2015-06-27, 15:30 Miejsce rozgrywania meczu:
Górnik Wojkowice
0:10(0:3)
.
0-1 - samobójcza 13' (s.) 0-2 - Milan Dajić 17' 0-3 - Przemysław Mizgała 37' 0-4 - Konrad Zaradny 49' 0-5 - Łukasz Tumicz 53' 0-6 - Milan Dajć 57' 0-7 - Łukasz Tumicz 59' 0-8 - Łukasz Tumicz 78' 0-9 - Jovan Ninković 80' 0-10 - Łukasz Tumicz 83'

83.0000
83' gol - piłka nożna 0-10 Łukasz Tumicz zdobywa swoją czwartą bramkę w tym meczu. Podawał po raz kolejny Hubert Tylec.
80' gol - piłka nożna 0-9 Po podaniu Huberta Tylca bramkę zdobywa strzałem lewą nogą z ostrego kąta Jovan Ninković.
78' gol - piłka nożna 0-8 Po dośrodkowaniu Huberta Tylca z lewej strony, akcję z prawej zamykał Konrad Zaradny, który zagrał piłkę w środek przed bramkę do Łukasza Tumicza.
59' gol - piłka nożna 0-7 Milan Dajić odwdzięczył się Łukaszowi Tumiczowi za podanie z przed dwóch minut, a ten pewnie je wykorzystał strzelając siódmą bramkę w tym meczu.
57' gol - piłka nożna 0-6 Po podaniu Łukasza Tumicza strzałem z około 7 metrów drugą swoją bramkę w tym meczu zdobywa Milan Dajć.
53' gol - piłka nożna 0-5 Druga podobna bramka Zagłębia. Znów strzelał Hubert Tylec, bramkarz odbił piłką, a tym razem strzałem głową dobijał Łukasz Tumicz.
49' gol - piłka nożna 0-4 Strzał Huberta Tylca, niepewna interwencja bramkarza gospodarzy i Konrad Zaradny posyła piłkę do siatki.
37' gol - piłka nożna 0-3 Po podaniu Martina Pribuli bramkę strzałem lewą nogą zdobywa Przemysław Mizgała
17' gol - piłka nożna 0-2 Pierwszą bramkę w barwach Zagłębia strzela słoweniec Milan Dajić
13' gol samobójczy 0-1 1-0 dla Zagłębia. Bramka samobójcza po dośrodkowaniu Dawida Ryndaka