Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Szczecinie JP, 2018-12-08, 21:19

Trener Zagłębia Valdas Ivanauskas nie rozwodził się zbyt długo nad meczem w Szczecinie. Nieco więcej do powiedzenia miał szkoleniowiec Pogoni.
Konferencja prasowa po meczu w Szczecinie

Valdas Ivanauskas:
Cóż mogę powiedzieć? Przede wszystkim powiem tak, że pierwsza połowa była dla nasw miarę OK. Oczywiście widać było, że graliśmy trochę cofnięci. Natomiast później strzelono nam bramkę. Myślę, że graliśmy z ograniczonymi możliwości, potem była czerwona kartka. Cóż więcej mogę powiedzieć? Gratuluję Pogoni Szczecin zwycięstwa.

Kosta Runjaić:
- Bardzo ważny mecz na własnym boisku. Poprawiliśmy trochę naszą statystykę. Przed nami jeszcze dwa bardzo ważne mecze, oczywiście chcemy zdobyć jak najwięcej punktów. Nie mamy żadnego wpływu na to, jak układa się kalendarz rozgrywek. Gramy dalej, wszyscy mają jednakowe warunki. Każda drużyna ma jakieś swoje problemy. Będziemy mogli odpocząć, gdy już rozgrywki się zakończą i zawodnicy będą mieli zasłużone problemy.

- Nie widziałem faulu na Walukiewiczu, ale sędzia go widział i to jest najważniejsze. Widziałem natomiast w szatni na piersi tego zawodnika dwie potężne pręgi, także coś musiało być na rzeczy i ta czerwona kartka była zasłużona.

- Na pewno Jakub Bursztyn zagrał dobrze. Stał pewnie na bramce i miał w sobie spokój, co pozytywnie wpłynęło na drużynę. Zatrzymał to, co miał zatrzymać. Oczywiście to jest trudna sytuacja dla bramkarza, dla każdego zawodnika. On nie był nawet pierwszym bramkarzem na zastępstwo, ale chłopcy są profesjonalistami.

- Bramkę Spasa Delewa widziałem na żywo na boisku, ale nie byłem jeszcze w stanie obejrzeć powtórki, więc nie chcę się na  temat ewentualnego spalonego wypowiadać. Praca sędziego jest bardzo odpowiedzialna i trudna. Myślę, że sędzia dał sobie trochę czasu i podjął dobrą decyzję.


 • Podziel się tą informacją:
Komentarze (3)
 • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 09.12.2018 r, o godz. 20:23
  Trener wychodzi z siebie przy linii bocznej i też nic to nie daje. Ciekawe czy coś wogóle powie po meczach z Lechem i Legią. Brak komentarza też jest komentarzem do całej sytuacji.
  Proponuję rozglądać się na Bałkanach i na Słowacji lub nawet na Litwie. Ważne aby dokładnie przyjrzeć się propozycjom a nie słuchać menago.

 • keycee keycee napisał(a) 08.12.2018 r, o godz. 23:26


  No cóż jeszcze do zakończenia sezonu mnóstwo meczy chociaż spadek jest za zakrętem to jakby doszło do niego to chciałbym widzieć go po walce. Na razie z tą walką słabo i w dwóch ostatnich meczach w tym roku u siebie poprawy raczej się nie spodziewam. Mam nadzieję że wiosna da powiem optymizmu.
 • pol13 pol13 napisał(a) 08.12.2018 r, o godz. 21:57
  To się chłop nagadał......przesunąć do rezerw, niech ich tam porządnie skopią po nogach na niższym szczeblu to może coś poskutkuje.....Sanogo skręcona kostka.......dlaczego nie schudnie ociężały walec? zresztą co tu pisać......szkoda gadać!


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony