2020-01-18, 13:00 Miejsce rozgrywania meczu: Lelów
Stroje: czerwone (4-5-1)
2:2(1:0)
Radomiak Radom
Stroje: białe (4-5-1)
23. Matko Perdijić (31' 13. Krystian Stępniowski; 61' 12. Kacper Chorążka) 41. Zawodnik testowany(46' 46. Zawodnik testowany) 25. Piotr Polczak 48. Zawodnik testowany (46' 45. Damian Hałatek) 22. Quentin Seedorf (46' 7. Tomasz Nawotka) 9. Mateusz Szwed (46' 42. Zawodnik testowany) 21. Tomasz Hołota (46' 20. Jakub Sinior) 6. Bartłomiej Babiarz (46' 40. Patryk Wiszniowski; 72' 99. Fabian Piasecki) 43. Zawodnik testowany (46' 14. Filip Karbowy) 89. Hubert Sych (46' 30. Patryk Małecki) 99. Fabian Piasecki (46' 11. Patryk Mularczyk)
1:0 - Piotr Polczak 7' 1:1 - Damian Warchoł 58' 1:2 - Damian Nowak 63' 2:2 - Filip Karbowy 90'
30' Fabian Piasecki 33' Krystian Stępniowski 84' Damian Hałatek
12. Mateusz Kochalski26. Chams Faraji 4. Maciej Świdzikowski (46' 3. Adrian Nowosadko; 74' 5. Kacper Wiatrak) 16. Mateusz Cichocki (46' 14. Kacper Pietrzyk) 25. Dawid Abramowicz (46' 20. Adam Banasiak) 9. Dominik Sokół (38' 32. Damian Nowak) 17. Michał Kaput (57' 16. Jakub Nowakowski) 8. Rafał Makowski (46' 38. Meik Karwot) 28. Damian Warchoł 10. Mateusz Michalski (46' 7. Patryk Mikita) 22. Maciej Górski (46' 18. Merveille Fundambu)

90.0000
90' gwizdek Koniec meczu
90' gol - piłka nożna 2:2 Filip Karbowy strzelił z ponad 20 metrów i trafił pod poprzeczkę.
89' Damian Warchoł znalazł się w sytuacji sam na sam z Kacprem Chorążką, ale nasz bramkarz popisał się kapitalną interwencją i sparował piłkę na poprzeczkę.
84' żóta kartka Żółta kartka dla Damiana Hałatka za faul na Merveille'u Fundambu,
72' zmiana Za Patryka Wiszniewskiego na boisku pojawił się Fabian Piasecki.
63' gol - piłka nożna 1:2 Radomianie przeprowadzili akcję prawą stroną. Nie popisał się Tomasz Nawotka i piłka trafiła do Damiana Nowaka, który z bliska wpakował futbolówkę do siatki.
61' zmiana Za Krystiana Stępniowskiego wszedł Kacper Chorążka.
58' gol - piłka nożna 1:1 Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do bramki wpakował Damian Warchoł.
50' Z zawodników, którzy grali przed przerwą na boisku pozostali tylko Krystian Stępniowski i Piotr Polczak. Pozostała dziewiątka została zmieniona.
46' gwizdek Rozpoczęła się druga połowa sparingu.
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy sparingu
42' Mateusz Kochalski broni strzał Tomasza Hołoty z dystansu.
38' Radomiak już gra w komplecie, bo na boisku pojawił się gracz z numere 32.
37' Radomiak gra w dziesiątkę, bo Dominik Sokół po faulu opuścił boisko, a nikt za niego nie wszedł.
36' Bartłomiej Babiarz przymierzył z około 30 metrów. Broni Mateusz Kochalski.
34' Mateusz Michalski z rzutu karnego strzelił w słupek!
33' żóta kartka Żółta kartka dla Krystiana Stępniowskiego za faul na na Dominiku Sokole i rzut karny dla Radomiaka.
31' zmiana Krystian Stępniowski wszedł za Matko Perdijicia.
30' żóta kartka Żółta kartka dla Fabiana Piaseckiego za faul na Macieju Górskim.
25' Dwie okazje dla Zagłębia w jednej akcji. Najpierw bramkarz Radomiaka uprzedził Tomasza Hołotę, a za chwilę wybił na róg piłkę po strzale Mateusza Szweda w krótki róg.
21' Róg dla Zagłębia. Testowany z numerem 43 wrzucił na krótki słupek i piłkę pewnie złapał Mateusz Kochalski.
17' Znowu ciekawe dośrodkowanie zawodnika z numerem 43. Tym razem z rzutu wolnego i radomianie wybijają piłkę na róg.
7' gol - piłka nożna 1:0 Z rzutu rożnego dośrodkował zawodnik testowany z numerem 43, a piłkę do bramki skierował nogą Piotr Polczak, którego gracze z Radomia pozostawili bez opieki na dalszym slupku.
3' W pierwszym składzie Zagłębia mamy trzech testowanych zawodników. Jeden gra na prawej obronie, drugi na środku obrony, a trzeci jako ofensywny pomocnik.
1' gwizdek Rozpoczął się sparing w Lelowie.
0' 12:55 Dzień dobry, witamy ze stadionu Lelovii Lelów skąd, w miarę możliwości, będziemy informować o tym, co się dzieje na sparingu pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Radomiakiem Radom.