Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez ARAS1906 2004-08-05, 12:54 pm

Widzę, że nadal nie doceniacie umiejętności Tomka :wink:
Ale byłby numer gdyby się załapał!!!!!!
:twisted:
Naprawdę życzę Tomkowi powodzenia!!!!!!!!!
ARAS1906
Środula
 
Posty: 540
Dołączył(a): 2004-03-31, 1:12 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez Gigaland 2004-08-05, 2:09 pm

Minter napisał(a):Szczerze zycze mu powodzenia. Do Zaglebia i zamierzonych przez nie celow jest moim zdaniem za slaby. Jest slaby na II Lige i sam sie dziwie jakim cudem strzelil tyle bramek w III. Jedno mu trzeba przyznac. Znakomicie potrafi znalezc sie w polu karnym i "dostawic noge" (prawie wszystkie bramki takie wpadly). Ale na napastnika dostawianie nogi to zdecydowanie za malo. Ogolnie swoja gra nie przekonal, a w meczu z RKS to nawet "mocno denerwowal" ;)


A czego innego wymaga się od napastnika? Nie rozumiem. Strzela bramki i tyle. O to właśnie chodzi. Zawsze Stolpę broniłem i będę bronił. Trzeba pamiętać, że ma dopiero 21 lat i wszystko przed nim. Poza tym z ligi norweskiej bardzo blisko jest do angielskiej. Życzę powodzenia.
Gigaland
 
Posty: 579
Dołączył(a): 2003-06-04, 9:40 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez ARAS1906 2004-08-05, 2:16 pm

http://www.zaglebie.sosnowiec.pl - :wink:
I proszę!!!!!!!!!
ARAS1906
Środula
 
Posty: 540
Dołączył(a): 2004-03-31, 1:12 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Royal_yf 2004-08-05, 3:29 pm

LUKASM opowiedz nam historie tych zdjec ktore ukazaly sie w temacie o radomsku ;] bo jestesmy bardzo ciekawi oraz napisz ktory to ty ;]
Royal_yf
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2003-01-01, 11:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez zgredos 2004-08-05, 5:44 pm

Żeby zarobić w sporcie trochę kasy trzeba mieć też szczęście. Przykładem może być A. Kubica piłkarsko cienki, ale pojeżdził troche po świecie (Belgia, Izrael, Japonia) kariery tam nie zrobił, ale kasy zarobił sporo. Może Tomek pójdzie w jego ślady
zgredos
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 2003-08-06, 3:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Promocja Zagłębia

Postprzez Gilardino 2004-08-06, 9:15 am

Mnie gra Tomka też nie przekonywała do końca nigdy i nie przekonuje nadal. Pierwszy mecz z Radomskiem znacznie to potwierdził. Faktem jest, że nie miał przy sobie Uja który potrafi wypracować koledze sytuacje i precyzyjnie dograć (Małocha to podobny typ do Stolpki). Ale świetnie w tym meczu zagrał Skrzypior posyłając wiele dobrych wrzutek w pole karne rywali. Niestety tym razem Tomek Stolpa nie potrafił dostawić nogi czy głowy.
W III lidze wykonał kawał dobrej roboty bo nastrzelał troche tych bramek dla nas i za to trzeba go dażyć atencją.

Jego wyjazd do Norwegii jest sporym zaskoczeniem, tym niemniej życzę mu dużo powodzenia i szczęścia (jest ono potrzebne przy takich testach).
Ważne jest , że może wypromować siebie i przy okazji nasz klub - ZAGŁEBIE.

Przyznam też że rzeczywiście ze Skandynawii już bardzo blisko na Wyspy Brytyjskie.

Ps. Nie tak dawno był na testach w Norwegii Grzegorz Król. Nie pamiętam dokładnie w jakim klubie, ale nie został tam.
Gilardino
 
Posty: 213
Dołączył(a): 2004-06-14, 9:32 am
Lokalizacja: ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE (Będzin)

Postprzez IQ 2004-08-06, 9:25 am

Ja tam się z odejścia Stolpy wcale nie cieszę. Jest młody, ciągle się rozwija - zmniejszy się po jego ewentualnym odejściu konkurencja w ataku. Ciekawe, czy Zagłębie dostanie za niego jakieś pieniądze, czy zostanie sprzedany czy tylko wypożyczony ??? A z drugiej strony powstanie wakat i klub będzie miał wolne środki na zatrudnienie jakiegoś innego zawodnika - może Wieszczycki :D :D :D :wink:
IQ
 
Posty: 127
Dołączył(a): 2004-03-19, 7:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Re: Promocja Zagłębia

Postprzez ARAS1906 2004-08-06, 9:26 am

Gilardino napisał(a):Ps. Nie tak dawno był na testach w Norwegii Grzegorz Król. Nie pamiętam dokładnie w jakim klubie, ale nie został tam.

Właśnie był w tym samym klubie :twisted:
Zobaczymy czy Tomek będzie lepszy od Króla :D
ARAS1906
Środula
 
Posty: 540
Dołączył(a): 2004-03-31, 1:12 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

jak odróżnić wychowanka dobrego dla naszych kibiców od złego

Postprzez Blajpios 2004-08-06, 12:26 pm

No właśnie, miało być w cudzysłowiu, ale miejsca brakowało. Jak odróżnić dobrego od złego? Zacząłem pisać ten komentarz do kwestii Stolpy, który postrzegany jest tu na ogół niechętnie, czasem nawet nienawistnie - i zajrzałem na główną stronę dla upewnienia, a tu proszę, nowa wiadomość: strzelił 2 bramki i bliski awansu. Pewnie, to jedynie I liga w Norwegii, z którą ostatnio przegrywamy, co za klasa to może być dla drużyny, która awansowała z trzeciej ligi polskiej ;-) ? Włosi, jak go chwalili, to też nie znają się na piłce, wtedy był to zespół jedynie spadający z ekstraklasy włoskiej... Najlepszy strzelec w Zagłębiu – cóż, ale to akurat tylko on, podpadnięty. Nawet życzenia sukcesu należy mu przekazać niechętnie, przepraszając tych, którzy go nie uznają. On zaś niech wie, że to z łaski życzenia. Gdyby był "dobrym" dla nas wychowankiem, mógłby nawet w polskiej lidze gdzieś nie zmieścić się w składzie i dobrze. A tak – to przecież trzeba zdołować. To już wiem. Zastanawiam się tylko nad czymś innym, tak jak napisałem, jak odróżnić dobrego od złego?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Postprzez bbartek 2004-08-06, 12:44 pm

Wszyscy życzą powodzenia Tomkowi. To jest chłopak z Sosnowca którego LB i KT wychowali piłkarsko.
Mozliwość takiego awansu i piłkarskiego i finansowego może wyzwolić ogromne rezerwy które Tomek napewno ma.
Gra w Norwegii spowoduje bardzo szybki dalszy rozwój Tomka jako piłkarza.
Ciekaw jestem jaką strategie przyjmie Zagłębie. Najlepsze wypożyczenie na 1 rok z możiwościa dalszego wypożyczenia lub transferu definitywnego.
Wyjazd Tomka byłby wspaniałą zachętą dla tych wszystkich juniorów i trampkarzy grających w Zagłębiu.
Ja widzę prawie same pozytywy w wyjezdzie Tomka gdyż po roku bedzie to znakomity piłkarz, który grając u nas napewno tak się nie rozwinie.
A do Sosnowca i tak wróci! Może za rok a może za 4 lata, kiedy bedziemy grali w pucharach.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Postprzez ARAS1906 2004-08-06, 12:46 pm

bbartek całkowicie się z Tobą zgadzam!!!!!!!!!
Szkoda tylko że Tomek nie strzelił tych 2 bramek w meczu z Radomskiem :(
ARAS1906
Środula
 
Posty: 540
Dołączył(a): 2004-03-31, 1:12 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez warchlak 2004-08-06, 1:41 pm

ja bym na miejscu Zagłębia Stolpika wypożyczył zeby się ograł.a jak mu tam dupa zmarznie to tylko z pożytkiem dla Zagłębia ponieważ już sie nie bedzie tak opierdalał u nas :lol: bo któż by chciał grac w mrozie sięgającym -30 stopni :wink:
warchlak
Prowokator
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2003-09-23, 1:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze

Postprzez Mich@ł 2004-08-09, 12:52 am

Jakby się załapał to powodzenia,życzę mu jak najlepiej,a jak nie to wracaj do Zagłębia.Gdzie będzie lepiej jak w domu :lol: ?
Z Tomka może być kiedyś niezły grajek wydaje mi się żę trochę w siebie nie wierzy,a po drugie kończnie musi wzmocnić nogi bo go byle obrońca teraz przewraca.
Mich@ł
 
Posty: 138
Dołączył(a): 2004-05-30, 10:34 pm
Lokalizacja: Czeladź-Piaski

Lukasm

Postprzez bbartek 2004-08-09, 7:33 am

To jest tłumaczenie tekstu z gazety norweskiej:

Polski 21 letni zawodnik Tomasz Stolpa oraz 25 letni Francuz Brahim Zaidan brali udział w sprawdzianie w celu pokazania swoich umiejętności.
Tych dwóch zawodników ma wzmocnić zespół, w któryw w tej chwili jest 18 zawodników.
Obaj zawodnicy bedą sprawdzani do soboty, kiedy to kierownictwo TIL podejmie decyzje.

Trener zespołu Per-Mathias Hogmo podkreślił, że obecność tych dwóch zawodników na treningach bardzo podnosi konkurencje pomiedzy zawodnikami.
Na podstawie pierwszych obserwacji to Tomasz Stlpa zareprezentował wyzsze umiejetności.
!90 cm polski napastnik strzelił kilka bramek podczas meczów kontrolnych.

Trener tego zespołu był ki9edys trenerem kobiecej reprezentacji , która zdobyła mistrzostwo świata.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Lukasm

Postprzez Tofik 2004-08-09, 11:05 am

bbartek napisał(a):Trener tego zespołu był ki9edys trenerem kobiecej reprezentacji , która zdobyła mistrzostwo świata.


To może trzeba tam wysłać piłkarki Czarnych :D
P.S.Brawo Tomek - nasz człowiek na Biegunie Północnym.
Tofik
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2004-08-02, 9:42 am
Lokalizacja: Sosnowiec - Zagórze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron