Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2023-02-02, 5:30 pm

Ziółkowski odszedł do... Siarki Tarnobrzeg :redface:
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2023-02-03, 5:15 pm

W planach było jeszcze ściągnięcie ogranego młodzieżowca, ale że na chwilę obecną ten temat upadł, wszystko wskazuje na to, że do rundy wiosennej przystąpimy z tym składem, który aktualnie "gwiazdorzy" w sparingach.

14.01: Puszcza Niepołomice 2-4
18.01: Skra Częstochowa 2-3
21.01: Stal Rzeszów 1-2
27.01: MFK Ružomberok 3-3

Czyli... strach się bać startu ligi :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2023-02-03, 9:14 pm

Adamie z całym szacunkiem ale do twojego postu - myslałem sobie tak - otóz pirerwsze
3 mecze gramy w Sosnowcu - 9 punktów - a pózniej cisnąc co się tylko da oczywiscie
na plus - po prostu inaczej myslę.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2023-02-04, 5:49 am

Panie Tadeuszu, oby. Bo ciekawe, co zrobimy, jak owe pierwsze 3 mecze w Sosnowcu będą w pałę?...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez paw25 2023-02-04, 7:17 am

Odszedł Gojny i Pawłowski przyszli Wrzesiński i Karwot którzy nie grali przez pół roku .Nie pozyskaliśmy żadnego napastnika w sparingach traciliśmy po trzy cztery bramki.Cieszmy się tym nowym stadionem i meczami na poziomie pierwszoligowym ...bo personalnie jesteśmy jednym z głównych kandydatów do spadku .Z Arka porażka z Odrą remis z Cyganami mecz prestiżowy czyli porażka .Trzeci raz pod rząd może już się nie udać.Ryndak ,Bodzioch , Borowski Jończy,Chęcinski,Bryła Klupś, Naprawdę z tymi graczami chcemy utrzymać status pierwszoligowca...Bardzo słabo to wygląda obym się mylił...
paw25
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2023-02-04, 11:57 am

paw25 napisał(a):Odszedł Gojny i Pawłowski przyszli Wrzesiński i Karwot którzy nie grali przez pół roku .Nie pozyskaliśmy żadnego napastnika w sparingach traciliśmy po trzy cztery bramki.Cieszmy się tym nowym stadionem i meczami na poziomie pierwszoligowym ...bo personalnie jesteśmy jednym z głównych kandydatów do spadku .Z Arka porażka z Odrą remis z Cyganami mecz prestiżowy czyli porażka .Trzeci raz pod rząd może już się nie udać.Ryndak ,Bodzioch , Borowski Jończy,Chęcinski,Bryła Klupś, Naprawdę z tymi graczami chcemy utrzymać status pierwszoligowca...Bardzo słabo to wygląda obym się mylił...

Z ust mi to wszystko wyjąłeś. Niestety co by nie powiedzieć na temat Gojnego oraz Pawłowskiego, obydwaj piłkarze jak na warunki pierwszoligowe byli doświadczonymi zawodnikami. Psioczyliśmy nieraz na Gojnego, ale w statystykach rundy jesiennej okazał się on... najlepszym lewym obrońcą w I lidze. Co do Pawłowskiego, to był już cień zawodnika z jego okresu gry w Zagłębiu w Ekstraklasie, ale nadal był najlepszy w naszej drużynie w rozgrywaniu piłki na pozycji środkowego pomocnika i obecnie nie mamy kompletnie nikogo, kto byłby w stanie zastąpić tego "słabego" Szymona. Dlatego uważam, że w porównaniu do rundy jesiennej mamy słabszy skład, co nie wróży dobrze przed startem ligi. Naprawdę zweryfikują nas owe trzy pierwsze mecze w Sosnowcu i jeżeli nie ugramy w nich przynajmniej 4 punktów to zarówno w zespole, jak i w gabinetach Prezesa i Prezydenta, najzwyczajniej w świecie zacznie się sraczka...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adamek182 2023-02-04, 12:56 pm

Ja, jak zwykle troszke bardziej optymistycznie podejde do tematu. Jeżeli chodzi o Gojnego, ciężko mi o jednoznaczna opinie. Dziwne ze mówi się o nim jak o obroncy nr 1 gdyż w obronie często ogrywany czy spóźniony. Ewentualnie z głupimi decyzjami, i tylko poziom naszej pierwszej ligi pomagal nam wielokrotnie. Bo straconych powinnismy mieć więcej. W ataku tez ciezko mi o nim pisać. Bo był, fakt. Szarpał, fakt. Ale kluczowe podanie, czy strzal, jak sięgam pamięcią w stecz, to widzę dziwnie bite w kosmos pilki. Ale tak to już jest ze bardziej pamiętamy te źle, niż to dobre. Na pewno gosc kondycje mial i serducho zostawiał. A to już dużo. O Pawłowskim dużo łatwiej mi pisać. Piszecie o nim jako o doświadczonym rozgrywającym. Ale w tym sezonie rozgrywanych skutecznie pilek u niego nie widzialem. Skupiał na sobie obroncow i rzeczywiście, pojawiały się możliwości dogrania do partnera. Ale dogrania te, o ile były, bylu spóźnione nawet nie o jedno tempo, a o więcej. Nieskuteczne, niedokładne. Nieraz zamiast podać, strzelał. I w moim odczuciu, jeżeli gość strzela jedna bramke, ale psuje 5 z trudem wypracowanych sytuacji ( a tych mamy jak na lekarstwo), to nie jest gosc którego można nazwać najlepszym ( nawet rozgrywającym) z drużyny.
Oczywiscie dodam że nie powinniśmy wierzyć że nagle przebudzi się ktorys z naszych grajkow i będzie nowym Nowakiem, Dudkiem, czy innym Berensztajnem. Zakontraktować kogoś kto rozgrywanie pilek w CV ma wpisane powinnismy.
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2023-02-04, 1:07 pm

Adamek182 napisał(a):Ja, jak zwykle troszke bardziej optymistycznie podejde do tematu. Jeżeli chodzi o Gojnego, ciężko mi o jednoznaczna opinie. Dziwne ze mówi się o nim jak o obroncy nr 1 gdyż w obronie często ogrywany czy spóźniony. Ewentualnie z głupimi decyzjami, i tylko poziom naszej pierwszej ligi pomagal nam wielokrotnie. Bo straconych powinnismy mieć więcej. W ataku tez ciezko mi o nim pisać. Bo był, fakt. Szarpał, fakt. Ale kluczowe podanie, czy strzal, jak sięgam pamięcią w stecz, to widzę dziwnie bite w kosmos pilki. Ale tak to już jest ze bardziej pamiętamy te źle, niż to dobre. Na pewno gosc kondycje mial i serducho zostawiał. A to już dużo. O Pawłowskim dużo łatwiej mi pisać. Piszecie o nim jako o doświadczonym rozgrywającym. Ale w tym sezonie rozgrywanych skutecznie pilek u niego nie widzialem. Skupiał na sobie obroncow i rzeczywiście, pojawiały się możliwości dogrania do partnera. Ale dogrania te, o ile były, bylu spóźnione nawet nie o jedno tempo, a o więcej. Nieskuteczne, niedokładne. Nieraz zamiast podać, strzelał. I w moim odczuciu, jeżeli gość strzela jedna bramke, ale psuje 5 z trudem wypracowanych sytuacji ( a tych mamy jak na lekarstwo), to nie jest gosc którego można nazwać najlepszym ( nawet rozgrywającym) z drużyny.
Oczywiscie dodam że nie powinniśmy wierzyć że nagle przebudzi się ktorys z naszych grajkow i będzie nowym Nowakiem, Dudkiem, czy innym Berensztajnem. Zakontraktować kogoś kto rozgrywanie pilek w CV ma wpisane powinnismy.

Wszystko OK. Tylko ja zdania nie zmienię, że w chwili obecnej nadal nie mamy zmienników za Gojnego i Pawłowskiego, którzy byliby od nich lepsi. Mnie chodzi tylko i wyłącznie o to: NIE MAMY LEPSZYCH PIŁKARZY NA POZYCJACH LEWEGO OBROŃCY I ROZGRYWAJACEGO!!! A niestety nie zapowiada się, że zakontraktujemy kogokolwiek nowego i wychodzi na to, że będziemy grać tym składem, który grał w sparingach.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2023-02-04, 1:16 pm

No Szanowny Adamie - to tymi 4 punktami w trzech meczach u Siebie to mi
przyłożyłeś to po pierwsze a kolejne jednak moje zdanie na temat trenera Dudka
jest bardzo pozytywne to jest taka inna kopia trenera z Rakowa. To jest trener
który jednak ma w swojej pracy pewna dozę profesjonalizmu. Liczę że z tym
składem - trener Dudek osiągnie więcej niż My Kibice myślimy. Jak patrze na
kadrę Zagłębia to są przecież zawodnicy z doświadczeniem ligowym. Proszę
nie osądzać mnie że Zagłębie awansuje itd itp. ale widzę grę i wyniki w lepszych
kolorach a dlatego że ta liga nie jest na wysokim poziomie.
Będę baczniej przyglądał sie grze Zagłebia w aspekcie pikarzy których mamy
w Zaglebiu. Czekam na pierwszy mecz z Arką - jednak jestem optymistą.
Pozdrawiam
tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez MrCricket 2023-02-04, 5:39 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):No Szanowny Adamie - to tymi 4 punktami w trzech meczach u Siebie to mi
przyłożyłeś to po pierwsze a kolejne jednak moje zdanie na temat trenera Dudka
jest bardzo pozytywne to jest taka inna kopia trenera z Rakowa. To jest trener
który jednak ma w swojej pracy pewna dozę profesjonalizmu. Liczę że z tym
składem - trener Dudek osiągnie więcej niż My Kibice myślimy. Jak patrze na
kadrę Zagłębia to są przecież zawodnicy z doświadczeniem ligowym. Proszę
nie osądzać mnie że Zagłębie awansuje itd itp. ale widzę grę i wyniki w lepszych
kolorach a dlatego że ta liga nie jest na wysokim poziomie.
Będę baczniej przyglądał sie grze Zagłebia w aspekcie pikarzy których mamy
w Zaglebiu. Czekam na pierwszy mecz z Arką - jednak jestem optymistą.
Pozdrawiam
tadeusz


raczej mierna kopia
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez achter 2023-02-08, 10:21 am

http://www.90minut.pl/news/324/news3242 ... owiec.html

To tak abyście nie mówili ,że nie gramy wychowankami!!!!
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2023-02-15, 12:33 pm

http://www.90minut.pl/news/324/news3243 ... orony.html

Dudek mówił, że szukamy jeszcze chłopa na lewą stronę.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2023-02-15, 5:30 pm

novack napisał(a):Dudek mówił, że szukamy jeszcze chłopa na lewą stronę.

My tylko szukamy, a taka Resovia znajduje. Ariel Borysiuk będzie grał w Rzeszowie.

Swego czasu dla nas był "za drogi", teraz stać na niego taką Resovię...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez pyla 2023-02-15, 10:22 pm

Ariel Arielem Ja na cito
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez pyla 2023-02-15, 10:27 pm

[quote="pyla"]Ariel Arielem Ja na cito sciagnalbym z Radzymina wypozyczonego tam Maja sam zalatwl wieczysta ,mlody napastnikco wiecej potrzeba -ryzyko zadne.
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników