Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adamek182 2021-08-01, 8:13 am

Przy okazji meczu zorientowalem sie ze nie ma Martima Maia. Sprzedany zostal? W kadrze go nie ma a o transferze info musialem przegapic. Czy moze za porozumieniem?
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2021-08-01, 9:27 am

Adamek182 napisał(a):Przy okazji meczu zorientowalem sie ze nie ma Martima Maia. Sprzedany zostal? W kadrze go nie ma a o transferze info musialem przegapic. Czy moze za porozumieniem?

Nie wiem, dlaczego Moskal nie lubi tego zawodnika, bo uważam, że jest on w stanie dużo wnieść do drużyny. A tak wychodzi na to, że obecnie Martim Maia przebywa... w rezerwach Zagłębia Sosnowiec.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2021-08-01, 9:30 am

Adam1906 napisał(a):Martim Maia przebywa... w rezerwach Zagłębia Sosnowiec.


Razem z Denverem i Karbowym?
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adamek182 2021-08-01, 11:03 am

Denver, to chyba ostatni prawdziwy wychowanek, z takich co to graja w pilke a nie pojawiaja sie sporadycznie na boisku i znikaja na zawsze. Wiec powodzenia w koncowce kariery. A mamy brak w srodku goscia ktory nie szabloonowo potrafi rozegrac, przyspieszyc itd. Maia wedlug mnie nadaje sie do tego, ale do Kazia z jakiegos powodu to nie trafia. Kontrakt wazny ma, a gra w rezerwach. Mam nadzieje ze to chwilowe. Karbowy nigdy do mnie nie przemawial. Najlepszy okres jego gry przypadal na NIEgrajace w pilke zaglebie. Nie umieli stworzyc sobie sytuacji wiec jedyna opcja to bylo kopnac z daleka-i tu trzeba przyznac ze ladnie chlopakowi to wychodzilo.
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-08-02, 7:29 am

Adam1906 napisał(a):Nie wiem, dlaczego Moskal nie lubi tego zawodnika, bo uważam, że jest on w stanie dużo wnieść do drużyny. A tak wychodzi na to, że obecnie Martim Maia przebywa... w rezerwach Zagłębia Sosnowiec.

Pytanie tylko czy Portugalczyka dałoby się przekwalifikować na inną pozycję. Chyba najlepiej sobie radzi jako defensywny pomocnik a tu grajków mamy. Jako środkowy już niekoniecznie. Aktualnie mamy też problem z prawą defensywą. Faktem jest, że dobrego trenera poznać po tym jak umie m.in. zagospodarować określonego grajka wobec problemów kadrowych. Wielokrotnie przywoływałem tu przykład Smudy w Łęcznej, który właśnie w takiej sytuacji zrobił z Pitrego całkiem niezłego stopera. Ale też symptomatyczne jest, że Maia odstrzelony już jakiś dobry czas temu z jakichś powodów nie znalazł sobie innego klubu jak np cieńki u nas Gregorio.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2021-08-02, 1:41 pm

August napisał(a): z jakichś powodów nie znalazł sobie innego klubu


"Chcę grać w Zagłębiu, bo to klub z tradycjami, a przede wszystkim miejsce, gdzie można się rozwijać. Poza tym bardzo szybko przekonał mnie projekt, jaki mi przedstawiono. Widzę tutaj szanse na dobre wyniki sportowe – zapewnia Martim Malheiro Fabião Maia."

Martim nie po to negocjował kontrakt do czerwca 2022 roku, żeby teraz rezygnować z projektu ;-)
A to, że dzisiaj w projekcie pełni rolę piłkarza drugiego zespołu na wysokość uposażenia nie wpływa.
Trenuje, jest do dyspozycji trenera, prawdziwy profesjonalista... w odróżnieniu od osoby podpisującej kontrakt w imieniu klubu.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2021-08-02, 2:34 pm

Lars napisał(a):
August napisał(a): z jakichś powodów nie znalazł sobie innego klubu


"Chcę grać w Zagłębiu, bo to klub z tradycjami, a przede wszystkim miejsce, gdzie można się rozwijać. Poza tym bardzo szybko przekonał mnie projekt, jaki mi przedstawiono. Widzę tutaj szanse na dobre wyniki sportowe – zapewnia Martim Malheiro Fabião Maia."

Martim nie po to negocjował kontrakt do czerwca 2022 roku, żeby teraz rezygnować z projektu ;-)
A to, że dzisiaj w projekcie pełni rolę piłkarza drugiego zespołu na wysokość uposażenia nie wpływa.
Trenuje, jest do dyspozycji trenera, prawdziwy profesjonalista... w odróżnieniu od osoby podpisującej kontrakt w imieniu klubu.

100/100
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-08-02, 4:39 pm

Lars napisał(a):Martim nie po to negocjował kontrakt do czerwca 2022 roku, żeby teraz rezygnować z projektu
A to, że dzisiaj w projekcie pełni rolę piłkarza drugiego zespołu na wysokość uposażenia nie wpływa.
Trenuje, jest do dyspozycji trenera, prawdziwy profesjonalista

Nie czarujmy się. Jakby Maia czy jego agent znaleźli inny klub chętny do podpisania kontraktu na satysfakcjonujących grajka warunkach to Portugalca dawno by w Sosnowcu nie było. Chyba nawet obiło się coś o uszy jeśli chodzi o Resovię ale być może ma zbyt dobry kontrakt w Sosnowcu. Dla mnie sens zatrudniania cudzoziemca z drugiego krańca Europy jest taki, że ktoś taki powinien robić jakąś różnicę a wystarczy spojrzeć na ubieglosezonowe statystyki grajka w 17 zespole na koniec tegoż sezonu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-08-06, 3:23 pm

I to by było na tyle tematu Martina Mai w Zagłębiu: http://www.90minut.pl/news/313/news3137 ... ra-FC.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez GrubyPerez 2021-08-06, 5:57 pm

chciałbym - pewnie jak i wszyscy- poznać kwoty in-out
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2021-08-07, 9:13 am

Nie trafił do lepszego klubu niż Zagłębie wiec może przecenialiśmy go .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez kriss68 2021-08-11, 9:27 pm

Michał Góral awizowany w kadrze Sokoła Aleksandrów na sezon 2021/22 https://tssokol.pl/poznaj-kadre-sokola- ... -lodzki-2/ wypożyczony ? kontrakt ma chyba nadal ważny (06.2022)
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM W 2 LIDZE.
kriss68
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2006-07-04, 10:55 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-08-20, 3:07 pm

Patryk Wiszniowski w Jedności 32 Przyszowice

Patryk Wiszniowski został zarejestrowany w PZPN jako zawodnik czwartoligowej Jedności 32 Przyszowice.

19-letni pomocnik ostatnio znajdował się w kadrze pierwszego zespołu Zagłębia Sosnowiec, lecz nie zagrał w żadnym spotkaniu Fortuna I ligi.
http://www.90minut.pl/news/314/news3141 ... owice.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez STACH PL 2021-11-11, 10:03 am

NHK12 napisał(a):Tak szperałem i np Martin Chudy bramkarz aktualnie bezrobotny, ciekawe w jakiej jest formie i jakie stawia warunki finansowe. Ztego co pamietam calkiem ciekawie sie prezentował w Zabrzu


Bardzo dobry bramkarz
STACH PL
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jackie57 2021-11-11, 12:14 pm

Miejmy nadzieję, że nie będą poszukiwać bramkarza na dyskotekach.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników