9. Bartosz Machaj
26. Robert Pisarczuk
21. Krzysztof Ziemniak

Trener: Ireneusz Mamrot
1:0 - Dominik Kościelniak 4' 1:1 - Łukasz Sołowiej 56' 1:2 - Jakub Arak 58' 1:3 - Michał Fidziukiewicz 90+5'
64' Mateusz Machaj

90.0000
90+6' gwizdek Po 51 minutach gry kończy się druga połowa meczu. Wreszcie wygraliśmy na wyjeździe.
90+5' gol - piłka nożna 1:3 Wreszcie udana kontra Zagłębia. Robert Bartczak z prawej strony boiska podał na pole karne do Michała Fidziukiewicza, który strzałem prawą nogą zdobył trzecią bramkę dla sosnowiczan.
90+4' zmiana Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Fabian Klama za Jakuba Wilka.
90+3' Po dośrodkowaniu Szymona Drewniaka z rogu strzelał Michał Ilków-Gołąb. Piłka trafiła w Łukasza Sołowieja.
90+3' Chrobry wywalczył róg.
90+2' Kolejny raz zmarnowana okazja do kontry. Łukasz Matusiak próbował strzału ze środka boiska zamiast podania do Roberta Bartczaka.
90+1' Kontra Zagłębia. Niestety, Michał Fidziukiewicz zagrał indywidualnie zamiast podawać do Roberta Bartczaka lub Michała Bajdura.
90' doliczony czas +5
90' Szymon Drewniak z narożnika boiska zagrał prosto w koszyczek Wojicecha Fabisiaka/
89' Grzegorz Fonfara zatrzymał wślizgiem akcję Michała Bednarskiego. Róg dla Chrobgrego.
87' zmiana Ostatnia zmiana w Chrobrym. Michał Bednarski za Karola Hodowanego.
86' Kontra Zagłębia. Michał Fidziukiewicz wyłożył piłkę Łukaszowi Matusiakowi, który z około 12 metrów oddał zbyt lekki strzał na bramkę Chrobrego. Broni Sławomir Janicki.
84' Michałowi Fidziukiewiczowi nie udało się przedrzeć pod bramkę Chrobrego.
82' Po dośrodkowaniu Szymona Drewniaka piłkę z pola karnego wybija Krzysztof Markowski.
82' Karol Hodowany faulowany przez Łukasza Matusiaka.
81' zmiana Druga zmiana w Zagłębiu. Michał Bajdur za Sebastiana Dudka.
79' Łukasz Szczepaniak strzelał z prawej strony pola karnego. Broni Wojciech Fabisiak.
79' Z narożnika boiska dośrodkował Jakub Wilk, a z woleja uderzał zamykający akcję na dalszym słupku Krzysztof Markowski. Piłkę z linii bramkowej wybił Adam Samiec.
78' Po akcji Roberta Bartczaka mamy rzut rożny.
78' Wojciech Fabisiak łapie piłkę po dośrodkowaniu Szymona Drewniaka.
77' Zamieszanie pod naszą bramką po rzucie rożnym. Carles Martinez wybija piłkę na róg spod nóg Michała Ilkowa-Gołąba.
76' Gospodarze wywalczyli rzut rożny.
75' Robert Bartczak podał w pole karne do Jakuba Wilka, który uderzył w krótki róg i znowu dobrze interweniował Sławomir Janicki.
73' Krótko rozegrany rzut rożny przez sosnowiczan. Bez zagrożenia pod głogowską bramką.
72' Robert Bartczak powalczył o piłkę przy bocznej linii i zagrał w pole karne do Žarko Udovičicia. Serb wyłożył futbolówkę do nadbiegającego Sebastiana Dudka, który z kilku metrów strzelił na bramkę, a Sławomir Janicki w ostatniej chwili odbił piłkę na rzut rożny.
71' Jakub Wilk nie zdążył do podania i piłka wyszła poza linię boczną.
68' zmiana Zmiana także w Chrobrym. Damian Sędziak za Mateusza Machaja.
68' zmiana Michał Fidziukiewicz wchodzi na boisko za Jakuba Araka.
67' Ładna wymiana podań między graczami Chrobrego przerwana przez Wojciecha Fabisiaka.
66' Jakub Arak korzysta z opieki masażystów Zagłębia, a piłkarze korzystają z przerwy, aby uzupełnić płyny.
65' Prostopadłe podanie Łukasza Matusiaka w kierunku Jakuba Araka, który ruszył w stronę bramki Chrobrego. Miał na plecach dwóch rywali i tym razem nie zdołał wykończyć akcji tak, jak kilka minut temu.
64' Jakub Wilk z rzutu wolnego dośrodkował na dalszy słupek. Tam ruszyli obaj nasi stoperzy, ale żadnemu z nich nie udało się dojść do futbolówki.
64' żóta kartka Żółta kartka dla Mateusza Machaja za faul na Sebastianie Dudku.
63' zmiana Wołodymyr Hudyma zmienia Dominika Kościelniaka.
63' Niecelny strzał Łukasza Matusiaka z ponad 25 metrów.
62' Taką sytuację mieliśmy już w meczu w Grudziądzu. Z 0:1 udało nam się wyciągnąć na 2:1, ale potem straciliśmy trzy gole. Czy wnioski zostały wyciągnięte?
60' Po dośrodkowaniu Mateusza Machaja Wojciech Fabisiak wybija piłkę ręką na kolejny korner.
60' Grzegorz Fonfara wybił piłkę na rzut rożny.
58' gol - piłka nożna 1:2 Po prostopadłym podaniu w pole karne od Sebastiana Dudka Jakub Arak zwiódł obrońcę Chrobrego i strzałem lewą nogą pokonał Sławomira Janickiego.
56' gol - piłka nożna 1:1 Z rzutu wolnego piłkę w pole karne wstrzelił Sebastian Dudek. Gospodarze ją wybili, ale tylko na chwilę. Grzegorz Fonfara zagrał do Roberta Bartczaka, który niemal z końcowej linii boiska odegrał na środek pola karnego. Łukasz Matusiak przepuścił piłkę pod nogami, a akcję wykończył strzałem Łukasz Sołowiej.
55' Robert Bartczak faulowany po lewej stronie boiska, tuż za polem karnym.
54' Po dośrodkowaniu Jakuba Wilka z rzutu rożnego niecelnie główkował Łukasz Sołowiej.
53' Gospodarze nie zagrozili Zagłębiu po rzucie rożnym, a nasz zespół od razu ruszył pod bramkę rywali i teraz róg dla sosnowiczan.
52' Po podaniu Pawła Wojciechowskiego z prawej strony pola karnego strzelał Dominik Kościelniak. Piłka zmierzała do brami, ale Wojciech Fabisiak zdołał ją odbić na poprzeczkę i na róg.
52' Grzegorz Fonfara podał w pole karne do Jakuba Wilka, ale ten potknął się na piłce i padł na trawę.
51' Prawą nogą dośrodkował Michał Ilków-Gołąb. Pewny chwyt Wojciecha Fabisiaka.
49' Jakub Wilk zauważył, że Sławomir Janicki jest wysunięty przed pola karne i spróbował zaskoczyć go strzałem e środka boiska. Bramkarz Chrobrego zdążył w porę wrócić na pole bramkowe.
49' Niezbyt pewna interwencja Sławomira Janickiego po zagraniu piłki przez Sebastiana Dudka.
48' Grzegorz Fonfara już się przewracał po podaniu Sebastiana Dudka, ale zdołał jeszcze z ostrego kąta strzelić w boczną siatkę.
47' Wraz z rozpoczęciem drugiej połowy rozpoczął się również doping kibiców Zagłębia, którzy dosyć długo zapełniali sektor na stadionie w Głogowie.
47' Sławomir Janicki nie miał problemów ze złapaniem piłki po dośrodkowaniu Žarko Udovičicia
46' gwizdek Rozpoczęła się druga część spotkania
45+1' gwizdek Po 45 minutach i 5 sekundach gry sędzia Tomasz Wajda zakończył pierwszą połowę meczu.
45' Podanie Sebastiana Dudka w polu karnym przecięte przez Mateusza Machaja.
42' Robert Bartczak wrzucił piłkę z lewej strony boiska, a Sławomir Janicki wyskoczył wyżej od Jakuba Wilka.
42' Grzegorz Fonfara wstrzelił piłkę w pole bramkowe. Sebastian Dudek rzucił się w kierunku futbolówki, jednak nie zdołał jej trącić.
40' Z narożnika boiska dośrodkował Szymon Drewniak. Piłkę głową poza pole karne wybił Łukasz Matusiak, a Dominik Kościelniak z około 25 metrów strzelił wysoko nad bramką.
39' Prawą nogą z 16 metrów uderzał Paweł Wojciechowski. Po uderzeniu od nogi Grzegorza Fonfary futbolówka wyszła na rzut rożny.
39' Robert Bartczak ruszył lewą stroną boiska na dwóch rywali i nie sprostał Michałowi Michalcowi.
38' Žarko Udovičić zakręcił swoim rywalem i dośrodkował lewą nogą w pole karne. Za wysoko dla Jakuba Araka. Piłkę z pola karnego wyekspediował Karol Hodowany.
35' Z prawej strony boiska płaski strzał oddał Jakub Wilk. Górą Sławomir Janicki.
34' Po podaniu Sebastiana Dudka z prawej strony boiska Robert Bartczak strzelał prawą nogą z pierwszej piłki i trafił w Michała Michalca.
32' Z rzutu rożnego dośrodkował Jakub Wilk. W starciu z rywalem upadł w polu karnym Robert Bartczak. Sędzia nakazał jednak grać dalej.
32' Błąd Karola Hodowanego, który stracił piłkę na 25. metrze przed bramką. Sebastian Dudek przejął futbolówkę i ruszył w pole karne. Przy strzale został jednak zablokowany przez Michała Michalca. Tylko róg.
30' Jakub Wilk z rzutu rożnego dośrodkował na bliższy słupek, gdzie wbiegł Jakub Arak, który zagrał piłkę głową, ale nie w stronę bramki, tylko pod górę. Interweniował Sławomir Janicki.
29' Robert Bartczak po podaniu Jakuba Araka zagrał w pole karne. Piłkę na róg wybił Karol Hodowany.
27' Kontra Chrobrego. Szybki Paweł Wojciechowski wpadł w pole karne i spróbował pokonać Wojciecha Fabisiaka podcinką. Na nasze szczęście zabrakło mu precyzji i posłał piłkę nad poprzeczką.
27' Žarko Udovičić po rajdzie lewym skrzydłem zagrał po ziemi w pole karne. Piłka trafiła do Jakuba Araka, który został zablokowany przez Adama Samca, gdy składał się do uderzenia.
26' Błąd Michała Michalca, który na własnej połowie stracił piłkę na rzecz Sebastiana Dudka. Nasz kapitan podał do Jakuba Araka, który z pierwszej piłki w pole karne podał
25' Szymon Drewniak uderzył prawą nogą wysoko nad bramką z około 25 metrów.
24' Grzegorz Fonfara dośrodkował z prawej strony boiska, ale zarówno Sebastian Dudek, jak i Robert Bartczak nie zdołali wyskoczyć do piłki.
23' Łukasz Szczepaniak wstrzelił piłkę w pole karne z lewego skrzydła. Akcję powstrzymał Krzysztof Markowski.
22' Sebastian Dudek w ataku stracił piłkę na rzecz Karola Hodowanego.
21' Marcel Gąsior zagrywał prostopadłą górną piłkę w kierunku Pawła Wojciechowskiego, ale dobrze ustawiony Łukasz Sołowiej przerwał akcję Chrobrego.
20' Robert Bartczak zagrał po ziemi w pole karne. Sebastian Dudek przepuścił piłkę między nogami, ale Žarko Udovičić nie zdążył do futbolówki.
19' Sebastian Dudek podawał na prawo w kierunku Jakuba Araka, ale nasz napastnik nie zdołał opanować piłki w boisku.
17' Grzegorz Fonfara rozkręcił akcję Zagłębia o podał do Jakuba Wilka, który dośrodkował lewą nogą z prawego skrzydła. Piłkę głową z pola karnego wybił Michał Ilków-Gołąb.
15' Žarko Udovičić rzucił piłkę do Roberta Bartczaka, który dośrodkował z lewej strony boiska, ale nie było pod bramką nikogo, kto mógłby sfinalizować akcję strzałem i piłka trafiła do Sławomira Janickiego.
14' Robert Bartczak przerwał faulem akcję Dominika Kościelniaka.
13' Žarko Udovičić stracił piłkę w akcji ofensywnej. Lepszy w pojedynku okazał się Michał Ilków-Gołąb
10' Prawą nogą z rzutu wolnego strzelał Szymon Drewniak. Tuż nad poprzeczką.
9' Mateusz Machaj faulowany przez Carlesa Martineza na 30. metrze przed bramką.
5' Kolejna okazja dla gospodarzy. Z prawej strony pola karnego uderzał Michał Ilków-Gołąb. Wojciech Fabisiak sparował piłkę.
4' gol - piłka nożna 1:0 Na lewej stronie pola karnego sosnowiczan Łukasz Szczepaniak zwiódł Grzegorza Fonfarę i zagrał przed bramkę do Dominika Kościelniaka. Wojciech Fabisiak nie zdołał przeciąć podania i z bliska piłkę do bramki wpakował prawoskrzydłowy Chrobrego.
4' Žarko Udovičić dośrodkował piłkę w pole karne Chrobrego, a tam był Sławomir Janicki
1' Sebastian Dudek zagrał na prawe skrzydło do Jakuba Wilka, który dograł w pole karne do Jakuba Araka. a ten przy próbie strzału z około 12 metrów trafił w nogi Michała Michalca.
1' gwizdek Gramy! Zaczęło Zagłębie
0' 14:58 Ubrana w czarne stroje sędziowska trójka wyprowadziła piłkarzy na murawę. Chrobry zagra dziś w pomarańczowych koszulkach i czarnych spodenkach oraz getrach, a Zagłębie całe na biało.
0' 14:55 2,5 tygodnia temu na rozgrywanym w Sosnowcu meczu ze Stomilem był sędzia Karol Rudziński z warmińsko-mazurskiego. Dziś w Głogowie Zagłębiu mecz poprowadzi arbiter z naszego województwa - Tomasz Wajda z Żywca. Zagłębie jeszcze nie odniosło zwycięstwa na wyjeździe, gdy podróżowało autokarem z napisem "Jedziemy po zwycięstwo". Dzisiaj ostatnia w tym sezonie szansa.
0' 14:50 Na zielonej murawie głogowskiego stadionu tańczą w tej chwili cheerleaderki Chrobrego. Za chwilę ustąpią one miejsca piłkarzom. Dla Zagłębia jest to pierwszy w tym roku ligowy wyjazd autostradą A4. Do tej pory wszystko było na północ drogą krajową nr 1 przez Częstochowę. W dawnych czasach II ligi zachodniej o wiele więcej jeździliśmy A4 - taka refleksja okołomeczowa nas naszła przed pierwszy, gwizdkiem.
0' 14:45 W składzie Chrobrego brakuje najlepszego strzelca tego zespołu Macieja Górskiego. Zdobywca 15 bramek w tym sezonie podpisał kontrakt z Jagiellonią Białystok. Czy jego nieobecność pomoże Zagłębiu w przerwaniu niechlubnej serii wyjazdowych porażek?
0' 14:40 Jest nowa twarz w sztabie szkoleniowym Zagłębia. Trenerem bramkarzy nie jest już Robert Stanek, który pozostał na stanowisku dyrektora sportowego. Za przygotowanie golkiperów odpowiedzialny jest inny były golkiper naszego zespołu - Sławomir Rydel.
0' 14:30 Dwie zmiany w składzie Zagłębia w porównaniu do rozegranego dwa tygodnie temu meczu w Chojnicach. Po pauzie za żółte kartki do wyjściowej jedenastki powrócił Krzysztof Markowski, który zastąpił nieobecnego w Głogowie Dimityra Wezałowa. Zmiana nastąpiła także na lewej obronie. Žarko Udovičić doszedł do zdrowia i wskoczył do składu w miejsce Jovana Ninkovicia. W meczowej osiemnastce znalazł się również 18-letni Fabian Klama, który może dziś zadebiutować w Zagłębiu.
0' 14:20 Witamy ze stadionu przy ulicy Wita Stwosza w Głogowie i zapraszamy na relację na żywo z meczu pomiędzy Chrobrym a Zagłębiem Sosnowiec.
ZSTV: Kibice Zagłębia w GłogowieZSTV: Kibice Zagłębia w Głogowie Prezentujemy ponad 20-minutowy film z dopingu kibiców Zagłębia Sosnowiec w Głogowie. Zachęcamy również do subskrypcji kanału ZSTV 1906. » Czytaj więcej
Zdjęcia z meczu w GłogowieZdjęcia z meczu w Głogowie Zapraszamy do oglądania zdjęć z dzisiejszego meczu Zagłębia z Chrobrym Głogów wygranego przez naszą drużynę 3-1 po bramkach Łukasza Sołowieja, Jakuba Araka, Michała Fidziukiewcza. » Czytaj więcej
Konferencja prasowa po meczu w GłogowieKonferencja prasowa po meczu w Głogowie - Solidnie na te punkty zapracowaliśmy - ocenił spotkanie w Głogowie szkoleniowiec Zagłębia Tomasz Łuczywek. » Czytaj więcej
Koniec czarnej seriiKoniec czarnej serii Zagłębie wreszcie wygrało na wyjeździe. Sosnowiczanie przegrywali od 4. minuty, ale wygrali w Głogowie 3:1 po golach Łukasza Sołowieja (56'), Jakuba Araka (58') i Michała Fidziukiewicza (90+5'). » Czytaj więcej