Puchar Polski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Puchar Polski

Postprzez August 2018-09-26, 8:26 pm

Lubin przerżnął z grającym o jedną klasę niżej
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Puchar Polski

Postprzez pyla 2018-09-26, 8:51 pm

Tomcjo napisał(a):Cracovia wygrała 3-1 w Rybniku . Przyjadą w dobrych nastrojach po zwycięstwo

Bez przesady - wygrana z Rybnikiem ma poprawiać nastrój? :-)
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Puchar Polski

Postprzez bolo73 2018-09-26, 10:28 pm

pyla napisał(a):
Tomcjo napisał(a):Cracovia wygrała 3-1 w Rybniku . Przyjadą w dobrych nastrojach po zwycięstwo

Bez przesady - wygrana z Rybnikiem ma poprawiać nastrój? :-)


Oczywiście, że tak. W sytuacji w jakiej jest Craxa to po wygranym ligowym meczu oraz dzisiejszym zwycięstwie morale u nich mega wzrosło i nabrali pewności siebie. Obojętne czy dzisiaj wygraliby z Legią, Rybnikiem czy też jakąś słabszą ekipą. Zwycięstwa budują morale i nadają pewności zawodnikom. To jest to za co miałem uzasadnione pretensje kiedy graliśmy sparing w Przemyślu z A klasowym Czuwajem. To był mecz tuż przed ligą gdzie drużyna powinna zagrać w najsilniejszym składzie i na 100% bo wysoka wygrana pozwoliłaby po pierwsze zbudować pewność siebie zawodnikom, po drugie zgrać się jakby nie było nowej grupie ludzi i po trzecie bo tego wymaga profesjonalizm. Wracając do Craxy to tak i owszem przyjadą wzmocnieni psychicznie z wysokim morale i dwoma zwycięstwami pod rząd a dodatkowo jednym dniem więcej odpoczynku. Już przed rozpoczęciem meczu mają nad nami przewagę.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Puchar Polski

Postprzez Blajpios 2018-09-27, 9:57 am

bolo73 napisał(a):
pyla napisał(a):
Tomcjo napisał(a):Cracovia wygrała 3-1 w Rybniku . Przyjadą w dobrych nastrojach po zwycięstwo

Bez przesady - wygrana z Rybnikiem ma poprawiać nastrój? :-)


Oczywiście, że tak. W sytuacji w jakiej jest Craxa to po wygranym ligowym meczu oraz dzisiejszym zwycięstwie morale u nich mega wzrosło i nabrali pewności siebie. Obojętne czy dzisiaj wygraliby z Legią, Rybnikiem czy też jakąś słabszą ekipą. Zwycięstwa budują morale i nadają pewności zawodnikom. To jest to za co miałem uzasadnione pretensje kiedy graliśmy sparing w Przemyślu z A klasowym Czuwajem. To był mecz tuż przed ligą gdzie drużyna powinna zagrać w najsilniejszym składzie i na 100% bo wysoka wygrana pozwoliłaby po pierwsze zbudować pewność siebie zawodnikom, po drugie zgrać się jakby nie było nowej grupie ludzi i po trzecie bo tego wymaga profesjonalizm. Wracając do Craxy to tak i owszem przyjadą wzmocnieni psychicznie z wysokim morale i dwoma zwycięstwami pod rząd a dodatkowo jednym dniem więcej odpoczynku. Już przed rozpoczęciem meczu mają nad nami przewagę.
Niestety, przy poprzednim wpisywaniu "coś mi zeżarło tekst" i - w każdym razie - nie zapisał się na serwerze. Teraz więc już krótko, bez uzasadnień i pochwał dla polityki Cracovii. Otóż - mnie również wydaje się, że nawet zwycięstwo nad zespołem niżej notowanym w tym wypadku wyraźnie podbudowuje, bo jest po bardzo kiepskim starcie już drugim zwycięstwem, jakby zalążek serii, nadto na wyjeździe... Toteż zawsze to buduje, co dopiero w takich okolicznościach. Do tego jeszcze chciałem dodać, że wydaje się, iż J. Filipiak w M. Probierzu znalazł dobrego współracwnika do zamierzonej polityki, by po sezonie kogoś, może nawet kilku kartę do gry sprzedać jak ostatnio K. Piątka - a trener Probierz jest dobry do poukładania tego w trakcie nowego sezonu na nowo; w dodatku - mili strat więcej niż planowane z racji ucieczki Čovilo, kontuzji. Tak więc, może dłużej trwało ale spodziewałem się już marszu do góry Cracovii, tak więc mecz z nią nie tylko będzie o 6 punktów, ale w ogóle Cracovia zdaje się być faworytem wyraźnym.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Puchar Polski

Postprzez pete_zs 2018-09-27, 10:20 am

Liczę na to, że z Olimpią Junior odpali, a przynajmniej pokaże, że Sanogo ma jakąś konkurencję. Na pewno łapie za dużo kartek. Ale ta szydera na niego jest trochę na wyrost, jak gra po 5-10 min.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIÅ» SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Puchar Polski

Postprzez Tomcjo 2018-09-27, 11:00 am

To wystarczy żeby zauważyć ze jest wolniejszy od zawodników którzy biegają od pierwszej minuty . Na dodatek im dłużej gra tym gorzej wyglada na tle pozostałych uczestników meczu . Mam nadzieje ze wyjdzie od pierwszej minuty żeby nagranie było argumentem do rozwiązania kontraktu bo gra o dwie ligi za wysoko .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Puchar Polski

Postprzez August 2018-09-27, 11:27 am

pete_zs napisał(a):Ale ta szydera na niego jest trochę na wyrost, jak gra po 5-10 min.

Pytanie dlaczego gra po 5-10 min.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Puchar Polski

Postprzez pete_zs 2018-09-27, 11:36 am

Żeby była jasność, nie dziwię się Dudkowi, że go wpuszcza na tak krótko, bo Sanogo jest o klasę lepszy, a każdy mecz o 6 pkt. Niemniej przydałoby się, aby rozegrał w PP kilka większych wymiarów czasowych (o ile "przygody" nie zakończą z Olimpią).
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIÅ» SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Puchar Polski

Postprzez August 2018-09-27, 11:51 am

pete_zs napisał(a):nie dziwię się Dudkowi, że go wpuszcza na tak krótko, bo Sanogo jest o klasę lepszy

No właśnie. Sprowadza się grajka za spore jak na możliwości klubu pieniądze, który jest o klasę gorszy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Puchar Polski

Postprzez GrubyPerez 2018-09-27, 12:15 pm

Panowie, trochę optymizmu - wygramy w Grudziądzu. Wszak w cenę karnetów wliczone są mecze pucharowe :niezle: :)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Puchar Polski

Postprzez bolo73 2018-09-27, 2:04 pm

Ja na miejscu Dudiego to w bramce dzisiaj postawiłbym na ...Stanka. Taki żarcik. A tak w ogóle to na chwilę obecną rozgrywki pucharowe nam nie są potrzebne. No chyba, że w przypadku awansu w next meczu będą grały głębokie rezerwy tylko po to aby ogrywać się.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Puchar Polski

Postprzez slawekchicago 2018-09-27, 2:09 pm

bolo73 napisał(a):Ja na miejscu Dudiego to w bramce dzisiaj postawiłbym na ...Stanka. Taki żarcik. A tak w ogóle to na chwilę obecną rozgrywki pucharowe nam nie są potrzebne. No chyba, że w przypadku awansu w next meczu będą grały głębokie rezerwy tylko po to aby ogrywać się.


Skoro w rezerwach nie graja ci co nie mieszcza sie w skladzie to Puchar to obiwiazek zostania w nim jak najdluzej.
Pomysl ze Stankiem ciekawy :lol: ale wtedy Nescafe 3w1 musi zmienic nazwe na PLAY Formula 4 w 1 :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Puchar Polski

Postprzez Adam1906 2018-09-27, 4:08 pm

Zagłębie: Perdijić - Rzonca, Kokoszka, Jędrych, Janicki - Milewski, Banasiak - Cristóvao, Vokić, Mello - Torunarigha.

Rezerwa: Czaplak, Nowak, Udovicić, Babiarz, Radkowski, Cichocki.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Puchar Polski

Postprzez slawekchicago 2018-09-27, 4:36 pm

Jezeli transfer Juniora to decyzja Dudka to zycze dzisiaj Hat - tricka
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Puchar Polski

Postprzez Tomcjo 2018-09-27, 4:36 pm

No i gra tylko kto tu jest rezerwowym napastnikiem bo niektórych nie znam
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników