2020-09-29, 18:10 Miejsce rozgrywania meczu:
1:1(0:0)
Stroje: białe (4-5-1)
1. Miłosz Mleczko 23. Łukasz Kosakiewicz 15. Krystian Nowak 27. Daniel Tanżyna 3. Filip Becht (75' 95. Patryk Stępiński) 77. Mateusz Michalski 19. Patryk Mucha 30. Mateusz Możdżeń (68' 16. Bartłomiej Poczobut) 22. Dominik Kun (75' 18. Daniel Mąka) 70. Merveille Fundambu (17' 2. Michał Grudniewski) 9. Marcin Robak (68' 68. Karol Czubak)  Rezerwowi: 24. Wojciech Pawłowski 4. Sebastian Rudol 17. Robert Prochownik 29. Michael Ameyaw   Trener: Enkeleid Dobi
0:1 - João Oliveira 61' 1:1 - Patryk Mucha 70'
2' Krystian Nowak 14' Krystian Nowak 14' Krystian Nowak 15' Marcin Robak 32' Filip Becht 41' Łukasz Turzyniecki 50' Lukáš Ďuriška
13. Krystian Stępniowski 16. Dawid Ryndak 18. Lukáš Ďuriška 26. Mateusz Grudziński 94. Dawid Gojny 27. Łukasz Turzyniecki (46' 8. Szymon Pawłowski) 6. João Oliveira (73' 14. Filip Karbowy) 10. Martim Maia 11. Patryk Mularczyk (82' 88. Olaf Nowak) 30. Patryk Małecki (73' 9. Mateusz Szwed) 7. Gonçalo Gregório   Rezerwowi: 1. Kacper Chorążka 17. Kacper Radkowski 25. Piotr Polczak 28. Michał Kieca 91. Nikolas Korzeniecki   Trener: Krzysztof Dębek
Sędziowie: Damian Sylwestrzak (Wrocław) - Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz), Krzysztof Stępień (Opole). Techniczny: Marcin Szrek (Kielce)
90.0000
90+5' gwizdek Koniec drugiej połowy meczu w Łodzi. Wyjeżdżamy ze stadionu Widzewa z wielkim niedosytem.
90+2' Szymon Pawłowski kierował piłkę w pole karne z lewego skrzydła, ale było to niedokładne podanie.
90+2' Strata Olafa Nowaka, który niecelnie podał do Mateusza Szweda.
90+1' Gonçalo Gregório uderzył po ziemi z narożnika pola karnego. Broni Miłosz Mleczko.
90' doliczony czas +3
90' Na spalonym Mateusz Szwed.
88' Filip Karbowy trafił z rzutu wolnego w słupek, a dobitka Szymona Pawłowskiego była niecelna.
87' Michał Grudniewski sfaulował Gonçalo Gregório około 25 metrów przed bramką.
86' Karol Czubak potraktował nakładką Lukáša Ďuriškę
86' Filip Karbowy faulował w ataku Bartłomieja Poczobuta.
85' Dawid Gojny faulowany przez Daniela Mąkę.
84' Szymon Pawłowski wycofał piłkę z rzutu rożnego przed pole karne, gdzie był Filip Karbowy. Po jego strzale piłka trafiła w jednego z gospodarzy znajdujących się w "szesnastce".
84' Olaf Nowak ustawił sobie piłkę do strzału prawą nogą i został zablokowany przez Michała Grudniewskiego. Mamy róg.
82' zmiana Czwarta zmiana w Zagłębiu - Olaf Nowak za Patryka Mularczyka.
81' Zagłębie długo rozgrywało piłkę aż w końcu Patryk Mularczyk uderzył z woleja wysoko nad bramką.
81' Będziemy mieli kolejny róg wywalczony przez Szymona Pawłowskiego.
80' Dawid Gojny zagrał z rzutu rożnego przed pole karne do Filipa Karbowego, który przy próbie strzału został zablokowany przez Daniela Mąkę.
80' Mateusz Szwed wywalczył rzut rożny.
79' Filip Karbowy faulował w ataku.
77' Po dośrodkowaniu Szymona Pawłowskiego z rzutu wolnego piłkę wybija z pola karnego Łukasz Kosakiewicz.
76' Faul na Gonçalo Gregório z prawej strony boiska.
75' zmiana Dwie zmiany w Widzewie - Daniel Mąka za Dominika Kuna i Patryk Stępiński za Filipa Bechta.
74' Karol Czubak faulowany przez Filipa Karbowego.
73' zmiana Dwie zmiany w Zagłębiu - Mateusz Szwed za Patryka Małeckiego i Filip Karbowy za João Oliveirę.
72' Jak widać, Zagłębie nawet jak gra z przewagą rywala, to nie umie zachować czystego konta.
70' gol - piłka nożna 1:1 Karol Czubak przedarł się w pole karne Zagłębia i wyłożył piłkę Patrykowi Musze, a ten pokonał Krystiana Stępniowskiego.
70' Gonçalo Gregório przedarł się w pole karne Widzewa, ale tam stracił piłkę.
68' zmiana Dwie zmiany w Widzewie - Bartłomiej Poczobut za Mateusza Możdżenia i Karol Czubak za Marcina Robaka.
67' Patryk Mularczyk pomagał sobie ręką przy opanowaniu piłki.
65' Dawid Gojny z rogu podał do Szymona Pawłowskiego, który rozegrał futbolówkę na 20. metr, skąd nad bramką strzał oddał Patryk Mularczyk.
64' Mateusz Możdżeń wybił piłkę na róg po dośrodkowaniu Patryka Małeckiego z lewego skrzydła.
64' To był piąty gol strzelony przez Zagłębie w tym sezonie i dopiero po raz pierwszy do siatki trafił zawodnik, który zaczynał w wyjściowym składzie.
63' Zagłębie wreszcie w tym sezonie zdołało strzelić bramkę na wyjeździe!
61' gol - piłka nożna 0:1 Po dośrodkowaniu Dawida Gojnego z rzutu rożnego piłkę głową do bramki Widzewa skierował João Oliveira.
60' Szymon Pawłowski zablokowany przez Filipa Bechta i mamy kolejny róg.
60' Mateusz Możdżeń wybił piłkę głową po dośrodkowaniu Dawida Gojnego.
60' Z ponad 25 metrów uderzał Joao Oliveira. Piłkę na róg sparował Miłosz Mleczko.
59' Według informacji, jakie do nas trafiły, kibice Zagłębia zostali potraktowani gazem przez służby bezpieczeństwa i nie wejdą na stadion.
57' Dawid Gojny zablokował strzał Marcina Robaka. Cała akcja toczyła się, gdy na murawie leżał poszkodowany Dawid Ryndak.
56' "Piłka nożna dla kibiców - skandują fanatycy Widzewa. Kibice Zagłębia ciągle poza trybunami.
55' Mateusz Grudziński za mocno zagrał piłkę do Dawida Gojnego.
55' Lukáš Ďuriška wybił piłkę dośrodkowaną z narożnika boiska przez Łukasza Kosakiewicza.
54' Róg dla Widzewa po interwencji Patryka Małeckiego.
52' Rajd Szymona Pawłowskiego powstrzymany przez Michała Grudniewskiego.
52' Patryk Małecki dośrodkował z lewego skrzydła, a Patryk Mularczyk strzelił głową w boczną siatkę.
51' Po dośrodkowaniu Mateusza Możdżenia z rzutu rożnego piłkę w polu karnym zagrywa Marcin Robak, a potem wpada ona w ręce Krystiana Stępniowskiego.
51' Po strzale Mateusza Możdżenia z rzutu wolnego piłka odbija się od stojącego w murze Martima Mai i wychodzi na róg.
50' żóta kartka Lukáš Ďuriška faulował Dominika Kuna tuż przed boczną linią pola karnego.
49' Patryk Małecki na spalonym po podaniu Mateusza Grudzińskiego.
48' Mateusz Michalski zbiegł z piłką ze skrzydła do środka boiska i niecelnie strzelił z około 20 metrów.
47' Po podaniu Szymona Pawłowskiego na spalonym Patryk Małecki.
47' Patryk Mularczyk przeszedł na prawe skrzydło, a Szymon Pawłowski gra "na dziesiątce".
46' gwizdek Zaczęła się druga polowa spotkania. Kibice Zagłębia ciągle pod stadionem.
46' zmiana Szymon Pawłowski wszedł na boisko w miejsce Łukasza Turzynieckiego.
45+1' gwizdek Koniec pierwszej połowy.
45+1' Patryk Małecki przegrał powietrzny pojedynek w powietrzu z Miłoszem Mleczką. Z lewego skrzydła dośrodkował Dawid Ryndak.
45' doliczony czas +1
45' Mateusz Grudziński stracił piłkę w ataku, ale wrócił do obrony i przerwał akcję łodzian.
44' Marcin Robak faulował w ataku João Oliveirę.
43' "Wpuśćcie Zagłębie, hej kurwy, wpuśćcie Zagłębie" - niesie się z sektora "pod zegarem". Fani Zagłębia ciągle poza trybuną.
42' Gonçalo Gregório faulował w ataku Daniela Tanżynę.
42' Mateusz Możdżeń cofnął się we własne pole karne, aby przerwać akcję Zagłębia.
41' żóta kartka Żółta kartka dla Łukasza Turzynieckiego za faul na Dominiku Kunie.
40' Martim Maia podał w pole karne do Gonçalo Gregório, ale zagranie było trochę za plecy.
40' Dawid Gojny dośrodkował z rzutu rożnego, a Miłosz Mleczko zgarnął piłkę znad głowy Mateusza Grudzińskiego.
39' Dawid Ryndak wywalczył róg dla sosnowiczan.
38' Łukasz Turzyniecki dośrodkował z prawego skrzydła. Zamykający akcję Patryk Małecki odegrał przed bramkę do Patryka Mularczyka, który został uprzedzony przez Daniela Tanżynę.
37' Łukasz Kosakiewicz wstrzelił piłkę w pole karne i tym razem interweniował Krystian Stępniowski.
36' Wrzutka Łukasza Kosakiewicza z narożnika boiska i górą w powietrzu jest Lukas Duriska.
36' Rzut rożny dla Widzewa po interwencji João Oliveiry.
35' Po dośrodkowaniu Patryka Mularczyka z rzutu wolnego na przedpolu interweniuje Miłosz Mleczko.
34' Martim Maia faulowany przez Patryka Muchę.
34' Mateusz Możdżeń poszkodowany w starciu z Mateuszem Grudzińskim.
32' Patryk Mularczyk z rzutu wolnego z 20 metrów trafił prosto w mur.
32' żóta kartka Żółta kartka dla Filipa Bechta za faul na Łukaszu Turzynieckim.
31' Kibice Widzewa skandują "Wpuśćcie Zagłębie, ochrona wpuśćcie Zagłębie". Kibice Zagłębia podróżujący do Łodzi też mieli problemy na drodze i dotarli pod stadion "na styk". Jeszcze ich nie ma na sektorze.
30' Rajd Dawida Gojnego powstrzymany przez Mateusza Michalskiego.
29' Mateusz Grudziński interweniuje w polu karnym po dośrodkowaniu Dominika Kuna z rzutu wolnego.
23' Niedokładne dośrodkowanie Łukasza Turzynieckiego z prawego skrzydła.
21' Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym interweniował Gonçalo Gregório, a następnie gospodarze zostali złapani na spalonym.
20' Po podaniu Mateusza Możdżenia z lewej strony pola karnego strzelał Mateusz Michalski. Krystian Stępniowski odbił piłkę do góry, a Dawid Gojny wybił ją na róg.
18' Martim Maia podał na lewą stronę pola karnego do Patryka Małeckiego, który strzelił niecelnie.
17' zmiana Zmiana w Widzewie - były piłkarz Zagłębia Michał Grudniewski za Merveille'a Fundambu.
15' żóta kartka Za protesty po drugiej żółtej kartce dla Krystiana Nowaka żółtą kartką obejrzał Marcin Robak.
14' druga żółta -czerwona Druga żółta kartka dla Krystiana Nowaka za faul na Patryku Małeckim. Gramy w przewadze.
11' Po dośrodkowaniu Łukasza Kosakiewicza z rzutu wolnego na spalonym był Marcin Robak.
10' João Oliveira faulował Mateusza Michalskiego.
9' Gonçalo Gregório faulował Krystiana Nowaka przy próbie odbioru piłki na połowie Widzewa.
8' Złe dośrodkowanie Dawida Gojnego z rzutu wolnego. Piłka nie dolatuje nawet do pola karnego. Wcześniej wybija ją Patryk Mucha.
8' Patryk Mularczyk faulowany przez Filipa Bechta.
6' Po dośrodkowaniu Patryka Mularczyka z rzutu rożnego Marcin Robak strzelił głową w słupek własnej bramki!
5' I jeszcze jeden róg dla sosnowiczan. Tym razem wywalczony przez Patryka Małeckiego.
4' Gonçalo Gregório po dośrodkowaniu Łukasza Turzynieckiego strzelał z pola karnego, ale został zablokowany przez Daniela Tanżynę i mamy róg.
4' Mateusz Możdżeń przerzucił piłkę z lewej na prawą stronę, ale Mateusz Michalski nie zdołał przyjąć piłki.
2' Gonçalo Gregório strzelał z rzutu wolnego z około 22 metrów. Piłka minęła mur i po koźle trafiła w ręce Miłosza Mleczki.
2' żóta kartka Żółta kartka dla Krystiana Nowaka za faul na Gonçalo Gregório.
1' Po zgraniu piłki przez Marcina Robaka z około 25 metrów obok bramki uderzył Merveille Fundambu.
1' gwizdek Rozpoczął się mecz w Łodzi. Zaczęli gospodarze.
"Trybuny Zagłębia" o wyjeździe na Widzew Na facebookowym profilu magazynu "Trybuny Zagłębia" opublikowany został wpis dotyczący wyjazdu kibiców Zagłębia na mecz w Łodzi.