Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez petromar 2024-05-11, 8:05 am

Adamek182 napisał(a):I to zero komentarzy po ostatnim piśmie R.C. Część się cieszy, bo zostaje po staremu. Część (jak Ja) dostała liścia w twarz od reszty "kibiców" i nawet nie ma ochoty pisać, bo w sumie do kogo? Są wyjątki oczywiście, ale...troche to tak że niby wiesz że gość ci kradnie wszystko z chaty ale mimo to siadasz z nim do stołu i mówisz jak jest źle bo cie ktoś okrada. Kuwa, jak w polityce (pozdrowienia dla PISwyznawców). No i ostatnia część która została zmanipulowana i szczekała głośno, ale teraz wstyd się odezwac, bo się w sumie ręke przyłożyło do tego żeby złodzieje dalej przy korycie zostali.
Tak czy inaczej, wierze że w poniedziałek dowiemy się że przy korycie już nie posiedzą. I tak jak szczekali o układach (przy przyjsciu gościa z zewnatrz - :niezle: ), tak pojawi sie właściciel ktory to rozgoni. Wypierdoli całego tego raka który od lat trawi ZS.
Hanson, mam nadzieje że ta cisza i spokój zwiastują burze i zmiany w gabinetach i okolicach. Czekamy do ponidziałku, może w końcu zaswieci słońce.


bardzo dobrze napisane, ja również wspominałem o tym kilkukrotnie - i tu i na fb - odzew prawie zerowy, nieraz mam wrażenie ,że większość ludzi to pionki od dziennikarza i zależy im na takim obrocie sprawy, bo niejednokrotnie rzeczowo popierali (chyba że w niewiedzy) układ ......
nikt tego nie przejmie z zewnątrz , a jeśli nawet jakimkolwiek cudem przejmie - to tak mu utrudnią sprawy ,że spierdoli stąd jak najdalej, a my utkniemyna lata w 2 lidze - ale dziennikarz,pozyczkodawca i ich ferajna dalej będą czerpali kolosalne zyski - nie ważne w której lidze - kasa to kasa :czerwona:
petromar
 
Posty: 858
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez zaglebie32 2024-05-11, 12:11 pm

Checiński przyznał że są ludzie którym na rękę nie są zmiany włascicielskie.......k***a to jest jakiś kabaret.Gosc który ochoczo wykłada na Zagłębie z oaństwowych pieniążków,obsadza swoimi kolesiami stanowiska,ma największy wpływ na klub opowiada bajki o układzie który sam stworzył.Ten gość albo chodzi na lekach albo tak namieszał w Zagłębiu że dupa się pali że wszystkich stron.k***a za co pytam to się dzieje w naszym klubie?
zaglebie32
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2008-11-01, 9:53 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez petromar 2024-05-11, 3:23 pm

Tutaj poza kibicami (pewna grupa)- bo innej grupie już nie - tylko zależy żeby było normalnie , reszta czerpie olbrzymie korzyści majątkowe z obecnego stanu i nie dopuszcza tu nikogo ,dla nich wyniki sportowe są mało ważne .
petromar
 
Posty: 858
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adamek182 2024-05-11, 3:54 pm

Ja tylko wspomnę odnosnie Checinskiego. Każdy z zewnątrz który się przewija przez ZS podkreśla że Arkadio chce, i stara się dopiąć wszystko. To na wstępie.
A teraz do rzeczy. Będąc poza # stołem dowodzenia # w mojej firmie widziałem zero chęci, wiedzy i umiejętności w zarządzaniu firma w której pracuje. Po latach dopchałem się do #stołu dowodzenia# ( zająłem jedno z mniej istotnych miejsc przy tym stole) i diametralnie zmieniłem zdanie o Głowno dowodzacym moja firma. Z tad byłbym ostrożny z wyrokami jezeli nie znam szczegółów. W prostym "wypie#dol delikwenta" może być tyle haczyków że Arkadio może mieć związane ręce. RC też łatwo było oczernić, ale gdy na jaw wychodzą szczegoly, chętnych do przepraszania brak. Ot, taki urok internetów.
Adamek182
 
Posty: 760
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez petromar 2024-05-11, 5:34 pm

można to skwitować trzema słowami jak kiedys do ojca dyrektora tylko ciut inaczej -
ROZPIERDALACIE NAM ZAGŁĘBIE !!!
petromar
 
Posty: 858
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2024-05-12, 12:26 pm

Jeśli Saganowski do końca sezonu nie wygra choć jednego meczu to moje wątpliwości co do niego staną się pewne ze to nie on powinien budować drużynę w II lidze . Było kilka okazji i kończyło się remisem . Wprawdzie ludzi ma beznadziejnych ale wyjazdy do Warszawy i Niecieczy mogły skończyć się zwycięstwami a przynajmniej jeden z nich . Został mecz z Miedzią i wyjazd do Chrobrego i będzie to raczej nowy rekord meczy bez zwycięstwa .
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Tomcjo
 
Posty: 7070
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2024-05-12, 2:03 pm

Tomcjo napisał(a):Jeśli Saganowski do końca sezonu nie wygra choć jednego meczu to moje wątpliwości co do niego staną się pewne ze to nie on powinien budować drużynę w II lidze . Było kilka okazji i kończyło się remisem . Wprawdzie ludzi ma beznadziejnych ale wyjazdy do Warszawy i Niecieczy mogły skończyć się zwycięstwami a przynajmniej jeden z nich . Został mecz z Miedzią i wyjazd do Chrobrego i będzie to raczej nowy rekord meczy bez zwycięstwa .

A jaki sens ma zmianą trenera żadnego po za kolejnymi kosztami. Na zbudowanie drużyny potrzeba przynajmniej 2 lata spokojnej pracy. Rozmawiałeś z nimi kiedyś z zawodnikami trenerem bo ja owszem i oczywiście dali ciała po całości ale w klubie nawet nie ma z kim rozmawiać bo nie ma prezesa Dyrektora wszyscy żyją bez planu zawodnicy nic nie wiedzą trener także. Trzeba zacząć ustalać szczegóły a nie ma z kim. Dajmu czas na spokojna pracę po jakimś czasie będziemy oceniać. Jutro będą wielkie puste koperty zapewne albo kolejne przedłużenie. Potrzeba nam konkretnych ludzi na prezesa i Dyrektora żeby dali terenowi materiał do pracy doświadczenie z młodzieżą i spróbujmy nie ma wariata a spokojnie zbudować drużynę i przede wszystkim ludzi którzy ten klub poukładają a odetną pijawki Ksiazkow Jaroszewskich Girkow tyle że Imperator się ich boi
wojtaszko
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2024-05-13, 11:25 am

Jakieś wiadomości na temat tych wysypujących się ofert ?
wojtaszko
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez hanson 2024-05-13, 12:41 pm

Tak mamy 1 chętnego
hanson
 
Posty: 165
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez jondek 2024-05-13, 12:48 pm

I jednego Chęcińskiego! :-)
jondek
 
Posty: 1254
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2024-05-13, 12:49 pm

hanson napisał(a):Tak mamy 1 chętnego

Bardziej mi o nazwę chodzilo czy ma ktoś jakiś przeciek
wojtaszko
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2024-05-13, 1:26 pm

wojtaszko napisał(a):Bardziej mi o nazwę chodzilo czy ma ktoś jakiś przeciek

Może lepiej nie pisać? Bo znowu prezydent powie, że negocjacje rozłożyli hejterzy z forum... :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6833
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez hanson 2024-05-13, 2:23 pm

jondek napisał(a):I jednego Chęcińskiego! :-)
było ich pięciu i pięciu niosło, Chęciński niósł kajak a czterech wiosło :)
Adam1906 napisał(a):
wojtaszko napisał(a):Bardziej mi o nazwę chodzilo czy ma ktoś jakiś przeciek

Może lepiej nie pisać? Bo znowu prezydent powie, że negocjacje rozłożyli hejterzy z forum... :twisted:

coś Ty się Adam taki powściągliwy ostatnio zrobił? ja to już się zaczynam o Ciebie martwić :P
Ale możesz chociaż zdradzić, czy jeśli ten chętny zostałby nowym właścicielem, to byłbyś zadowolony? :D
hanson
 
Posty: 165
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2024-05-13, 3:36 pm

Być może coś pomyliłem, ale przecież termin przełożono ze względu na duże zainteresowanie, a tu okazuje się, że jest jedna oferta???
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5727
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez hanson 2024-05-13, 5:19 pm

Collins w swoim oświadczeniu napisał, że on prosił o przesunięcie... a na Twitterze coś mówią zr Kołakowski. Adam wie i nie powie, kto za płotkiem stoi, ale moze i dobrze. W każdym razie wątpię żeby ktoś przejął Zagłębie i je wyprowadził na prostą.
hanson
 
Posty: 165
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników