Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Dariusz Dudek: Taka nauka nie może iść w las JP, 2018-08-12, 21:02

- Wynik, patrząc na przebieg spotkania, chyba trochę za wysoki - ocenił Dariusz Dudek, który miał do zespołu pretensje o brak skuteczności.
Dariusz Dudek: Taka nauka nie może iść w las

Dariusz Dudek: - W pierwszej kolejności chciałbym podziękować za dobrą lekcję. Myślę, że taka nauka nie może iść w las. Gratuluję Lechowi zwycięstwa, bo widać było dzisiaj, że ta drużyna reprezentuje nas w europejskich pucharach.

Natomiast jeżeli chodzi o nasz zespół, to wynik, patrząc na przebieg spotkania, chyba trochę za wysoki. Lech wykorzystał wszystko to, co miał, a my mieliśmy dużo sytuacji, których nie potrafiliśmy wykończyć. O to mam pretensje do mojego zespołu, ale będziemy ciężko pracowali, żeby w tej lidze się utrzymać.

Ciężkie przetarcie, a za tydzień gramy z Legią. W takich meczach, jeżeli masz jedną lub dwie sytuacje, to musisz je wykorzystać. Lech to doświadczona drużyna, a my bierzemy się do pracy.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (17)
  • pablo pablo napisał(a) 14.08.2018 r, o godz. 09:46
    Jak ktoś uważa że ten stadion jest okej na dzisiejsze czasy, to tylko pogratulowac, aż wstyd w tv pokazać. Nowy stadion przyciagnie więcej kibiców. Trybuny całe zadaszone, brak smiesznej niepotrzebnej bieżni wokół, lepszy komfort oglądania. Zresztą zanim powstanie to jeszcze parę lat, także placzki przeciwne będę dalej mogły oglądać na tym trupie.

  • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 14.08.2018 r, o godz. 06:48
    Stadion po to żeby przyciągnąć więcej kibiców, więcej sponsorów, więcej pieniędzy i można kupić za nie lepszych zawodników albo zainwestować więcej w szkolenie młodzieży.
    Przede wszystkim gdyby nasi lepiej grali (ale nie grają) to na ten Ludowy (już za samą nazwę rodem z PRL-u powinni go zaorać) nie wejdzie już więcej ludzi. Poza tym wydatek 35 zł za komfort oglądania meczu w takim standardzie to jest lekka przesada.
    Nie można w Sosnowcu zorganizować żadnej innej większej imprezy masowej bo nie ma gdzie a nie tylko piłką taki stadion żyje. Więc powodów jest kilka.

  • tropiciel tropiciel napisał(a) 14.08.2018 r, o godz. 00:04

    grunt to sklepać teraz \"w pucharach-po-ległą.\" .. wyjść od razu dwoma napastnikami... bo widać, że w obronie są ciency.. . wyjść z Alexem z przodu... i jechać po litości-osach..po całości...bez podkładek.. z zacięciem i charakterem Zagłębia
  • tropiciel tropiciel napisał(a) 13.08.2018 r, o godz. 23:52

    jak czytam te żale, że nie ma stadionu, to mnie śmiech pusty ogarnia... uparli się na ten stadion i już... po co stadion? żeby świecił pustkami? zrobić stadion na 15-20 tysięcy i przyjdzie 1500 osób... puknij się w głowę jeden z drugim... najpierw niech Zagłębie pogra ze dwa sezony w ekstra i zobaczymy.. wynikami zachęcą ludzi na trybuny i ok... można mieć stadion jak Widzew i grać w II lidze... można jak Zagłębie I być w ekstra... stadion wyników nie robi a zawodnicy za takie pieniądze, co w Zagłębiu, to i na boisku Czarnych będą grać.. proste
  • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 13.08.2018 r, o godz. 23:17
    Obawiam się że tutaj nic nie zaskoczy dlatego że zrobiliśmy awans na siłę bo do Ekstraklasy nie byliśmy i nadal nie jesteśmy przygotowani.
    Nie mamy Stadionu, nie mamy stabilnej drużyny i nie mamy przede wszystkim pieniędzy. Nie mamy dobrze wyszkolonych wychowanków tylko zbieraninę zachodnio-europejskich niewypałów i emerytowanych reprezentantów Polski którzy byli w szerokiej 23 osobowej kadrze bo na boisku to nieliczni chyba ich tylko widzieli. Poza tym grali w latach świetności naszej kadry czyli około 5-10 lat temu.
    Wszystko to element gry politycznej i zbliżających się wyborów samorządowych. Wszędzie musi być Ekstraklasa lub Ekstraliga tylko dlaczego w 50% za publiczne pieniądze???
    Kolejność jest taka że najpierw powinien być Stadion, potem wyszkolona młodzież a nawet odwrotnie, potem sponsorzy, pozyskanie kilku dobrych zawodników a dopiero Ekstraklasa i bardziej ambitne cele.
    Jak narazie to dobrze wychodzi nam tylko marketing bo trener i zawodowcy są prawie wszędzie tylko nie na boisku.

  • K.S Z.S K.S Z.S napisał(a) 13.08.2018 r, o godz. 19:09
    Przypadkowy awans skutkuje takimi własnie wynikami,z przykrością stwierdzam że Zagłębie jest najsłabszym beniaminkiem który trafił do Ekstraklasy w ostatnich latach ,budowanie drużyny na siłę nic nie da ,by cokolwiek ugrać to trzeba mieć solidną obronę i przynajmniej dwóch napastników którzy potrafią wykończyć to co wypracują im koledzy,niestety w Zagłębiu tego własnie brakuje być może coś w tym zespole zaskoczy choć wątpię bo pan trener co mecz gra innym składem co jest niezrozumiałe,po coś są przygotowania do sezonu każdy zawodnik powinien być gotowy do gry w pierwszym składzie ale w Zagłębiu jest inaczej mecz w Poznaniu a tu w pierwszym składzie Kokoszka który nie powinien się pojawić w kadrze meczowej bo najpierw trzeba przekonać do siebie trenera że jest zdolny do gry ,niestety podczas meczu udowodnił że nie jest w takim razie czym kieruje się trener że wystawia piłkarzy do pierwszego składu takich a nie innych

  • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 13.08.2018 r, o godz. 17:14
    Nikt raczej nie zakładał że wygramy w Poznaniu jednak rozmiary porażki są porażające!!!
    Przy lepszej skuteczności mogliśmy przegrać 2:4 i wstydu by nie było ale 0:4 to już kompromitacja!!!
    Przypomnijmy sobie jeszcze kilka sezonów temu jako drużyna 1 ligowa graliśmy w PP z Lechem w półfinale jak równy z równym i w Poznaniu przegraliśmy tylko jedną bramką z tą różnicą że wtedy mieliśmy dobrego rozgrywającego w środku pola a teraz mamy słabego Nowaka, który zagrał w tej rundzie na cztery tylko jeden dobry mecz i jeszcze słabszego Babiarza.
    Pokażcie mi drużynę, która pozbywa się najlepszego strzelca z ostatnich dwóch sezonów!!! Kto ma wykańczać sytuacje w polu karnym skoro pozbylismy się \"lisa pola karnego\"?
    Dlaczego Bayern nie chce wypuścić Lewandowskiego?
    Bo co sezon strzela tyle bramek że trudno za mniejsze pieniądze będzie znaleźć jego następcę.
    Sanogo jest dobry ale tylko wtedy gdy wchodzi w drugiej połowie na góra 30 minut na zmęczeniu przeciwnika a Junior Toranaga jest tak drewniany,że będzie można palić nim całą zimę!!!
    Nie wiem dlaczego na pozycji napastnika nie gra Alex Cristovao? Przecież w końcówce poprzedniego sezonu to on zrobił nam różnicę.
    Tutaj nie ma co już zrzucać winy na brak zgrania bo ewidentnie w niektórych przypadkach brakuje umiejetności i pomysłu na wykończenie akcji.

  • --miro-- --miro-- napisał(a) 13.08.2018 r, o godz. 16:35
    Jeżeli nauka pójdzie w las, jeżeli po tej porażce nie zostaną wyciągnięte wnioski, jeżeli Legia w podobny sposób nas skarci, to już dziś możemy przyjmować zakłady, kto poprowadzi Zagłębie ze Śląskiem.

    Jaki będzie rezultat w Poznaniu, wiedzieli nawet ci, którzy nie znają się na piłce nożnej.
    Może w takim razie ktoś mi wyjaśni, dlaczego Dudek zagrał jednym napastnikiem, zamiast trzema?
    Czego on bronił? wiadomo było, że przegramy!
    W tym przypadku bez znaczenia było, czy stracimy 1,2,3 gole, czy może nawet 5.
  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 13.08.2018 r, o godz. 14:40
    Poczekajcie kolejne 3 kolejki....
  • pablo pablo napisał(a) 13.08.2018 r, o godz. 10:00
    Ciekawe czy Dudek do końca rundy, wytrzyma na stanowisku trenera? Z takimi wynikami to będzie raczej ciężko

  • Kibic z helikoptera Kibic z helikoptera napisał(a) 13.08.2018 r, o godz. 07:44
    I niech Pan nie płacze że porażka za wysoka bo czy to jest jeden 1:0, 4:0 czy 5:0 to po prostu mecz jest przegrany. Tym bardziej że wywalczyli to zawodnicy rezerwowi a Lech grał na pół stojąco, (tak jak i nasza obrona)

  • Kibic z helikoptera Kibic z helikoptera napisał(a) 13.08.2018 r, o godz. 07:24
    Z tych wielu sytuacji mogła paść najwyżej jednak bramka, bo potem żadna z następnych sytuacji już się nie powtórzy. Sanogo jak na rasowego napastnika przystało strzela gole tylko wtedy gdy w promieniu 5 metrów nie ma obrońcy. No chyba że nie trafi w bramkę z pięciu metrów co już weszło mu w nawyk. A za Lewickim też nie ma co tęsknić tylko trzeba szukać młodych, zdolnych i zadziornych a nie emerytów. A z 5 metrów to nawet ja potrafił bym... nie trafić w bramkę albo trafić w bramkarza.


  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 13.08.2018 r, o godz. 05:45


    Jedyne z czym sie tutaj moge zgodzic to fakt ze zagralismy zbyt otwarte spotkanie. Ale dzieki temu fajnie sie mecz ogladalo. Niestety czeka nas kolejna lakcja od Legii, nastepnie mozna zaczac zbierac punkty. Kolejny dobry mecz Wrzesinskiego i Nowaka. Slabiutko duet Zarko - Nuno w obronie.
  • art9 art9 napisał(a) 13.08.2018 r, o godz. 01:29
    nauka na pewno nie pójdzie w las ale to trener ustala skład a więc.... babiarz znowu bardzo słaby wystep - moja rada wypierd..ić go na ławe...kokoszka za wolny....środowi do dupy, Jędrych nie podołał choć liczyłem na niego..
    moglismy spokojnie strzelić z dwie bramki (oczywiscie wiem ze moglismy tez kilka wiecej stracić) ale nie ma kto strzelać, czy oni do kur.. nędzy trenują strzały na bramke????
    za bardzo otwarty mecz zagralismy i lech to spokojnie wykorzystał ale sądze że z dołem tabeli jestesmy w stanie powalczyć o utrzymanie.

  • --miro-- --miro-- napisał(a) 12.08.2018 r, o godz. 22:09
    Do końca okienka transferowego pozostało kilkanaście dni, a tu żadnych ruchów w kierunku
    sprowadzenia napastników, NAPASTNIKÓW!nie widać.

    Zanosi się na to, że kolejny już sezon będziemy grali bez napastników.

    Lewicki nie jest napastnikiem z mojej bajki, ale lepszy napastnik grający tylko głową, niż spacerujący po boisku zapaśnik - Drewnogo.


    Co się dzieje z Alexem?
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 12.08.2018 r, o godz. 22:09
    Do końca okienka transferowego pozostało kilkanaście dni, a tu żadnych ruchów w kierunku
    sprowadzenia napastników, NAPASTNIKÓW!nie widać.

    Zanosi się na to, że kolejny już sezon będziemy grali bez napastników.

    Lewicki nie jest napastnikiem z mojej bajki, ale lepszy napastnik grający tylko głową, niż spacerujący po boisku zapaśnik - Drewnogo.


    Co się dzieje z Alexem?
  • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 12.08.2018 r, o godz. 21:28
    Lech reprezentuje nas w Pucharach jak wszystkie pozostałe zespoły z naszej Ekstraklapy.
    Jeśli chodzi o naukę to chyba za późno bo czego Jaś się nie nauczył to Jan nie będzie umiał.
    Podsumowując czym dalej w las tym ciemniej.
    Na tym etapie rozgrywek to już trzeba mieć jakąś koncepcję i plan a nie uczyć się Ekstraklasy.
    Takich lekcji z brakiem zaangażowania i nieporadnością naszych świetnie przygotowanych do sezonu piłkarzy to już oglądać nie chcemy.
    Z pozdrowieniem dla Szymona Lewickiego, który podobno był za cienki Panie trenerze.