Stolpa

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Stolpa

Postprzez bbartek 2003-05-20, 7:30 am

Widziałem na Rozwoju dwie zmarnowane setki, ale pokażcie mi zawodnika, który w przeciagu kilku minut potrafi ustawic sie tak aby dojść do takich " setek ".
To jest naprawdę duża sztuka i wierzę, że Stolpa będzie królem strzelców ( w II i I lidze).
Kiedyś w Zagłębiu grał Andrzej Kubica ( nadal nam kibicuje) i tez na początku miał problemy z bramkami.
Tomek wierzymy w Ciebie!
bbartek
 


Postprzez Monti 2003-05-20, 12:12 pm

Bartek , dokładnie na ten sam temat po meczu rozmawiałem z Soyerem. Stolpe po prostu niszczy trema. On był tak spiety że nawet jak by na bramce nie było bramkarza to też by nie strzelił. On za bardzo chce , za bardzo obawia sie reakcji kibiców. Zbyt długo nie grał . Uważam że było by wspaniale gdyby udało sie na meczu z Lechem pokazać że kibice są z nim , wychowankom wybacza sie wiecej (zawsze tak twierdze).
Na meczu z Lechem przydał by sie doping "Tomek Solpa , Tomek". Niech chłopak wie że jest jednym z nas i że ma kredyt zaufania . nie zawsze wszystko wychodzi. Tylko jak to zrobić żęby reakcja kibiców byłą taka jak mówę , do tego potrzebna jest wola wielu i ktoś kto potrafiłby taka reakcje sprowaokować .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

TOMEK TRZYMAJ SIĘ

Postprzez bidzej 2003-05-20, 2:13 pm

Ale z tego co pamiętam nikt go z kiboli nie wyzywał a ponoć w szatni od piłkarzy mu się dostało.......
Ale słowa otuchy na pewno mu się przydadzą.

TOMEK TOMEK TRZYMAJ SIĘ .......................
MOŻE BYĆ JESZCZE GORZEJ ALE KIEDYŚ NA PEWNO BĘDZIE LEPIEJ!!! :D
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Postprzez Monti 2003-05-20, 2:21 pm

Nie nie dostało mu sie chyba od kibiców . Od dopingu skierowanego pod adresem konkretnego piłkarza umiejętności na pewno nie wzrosną , ale na pewno mogę dodać wiary i pozwolą pokazać maksimum ambicji. Najlepszym przykładem jest Karol . Jemu doping z trybun napewno pomaga a ewentualny brak przychylności powoguje że kompletnie zapomina po co znalazł sie na boisku.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Ano

Postprzez bidzej 2003-05-20, 2:35 pm

Monti napisał(a):Nie nie dostało mu sie chyba od kibiców . Od dopingu skierowanego pod adresem konkretnego piłkarza umiejętności na pewno nie wzrosną , ale na pewno mogę dodać wiary i pozwolą pokazać maksimum ambicji. Najlepszym przykładem jest Karol . Jemu doping z trybun napewno pomaga a ewentualny brak przychylności powoguje że kompletnie zapomina po co znalazł sie na boisku.


Świnta prawda.
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Re: Stolpa

Postprzez krzysiu 2003-05-24, 2:15 pm

bbartek napisał(a):ciach...
Kiedyś w Zagłębiu grał Andrzej Kubica ( nadal nam kibicuje) i tez na początku miał problemy z bramkami.
ciach...

Kubice pamietam z jednego meczu, bodajże z Legia, kiedy minal bramkarza i nie trafil do pustej bramki. Jego pozniejsze wyczyny strzeleckie w innych klubach bardzo mnie zaskakiwaly, aczkolwiek nie wiem czy i ile bramek zdobyl dla nas. Moze ktos wie?
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Fan 2003-05-24, 10:48 pm

Kubica byl o niebo lepszy od Stolpy. A Stolpa....no coz powinni z nim zrobic to samo co z panami A i B. Niestety ale on sie nie nadaje do naszego ataku co az nadto bylo widac w dzisiejszym meczu. Takie jest moje zdanie.
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez bankier 2003-05-25, 5:41 am

STOLPA JEST DAREMNY - NIC Z NIEGO NIE BĘDZIE! JAK TOCHEL CHCE SIĘ POZBYC TAKIEGO ZAWODNIKA JAK UJEK A ZOSTAWIĆ W ATAKU KAROLA I STOLPĘ :))) TO Z AWANSEM MOŻEMY SIĘ POŻEGNAĆ - NIE NA ROK - TYLKO NA JAKIEŚ TRZY LATA!

PS. JAK SPADNIE ŚLĄSK WROCŁAW TO DOPIERO BĘDĄ JAJA!!!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Lars 2003-05-25, 10:55 am

Zgadzam sie w 100% z Bankierem. Stolpa jest beznadziejnie słaby. Karol to samo, ale Karol ma chociaz ambicje i jako zawodnik wchodzacy okolo 70minuty na podmeczonych rywali moze byc znakomitym zmiennikiem. Ale Stolpa zdecydowanie na NIE. Najwiekszym "ASEM" tej rundy jest dla mnie niepodwazalnie Grzesiu Kurdziel. Chłopak był spisany na straty a jest naprawde dobry.
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Postprzez WOJTEK 2003-05-25, 7:53 pm

A MOŻE TAK UNIA ALBA?
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez DaMi 2003-05-25, 8:37 pm

Jak jesteście tacy cwani to sami wyjdzcie i strzelcie cos. Co ja mowie o strzelani najpierw sie zalapcie do skladu a pozniej pogadamy. Chlopak z Sosnowca wychowanek ZAGLĘBIA a wy takie sceny , a ciekawe co byscie pisali jak by strzelil dwie bramki. Pewnie zajebisty spoko bedzie z niego kiedyś niezły zawodnik a ze nie strzelil to jest c***. Najwieksze gwiazdy nie strzelaja karnych i nie wykorzystuja setek i co tez sa cipami ??

Tomek pozdro
DaMi
 
Posty: 2288
Dołączył(a): 2003-01-09, 5:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec 100lecie

Postprzez WOJTEK 2003-05-25, 8:40 pm

DaMi napisał(a):Jak jesteście tacy cwani to sami wyjdzcie i strzelcie cos. Co ja mowie o strzelani najpierw sie zalapcie do skladu a pozniej pogadamy. Chlopak z Sosnowca wychowanek ZAGLĘBIA a wy takie sceny , a ciekawe co byscie pisali jak by strzelil dwie bramki. Pewnie zajebisty spoko bedzie z niego kiedyś niezły zawodnik a ze nie strzelil to jest c***. Najwieksze gwiazdy nie strzelaja karnych i nie wykorzystuja setek i co tez sa cipami ??

Tomek pozdro
ALE ONI NIE GRAJĄ W WALCZĄCYM O AWANS ZAGLEBIU.POZA TYM KOLEŻKO ON BIERZE KASĘ ZA GRANIE.WIĘC MA GRAĆ TAK BY BYŁ POŻYTEK.NIKT NIE POCHWALI ZA ZJEBANĄ ROBOTĘ.JA PODTRZYMUJĘ:UNIA ALBA.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez W@llace 2003-05-25, 8:41 pm

DaMi napisał(a):Jak jesteście tacy cwani to sami wyjdzcie i strzelcie cos. Co ja mowie o strzelani najpierw sie zalapcie do skladu a pozniej pogadamy. Chlopak z Sosnowca wychowanek ZAGLĘBIA a wy takie sceny , a ciekawe co byscie pisali jak by strzelil dwie bramki. Pewnie zajebisty spoko bedzie z niego kiedyś niezły zawodnik a ze nie strzelil to jest c***. Najwieksze gwiazdy nie strzelaja karnych i nie wykorzystuja setek i co tez sa cipami ??

Tomek pozdro

DaMi ma racje .Ale wkoncu to sa nerwy.Stolpa mial okazje nie wykorzystal i teraz wszyscy na niego najezdzaja.trudno

pozdr.. :twisted:
W@llace
 
Posty: 1127
Dołączył(a): 2003-05-24, 6:42 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez WOJTEK 2003-05-25, 8:44 pm

A KIEDY OSTATNIO STRZELIŁ GOLA?NIE PAMIĘTAM...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Fan 2003-05-25, 8:50 pm

Ja nie widzialem nigdy u niego zadnego talentu i nie wiem dlaczego on jeszcze tu zajmuje miejsce. Niech go bierze pan Baczynski i zgadzam sie z WOJTKIEM - Unia Alba. Wolalbym na jego miejsce Szymanskiego czy Miskiewicza choc tez sa daremni. Niestety ale to nie jest zawodnik do kadry na awans.
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Zielony