Kompromitacja Wladz Miasta! Czy tylko kibicom zalezy?! APEL!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Kompromitacja Wladz Miasta! Czy tylko kibicom zalezy?! APEL!

Postprzez Sir 2007-06-12, 6:57 pm

Numer konta na które można wpłacać pieniądze, która będą wykorzystana podczas akcji związanej z protestem dotyczącym Stadionu a w zasadzie jego braku na 1 Ligę !!
Łukasz Carski
mBank
64 1140 2004 0000 3402 4664 5959
Jest to konto grupy ULTRAS.
Prosimy wpłaty tytułować Akcja Protestacyjna


---------------------------------------------------------


DOKLADNY TERMIN PIKIETY do ustalenia!!
--------------------------------------------------------------------------------
teraz wszystko w naszych rękach. Spotykamy się w sobotę 16.06.2007. 0 godz. 17: 45 w barze przy klubie na ul. Kresowej. Niech wszyscy namówią swoich znajomych, którzy mogą wnieść coś pozytywnego w temacie. Ustalimy plan działania. Niech każdy kto przyjdzie zbierze jak najwięcej inoformacji co do możliwości i reguł zrobienia demonstracji. Wtedy będzie nam łatwiej ustalić konkrety. Jeśli wcześniej ktoś będzie miał taką wiedzę, niech piszę na forum, tak aby wszyscy wiedzieli.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Proszę administratorów strony o zamieszczenie tej informacji NA STRONIE GLOWNEJ oraz o podjęciu inicjatywy!!!!!!!!!!!!!!!!!






MUSIMY SIE WSZYSCY W TO ZAANGAZOWAC!!!

-----------------------------------------------------------------



Zagłębie Sosnowiec nie zagra w ekstraklasie na Stadionie Ludowym

----- to juz wiadomo od dzisiejszego dnia!!! Zreszta nie bylo to duze zaskoczenie, bo OD DAWNA WIEDZIELISMY co w trawie piszczy..i JAK WYGLADA ( a raczej nie wyglada ) modernizacja Stadionu Ludowego..


TO SA KPINY!! KOMPROMITACJA NA CALA POLSKE....tyle walczylismy o upragniona EKSTRAKLASE pilkarska zeby zawitala ponownie od Sosnowca...I CO? WIelkie GOWNO teraz mamy! Same tylko problemy....i my chcielismy ogrganizowac EURO 2012?!!! Jesli nie potrafimy przygotowac na czas stadionu Ludowego?!! SMIECH NA SALI!!

Chodzac na mecze DZIWILEM sie czemu kibice nie naciskaja ( brak transparentow, brak okrzykow )...przeciez PREZEDYNET i cala ta " smietanka " odpowiedzialna za sprawe stadionu POWINNA PODAC SIE DO DYMISJI...to jest HANBA ze teraz nagle ktos sie obudzil!!
To jest o jakies 4 miesiace za pozno!! PRZECIEZ WIADOMYM BYLO ze musimy zrobic ten awans do 1 ligi z takim budzetem! To na co WSZYSCY ODPOWIEDZIALNI ZA REMONT CZEKALI?? NA co sie pytam?!!

PRzeciez PRZEZ CALY ROK NIC NIE ZOSTALO ZROBIONE!!! Kto za to odpowiada? Domaga sie gloww tych osob! To jest PARODIA...w kazdym innym kraju...od razu polecialyby stolki!!


Wiekszosc kibicow dala sie mamic ..ze wszystko bedzie gotowe na czas..( lub ze Komisja przymknie troche oko i wszystko bedzie grac haha smiech i smiech jeszcze raz! )...albo niedawno BAJKA z nowym stadionem w 2011 roku...haha ludzie BADZMY REALISTAMI!!


PROBLEM TAKI WIELKI mamy Z PRZETARGIEM NA OSWIETLENIE....a zeby zamontowac podgrzewana murawe potrzeba czasu!!



Pytam sie czemu nie zaczeto robic krzeselek...od krytej do zegary..?? Czemu z oswietleniem sie tyle czekalO??!!


Czemu wladzom miasta NIE ZALEZY W OGOLE...zamiast WIELKI ENTUZJAZM ze zagramy w samej elicie..ze jest szansa na WYPROMOWANIE MIASTA....to wszyscy co rzadza ..tym miastem MAJA TYLKO ZMARTWIENIA....i dla nich najlepiej bylo gdybysmy nie awansowali....ludzie przeciez TO JEST CHORE!!!


Jestem zbulwersowany tym wsyztskiem, zreszta jak chyba wszyscy prawdziwi kibice ZAGLEBIA...o wydaje mi sie ze jedyna metoda ktora nam pozostala...yo PIKIETA pod Urzedem.
Nikomu procz NAM nie zalezy na tym klubie ( o czym sie przekonalismy do tej pory ). Kibice musz wziac sprawy w swoje rece!! Zauwazylem ze na forum jest wiele osob co TYLKO LAMENTUJE..ale nic nie robi!

APELUJE WIEC O ZEBRANIE SIL...i POJSCIE pod Urzad i domaganie sie od wladz TEGO CO NAM SIE NALEZY, czyli OBIECANEGO STADIONU przez GORSKIEGO!!!



Pan Prezydent musi sie liczyc z tym jesli nie bedziemy grac na Stadionie LUDOWYM..to JESTEM PEWIEN ZE BEDZIE TO JEGO OSTATNIA KADENCJA w tym miescie!!


Konczac juz moj wywod...i moje zazenowanie tym problem trapiacym wszystkich kibicow ZAGLEBIA...



APELUJE Z TEGO MIEJSCA o zrobienie akcji w centrum miasta...( akcji kulturalnej )...ale silnej i dobrze zoorganizowanej...NIECH WIEDZA ze NIE BEDZIEMY SIEDZIEC CICHO...niech wiedza ilu nas jest...bo nie wiem jak Wy ale ja patrzec nie moge na BEZRADNOSC NASZYCH dzialaczy..!!!




Proponuje aby wlodarze serwisu zamiescili informacje ( TERMIN DO USTALENIA ) gdzie i kiedy sie WSZYSCY SPOTYKAMY..i walczymy o NASZE ZAGLEBIE!!




Podawajcie propozycje w tym watku....TYLKO PROSZE WAS o konkrety ( o nie rozmywanie tematu )....bo wedug mnie ta bezradnosc i bezczynnosc dzialaczy dluzej trwac nie moze i MUSIMY WZIAC SPRAWY W SWOJE RECE bo kazdy dzien gra na nasza niekorzysc



PLAN JEST PROSTY MUSIMY TO WSPOLNIE WYGRAC!!!
Ostatnio edytowano 2007-06-13, 10:10 pm przez Sir, łącznie edytowano 9 razy
Sir
 
Posty: 1205
Dołączył(a): 2004-05-05, 12:17 pm
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez R_ 2007-06-12, 7:06 pm

KROTKO : ROZLEKLAMOWAC STRAJK I TYLE :} SPOTKAC SIE ZA 1,5 TYGODNIA POD URZEDEM ........
R_
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2007-05-10, 2:11 pm

Postprzez Sir 2007-06-12, 7:07 pm

R_ napisał(a):KROTKO : ROZLEKLAMOWAC STRAJK I TYLE :} SPOTKAC SIE ZA 1,5 TYGODNIA POD URZEDEM ........



Po co czekac az 1,5 tyg?!!! Czas gra przeciwko nam!!


Proponuje termin : 17.06
Sir
 
Posty: 1205
Dołączył(a): 2004-05-05, 12:17 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Strooś 2007-06-12, 7:10 pm

Jedyne stadiony, na których moglibyśmy rozgrywać nasze mecze to: Zabrze, Katowice, Chorzów lub Gliwice. Żaden inny nie może być brany pod uwagę ponieważ tylko wymienione wyżej znajdują się w odległości do 50 km (taki chyba jest wymóg PZPN co do stadionu zastępczego) Tak więc mówiąc o stadionie w Wodzisławiu pan Wieczorek wykazał się niewiedzą na ten temat. Nawet ten przykład pokazuje, że w tym mieście nikomu nie zależy na I lidze i nikomu nie zależy na "ZAGŁĘBIU" oprócz nas kibiców. Tak naprawdę to możnaby zaryzykować stwierdzenie, że awans wywalczyliśmy sobie sami, my kibice i tylko my na tą I ligę zasługujemy. Sytuacja, która zaistniała jest najbardziej przykra niestety dla nas. Niestety jesteśmy w tym wszystkim najbardziej poszkodowani i jednocześnie paradoksalnie najbardziej bezsilni ponieważ nikt się nie liczy z naszymi pragniniami i naszym zdaniem. Z drugiej strony jak ktoś już wcześniej napisał za zaistniałą sytuację możemy też poniekąd winić samych siebie: brak zarejestrowanego stowarzyszenia kibiców, brak jakichkolwiek działań propagandowych mających na celu zwrócenie uwagi na problem Stadionu Ludowego (i nie mam tu na myśli wpisów na forum). Nie podejmując żadnych działań daliśmy przyzwolenie panu Górskiemu i jego świcie na takie a nie inne traktowanie problemu. Ja powiem szczerze, że od samego początku nie wierzyłem w te łgarstwa i puste przedwyborcze obietnice tego pana. Tym, którzy wpadli w euforie, kiedy pojawiła się informacja o budowie nowego stadionu proponuję kubeł zimnej wody na głowę, bo nowy stadion nie powstanie przez najbliższe kilkadziesiąt lat - niestety taka jest prawda (choć chciałbym w tej kwestii nie mieć racji). Mam jednak nadzieję, że będziemy w stanie się zebrać i zamanifestować pod Urzędem Miasta swoje niezadowolenie, potrzeba tylko kogoś kto to wszystko "pociągnie" Wierzę, że wśród nas nie brakuje takich ludzi! Jednocześnie chciałbym aby wszystko było zorganizowane z głową. Oczywiście najważniejszy jest entuzjazm i spontaniczność, ale nie można dać ludziom z Urzędu argumentów do ręki w postaci jakichkolwiek chuligańskich wybryków. Wszystko musi mieć ręce i nogi (między innymi zgłoszenie demonstracji na policję itp wszystkie prawnie wymagane zezwolenia) pokażmy chociaż my, że jesteśmy bardziej kompetentni od tych, którzy uważają się za "gospodarzy" NASZEGO MIASTA. Mam w tym miejscu propozycję i zarazem prośbę do administratorów strony, aby oni w pierwszej kolejności zaangażowali się w to wszystko. Myślę, że są to osoby najbardziej kompetentne z uwagi na posiadaną wiedzę oraz swoje kontakty. Nie możemy tej sytuacji tak zostawić. Demonstracja i to jak najszybciej, bo czasu jest mało.
Strooś
 
Posty: 224
Dołączył(a): 2005-06-09, 9:00 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez eko 2007-06-12, 7:12 pm

jestem jak najbardziej za, tylko bez przesady z terminem, im szybciej tym lepiej... ehh az mi zal ze to tak u nas wyglada ;/
eko
 
Posty: 60
Dołączył(a): 2006-08-23, 1:42 pm
Lokalizacja: Jagiellonska

Postprzez Sir 2007-06-12, 7:14 pm

Strooś napisał(a):Jedyne stadiony, na których moglibyśmy rozgrywać nasze mecze to: Zabrze, Katowice, Chorzów lub Gliwice. Żaden inny nie może być brany pod uwagę ponieważ tylko wymienione wyżej znajdują się w odległości do 50 km (taki chyba jest wymóg PZPN co do stadionu zastępczego) Tak więc mówiąc o stadionie w Wodzisławiu pan Wieczorek wykazał się niewiedzą na ten temat. Nawet ten przykład pokazuje, że w tym mieście nikomu nie zależy na I lidze i nikomu nie zależy na "ZAGŁĘBIU" oprócz nas kibiców. Tak naprawdę to możnaby zaryzykować stwierdzenie, że awans wywalczyliśmy sobie sami, my kibice i tylko my na tą I ligę zasługujemy. Sytuacja, która zaistniała jest najbardziej przykra niestety dla nas. Niestety jesteśmy w tym wszystkim najbardziej poszkodowani i jednocześnie paradoksalnie najbardziej bezsilni ponieważ nikt się nie liczy z naszymi pragniniami i naszym zdaniem. Z drugiej strony jak ktoś już wcześniej napisał za zaistniałą sytuację możemy też poniekąd winić samych siebie: brak zarejestrowanego stowarzyszenia kibiców, brak jakichkolwiek działań propagandowych mających na celu zwrócenie uwagi na problem Stadionu Ludowego (i nie mam tu na myśli wpisów na forum). Nie podejmując żadnych działań daliśmy przyzwolenie panu Górskiemu i jego świcie na takie a nie inne traktowanie problemu. Ja powiem szczerze, że od samego początku nie wierzyłem w te łgarstwa i puste przedwyborcze obietnice tego pana. Tym, którzy wpadli w euforie, kiedy pojawiła się informacja o budowie nowego stadionu proponuję kubeł zimnej wody na głowę, bo nowy stadion nie powstanie przez najbliższe kilkadziesiąt lat - niestety taka jest prawda (choć chciałbym w tej kwestii nie mieć racji). Mam jednak nadzieję, że będziemy w stanie się zebrać i zamanifestować pod Urzędem Miasta swoje niezadowolenie, potrzeba tylko kogoś kto to wszystko "pociągnie" Wierzę, że wśród nas nie brakuje takich ludzi! Jednocześnie chciałbym aby wszystko było zorganizowane z głową. Oczywiście najważniejszy jest entuzjazm i spontaniczność, ale nie można dać ludziom z Urzędu argumentów do ręki w postaci jakichkolwiek chuligańskich wybryków. Wszystko musi mieć ręce i nogi (między innymi zgłoszenie demonstracji na policję itp wszystkie prawnie wymagane zezwolenia) pokażmy chociaż my, że jesteśmy bardziej kompetentni od tych, którzy uważają się za "gospodarzy" NASZEGO MIASTA. Mam w tym miejscu propozycję i zarazem prośbę do administratorów strony, aby oni w pierwszej kolejności zaangażowali się w to wszystko. Myślę, że są to osoby najbardziej kompetentne z uwagi na posiadaną wiedzę oraz swoje kontakty. Nie możemy tej sytuacji tak zostawić. Demonstracja i to jak najszybciej, bo czasu jest mało.




Kolega Stroos ujal SEDNO SPRAWY!!

O to wlasnie mi chodzilo!

Ciesze sie ze jest takich ludzi wiecej!
Sir
 
Posty: 1205
Dołączył(a): 2004-05-05, 12:17 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Stasiek Cięciur 2007-06-12, 7:21 pm

głosowaliście na Górskiego to macie
Stasiek Cięciur
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2005-02-25, 12:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez wierny do końca 2007-06-12, 7:23 pm

jesli to ma być zrobione formalnie to mniej więcej potrzeba takich szopek (co prawda z informacja z BIPU Oleśnicy, ale w Sosnowcu pewnie jest podonie)

Wydawanie zezwoleń na odbycie zgromadzenia

wymagane dokumenty, opłaty: podanie, miejsce i data związana z
planowanym zgromadzeniem, projektowana trasa przejścia uzgodnioną z Komendą Powiatową Policji oraz Zarządem Dróg Powiatowych, wskazanie osoby odpowiedzialnej za zgromadzenie, cel i program zgromadzenia, zapewnienie środków w celu pokojowego przebiegu zgromadzenia, opłata skarbowa w wys. 5 zł,
termin: bez zbędnej zwłoki,
wierny do końca
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2006-08-21, 10:04 pm

Postprzez Sir 2007-06-12, 7:24 pm

Stasiek Cięciur napisał(a):głosowaliście na Górskiego to macie


Kolego Ciecior...GORSKI OBIECAL STADION, myslelismy ze zalezy mu na ZAGLEBIU, na wizerunku miasta. Przekonalismy ze jednak nie jest tak..i wierze ze GORSKI odczuje na sobie..( w przyszlych wyborach ) jaki popelnil WIELKI BLAD
Sir
 
Posty: 1205
Dołączył(a): 2004-05-05, 12:17 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Strooś 2007-06-12, 7:25 pm

Stasiek Cięciur napisał(a):głosowaliście na Górskiego to macie


kolego ani ja i jestem pewien, że kolega SIR też nie głosowaliśmy na tego pana, ale temat jest nie o ostatnich wyborach i oczekuję tutaj konkretów, a nie tylko "docinających wpisów"
Bez urazy, ale potrzebujemy teraz jak nigdy przedttem mówienia jednym głosem we wspólnej sprawie.
Strooś
 
Posty: 224
Dołączył(a): 2005-06-09, 9:00 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez laBombonera 2007-06-12, 7:25 pm

Niedziela :550:
niestety musi to byc srodek tygodnia
laBombonera
Żółta kartka
 
Posty: 321
Dołączył(a): 2006-06-02, 10:45 pm
Lokalizacja: londyn

Postprzez Sir 2007-06-12, 7:28 pm

laBombonera napisał(a):Niedziela :550:
niestety musi to byc srodek tygodnia


Czyli co przyszla sroda?


Proponujcie terminy! WyBIERZEMY WSPOLNIE NAJLEPSZY! Naprawde zeby to mialo rece i nogi musimy sie w to WSZYSCY zaangazowac
Sir
 
Posty: 1205
Dołączył(a): 2004-05-05, 12:17 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez wierny do końca 2007-06-12, 7:30 pm

jeżeli ma to odnieść jakikolwiek skutek...to
1/ powinien to być termin (data i godzina), w którym pracuje UM (po c*** mamy tam iść i krzyczeć do pustego gmachu!?)
2/ ludzi musi być dużo bo jak przyjdzie tylko kilka osób to lepiej siedzieć w domu
3/ nie wystarczy iśc i pokrzyczeć, trzeba się do tego przygotować merytorycznie
wierny do końca
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2006-08-21, 10:04 pm

Postprzez Sir 2007-06-12, 7:34 pm

wierny do końca napisał(a):jeżeli ma to odnieść jakikolwiek skutek...to
1/ powinien to być termin (data i godzina), w którym pracuje UM (po c*** mamy tam iść i krzyczeć do pustego gmachu!?)
2/ ludzi musi być dużo bo jak przyjdzie tylko kilka osób to lepiej siedzieć w domu
3/ nie wystarczy iśc i pokrzyczeć, trzeba się do tego przygotować merytorycznie



Bardzo slusznie. Zgadzam sie w 100%.


To co kiedy i jak proponujecie?!!
Sir
 
Posty: 1205
Dołączył(a): 2004-05-05, 12:17 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez wierny do końca 2007-06-12, 7:34 pm

może jakaś akcja, oplakatowanie miasta??? takie ładne zdjęcie Górskiego jest na stronie głównej...wystarczy dołożyć kilka pytań do plakatu, np: :gdzie jest ten stadion?, dlaczego nas okłamujecie?, dlaczego przez rok nic nie zrobiliście?...itp.

przynajmniej będzie im wstyd (tak przynajmniej myślę)...i może do większej liczby ludzi dotrze informacja jakiego wspaniałego gospodarza ma Sosnowiec...


od ręki na takę zabawę daję 100 PLN
wierny do końca
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2006-08-21, 10:04 pm

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron