiec

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez tork 2021-05-03, 11:18 am

Adam1906 napisał(a):Szczerze gościu? Czepiasz się pierdół i tyle mam do powiedzenia na temat Twoich wypocin. Powiedziałem wcześniej: nie podoba się, to nie głosuj i nie przeszkadzaj innym w tej zabawie. Mnie będziesz tłumaczył, że nie mamy wpływu na poczynania zarządzających klubem? Mnie?!? :lol: Ja to qrwa wiem od dawna, że nie mamy wpływu na ten beton rządzący Zagłębiem siedzący na stołkach przy Kresowej i Al.Zwycięstwa! Ale nie oznacza to, że mam tu nie pisać i wyrażać swoich opinii, zakładać tematów meczowych czy choćby robić "ankiet" Panie "zjadłem wszystkie rozumy", bo Tobie akurat się nie podoba. A jak jesteś takim fachowcem to zacznij sam wrzucać lepsze memy, czy udzielać się na forum, bo jak widzę przez 13 lat wyklepałeś 93 bez wątpienia samych opiniotwórczych postów. Pewnie słabo Ci szło do tej pory klepanie w klawiaturę przez te snikersy. Nie masz ochoty się pobawić w tym temacie to nie przeszkadzaj innym, którym się to podoba.


Ja w przeciwieństwie do Ciebie, piszę tylko wtedy, gdy mam coś istotnego do powiedzenia. A na Twoje wypociny jedynym lekiem jest Stoperan. Może mnie jeszcze spytasz na ilu wyjazdach byłem? Nie podoba Ci się, że mnie się coś nie podoba? Twój problem. Próbujesz się kreować na lidera opinii? Chyba dilera- memów, gifów innego gówna zapychającego serwery i powiększającego ślad węglowy. Napchałeś sobie głowę jakimiś obrazkami i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych. Spróbuj aplikować do TVP ABC, mógłbyś tam robić animacje dla dzieci, a może nawet nagrasz autorską wersję jakiejś piosenki, np. "Ćwierkają wróbelki od samego rana". I jeszcze jeden przykład Twojego obiektywizmu i wiarygodności. Po meczu Zagłębia w EX, bodajże z Wisłą zjechałem Polczaka za całokształt.
Wówczas tak go broniłeś, jakby codziennie robił loda. Nie minęło dużo czasu i Polczak już Ci nie pasuje. Tylko że ja to zauważyłem już 100 lat temu. Wszystko jest na forum w odpowiednich tematach. Chorągiewka na wietrze jest symbolem Twojej wiarygodności. Tylko tyle i aż tyle na ten temat, bo mi szkoda majówki na polemikę z Tobą, gościu.
tork
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2008-09-04, 9:52 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez slawekchicago 2021-05-03, 11:35 am

tork, wyluzuj. Czy naprawdę nie wystarczy Nam wszystkim, że "prezes" juz podzielił Nas na "kundli" i " rasowcow". Zagłębie to MY i naprawdę kłótni Nam nie potrzeba.
Pozdrawiam wszystkich i korzystajcie z majówki gdziekolwiek jesteście.
Do zobaczenia wkrótce :niezle:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez Adam1906 2021-05-03, 11:35 am

Ulżyło Ci gamoniu? Twoje pierdy wskazują, że Ty chyba w klubie robisz ;-)

Bez odbioru. Z głupkami nie dyskutuję :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez slawekchicago 2021-05-03, 12:09 pm

Adam1906 napisał(a):Ulżyło Ci gamoniu? Twoje pierdy wskazują, że Ty chyba w klubie robisz ;-)

Bez odbioru. Z głupkami nie dyskutuję :)


Widzę Adamie, że moja prośba nie pomogła :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez tork 2021-05-03, 12:22 pm

slawekchicago napisał(a):tork, wyluzuj. Czy naprawdę nie wystarczy Nam wszystkim, że "prezes" juz podzielił Nas na "kundli" i " rasowcow". Zagłębie to MY i naprawdę kłótni Nam nie potrzeba.
Pozdrawiam wszystkich i korzystajcie z majówki gdziekolwiek jesteście.
Do zobaczenia wkrótce :niezle:


W zasadzie masz rację, tylko nie pozwolę sobie, żeby mnie obrażał jakiś ćwok oderwany granatem od pługa.
tork
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2008-09-04, 9:52 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez slawekchicago 2021-05-03, 12:33 pm

tork napisał(a):
slawekchicago napisał(a):tork, wyluzuj. Czy naprawdę nie wystarczy Nam wszystkim, że "prezes" juz podzielił Nas na "kundli" i " rasowcow". Zagłębie to MY i naprawdę kłótni Nam nie potrzeba.
Pozdrawiam wszystkich i korzystajcie z majówki gdziekolwiek jesteście.
Do zobaczenia wkrótce :niezle:


W zasadzie masz rację, tylko nie pozwolę sobie, żeby mnie obrażał jakiś ćwok oderwany granatem od pługa.


Widzę tork, że moja prośba nie pomogła :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników