Niestety Porażka !!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Niestety Porażka !!!

Postprzez topekaa 2003-01-10, 10:02 pm

Za dużo do komentowania to tutaj nie ma. Bardzo słaba postawa naszych hokeistów w meczu z Podhalem i wynik 0-3. Na wyróżneinie zasługuje moim zdaniem Radziszewski za wiele udanych interwencji oraz ........ w dobrym tego sowa znaczeniu(choć nie jestem zwolennikiem przemocy) Jasicki, który pojedynkiem bokserskim (zwycieskim zresztą) zapewnił kibicom niezłe widowisko i był to jedyny "ciekawy" moment tego meczu. Następna Krynica i Toruń - jestem dobrej mysli.
Pozdro
topekaa
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:48 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Mecz z Podhalem

Postprzez MuMiN 2003-01-10, 10:09 pm

Na dzisiejszym meczu z Podhalem zebrano 87,65 zł. Za całą kasę dziękujemy. Cała ta kwota zostanie przeznaczona na prezentacje podczas spotkania z GieKSą Katowice. Pieniądze zebrane podczas meczu z Tychami zostają odłożone na pasy materiału. Zapraszam wszystkich na mecz kosza oraz na mecze hokeja (Unia oraz GKS Katowice). Pozdrawiam.
MuMiN
Kuba Wojewódzki
 
Posty: 294
Dołączył(a): 2003-01-01, 12:41 pm
Lokalizacja: Z Doliny ...

Postprzez _sZaDi_ 2003-01-10, 11:29 pm

Na uwagę zasługuje fakt,iż hokeje (czyt.zawodnicy) podziękowali kibicą za doping-chwała im za to! :shock:
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City

Postprzez prezes 2003-01-10, 11:29 pm

Moim zdaniem nie zagrali słabo, tylko na tyle ile bylo ich stac. Gdyby w drugiej tercji, gdy gralismy w przewadze, krązek nie odbil się tak hujowo ot tych pieprzonych drzwiczek przez ktore wjezdza rolba pewnie mozna byloby powalczyc o remis, a tak krazek przejal Prima podal do Rozanskiego i bylo po meczu.
Czekam na powrot kontzujowanych. Wieloch chcial grac, ale ponoc trener mu odradzil, ma pomoc w nastepnych meczach. Oby przywezli trzy punkty z Krynicy, bo jezeli nie to obawiam sie ze w tej rundzie juz nic nie ugramy, a Torun co raz blizej.
prezes
 

mecz

Postprzez olo69 2003-01-11, 10:27 am

mam podobne zdanie jak prezes, Zagłebie wcale nie zagrało słabo, frajersko stracili tylko drugą bramkę grając w przewadze (jebane drzwi), aledobra była pierwsza tercja, bo dawno nie widziałem żeby podhale było tak rozbijane po bandach, no i ładny pojedynek Jasickiego. Zresztą przypuszczam, że to podhale zajmie drugie miejsce w tym sezonie
olo69
 

jasicki

Postprzez jasiu 2003-01-11, 11:19 am

bardzo ladny pojedynek i bardzo dobrze zrobil bo z tego co m isie wydaje to ten koles wlasnie pare razy podcial D.Puzio. a kara przeciez musi byc. dobrze ze mu naje*** bo to chlopak z sc. i bardzo ladny gest kiedy zjezdzal z podniesiona reke :)))
jasiu
 

mecz

Postprzez olo69 2003-01-11, 9:06 pm

zgadza siÄ™
olo69
 


Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników