Materiały wideo
Skrót meczu z Miedzią Skrót meczu z Miedzią Bez bramek w Legnicy
Zakończyła się zwycięska passa Zagłębia w rozgrywkach ligowych. Po bezbramkowym remisie, trener Miroslav Èopjak po raz pierwszy nie zdobył z naszą drużyną kompletu punktów. Choć mogłoby się wydawać, że z ostatnich trzech wyjazdów, właśnie ten w Legnicy
...
2008-09-28, 18:03 obejrzyj film
Skrót meczu z Promieniem Opalenica Skrót meczu z Promieniem Opalenica Koniec pucharowej przygody

Zagłębie Sosnowiec zakończyło przygodę z Pucharem Polski w sezonie 2008/2009 na 1/16 finału. Sosnowiczanie przegrali w Opalenicy z występującym w III lidze Promieniem 0:1. Jedyna bramka w spotkaniu padła w pierwszej minucie doliczonego czasu gry. Najlepszy na

...
2008-09-25, 20:50 obejrzyj film
Druga połowa meczu z Opalenicą Druga połowa meczu z Opalenicą Koniec pucharowej przygody

...
2008-09-25, 19:45 obejrzyj film
Pierwsza połowa meczu z Opalenicą Pierwsza połowa meczu z Opalenicą Koniec pucharowej przygody

...
2008-09-25, 13:34 obejrzyj film
Droga powrotna z Opalenicy Droga powrotna z Opalenicy Po meczu Zagłębie udało się na kolację w maleńkim hoteliku w miejscowości Buk ok 12 km od Opalenicy. Droga była długa i niestety smutna... 2008-09-25, 13:30 obejrzyj film
Formacja taneczna "OK" - w przerwie meczu z Opalenicą Formacja taneczna "OK" - w przerwie meczu z Opalenicą Występ dziewcząt z formacji tanecznej "OK" - w przerwie meczu Zagłębia z Opalenicą 2008-09-25, 11:28 obejrzyj film
Drużyna Zagłębia w drodze do Opalenicy Drużyna Zagłębia w drodze do Opalenicy Piłkarze i sztab szkoleniowy Zagłębia w drodze do Opalenicy 2008-09-25, 08:43 obejrzyj film
Gerard Juszczak o meczu z Opalenicą Gerard Juszczak o meczu z Opalenicą Gerarad Juszczak - trener, wypowiedź po meczu z Opalenicą (przegranym 0-1). 2008-09-25, 07:21 obejrzyj film
strona 52/59 | pierwsza | poprzednia |  50   51   52  53   54   55   56   57   | następna | ostatnia