Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2021-01-22, 8:43 pm

Ciekawe ile zainkasowali obserwujący za obserwowanie nieobserwowalnego ? :lol: :lol: :lol:
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2021-01-22, 9:35 pm

wojtaszko napisał(a):Poprostu poziom cynizmu i krecenia osiągnął apogeum. Bartosz Jaroch jeden z lepszych prawych obrońców w tamtym sezonie pierwszoligowym woli Resovie a my mamy Hiszpana nie grającego pol roku dokąd to zmierza ?

Może za daleko mieli, żeby poobserwować Jarocha?

Ach nie, zaczekaj....
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2021-01-22, 10:10 pm

Adam1906 napisał(a):
wojtaszko napisał(a):Poprostu poziom cynizmu i krecenia osiągnął apogeum. Bartosz Jaroch jeden z lepszych prawych obrońców w tamtym sezonie pierwszoligowym woli Resovie a my mamy Hiszpana nie grającego pol roku dokąd to zmierza ?

Może za daleko mieli, żeby poobserwować Jarocha?

Ach nie, zaczekaj....

Już się boję... przeciez Ryndak bardziej perspektywiczny kim my mamy grac Kopciem który jest tak ociężały ze biega gorzej jak postrzelona locha Hiszpanem który prezentuje się gorzej niż trener Moskal.na treningu a masz kochany władca wierzy w Zaglebie w co k***a ja sie pytam w bande nieudaczników zarządzających w zajebistego Tomczyka który za sukcesy zostaje na innym stanowisku na Podolinskiego który ma fuche w kurwizji i traktuje ja poważnie w przeciwieństwie do Zaglebia Checinski jest tak zaślepiony od opierdalania mu gały przez ekipę grilowa ze szok a redaktor Czado stuka się z jaroszewskim chyba dziennie ze pierdoli takie głupoty
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2021-01-22, 10:27 pm

Przegrywamy Figla z jebanym katowickim śmieciem ze jeszcze Zagelbie oddycha to sukces jedyny chyba prezesa ze dostal kasenod miasta bo dawno powinniśmy być w czwartej lidze przy tych finansach jestemy pośmiewiskiem na rynku i dopoki bedzie wytatuowany tak bedzie
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2021-01-25, 10:59 pm

Rodowity wislak ma ofertę z Raduni Stężyca
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez NHK12 2021-01-26, 12:03 am

info z meczyki.pl odnosnie Małeckiego, jw Radunia Stężyca 3 ligowiec.kusi dużymi pieniędzmi Małeckiego. droga wolna.
NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2021-01-26, 3:10 pm

NHK12 napisał(a):info z meczyki.pl odnosnie Małeckiego, jw Radunia Stężyca 3 ligowiec.kusi dużymi pieniędzmi Małeckiego. droga wolna.


Dla mnie słaby Małecki to i tak najlepszy obecnie piłkarz Zagłębia, także nad tą wolną drogą bardziej ostrożnie pomyślałbym w kontekście walki z Bełchatowem o utrzymanie. Pewnie zadycudją kiepskie relacje na linii Moskal-Małecki i ten drugi pójdzie dorobić przed emeryturą jako gwiazda III ligi.


Zagłębie ma obecnie najsłabszy skład od sezonu 2008/2009.

Piszę to, bo sobie sprawdziłem i zawsze jakiś piłkarz na tamte czasy, na ten dany moment ciągnął drużynę. Byli to: Hosic, Pietrzak, Filipowicz, Lachowski, Pajączkowski, NInkoviź, Tumicz, Jankowski, Jarczyk, Matusiak, Fidziukiewicz, Arak, Pribula, Dudek, Markowski, Nawotka, Łuczak, Lewicki, Wrzesiński, Udovicic, Sanogo, Nawotka, Piasecki, Pawłowski.
Kto dziś? Nie wiem. Nie widzę lidera ani w bramce, ani w obronie, ani w pomocy, bo w ataku to nic nie widzę :redface:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2021-01-26, 4:08 pm

Lars napisał(a):
NHK12 napisał(a):info z meczyki.pl odnosnie Małeckiego, jw Radunia Stężyca 3 ligowiec.kusi dużymi pieniędzmi Małeckiego. droga wolna.


Dla mnie słaby Małecki to i tak najlepszy obecnie piłkarz Zagłębia, także nad tą wolną drogą bardziej ostrożnie pomyślałbym w kontekście walki z Bełchatowem o utrzymanie. Pewnie zadycudją kiepskie relacje na linii Moskal-Małecki i ten drugi pójdzie dorobić przed emeryturą jako gwiazda III ligi.


Zagłębie ma obecnie najsłabszy skład od sezonu 2008/2009.

Piszę to, bo sobie sprawdziłem i zawsze jakiś piłkarz na tamte czasy, na ten dany moment ciągnął drużynę. Byli to: Hosic, Pietrzak, Filipowicz, Lachowski, Pajączkowski, NInkoviź, Tumicz, Jankowski, Jarczyk, Matusiak, Fidziukiewicz, Arak, Pribula, Dudek, Markowski, Nawotka, Łuczak, Lewicki, Wrzesiński, Udovicic, Sanogo, Nawotka, Piasecki, Pawłowski.
Kto dziś? Nie wiem. Nie widzę lidera ani w bramce, ani w obronie, ani w pomocy, bo w ataku to nic nie widzę :redface:


E tam. Jest marcin jaroszewski I to jest DUZY "plus" :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2021-01-26, 10:30 pm

Za cholerę nie pamietam Filipowicza . ;-(
Jarczyka tez nie kojarzę
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez GrubyPerez 2021-01-26, 11:57 pm

Tomcjo napisał(a):Za cholerę nie pamietam Filipowicza . ;-(
Jarczyka tez nie kojarzę

naprawdę? :D
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jls 2021-01-27, 10:15 am

Filipowicz to grał w Zagłębiu za Kudyby
Przyszedł z Odry Opole
jls
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2006-06-07, 12:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-01-27, 12:15 pm

Tomcjo napisał(a):Jarczyka tez nie kojarzę

Jarczyk to ostatni solidny stoper na danym poziomie rozgrywek na jakim występowało Zagłębie mimo iż najlepsze lata miał za sobą.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2021-01-27, 12:39 pm

Jarczyka sobie wygooglowalem i pamietam tego wielkoluda ale na boisku nie utrwalił mi się w pamięci .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez hanson 2021-01-27, 2:30 pm

Ja myślę że takich grajków którzy ciągnęli grę było znacznie więcej. Osobiście do tej brygady dodałbym np Przemysława Pitrego, Mariusza Ujka -który akurat budzi u nas mieszane emocje, czy chociażby Berensztajna :-)
hanson
 
Posty: 146
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jls 2021-01-27, 3:02 pm

Tomcjo napisał(a):Jarczyka sobie wygooglowalem i pamietam tego wielkoluda ale na boisku nie utrwalił mi się w pamięci .

Nie pomyl go z Dziółką też duży tylko chudy, przepraszam 'szczupły'.
jls
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2006-06-07, 12:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników