Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Dominik Nowak: Zapewniam, że nie ma takiej możliwości (pt), 2018-03-09, 22:08

Informacja o domaganiu się przez Zagłębie walkowera, zaskoczyła na konferencji trenera gości: - Wszystko jest w najlepszym porządku, pilnujemy takich spraw - skomentował Dominik Nowak
Dominik Nowak: Zapewniam, że nie ma takiej możliwości

Dominik Nowak: - Agresywny mecz z obu stron. Dużo walki, szczególnie na początku. Zagłębie ma, tak jak i my, bardzo silny środek pola, Ważnym momentem była bramka, która nas uspokoiła i pozwoliła złapać płynność w grze. Nie było łatwo kontrolować spotkanie, bo Zagłębie ma swoją jakość i jest dobrze zorganizowane. Musieliśmy uczulać zawodników na niezwykle grożne stałe fragmenty zespołu z Sosnowca. 

Cieszymy się ze zwycięstwa nad przeciwnikiem, z którym będziemy rywalizować w batalii o ekstraklasę.  Te trzy punkty są niezwykle istotne, a w tej lidze będą się dla nas liczyły tylko zwycięstwa. Im więcej ich zdobędziemy, tym szybciej będziemy mogli mieć możliwość odskoczenia od paru zespołów.

Gratuluję trenerowi Dudkowi dobrej pracy - wiemy jakie statystyki miało Zagłębie. Uważam, że należy się wielki szacunek za nieprzegranie dziesięciu meczów pod rząd. Brawo trenerze, wywieźć z Sosnowca 3 punkty to duża sztuka.

Co do kwestii walkoweru, to nie będzie komentarza z mojej strony. Zapewniam, że wszystko jest w najlepszym porządku. Pilnujemy takich spraw i nawet nie ma takiej możliwości

Dariusz Dudek: - Dziękuję trenerowi za miłe słowa. Również gratuluję mu dobrego meczu. Seria w naszym wydaniu była fajna. Chcieliśmy dobrze wypaść w pierwszym meczu przed naszą publicznością. Nastawiliśmy się na ciężką pracę, wiedzieliśmy jaki zespół do nas przyjeżdża. Transfery, jakie zrobili - mówię tu o Forsellu i Piątkowskim - robią różnicę. Są też bardzo dobrze poukładani.

Pierwsza połowa była wyrównana, a mecz skończył się po pierwszej bramce. Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tyle, że nie mógł grać Jędrych, który trzymał linię defensywną w ostatnim czasie. Wszedł Makowski, również zagrał na przyzwoitym poziomie. Szkoda, że nie mogliśmy przynajmniej zremisować tego spotkania. Miedź pokazała dobry futbol i myślę, że jest jednym z lepszych zespołów w naszej lidze.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (10)
  • art9 art9 napisał(a) 13.03.2018 r, o godz. 22:41
    Cichocki ...najsłabsze ogniwo rundy jesiennej znowu dał znać o sobie...szkoda gadać...
  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 13.03.2018 r, o godz. 17:13

    Nie do konca sie zgadzam. Mysle ze duzo klubow wzielo by z pocalowaniem reki nasz atak. Lewicki, Sanogo, Alex. Nastepnie mamy Pribule, Babiarza i Wrzesinskiego czy Milewskiego oraz Zarko i Kudle na bramce. Jest to 10 chlopakow ktorzy potrafia naprawde duzo. Wystarczy ich poprawnie ustawic i uzupelnic sklad. Niestety nie ma obrony. Puchacz da rade, w koncu rozegrał dopiero drugi mecz. No i jest Zarko. Niestety oni graja na jednej pozycji a reszty obroncow nie widac. O ile obrone ciezko bedzie poprawic gdyz material na stanie Zaglebia jest slabiutki o tyle gre ofensywna trzeba mocno poprawic. Bo zasoby ludzkie sa na konkretnym poziomie. Tylko trzeba miec ludzi w srodku pola. Ja nie kumam zupelnie motywu z Babiarzem uciekajacym pomiedzy dwoch stoperow a bramkarza w chwili budowania akcji ofensywnej. W tej samej chwili ofensywni pilkarze ustawiaja sie w lini, przegrywaja pojedynek glowkowy i pilka za kazdym razem spada na srodek boiska gdzie.....oczywiscie nikogo nie ma. Defensywni cofnieci, ofensywni w bez sensownie ustawionej lini.
  • K.S Z.S K.S Z.S napisał(a) 12.03.2018 r, o godz. 21:25
    Niestety ale następny sezon gry o środek tabeli,to maksimum możliwości naszych grajków,oglądając innych rywali po prostu jesteśmy słabsi w każdej formacji,jeżeli chodzi o transfery to powalają one przeciwników że śmiechu,ale to norma w klubie rządzonym przez nieudaczników którym tylko zależy na własnej wygodzie i grubym portfelu za friko.Ktoś napisał po co nam nowy stadion, niestety stadionu długo nie będzie bo za co, w zamian będzie molo na Stawikach

  • pol13 pol13 napisał(a) 11.03.2018 r, o godz. 19:43

    Miernoty!!!! I znowu bedzie gadanie ze zabraklo niwiele!!!! Co roku to samo a Alex dalwj nieczynny z paszportem i nadal nikt nie podjal dzialan dyscyplinarnych!!!!! A wiadomo czyja to zasluga.... Dyrektorzyno
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 11.03.2018 r, o godz. 19:02
    Ponieważ na temat tego meczu nie warto się wypowiadać, odniosę się do słów szkoleniowca legniczan.

    Kogo miał na myśli, pisząc o silnym środku Zagłębia?
    I kolejne zdanie. Rozumiem, że mówiąc o jakości i dobrze zorganizowanym Zagłębiu, miał na myśli stan murawy, i wywiązywaniu się zarządu ze zobowiązań finansowych wobec piłkarzy i instytucji finansowych.

    Ktoś zauważył, że w dalszym ciągu Żarko i Alex nie mogą grać razem. Ja dodam, że zarówno pierwszy jak i drugi, rozpoczęli mecz na ławce rezerwowych.
    Ktoś inny irytuje się, że \"jadą\" po Puchaczu. Którą stroną poszła akcja po której padł pierwszy gol?
    Zarzucacie, że Żarko ma słabsze momenty w defensywie. Ja się pytam: ile groźnych akcji ofensywnych przeprowadził Puchacz?

    Kolejna sprawa. Dlaczego nie grał Krzykowski? Czy możliwe jest, by dał się ogrywać przeciwnikowi w bardziej dziecinny sposób niż robił to Cichocki?

    Czy ktoś mi wyjaśni, w jakim elemencie gry, Rzonca jest lepszy od Mularczyka?

    Ostatnia sprawa. Jak długo jeszcze będziemy oglądać w składzie Zagłębia dywersanta - Nowaka?

    Po tym meczu zrozumiałem, dlaczego \"trenejro\" postanowił rozegrać ostatni sparing przed rozpoczęciem sezonu, bez udziału kibiców i dziennikarzy.

    Rzeczywiście, nie ma się czym chwalić.
  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 11.03.2018 r, o godz. 12:44

    Oczywiscie przepraszam za pomylke odnosnie Jedrycha. Chodzilo mi o Makowskiego.
  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 11.03.2018 r, o godz. 12:42


    Witam. Gdy emocje juz opadly....zaraz,zaraz. Nie tym razem. Emocji nie bylo. Za to bylo sporo bledow. I o ile zawsze probuje znalezc jakies pozytywy tak tym razem poza wejsciem Cristovao nie bylo nic. I jeszcze pragne zaznaczyc ze wejscie Alexa nie bylo jakies mega udane ale na tle reszty druzyny....sami widzieliscie.
    Nie rozumiem zmian. Schodzi Nowak i Rzonca i pozostaje mega dziura na srodku. Obrona? Temat walkowany juz wielokrotnie i nie bardzo rozumiem jechania Puchacza. Wedlug mnie w obronie kazdy z pozostalych graczy byl gorszy. Jedrych mial jakies pienki zamiast nog, Cichocki przy bramie klasa podworkowa. Sulewski? Sam nie wiem co o nim napisac. Ale wrocmy do zmian. Wchodzi Vamara i Martin. Vamara wypadl slabo. Martin bez Zarko daje 20% tego co razem z nim. Rzonca ktory mogl byc przesuniety do srodka zszedl z boiska. Za to Babiarz i Milewski grali mocno cofnieci a gdy przesuwali sie do przodu to....nic sie nie dzialo. Wejscie Alexa odrobinke poprawilo jeden element, pojawila sie na boisku osoba ktkra umiala przetrzymac pilke. Skutecznie.
    Ogolnie to byla żenada.
  • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 10.03.2018 r, o godz. 09:10
    Trenerze czy poza strojeniem się w eleganckie ciuszki coś konkretnego Pan jeszcze potrafi???
    W pierwszym meczu z Pogonią Siedlce wyszliśmy na pierwszą połowę rezerwowym składem. Dopiero w drugiej połowie weszli zawodnicy, którzy wnieśli coś do gry i szczęśliwie dowieźliśmy wynik do końca. Wczoraj było to samo tylko, że półka przeciwnika zupełnie inna:)
    To chyba efekty zamkniętych sparingów i treningów ze względu na taktykę przedmeczową.
    Wczoraj miałem wrażenie, że byłem na meczu IV Ligi a nie I Nice :) Nie chodzi już o to, że przegraliśmy tylko o to że zrobiliśmy to bez walki, ambicji i jakiegokolwiek zaangażowania. No może Christovao w ostatnich 10 minutach meczu ale to Panie Mourinio chyba trochę za późno!!!
    Doping na młynie też żenua. Miedzianka w kilka osób dopinguje głośniej niż pół sektora w młynie na Ludowym. Nowa przyśpiewka z tekstami \"Policja to ch..e\" wyjątkowa dla rodzin z dziećmi. Śpiewy smutniejsze niż w chórze pogrzebowym!!! Gdzie my jesteśmy ??? Po co nam ten nowy Stadion i dla kogo ??? Zapewne dla pajacyków co nic nie grają, trenera bez doświadczenia i hooligans. Kochani z czym do ludzi ???

  • pol13 pol13 napisał(a) 10.03.2018 r, o godz. 06:45
    A Zarko na lawce, dalej nie moga grac razem z Alexem! Brawo, wiadro pomyj!

  • mario3194 mario3194 napisał(a) 09.03.2018 r, o godz. 23:14


    Mam pytania. Dlaczego my u siebie wychodzimy jednym napastnikiem, a Miedź dwoma? Dlaczego gramy na dwóch defensywnych w środku? Dlaczego w przerwie, nawet wcześniej w 35 minucie jest panika ze zmianami? Chaos, niedokładność, wręcz dziadostwo dzisiaj widziałem. Poprostu Miedź tak grając pokazała że grają o coś, że im zależy. A my? Doczekamy się ŁKS, Widzewa w tej lidze. Bo dzisiaj pokazali że gramy żeby tylko grać!!