Rozgrywki I ligi startuja 18 wrzesnia. Sezon zasadniczy bedzie skladal sie z 4 rund i potrwa do 20 lutego. Tydzien pozniej rozpoczna sie play off.
Zespoly zgloszone do I ligi:
KS KTH Krynica
KH Sanok
TMH Polonia Bytom
TKH II Torun
Naprzód Janow
GKS Stoczniowiec II Gdansk
Unia II Oswiecim
SMS I PZHL Sosnowiec
SMS II PZHL Sosnowiec
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Pełny terminarz:
I RUNDA
18.09.2004 Sobota
SMS I PZHL SOSNOWIEC - UKS Zagłębie Sosnowiec
19.09.2004 Niedziela
SMS I PZHL SOSNOWIEC - UKS Zagłębie Sosnowiec
25.09.2004 - Sobota
UKS Zagłębie Sosnowiec - TKH II Toruń
26.09.2004 - Niedziela
UKS Zagłębie Sosnowiec - TKH II Toruń
02.10.2004 - Sobota
Naprzód Janów - UKS Zagłębie Sosnowiec
PRZEŁOŻONY
03.10.2004 - Niedziela
Naprzód Janów - UKS Zagłębie Sosnowiec
PRZEŁOŻONY
09.10.2004 - Sobota
SMS II PZHL SOSNOWIEC - UKS Zagłębie Sosnowiec 10.10.2004 - Niedziela
SMS II PZHL SOSNOWIEC - UKS Zagłębie Sosnowiec
16.10.2004 - Sobota
UKS Zagłębie Sosnowiec - Una II Oswiecim
II RUNDA
17.10.2004 Niedziela
UKS Zagłębie Sosnowiec - Unia II Oswiecim
23.10.2004 Sobota
GKS Stoczniowiec II Gdańsk - UKS Zagłębie Sosnowiec
24.10.2004 Niedziela
GKS Stoczniowiec II Gdańsk - UKS Zagłębie Sosnowiec
30.10.2004 Sobota
UKS Zagłębie Sosnowiec - KS KTH Krynica
31.10.2004 Niedziela
UKS Zagłębie Sosnowiec - KS KTH Krynica
06.11.2004 Sobota
najprawdopodobniej pauza
07.11.2004 Niedziela
najprawdopodobniej pauza
20.11.2004 Sobota
UKS Zagłębie Sosnowiec - TMH Polonia Bytom
21.11.2004 Niedziela
UKS Zagłębie Sosnowiec - TMH Polonia Bytom
III RUNDA
27.11.2004 Sobota
UKS Zagłębie Sosnowiec - SMS I PZHL SOSNOWIEC
28.11.2004 Niedziela
UKS Zagłębie Sosnowiec - SMS I PZHL SOSNOWIEC
04.12.2004 Sobota
TKH II Toruń - UKS Zagłębie Sosnowiec
05.12.2004 Niedziela
TKH II Toruń - UKS Zagłębie Sosnowiec
08.01.2005 Sobota
UKS Zagłębie Sosnowiec - Naprzód Janów
09.01.2005 Niedziela
UKS Zagłębie Sosnowiec - Naprzód Janów
15.01.2005 Sobota
UKS Zagłębie Sosnowiec - SMS II PZHL SOSNOWIEC
16.01.2005 Niedziela
UKS Zagłębie Sosnowiec - SMS II PZHL SOSNOWIEC
22.01.2005 Sobota
Unia II Oswiecim- STH Zagłębie Sosnowiec
IV RUNDA
23.01.2005 Niedziela
Unia II Oswiecim- STH Zagłębie Sosnowiec
29.01.2005 Sobota
UKS Zagłębie Sosnowiec - GKS Stoczniowiec II Gdańsk
30.01.2005 Niedziela
UKS Zagłębie Sosnowiec - GKS Stoczniowiec II Gdańsk
05.02.2005 Sobota
KS KTH Krynica - UKS Zagłębie Sosnowiec
06.02.2005 Niedziela
KS KTH Krynica - UKS Zagłębie Sosnowiec
12.02.2005 Sobota
najprawdopodobniej pauza
13.02.2005 Niedziela
najprawdopodobniej pauza
19.02.2005 Sobota
TMH Polonia Bytom - UKS Zagłębie Sosnowiec
20.02.2005 Niedziela
TMH Polonia Bytom - UKS Zagłębie Sosnowiec
PLAY-OFF
Półfinał: 25, 27 luty 2005 i 4, 6, 8 Marzec 2005
O miejsca 3-4: 13, 18, 20 Marzec 2005
O miejsca 1-2: 13, 18, 20, 25, 27 Marzec 2005
Cały terminarz pod linkiem: http://www.hokej.net/index.php?mod=shownews.php&Id=2202