Pogoń Szczecin - Słów Kilka ...

Wszelkie tematy dotyczące kibicowania oraz kibiców Zagłębia

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52

Postprzez mareios 2004-04-14, 1:55 pm

Temat Piotrcovii Szczecin do zamknięcia. Zgody od dawna nie ma i oby nigdy nie bylo. A tak wogole to za co szanowac fanow ktorzy olali swoj klub bo spadl do V ligi i chodza na mecze druzyny z innego miasta? :lol: :lol: :lol:
mareios
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2003-01-20, 8:25 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez Sintok 2004-04-15, 11:47 pm

Facet może naprawde przespał 10 lat ale skoro zadał pytanie to należało by mu odpowiedzieć na tym polega FORUM a nie zmieszac go z błotem, wystarczyła jedna konkretna odpowiedź i temat jest zakończony.
Sintok
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2004-04-15, 1:18 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2004-04-16, 6:11 am

O POGONI NA NASZYM FORUM JEST KILKA TEMATÓW.WYSTARCZY TYLKO POGRZEBAĆ.POZA TYM I TAK NIE MOZE CZUĆ SIĘ ĹšLE.INNI DEBIUTANCI MIELI GORZEJ... :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez amstat 2004-04-16, 7:56 am

zamknijcie ten temat, po co mi tutaj zale i rozwazania nad Sledziami
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Łobuziak 2004-04-16, 8:29 am

Nie jestem przekonany co do tego czy powiniennes nas pouczac.

Sintok napisał(a):Chciałem zauważyć że nie wszyscy Sosnowiczanie przepadają za Legią (np ja nie i jak słysze słowo "legiunia" to mnie kur...... bierze) Wiele razy chodziłem po swoim osiedlu (niewazne jakim :P) z kumplem nawaleni oczywiście ze śpiewem na ustach LEGIA TO STARA........ i jakoś nikt sie nie doczepił, by zaras zaśpiewać ŚlĄSK ŚLĄSK WKS !!!!nie traktujcie tego jako podlizywania sie po prostu od małego lubiłem Wrocław jako miasto może dlatego że mam chrzesnego koło Jawora (pozdrowienia dla wuja) a jak troszke podrosłem przyszła sympatia do klubu Śląsk Wrocław i tak jest do dzisiaj.Więc dla mnie zgoda jest tylko z BKS Bielsko gdzie bardzo lubie jeździć zwłaszcza na kobiecą siatke.Wydaje mi sie ze nasze układy były by lepsze z wieloma klubami gdyby nie ta zgoda z legią, która jest podobno najbardziej znienawidzonym klubem w Polsce jak to często bywa z klubami stołecznymi. Pozdrowienia dla Wrocławia !!! :D :D :D


http://slasknet.com/phpBB2/viewtopic.ph ... 4&start=20

Temat zgoda Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin został zamknięty jesienią 1996 roku...
Łobuziak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 2004-02-01, 9:03 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez warchlak 2004-04-17, 1:58 pm

temat bez sensu ale dobry na poprawienie sobie humoru :D
warchlak
Prowokator
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2003-09-23, 1:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze

Postprzez chmie(L)o 2004-04-17, 4:53 pm

Sintok napisał(a):Chciałem zauważyć że nie wszyscy Sosnowiczanie przepadają za Legią (np ja nie i jak słysze słowo "legiunia" to mnie kur...... bierze) Wiele razy chodziłem po swoim osiedlu (niewazne jakim :P) z kumplem nawaleni oczywiście ze śpiewem na ustach LEGIA TO STARA........ i jakoś nikt sie nie doczepił, .Wydaje mi sie ze nasze układy były by lepsze z wieloma klubami gdyby nie ta zgoda z legią, która jest podobno najbardziej znienawidzonym klubem w Polsce jak to często bywa z klubami stołecznymi. !! :D :D :D


:shock: ło :shock: :shock:
chmie(L)o
East Front 03
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2004-01-19, 10:13 pm

Postprzez YO 2004-04-18, 12:00 pm

Jak tak nienawidzisz Legii to zaśpiewaj o tym na stadionie przed jakimś meczem. Na pewno cię wszyscy z powagą wysłuchają :lol: Swoją drogą to musisz mieszkać na jakims zadupiu, albo chodzisz kanałami że nikt cię nie dojechał za takie hasła. Jeśli to nie jest internetowa ściema. Pochwal się z jakiego osiedla jesteś i kiedy cię można spotkać. Lubię Śląsk ale nigdy bym go nie "zamienił" za Legię.
YO
 
Posty: 138
Dołączył(a): 2004-04-14, 8:39 pm

Postprzez Marian 2004-04-19, 1:52 pm

Temat do STREFY 11 A swoja droga to szkoda ze sledzie awansuja do I ligi bo grali bysmy z nimi mecz i osobiscie ciekawila by mnie postawa Legi
Marian
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2004-04-19, 11:07 am

Postprzez RaRy 2004-04-19, 7:13 pm

Sintok napisał(a):Chciałem zauważyć że nie wszyscy Sosnowiczanie przepadają za Legią (np ja nie i jak słysze słowo "legiunia" to mnie kur...... bierze) Wiele razy chodziłem po swoim osiedlu (niewazne jakim :P) z kumplem nawaleni oczywiście ze śpiewem na ustach LEGIA TO STARA........ i jakoś nikt sie nie doczepił, by zaras zaśpiewać ŚlĄSK ŚLĄSK WKS !!!!nie traktujcie tego jako podlizywania sie po prostu od małego lubiłem Wrocław jako miasto może dlatego że mam chrzesnego koło Jawora (pozdrowienia dla wuja) a jak troszke podrosłem przyszła sympatia do klubu Śląsk Wrocław i tak jest do dzisiaj.Więc dla mnie zgoda jest tylko z BKS Bielsko gdzie bardzo lubie jeździć zwłaszcza na kobiecą siatke.Wydaje mi sie ze nasze układy były by lepsze z wieloma klubami gdyby nie ta zgoda z legią, która jest podobno najbardziej znienawidzonym klubem w Polsce jak to często bywa z klubami stołecznymi. Pozdrowienia dla Wrocławia !!! :D :D :D


To ty to moze qrwa z Katowic jestes ??
RaRy
Adventure Group
 
Posty: 586
Dołączył(a): 2003-03-18, 1:17 pm
Lokalizacja: !!Zagórze!!

Postprzez Gość 2004-04-19, 11:02 pm

witam.

chcialbym przywitac tych kibicow co lubia nas i tych co nienawidza. wiem ze sa miedzy naszymi klubami animozje, ale moze czas je zakonczyc? Sa ludzie i debile. Weszla teraz nowa sila i moze da sie cos naprawic? Wiem ze niektorzy maja zal o to co sie stalo.

Nawet sam nie wiem jak nasi by sie zachowali gdyby ktos z szalem Zaglebia sie pojawil u nas. Debilstwo z "wielka morda" tzw kozaczki napewno by cos pieprzyli bez ladu i skladu, ale na piekleilku napewno byloby milo :). Zapraszam na mecz Reprezentacji z Grecja w Szczecinie. Chetnie wypije piwo po meczu z kibicem Zaglebia. RESPEKT !!!
Gość
 

Postprzez Pesto 2004-04-19, 11:04 pm

Sintok napisał(a):Chciałem zauważyć że nie wszyscy Sosnowiczanie przepadają za Legią (np ja nie i jak słysze słowo "legiunia" to mnie kur...... bierze) Wiele razy chodziłem po swoim osiedlu (niewazne jakim :P) z kumplem nawaleni oczywiście ze śpiewem na ustach LEGIA TO STARA........
Więc dla mnie zgoda jest tylko z BKS Bielsko gdzie bardzo lubie jeździć zwłaszcza na kobiecą siatke.Wydaje mi sie ze nasze układy były by lepsze z wieloma klubami gdyby nie ta zgoda z legią, która jest podobno najbardziej znienawidzonym klubem w Polsce jak to często bywa z klubami stołecznymi. Pozdrowienia dla Wrocławia !!! :D :D :D


sintok = głuptok

znalazł się ważniak od ustalania zgód :evil:

Głupich nie trzeba siać
Głupich nie trzeba siać
Ludzie ich płodzą , sami się rodzą
Głupich nie trzeba siać
Pesto
kumaty
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2003-01-16, 2:41 am

Postprzez Łobuziak 2004-04-20, 10:07 am

Luk2 napisał(a):miedzy naszymi klubami animozje, ale moze czas je zakonczyc?
Nie my je zaczelismy...sami jestescie sobie winni...
Luk2 napisał(a):Sa ludzie i debile.
Do ktorej grupy Nas zaliczasz?
Luk2 napisał(a):Weszla teraz nowa sila i moze da sie cos naprawic?
U Nas jest mnostwo osob ktore pamietaja...w jaki sposob chcesz cos naprawiac?
Luk2 napisał(a):Wiem ze niektorzy maja zal o to co sie stalo.
Zal to wy macie teraz chyba sami do siebie :)
Luk2 napisał(a):Nawet sam nie wiem jak nasi by sie zachowali gdyby ktos z szalem Zaglebia sie pojawil u nas.
Najprostrzy sposob...ubierz szal Zaglebia i idz na mecz Pogoni :)
Luk2 napisał(a):Debilstwo z "wielka morda" tzw kozaczki napewno by cos pieprzyli bez ladu i skladu
Ot...i masz... :)
Pomijajac fakt ze te koazczki decyduja o zgodach waszej(???) Pogoni(???)...my nie lubimy kozaczkooof ;)

W najblizszym czasie pewnie ten temat bedzie czesto powracał...wrrrr ;)
Łobuziak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 2004-02-01, 9:03 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Kamilsts 2004-04-20, 10:15 am

LEGIA BIELSKO ZAGŁĘBIE !!!
LEGIA BIELSKO ZAGŁEBIE !!!
LEGIA BIELSKO ZAGŁĘBIE !!!
Kamilsts
 

Postprzez Gość 2004-04-20, 12:16 pm

Łobuziak napisał(a):
Luk2 napisał(a):miedzy naszymi klubami animozje, ale moze czas je zakonczyc?
Nie my je zaczelismy...sami jestescie sobie winni...


Nie zaliczaj wszystkich do tego grona, bo sa kibice Pogoni, którzy szanuja klub Zaglebie Sosnowieci byliby za ponowna zgoda.

Łobuziak napisał(a):
Luk2 napisał(a):Sa ludzie i debile.
Do ktorej grupy Nas zaliczasz?


To nie chodziło o nas, czy o was w sensie kibicow. Ludzie to Ci ktorym zalezy na dobrych stosunkach, debile to Ci ktorzy chca poglebis nienawisc miedzy dwoma klubami.

Łobuziak napisał(a):
Luk2 napisał(a):Weszla teraz nowa sila i moze da sie cos naprawic?
U Nas jest mnostwo osob ktore pamietaja...w jaki sposob chcesz cos naprawiac?


Chodzilo o nowa sile w Pogoni - Mlode Wilki. Pogadam z chlopakami co o tym mysla. :)

Łobuziak napisał(a):
Luk2 napisał(a):Debilstwo z "wielka morda" tzw kozaczki napewno by cos pieprzyli bez ladu i skladu
Ot...i masz... :)
Pomijajac fakt ze te koazczki decyduja o zgodach waszej(???) Pogoni(???)...my nie lubimy kozaczkooof ;)


patrz wyzej :)

Łobuziak napisał(a):W najblizszym czasie pewnie ten temat bedzie czesto powracał...wrrrr ;)


zapewne
Gość
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników