Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Tychach JP, 2017-11-12, 15:25

- Niepotrzebnie wdaliśmy sie w kopaninę. Nie graliśmy tego, co chcieliśmy. Nie jestem do końca zadowolony z wyniku - podsumował spotkanie w Tychach Dariusz Dudek.
Konferencja prasowa po meczu w Tychach

Dariusz Dudek:
- Niepotrzebnie wdaliśmy sie w kopaninę. Nie graliśmy tego, co chcieliśmy. Nie jestem do końca zadowolony z wyniku. Chciałem pierwszy raz wygrać na wyjeździe. Po raz kolejny mogę powiedzieć, że jest super, że mamy taką passę i nie przegrywamy meczów, ale szkoda mi tych punktów. Jeszcze mamy dwa mecze jesienią i mamy coś do zrobienia. Dziś przeszkadzał nam sędzia, który za każdy faul dawał kartkę. Moge podziękować piłkarzom za zaangażowanie, walkę i determinację. Licznie przybyli kibice dziękowali nam za to, jak ten mecz wyglądał. Typowe derby. Mecz walki i zaangażowania.

- Sebastian Milewski jest w szpitalu, ma pozszywane kolano. Nie jest to kontuzja zerwania, czy naciągnięcia wiązadeł. Jest mocno otwarta rana. Czekamy na to, jak będzie przebiegał proces leczenia. Nie jestem w stanie powiedzieć na tę chwilę.

Ryszard Tarasiewicz:
- Rozegraliśmy dobry mecz z przeciwnikiem bardzo niebezpiecznym, szczególnie z szybkiego ataku czy kontrataku. Trzeba było bardzo uważać. W początkowej fazie mieliśmy z tym problem, a potem to skorygowaliśmy. Byliśmy daleko od przeciwnika, co jest oczywiscie trochę nielogiczne. Przy naszych stałych fragmentach gry w ofensywie mogliśmy stracić bramkę. Nie były to jakieś klarowne sytuacje, ale było to niebezpieczne. Na nieszczęście musieliśmy gonić wynik. Wyrównaliśmy i dążyliśmy cały czas do strzelenia bramki.  Strzeliliśmy bardzo ładną bramkę. Chcieliśmy grać w boczne sektory, gdzie było więcej miejsca. W drugiej połowie momentami optyczna przewaga Zagłębia. My mieliśmy dwie sytuacje, gdzie mogliśmy zdobyć bramkę. Na pewno może cieszyć to, że przeciwnik z akcji nie stwarza sobie sytuacji tak klarownych akcji jakie mieliśmy. 


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-16, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony