Starzy użytkownicy

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Starzy użytkownicy

Postprzez Gość 2004-04-30, 7:23 pm

Przeglądam listę użytkowników i widzę że prawie 300 osób się zarejestrowało i nic nie napisało. Być może autorom zależy na liczbie zarejestrowanych użytkowników ale czy nie lepiej byłoby zrobić z tym porządek. Podobny przypadek ostatnio spotkał mnie na forum Polonii Słubice. Dostałem maila iż wszyscy użytkownicy, którzy się nie logowali przez ostatni rok będą usunięci. Może pomyśleć o tym i oczyścić pamięć forum przynajmniej z tych którzy się zarejestrowali już dawno temu i nie napisali nawet posta?? Pożądek musi być :D
Gość
 


Postprzez viking 2004-04-30, 7:43 pm

Chociaż jestem tu od kilku chwil zgadzam się z tobą że nie ilość się liczy ale jakość !!!!!! Patrz-SLD z parti masowej prawie nic nie zostało .....
viking
 
Posty: 250
Dołączył(a): 2004-04-28, 4:26 pm
Lokalizacja: Czeladź-Piaski

Postprzez G@L@ 2004-05-01, 5:31 pm

Też tak myślę , co z tego że mamy zarejestrowanych prawie 800 użytkowników jak połowa z nich nic nie pisze :?
G@L@
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2003-11-18, 9:56 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez krzysiu 2004-05-02, 9:49 am

uzytkownicy, ktorzy nic nie pisza nie zostaną usunięci, poniewaz w jakims celu sie zarejestrowali.

moze im to tylko poprawilo humor
moze maja zamiar pisac w przyszlosci a teraz sobie nicka zarezerwowali
moze czuja sie przez to lepsi od tych ktorzy sie nie zarejestrowali ;-)

moglbym wymienic wiele powodow, ale pewne jest, ze wiekszosc z nich nie bylaby zadowolona ze skasowania konta. jezeli ktos chce usunac swoje konto moze to sam zrobic
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Franz 2004-05-02, 11:50 am

krzysiu to sie pozniej zarejestruja drugi raz :D , i pewnie wiekszosc z nich zapomniała juz jakie miało hasło :| .
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

Postprzez G@L@ 2004-05-03, 2:36 pm

krzysiu napisał(a):.....moglbym wymienic wiele powodow, ale pewne jest, ze wiekszosc z nich nie bylaby zadowolona ze skasowania konta



to przecież można do nich wysłać mail-a z wiadomscią i jeżeli ktoś nie bedzie chciał , aby jego konto zostało usunięte to poprostu odpisze na tego maila i tyle , a reszte sie usunie.........
G@L@
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2003-11-18, 9:56 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez W@llace 2004-05-04, 6:12 pm

Racja!! Tylko z drugiej strony wyobraźcie sobie jak by pisało przykładowo ok.250 osób to jak wszedłbym na forum to bym musiał posiedzieć z 2 godz :)
W@llace
 
Posty: 1127
Dołączył(a): 2003-05-24, 6:42 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez Gość 2004-05-04, 7:14 pm

G@L@ napisał(a):
krzysiu napisał(a):.....moglbym wymienic wiele powodow, ale pewne jest, ze wiekszosc z nich nie bylaby zadowolona ze skasowania konta



to przecież można do nich wysłać mail-a z wiadomscią i jeżeli ktoś nie bedzie chciał , aby jego konto zostało usunięte to poprostu odpisze na tego maila i tyle , a reszte sie usunie.........


Racja.
Krzysiu wybacz ale jak gościu zarejestrowal się w styczniu 2003 i ma 0 postów to myślisz że nie znalazł sobie jeszcze odpowiedniego tematu? Jestem za usuwaniem po wcześniejszym zawiadomieniu mailem.

P.S.

A może zrobić ankietę w HP na ten temat?? Kto jest za??
Gość
 

Postprzez CharoN^ 2004-05-04, 7:21 pm

Morpheus napisał(a):
G@L@ napisał(a):
krzysiu napisał(a):.....moglbym wymienic wiele powodow, ale pewne jest, ze wiekszosc z nich nie bylaby zadowolona ze skasowania konta



to przecież można do nich wysłać mail-a z wiadomscią i jeżeli ktoś nie bedzie chciał , aby jego konto zostało usunięte to poprostu odpisze na tego maila i tyle , a reszte sie usunie.........


Racja.
Krzysiu wybacz ale jak gościu zarejestrowal się w styczniu 2003 i ma 0 postów to myślisz że nie znalazł sobie jeszcze odpowiedniego tematu? Jestem za usuwaniem po wcześniejszym zawiadomieniu mailem.

P.S.

A może zrobić ankietę w HP na ten temat?? Kto jest za??


Świetny pomysł Morfeusz, ja jestem "za" zrobieniem ankiety i "za" pomysłem dotyczącym wysłania mailów. Normalną sprawą jest że osoba zarejstrowana nawet na początku 2004 roku, która nie napisała jeszcze zadnego postu, nie będzię prezentować swoich wypowiedzi. Bierzemy się do roboty, akcja "sprzątanie forum" :lol: :lol:
CharoN^
Zagłębiak
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 2003-10-25, 5:54 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - 11 LSD

Postprzez Soyer 2004-05-05, 9:41 am

Umiecie sobie znaleźć problem.
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez CZaRnYY 2004-05-05, 12:00 pm

Soyer napisał(a):Umiecie sobie znaleźć problem.

No właśnie - ważne jest to co się pisze na forum, a nie to ile jest osób zarejestrowanych ;)
Poza tym takie usuwanie niepiszących użytkowników to nie jest jedno kliknięcie myszą - czy warto tracić czas na takie coś?
CZaRnYY
 
Posty: 840
Dołączył(a): 2003-01-01, 5:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez lukes 2004-05-05, 4:28 pm

Soyer napisał(a):Umiecie sobie znaleźć problem.


:D
naprawde nie macie inncyh kłopotow :?:

bo admini i moderatorzy nie maja co robic....

ps. to nie jest wazelina :D :D


aha: ja tez mam problem: :wink:
dlaczego administratorzy nie uczestnicza w naszej zabawie Typer :?:
Niewatpliwie podniosla by sie ranga ww zabawy.
Bardzo prosze znalezc chwilke i typowac razem z nami. To nie zajmie duzo czasu. Pozdrawiam :D
lukes
no spin
 
Posty: 914
Dołączył(a): 2003-05-29, 11:20 am
Lokalizacja: SOSNOWIEC

:)

Postprzez ^m@rcin^ 2004-05-05, 4:37 pm

lukes napisał(a):
Soyer napisał(a):Umiecie sobie znaleźć problem.


aha: ja tez mam problem: :wink:
dlaczego administratorzy nie uczestnicza w naszej zabawie Typer :?:
Niewatpliwie podniosla by sie ranga ww zabawy.
Bardzo prosze znalezc chwilke i typowac razem z nami. To nie zajmie duzo czasu. Pozdrawiam :D


Liga typerow jedyne forum na ktore nie zagladam :lol:
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Re: :)

Postprzez lukes 2004-05-05, 5:04 pm

^m@rcin^ napisał(a):
lukes napisał(a):
Soyer napisał(a):Umiecie sobie znaleźć problem.


aha: ja tez mam problem: :wink:
dlaczego administratorzy nie uczestnicza w naszej zabawie Typer :?:
Niewatpliwie podniosla by sie ranga ww zabawy.
Bardzo prosze znalezc chwilke i typowac razem z nami. To nie zajmie duzo czasu. Pozdrawiam :D


Liga typerow jedyne forum na ktore nie zagladam :lol:


:evil: to chociaz o tym glosno nie mow :evil:
lukes
no spin
 
Posty: 914
Dołączył(a): 2003-05-29, 11:20 am
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Postprzez Erazmus 2004-05-05, 5:16 pm

Soyer napisał(a):Umiecie sobie znaleźć problem.


:D

Wracając do tematu to usuwać można by tylko konta których użytkownicy się nie zalogowai się przez rok ale w sumie nie widze sensu.
Erazmus
Wrocławianin
 
Posty: 565
Dołączył(a): 2003-04-09, 11:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona

Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników