Materiały wideo
Droga powrotna z Opalenicy Droga powrotna z Opalenicy Po meczu Zagłębie udało się na kolację w maleńkim hoteliku w miejscowości Buk ok 12 km od Opalenicy. Droga była długa i niestety smutna... 2008-09-25, 13:30 obejrzyj film
Formacja taneczna "OK" - w przerwie meczu z Opalenicą Formacja taneczna "OK" - w przerwie meczu z Opalenicą Występ dziewcząt z formacji tanecznej "OK" - w przerwie meczu Zagłębia z Opalenicą 2008-09-25, 11:28 obejrzyj film
Drużyna Zagłębia w drodze do Opalenicy Drużyna Zagłębia w drodze do Opalenicy Piłkarze i sztab szkoleniowy Zagłębia w drodze do Opalenicy 2008-09-25, 08:43 obejrzyj film
Gerard Juszczak o meczu z Opalenicą Gerard Juszczak o meczu z Opalenicą Gerarad Juszczak - trener, wypowiedź po meczu z Opalenicą (przegranym 0-1). 2008-09-25, 07:21 obejrzyj film
Marcin Sierczyński o powołaniu do kadry i meczu z Opalenicą Marcin Sierczyński o powołaniu do kadry i meczu z Opalenicą W meczu 1/16 Pucharu Polski z Promieniem Opalenica, w barwach Zagłębia zadebiutował ledwie 17-letni Marcin Sierczyński (wszedł na boisko w 56. minucie), świeżo upieczony reprezentant Polski U-18. 2008-09-25, 07:15 obejrzyj film
Rafał Franke po meczu z Opalenicą Rafał Franke po meczu z Opalenicą W meczu 1/16 Pucharu Polski z Promieniem Opalenica, w barwach Zagłębia zadebiutował 24-letni Rafał Franke (rozegrał w bramce całe spotkanie). W meczu z Opalenicą pokazał że trener musi brać go pod uwagę przy ustalaniu składu. Rozegrał bardzo dobre spotkanie. Wybronił 10 strzałów a ... 2008-09-25, 07:08 obejrzyj film
Tuż przed meczem z Pogonią Tuż przed meczem z Pogonią Na stadionie Pogoni Szczecin tuż przed meczem 2008-09-22, 07:58 obejrzyj film
Krzysztof Myśliwy po meczu z Janikowem Krzysztof Myśliwy po meczu z Janikowem W 44. minucie Piotr Smolec obsłużył dokładnym podaniem Krzysztofa Myśliwego, a ten strzelił w długi róg bramki Unii i zdobył swoją pierwszą bramkę. 13 minut po przerwie Myśliwy po raz drugi pokonał Michała Wróbla. Akcję rozpoczęło dokładne podanie Rafała Berlińskiego, a ... 2008-09-21, 16:49 obejrzyj film
strona 52/58 | pierwsza | poprzednia |  50   51   52  53   54   55   56   57   | następna | ostatnia