Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Zagłębie rozpoczyna przygotowania Paulina Skóra, 2019-06-10, 15:24

Zagłębie Sosnowiec rozpoczyna dzisiaj przygotowania do sezonu 2019/2020. W ciągu najbliższych kilku dni na obiektach przy ulicy Kresowej pojawi się ponad dwudziestu zawodników, którzy będą sprawdzani pod kątem przydatności do pierwszej drużyny przez Radosława Mroczkowskiego.
Zagłębie rozpoczyna przygotowania

Wśród nich znajdzie się siedmiu zawodników, którzy w minionym sezonie występowali głównie w rezerwach Zagłębia oraz ci, którzy wracają do drużyny po okresie spędzonym na wypożyczeniu do innych klubów. A są to między innymi: Patryk Mularczyk, Konrad Budek czy Michał Kieca. 

Na testach pojawią się także oczywiście także nowi piłkarze, którzy, zdaniem sztabu szkoleniowego, mogliby znacząco wzmocnić Zagłębie. W najbliższych dniach poznamy także nazwisko trenera, który odpowiedzialny będzie za przygotowanie bramkarzy. 

- Chodzi nam o zwiększenie rywalizacji. Zawodnicy, którzy mają ważne kontrakty z klubem dostali specjalny grafik na czas urlopu to już jest standard w ligowej piłce. Pod koniec tygodnia ta grupa zawodników przejdzie testy motoryczne. A od poniedziałku, 17 czerwca, rozpoczną normalne przygotowania - powiedział Radosław Mroczkowski - Jednak chciałbym podkreślić, że nie ma jeszcze  ostatecznych decyzji, co do tego kto zostanie w Zagłębiu. Kilku zawodników może odejść, a i wielu na pewno do nas dołączy. Będziemy testować graczy z różnych poziomów rozgrywkowych, zarówno z Polski jak i zagranicy. Pierwszy etap przygotowań zakończymy sparingiem, jeżeli znajdziemy rywala. Sezon jest zakończony, wiele drużyn zacznie przygotowania później niż my, więc moze być z tym problem. Jeżeli tak się stanie, to odbędzie sie tak zwana gra wewnętrzna.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 13.06.2019 r, o godz. 21:09
    Idzie młodość i wreszcie normalność.
    Nie podpalajmy się, tylko cierpliwie budujmy drużynę opartą na wychowankach. Za 3 lata jak powstanie stadion i młodzież nabierze ogrania to wzmocnimy się góra czterema doświadczonymi graczami i wrócimy do Ekstraklasy.
    Inwestujcie w młodzież i fachowców do jej wyszkolenia a zobaczycie jakie będą za 4 lata efekty i profity.


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie

Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
3 - Fabian Piasecki
2 - Patryk Małecki, Szymon Pawłowski
1 - Stanisław Biłeńkyj, Michał Góral, Rafał Grzelak, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek

ASYSTY:
5- Szymon Pawłowski
2 - Stanisław Biłeńkyj
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk, Fabian Piasecki, Quentin Seedorf

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski
2 (1) - Wojciech Słomka
2 - Patryk Małecki, Fabian Piasecki, Piotr Polczak, Dawid Ryndak
1 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Szymon Pawłowski, Quentin Seedorf, Jakub Sinior

* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2019-09-26, 20:30Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2019-09-29, 18:00Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 2019-10-05, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 2019-10-12, 17:00Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 2019-10-19Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony