ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Którzy piłkarze Zagłębia Sosnowiec POWINNI ZOSTAĆ w kadrze na następny sezon 2021/2022?

Szymon Frankowski
16
5%
Matko Perdijić
4
1%
Krystian Stępniowski
0
Brak głosów
Dawid Gojny
22
7%
Emil Kłosek
2
1%
Mateusz Machała
4
1%
Patryk Mociak
2
1%
Piotr Polczak
11
3%
Quentin Seedorf
27
9%
Łukasz Turzyniecki
17
5%
Maciej Ambrosiewicz
23
7%
Lukáš Ďuriška
17
5%
João Oliveira
27
9%
Filip Karbowy
9
3%
Nikolas Korzeniecki
14
4%
Martim Maia
19
6%
Michał Masłowski
7
2%
Patrik Mišák
26
8%
Szymon Pawłowski
7
2%
Marcin Pisarek
4
1%
Kacper Radkowski
6
2%
Dawid Ryndak
2
1%
Mateusz Szwed
13
4%
Patryk Wiszniowski
3
1%
Gonçalo Gregório
18
6%
Michał Góral
6
2%
Mateusz Popczyk
4
1%
Szymon Sobczak
7
2%
 
Liczba głosów : 317

ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez Adam1906 2021-04-30, 12:10 pm

Co prawda aktualny sezon I ligi kończy się dopiero w połowie czerwca 2021r., ale już teraz z zaciszu gabinetów na Kresowej zapadają decyzje, co do kształtu kadry na przyszły sezon 2021/2022. Kto zostanie, a kto odejdzie? Komu nie przedłużyć kontraktu, a z kim podpisać nowy? To są pytania, na które znają odpowiedzi zarządzający klubem, ale nie my - Kibice. Mam nadzieję, że Pan Prezes nie odbierze głosów kibiców biorących udział w przedmiotowej Ankiecie jako kolejnego "szczekania kundli", tylko na spokojnie zapozna się z jej późniejszymi wynikami i być może weźmie pod uwagę, że głos trybun też powinien mieć jakieś znaczenie ;-)

Podsumowując: Przed Szanownymi forumowiczami Ankieta, w której znajduje się 28. piłkarzy Zagłębia Sosnowiec, będących w kadrze na rundę wiosenną sezonu 2020/2021. Możecie zaznaczyć nazwisko każdego z nich, jeżeli tylko uważacie, iż zasługuje on w przyszłym sezonie na dalszą grę w barwach Zagłębia Sosnowiec oraz uznajecie, że jego dalsza obecność będzie dla zespołu przydatna. Przypominam: zaznaczamy nazwiska wszystkich tych piłkarzy, którzy Waszym zdaniem powinni zostać na przyszły sezon w naszym klubie.

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez Adam1906 2021-04-30, 4:23 pm

Coś słabo wam idzie "selekcjonerka" ;-) Weźcie przykład z kolegów głosujących na forum kibolskim 8)

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez Tomcjo 2021-04-30, 6:55 pm

W tej ankiecie wyraźnie brakuje punktu prezes i jego ekipa
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez August 2021-04-30, 9:45 pm

Którzy piłkarze Zagłębia Sosnowiec POWINNI ZOSTAĆ w kadrze na następny sezon 2021/2022?

Żaden

Tego typu ankiety to zabawa w pierdoły. Klub powinien pier.lnć i oby ktoś kiedyś - zupełnie inni ludzie o innej mentalności - zaczęli od nowa. na cokolwiek normalnych zasadach. Tylko pieniędzy miejskich szkoda. A tak co rok będzie kolejny cyrk. Utrzymają się to zaraz na forum będzie p....nie o awansach, barażach i podobnego rodzaju fantasmagorjach. A jak wszystko będzie weryfikować życie to będzie tradycyjne zgrzytanie zębami - poza nielicznymi wyjątkami w sezonie. I tak wkoło Macieju.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez tork 2021-05-01, 1:16 am

Przede wszystkim to, co jest wrzucone na forum, to nie jest ankieta. To jakieś "kuzorium".
Ankieta jest dość precyzyjnym narzędziem badawczym , a nie siekierą czy pługiem do przecinania na pół
Jutro, czyli dziś pokonwersujemy na ten temat, mam nadzieję.
tork
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2008-09-04, 9:52 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez Adam1906 2021-05-01, 4:55 am

August napisał(a):Tego typu ankiety to zabawa w pierdoły.

tork napisał(a):Przede wszystkim to, co jest wrzucone na forum, to nie jest ankieta.


Z uwagi na covid i, co za tym idzie, "kibicowanie" za monitora komputerów, pomyślałem, że dobrze by było zobaczyć, których piłkarzy z tego barachła na Kresowej chcielibyśmy nadal widzieć w przyszłym sezonie. Bo że nie każdy z nich na to zasługuje nie muszę chyba nikogo przekonywać. Tak samo każdy zdaje sobie sprawę, że niektórzy z tych skórokopów "gwarantują" nam w przyszłym sezonie ponowną "walkę" o utrzymanie (oczywiście w przypadku utrzymania się w tym sezonie). Ale oczywiście zawsze na forum musi znaleźć się ktoś, komu nawet zwykła zabawa "w selekcjonera" nie pasuje, lub bawi się w profesora Miodka "bo to nie ankieta".

Nie podoba się? To nie głosujcie.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez Adam1906 2021-05-01, 5:01 am

Podsumowanie wczorajszego dnia na forum kibolskim:

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez August 2021-05-01, 5:36 am

Adam1906 napisał(a):Nie podoba się? To nie głosujcie.

Oczywiście że zabawa w pierdoły mi się nie podoba. To i nie zagłosowałem. A wyniki tego czegoś nikogo decyzyjnego i tak nie będzie interesować.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez Tomcjo 2021-05-01, 9:01 am

Prezesa interesuje tylko prezes i piniądz . I to nie ma i nigdy nie będzie miało wpływu . Jak ktoś chce mieć wpływ to niech obaneruje miasto z żądaniem wywalenia Janusza . A to nie jest sztywne forum klubowe tylko kibicowskie . Jak ktoś ma kij w dupie to nic nie musi bo w Polsce to jak kto chce . Dlatego ja zagłosowałem mimo ze nie ma to wpływu i nie daje reprezentatywnych rezultatów . Just for fun
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez tork 2021-05-01, 10:41 am

Adam1906 napisał(a):
August napisał(a):Tego typu ankiety to zabawa w pierdoły.

tork napisał(a):Przede wszystkim to, co jest wrzucone na forum, to nie jest ankieta.


Z uwagi na covid i, co za tym idzie, "kibicowanie" za monitora komputerów, pomyślałem, że dobrze by było zobaczyć, których piłkarzy z tego barachła na Kresowej chcielibyśmy nadal widzieć w przyszłym sezonie. Bo że nie każdy z nich na to zasługuje nie muszę chyba nikogo przekonywać. Tak samo każdy zdaje sobie sprawę, że niektórzy z tych skórokopów "gwarantują" nam w przyszłym sezonie ponowną "walkę" o utrzymanie (oczywiście w przypadku utrzymania się w tym sezonie). Ale oczywiście zawsze na forum musi znaleźć się ktoś, komu nawet zwykła zabawa "w selekcjonera" nie pasuje, lub bawi się w profesora Miodka "bo to nie ankieta".

Nie podoba się? To nie głosujcie.


Tak. Nie podoba mi się i mam prawo do wyrażania opinii na ten temat- czy Ci się to podoba czy nie. Tak samo jak nie podoba mi się wrzucanie w co drugim Twoim poście memów w formacie B1. Pomyliłeś opiniotwórcze forum z wiocha.pl. A Miodek, Bralczyk czy nawet Walery Pisarek zajmują się czymś innym. Poczytaj trochę na ten temat, a przy okazji zjedz snickersa...W kwestii formalnej- jak już pisałem- to nie jest ankieta, tylko jakaś forma testu jednokrotnego wyboru TAK/NIE. Dla zainteresowanych tematem i dla Ciebie Adam1906 link do prezentacji
http://www.wzieu.pl/files/mat_dyd/an_ry/wyklad4.pdf, może się kiedyś przyda.
Dlatego kompletnie nie rozumiem tej testo-parodii, jakby przeciętny kibic Zagłębia miał jakikolwiek wpływ na politykę personalną w klubie. Po wstępnych "wynikach" już widać do czego się to coś nadaje. Przykłady: Matko ma więcej głosów niż Stępniowski, pomimo, że nie zagrał w sezonie ani minuty. Trener nie dał mu szansy, a- według mnie- powinien. Na pewno nie byłby gorszy i pewnie nie dałby sobie wrzucić za kołnierz "czterdziestki". Brak w zestawieniu Małeckiego, który jednak jest ważnym ogniwem w tym zardzewiałym łańcuchu, a póki co klub nie rozwiązał z nim kontraktu. Czyli jest zawodnikiem klubu. Ja bym go widział w kolejnym sezonie- o ile sam nie odejdzie. A animozje z przełożonymi nie powinny być wyznacznikiem przydatności do zespołu- no ale takie rzeczy tylko w Zagłębiu. Pytania można by mnożyć, a jest za dużo zmiennych żeby jednoznacznie wydawać wyroki kciukiem w górę lub w dół.
tork
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2008-09-04, 9:52 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez Luis 2021-05-01, 11:20 am

tork napisał(a):
Adam1906 napisał(a):
August napisał(a):Tego typu ankiety to zabawa w pierdoły.

tork napisał(a):Przede wszystkim to, co jest wrzucone na forum, to nie jest ankieta.


Z uwagi na covid i, co za tym idzie, "kibicowanie" za monitora komputerów, pomyślałem, że dobrze by było zobaczyć, których piłkarzy z tego barachła na Kresowej chcielibyśmy nadal widzieć w przyszłym sezonie. Bo że nie każdy z nich na to zasługuje nie muszę chyba nikogo przekonywać. Tak samo każdy zdaje sobie sprawę, że niektórzy z tych skórokopów "gwarantują" nam w przyszłym sezonie ponowną "walkę" o utrzymanie (oczywiście w przypadku utrzymania się w tym sezonie). Ale oczywiście zawsze na forum musi znaleźć się ktoś, komu nawet zwykła zabawa "w selekcjonera" nie pasuje, lub bawi się w profesora Miodka "bo to nie ankieta".

Nie podoba się? To nie głosujcie.


Tak. Nie podoba mi się i mam prawo do wyrażania opinii na ten temat- czy Ci się to podoba czy nie. Tak samo jak nie podoba mi się wrzucanie w co drugim Twoim poście memów w formacie B1. Pomyliłeś opiniotwórcze forum z wiocha.pl. A Miodek, Bralczyk czy nawet Walery Pisarek zajmują się czymś innym. Poczytaj trochę na ten temat, a przy okazji zjedz snickersa...W kwestii formalnej- jak już pisałem- to nie jest ankieta, tylko jakaś forma testu jednokrotnego wyboru TAK/NIE. Dla zainteresowanych tematem i dla Ciebie Adam1906 link do prezentacji
http://www.wzieu.pl/files/mat_dyd/an_ry/wyklad4.pdf, może się kiedyś przyda.
Dlatego kompletnie nie rozumiem tej testo-parodii, jakby przeciętny kibic Zagłębia miał jakikolwiek wpływ na politykę personalną w klubie. Po wstępnych "wynikach" już widać do czego się to coś nadaje. Przykłady: Matko ma więcej głosów niż Stępniowski, pomimo, że nie zagrał w sezonie ani minuty. Trener nie dał mu szansy, a- według mnie- powinien. Na pewno nie byłby gorszy i pewnie nie dałby sobie wrzucić za kołnierz "czterdziestki". Brak w zestawieniu Małeckiego, który jednak jest ważnym ogniwem w tym zardzewiałym łańcuchu, a póki co klub nie rozwiązał z nim kontraktu. Czyli jest zawodnikiem klubu. Ja bym go widział w kolejnym sezonie- o ile sam nie odejdzie. A animozje z przełożonymi nie powinny być wyznacznikiem przydatności do zespołu- no ale takie rzeczy tylko w Zagłębiu. Pytania można by mnożyć, a jest za dużo zmiennych żeby jednoznacznie wydawać wyroki kciukiem w górę lub w dół.


Tork, a wiesz co to zabawa ? Zwykla, luzna ankieta sprawdzajaca zdanie kibicow ? Chyba zapomniales, ze to nie jest sciaga dla prezesa z kim ma sie rozstac a z kim przedluzyc, tylko zwykla zabawa. Troche luzu Kolego. Ja tam od razu zaglosowalem.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez Adam1906 2021-05-01, 11:33 am

Szczerze gościu? Czepiasz się pierdół i tyle mam do powiedzenia na temat Twoich wypocin. Powiedziałem wcześniej: nie podoba się, to nie głosuj i nie przeszkadzaj innym w tej zabawie. Mnie będziesz tłumaczył, że nie mamy wpływu na poczynania zarządzających klubem? Mnie?!? :lol: Ja to qrwa wiem od dawna, że nie mamy wpływu na ten beton rządzący Zagłębiem siedzący na stołkach przy Kresowej i Al.Zwycięstwa! Ale nie oznacza to, że mam tu nie pisać i wyrażać swoich opinii, zakładać tematów meczowych czy choćby robić "ankiet" Panie "zjadłem wszystkie rozumy", bo Tobie akurat się nie podoba. A jak jesteś takim fachowcem to zacznij sam wrzucać lepsze memy, czy udzielać się na forum, bo jak widzę przez 13 lat wyklepałeś 93 bez wątpienia samych opiniotwórczych postów. Pewnie słabo Ci szło do tej pory klepanie w klawiaturę przez te snikersy. Nie masz ochoty się pobawić w tym temacie to nie przeszkadzaj innym, którym się to podoba.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez Adam1906 2021-05-01, 11:35 am

Luis napisał(a):Tork, a wiesz co to zabawa ? Zwykla, luzna ankieta sprawdzajaca zdanie kibicow ? Chyba zapomniales, ze to nie jest sciaga dla prezesa z kim ma sie rozstac a z kim przedluzyc, tylko zwykla zabawa. Troche luzu Kolego. Ja tam od razu zaglosowalem.

Wszystko na ten temat.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez novack 2021-05-01, 12:48 pm

Warto wziąć udział w zabawie choćby ze względu na licznik oddanych głosów. Pobierający pensję prezesa liczy na to, że kundli jest tylko klikunastu, więc...
Może dożyjemy czasów, gdy Prezesem Naszego Zagłębia będzie profesjonalista dla którego zdanie kibiców będzie się bardzo liczyć i sam będzie proponował tego typu typowanio-głosowania we wszystkich ważnych kwestiach dotyczących Naszego Klubu.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ANKIETA - NOWY SEZON 2021/2022

Postprzez Adamek182 2021-05-01, 12:58 pm

I ja się udziele.
Swietny patent Adam, dzięki za fajną zabawe która poniekąd, odrobinkę pokazuje realiów.
Ankieta nie pasuje niektórym osobom, ich sprawa. Osobiście odnosze wrażenie że są tu osoby z którymi można popisac w temacie piłki, można popisac w temacie zarządzania itd. Pooceniać- jak najbardziej. Ale jest też kilka osob wylewających tylko frustracje, czasem nie związaną w ogóle z naszym klubem. Myślę że Zagłebie i forum pełni role wiaderka do którego można się wyżygać.
Osobiście pisze na forum żeby podzielic się swoimi spostrzeżeniami z innymi, ale i spróbowac zerknąć innymi oczami na ten sam obraz.
Wracając do ankiety, napiszę coś co większosci się nie spodoba, a dla niektórych będzie wręcz palcami włożonymi głęboko w gardło.
Patrząc na wyniki, nie sposób nie zauważyć że najbardziej podoba nam sie gra większej części ostatnich transferów.
Tych nieudolnych i totalnie nie trafionych.
Przepraszam. Uwierzcie że nie chciałem tego napisać.
PS. Jeszcze raz odniosę sie do formy ankiety. Wielokrotnie pisałem że świetnym pomysłem byłoby umieszczenie ankiety po każdym meczu, i 3 dniowego głosowania na gracza meczu, czy ogólne oceny graczy - okiem kibica.
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników