Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Sparing z Jastrzębiem JP, 2018-10-11, 21:54

Ze względu na reprezentacyjną przerwę w nadchodzący weekend nie gra Lotto Ekstraklasa. Zagłębie wykorzysta czas wolny od ligi na sparing z pierwszoligowym GKS-em 1962 Jastrzębie.
Sparing z Jastrzębiem

W poprzedniej przerwie na mecze kadry nie udało się sosnowiczanom rozegrać gry kontrolnej. Co prawda zaplanowano spotkanie z GKS-em Katowice, ale klub z Bukowej odwołał sparing, podając jako pretekst fakt, że mecz miał być otwarty dla kibiców.

Tym razem Zagłębie już rozegra sparing. Przeciwnikiem sosnowiczan będzie beniaminek I ligi, którego weekendowy mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała został przełożony z powodu powołań piłkarzy do reprezentacji.

Sparing odbędzie się w sobotę 13 października na głównej płycie Stadionu Ludowego. Początek o 12:00. Wstęp wolny.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-16, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony