2019-07-06, 11:00 Miejsce rozgrywania meczu: Wodzisław Śląski
56. Krystian StÄ™pniowski (46' 31. Cezary Miszta) 22. Dawid Ryndak (46' 2. Krzysztof Krzyżok) 25. Piotr Polczak (46' 3. PÅ‚amen Kraczunow) 4. Abdelaye Diakite 5. Wojciech SÅ‚omka (46' 27. BÅ‚ażej Radwanek) 77. Tomasz Nawotka (61. 32. Mateusz Bieniek) 87. Jakub Sinior (46' 34. Kacper Radkowski) 28. MichaÅ‚ Kieca (46' 17. Carl Stewart) 8. Szymon PawÅ‚owski (61' 10. Patryk Mularczyk) 16. Patryk MaÅ‚ecki (61' 21. Mateusz Szwed) 72. Fabian Piasecki (46' 42. MichaÅ‚ Góral)
1:0 - Michał Góral 80'
49' . 52' .

90.0000
90' gwizdek Koniec sparingu
80' gol - piłka nożna 1:0 Po podaniu Błażeja Radwanka Michał Góral strzałem pod poprzeczkę zza pola karnego pokonał bramkarza rywali.
61' zmiana Trzy zmiany w Zagłębiu. Patryk Małecki, Szymon Pawłowski i Tomasz Nawotka zeszli z boiska, a weszli Mateusz Szwed, Mateusz Bieniek i Patryk Mularczyk.
52' żóta kartka Żółta kartka dla jednego z rywali za faul na Tomaszu Nawotce.
49' żóta kartka Żółta kartka dla gracza rywali z numerem 12 za faul na Szymonie Pawłowskim
46' Siedem zmian w Zagłębiu w przerwie. Na boisku zostali testowany czarnoskóry obrońca o ksywie "Diaki" z numerem 4, Tomasz Nawotka (zmienił prawą pomoc na lewą obronę), Szymon Pawłowski oraz Patryk Małecki.
46' gwizdek Zaczęła się druga połowa
45' gwizdek Koniec pierwszej połowy sparingu. Na razie bez goli.
22' Trener Radosław Mroczkowski nie ogląda meczu z ławki rezerwowych, tylko wybrał lepszą perspektywę i stoi na balkonie na pierwszym piętrze budynku Gosław Sport Centrum. Na sąsiednim balkonie zmaganiom przygląda się były szkoleniowiec sosnowiczan Dariusz Dudek.
11' Tym razem do piłki ustawionej na 11. metrze podszedł Patryk Małecki. Uderzył po ziemi w lewy róg bramkarza i golkiper zdołał odbić piłkę.
10' Drugi rzut karny dla Zagłębia. Tym razem za faul na Fabianie Piaseckim.
4' Szymon Pawłowski strzelił z rzutu karnego obok słupka.
3' Rzut karny dla Zagłębia za zagranie piłki ręką przez jednego z rywali.
1' gwizdek Rozpoczął się sparing Zagłębia z zespołem z Czech. Będziemy informowali o najważniejszych wydarzeniach.
StÄ™pniowski: BÄ™dÄ™ walczyÅ‚ o swojeStÄ™pniowski: BÄ™dÄ™ walczyÅ‚ o swoje Jednym z zawodników, którzy pojawili siÄ™ w ZagÅ‚Ä™biu Sosnowiec w obecnie trwajÄ…cym okienku transferowym jest bramkarz Krystian StÄ™pniowski. » Czytaj wiÄ™cej
Sparing: ZagÅ‚Ä™bie Sosnowiec - MFK Frýdek-Místek 1:0Sparing: ZagÅ‚Ä™bie Sosnowiec - MFK Frýdek-Místek 1:0 W rozegranym w WodzisÅ‚awiu ÅšlÄ…skim sparingu ZagÅ‚Ä™bie wygraÅ‚o z czeskim trzecioligowcem 1:0. JedynÄ… bramkÄ™ strzeliÅ‚ w 80. minucie MichaÅ‚ Góral. Na poczÄ…tku meczu sosnowiczanie zmarnowali dwa rzuty karne. » Czytaj wiÄ™cej