2020-02-22, 11:30 Miejsce rozgrywania meczu: Sosnowiec
1:5(0:2)
Odra Opole
Stroje: niebieskie (4-4-2)
23. Matko Perdijić (46' 12. Kacper Chorążka) 7. Tomasz Nawotka 17. Kacper Radkowski 47. Jakub Knap (46' 45. Wiktor Zarzycki) 98. Wojciech Słomka 11. Patryk Mularczyk 70. Miguel Quintais 42. Bartosz Chęciński (67' 40. Nikolas Korzeniecki) 22. Quentin Seedorf 41. Masato Kudo 99. Fabian Piasecki
0:1 - Szymon Skrzypczak 9' 0:2 - Szymon Skrzypczak 18' 0:3 - Dawid Błanik 47' 0:4 - Szymon Skrzypczak 51' 0:5 - Arkadiusz Piech 64' 1:5 - Fabian Piasecki 66' (k.)
31' Fabian Piasecki 38' Wojciech Słomka
69. Mateusz Kuchta (65' 12. Tobiasz Weinzettel) 80. Kacper Tabiś (60' 11. Franciszek Wróblewski) 27. Mateusz Kamiński (73' 3. Mateusz Wypych) 15. Kacper Kostrzycki (46' 33. Kamil Słaby) 77. Patryk Janasik (46' 18. Łukasz Winiarczyk) 9. Tomáš Mikinič (60' 19. Jarosław Czernysz) 98. Mateusz Czyżycki (46' 70. Thijs Timmernans) 14. Sebastian Bonecki (73' 2. Piotr Żemło) 7. Krzysztof Janus (46' 22. Dawid Błanik) 28. Arkadiusz Piech (73' 5. Rafał Niziołek) 20. Szymon Skrzypczak (73' 32. Maciej Wróbel)

90.0000
90' gwizdek Koniec sparingu.
84' Po podaniu Quentina Seedorfa z około 10 metrów strzelał Patryk Mularczyk i świetną interwencją popisał się Tobiasz Weinzettel.
80' Kacper Chorążka broni w sytuacji sam na sam z Maciejem Wróblem.
73' zmiana Cztery zmiany w Odrze i już w zespole z Opola gra druga jedenastka.
67' zmiana Za Bartosza Chęcińskiego na boisko wszedł Nikolas Korzeniecki.
66' gol - po karnym 1:5 Rozmiary porażki zmniejsza strzałem z rzutu karnego Fabian Piasecki, który wywalczył "jedenastkę" i pokonał wprowadzonego przed chwilą rezerwowego bramkarza Odry.
64' gol - piłka nożna 0:5 Piątą bramkę dla Odry strzelił Arkadiusz Piech.
60' zmiana Potrójna zmiana w Odrze Opole.
53' Arkadiusz Piech trafił w słupek bramki Zagłębia.
51' gol - piłka nożna 0:4 Rzut rożny dla Odry. W podbramkowym zamieszaniu, które powstało po dośrodkowaniu najprzytomniej zachował się Szymon Skrzypczak, który strzelił z bliska, a piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki.
47' gol - piłka nożna 0:3 Po podaniu Szymona Skrzypczaka prowadzenie podwyższył Dawid Błanik, który z uderzy w długi róg z pola karnego.
46' zmiana Dwie zmiany w Zagłębiu przed drugą połową. W bramce Kacper Chorążka za Matko Perdijicia, a na środku obrony Wiktor Zarzycki za Jakuba Knapa.
46' gwizdek Zaczęła się druga połowa sparingu.
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy sparingu.
42' Po dośrodkowaniu Miguela Quintaisa z rzutu wolnego obok bramki główkował Fabian Piasecki.
38' żóta kartka Żółta kartka dla Wojciecha Słomki za faul na Krzysztofie Janusie.
37' Tomasz Nawotka dopadł do piłki odbitej z pola karnego po dośrodkowaniu z rogu i uderzył po ziemi na bramkę. Broni Mateusz Kuchta.
35' Fabian Piasecki został ostro potraktowany przez rywala i wraca na boisko z opatrunkiem w nosie
31' żóta kartka Żółta kartka dla Fabiana Piaseckiego za dyskusję z sędzią.
22' Rzut wolny dla Zagłębia z około 25 metrów. Po strzale Fabiana Piaseckiego piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.
18' gol - piłka nożna 0:2 Arkadiusz Piech dograł z lewej strony pola karnego przed bramkę, a piłkę z bliska do siatki wpakował Szymon Skrzypczak.
9' gol - piłka nożna 0:1 Po dośrodkowaniu Arkadiusza Piecha z prawej strony boiska, akcję na dalszym słupku zamknął Szymon Skrzypczak, który uderzył głową po koźle i posłał piłkę do siatki między nogami Matko Perdiijicia.
1' gwizdek Na bocznym boisku Stadionu Ludowego rozpoczął się sparing Zagłębia Sosnowiec z Odrą Opole.
Druga galeria zdjęć ze sparingu z OdrąDruga galeria zdjęć ze sparingu z Odrą Zapraszamy do obejrzenia drugiej galerii zdjęć ze sparingu Zagłębia Sosnowiec z Odrą Opole, w której prezentujemy 72 fotografie. » Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu z Odrą OpoleZdjęcia z meczu z Odrą Opole Zapraszamy do oglądania zdjęć z dzisiejszego meczu sparingowego Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole. » Czytaj więcej
Sparing: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 1:5 (0:2)Sparing: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 1:5 (0:2) W pierwszym z zaplanowanych na sobotę sparingów Zagłębie uległo Odrze Opole 1:5. Jedyną bramkę dla sosnowiczan zdobył w 66. minucie z rzutu karnego Fabian Piasecki. » Czytaj więcej