Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2021-01-16, 10:47 pm

Wg Dziennika Zachodniego GKS dostał od miasta 16,5 mln zł z czego piłka mężczyzn 6,3 mln zł
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2021-01-21, 9:47 am

Prezydent Sosnowca podczas sparingu z Wisłą: Wierzę w Zagłębie [ROZMOWA]
Paweł Czado

- Nie jestem przyzwyczajony do tego, że Zagłębie zajmuje tak niskie miejsce w tabeli. Mam nadzieję, że ostatnie zmiany przyniosą odpowiednie następstwa i spowodują, że będziemy w miejscu, w którym powinniśmy być - mówi Arkadiusz Chęciński.

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2-2. Wszystkie bramki. Wideo INTERIA.TV

Z prezydentem Sosnowca rozmawiałem podczas sparingu Zagłębia z Wisłą na Stadionie Ludowym. Mecz zakończył się remisem 2-2, choć Zagłębie przegrywało już 0-2.

Paweł Czado, Interia.pl: Zwykły sparing a spotykam pana na meczu.

Arkadiusz Chęciński: - Tak, bo interesuję się sportem. Kiedy tylko to jest możliwe jestem na każdym spotkaniu Zagłębia. Zresztą nie tylko Zagłębia, interesuje mnie nie tylko futbol. Chcę dziś jeszcze zobaczyć siatkarki Płomienia, które grają z liderem ekstraligi w ramach Pucharu Polski [z KS DevelopRes Rzeszów, przyp.aut]

Zagłębie broni się przed spadkiem z I ligi. Po rundzie jesiennej zajmuje 17. miejsce, z dwoma punktami przewag nad ostatnią w tabeli Resovią. Jest pan zaniepokojony tą sytuacją?

- Na pewno tak. Nie jestem przyzwyczajony do tego, że Zagłębie zajmuje tak niskie miejsce w tabeli. Z reguły jesteśmy przecież w górnej jej części, oprócz ekstraklasy, z której spadliśmy. Ta ekstraklasa do dziś odbija się nam trochę czkawką. Od tamtego czasu nie potrafimy odbudować miejsca, które - nie powiem, że jest nam należne, ale na którym powinniśmy być. Wierzę jednak, że powoli będziemy piąć się w górę, że wiosną zaczniemy wygrywać a w przyszłym sezonie powalczymy o coś więcej, będziemy myśleć o górnej części tabeli. Rozmawialiśmy z prezesem Marcinem Jaroszewskim i powiedziałem, że chyba będziemy musieli postawić na doświadczenie jeśli chodzi o sprawy sportowe.

Chodziło o trenera?

- Tak, ale także o sprawy związane z koordynacją, ze znajomością zawodników, znajomością rynku, ze ściąganiem do klubu odpowiednich graczy. Dlatego w Zagłębiu pojawił się Robert Podoliński jako koordynator. Rozmawialiśmy, mam nadzieję, że zmiany przyniosą odpowiednie następstwa: spowoduje, że będziemy w miejscu, w którym powinniśmy być.

W klubie pojawił się doświadczony trener Kazimierz Moskal. Rozmawialiście?

- Nie mieliśmy okazji, ale wierzę w efekty jego pracy.

Mecz z Wisłą się panu podoba?

- Jesteśmy w zupełnie innym momencie przygotowań, dla Wisły to jeden z ostatnich sparingów, my dopiero zaczynamy. Mam nadzieję, że z naszą grą będzie tylko lepiej.

Rozmawiamy na Stadionie Ludowym, ale już mieszkańcy Sosnowca będą cieszyć się z Zagłębiowskiego Parku Sportowego, który powstaje na Górce Środulskiej. Inwestycja jest w trakcie i muszę przyznać, że robi wrażenie. Niektórzy twierdzą, że to może być nowy architektoniczny symbol Sosnowca.

- Rzeczywiście, buduje się coś wielkiego i nie chodzi mi o gabaryty, ale specyfikę tej inwestycji [na małej przestrzeni powstają nowoczesne stadion, hala i lodowisko, przyp.aut.] W Europie a być może na świecie drugiego takiego miejsca znaleźć się nie da. W jednym z branżowych pism przeczytaliśmy, że obecnie to jedna z dziesięciu najważniejszych inwestycji budowanych na terenie Polski. Bardzo nas to cieszy. Muszę podkreślić, że inwestycja... już się w jakiś sposób spłaca! Jak to możliwe? Wielu inwestorów chce teraz w rejonie Górki Środulskiej inwestować. Budują się nowe osiedla mieszkaniowe a ceny mieszkań w tym rejonie wzrosły o sto procent a mówimy zarówno o rynku wtórnym jak i pierwotnym. Ta inwestycja jest więc udana także w sensie ekonomicznym. Czas na radość będzie już niedługo, bo w maju przyszłym roku.

Będą z nich korzystać mieszkańcy Sosnowca; nie tylko z okazji wydarzeń sportowych i kulturalnych, bo będą tam organizowane koncerty. Będą cieszyć się tym obiektem w wolnym czasie przesiadując w restauracji albo ćwicząc na fitnessie. Po ostatnich zmianach w projektach mają tam być także przedszkole i żłobek - tak żeby to miejsce bez przerwy tętniło życiem. To ma być miejsce żyjące cały rok, to nie ma być - jak twierdzą niektórzy krytycy - jedynie stadion dla Zagłębia. To będą obiekty sportowo-kulturalno-targowe, kolejne funkcje pewnie się pojawią. Będziemy z tego miejsca bardzo dumni

A krytycy? Mówią o kosztach...

- To niedużo więcej niż 200 mln zł. W tym roku na inwestycje w całym mieście wydajemy 200 mln zł. Nikt więc na tym nie ucierpi. Obiekty sportowe są tak samo potrzebne jak muzea czy szkoły. Ludzie będą z tych obiektów korzystać, bo dziś jest moda na sport. I nie tylko sport: do dziś w Sosnowcu nie ma miejsca gdzie można by zorganizować duży, ciekawy koncert wielkich gwiazd. Widzę same plusy i kiedy to będzie gotowe zapewne przeciwników... już nie będzie.
https://sport.interia.pl/klub-zaglebie- ... Id,4998617
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2021-01-21, 3:07 pm

August napisał(a):Prezydent Sosnowca podczas sparingu z Wisłą: Wierzę w Zagłębie [ROZMOWA]
Paweł Czado

- Nie jestem przyzwyczajony do tego, że Zagłębie zajmuje tak niskie miejsce w tabeli. Mam nadzieję, że ostatnie zmiany przyniosą odpowiednie następstwa i spowodują, że będziemy w miejscu, w którym powinniśmy być - mówi Arkadiusz Chęciński.

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2-2. Wszystkie bramki. Wideo INTERIA.TV

Z prezydentem Sosnowca rozmawiałem podczas sparingu Zagłębia z Wisłą na Stadionie Ludowym. Mecz zakończył się remisem 2-2, choć Zagłębie przegrywało już 0-2.

Paweł Czado, Interia.pl: Zwykły sparing a spotykam pana na meczu.

Arkadiusz Chęciński: - Tak, bo interesuję się sportem. Kiedy tylko to jest możliwe jestem na każdym spotkaniu Zagłębia. Zresztą nie tylko Zagłębia, interesuje mnie nie tylko futbol. Chcę dziś jeszcze zobaczyć siatkarki Płomienia, które grają z liderem ekstraligi w ramach Pucharu Polski [z KS DevelopRes Rzeszów, przyp.aut]

Zagłębie broni się przed spadkiem z I ligi. Po rundzie jesiennej zajmuje 17. miejsce, z dwoma punktami przewag nad ostatnią w tabeli Resovią. Jest pan zaniepokojony tą sytuacją?

- Na pewno tak. Nie jestem przyzwyczajony do tego, że Zagłębie zajmuje tak niskie miejsce w tabeli. Z reguły jesteśmy przecież w górnej jej części, oprócz ekstraklasy, z której spadliśmy. Ta ekstraklasa do dziś odbija się nam trochę czkawką. Od tamtego czasu nie potrafimy odbudować miejsca, które - nie powiem, że jest nam należne, ale na którym powinniśmy być. Wierzę jednak, że powoli będziemy piąć się w górę, że wiosną zaczniemy wygrywać a w przyszłym sezonie powalczymy o coś więcej, będziemy myśleć o górnej części tabeli. Rozmawialiśmy z prezesem Marcinem Jaroszewskim i powiedziałem, że chyba będziemy musieli postawić na doświadczenie jeśli chodzi o sprawy sportowe.

Chodziło o trenera?

- Tak, ale także o sprawy związane z koordynacją, ze znajomością zawodników, znajomością rynku, ze ściąganiem do klubu odpowiednich graczy. Dlatego w Zagłębiu pojawił się Robert Podoliński jako koordynator. Rozmawialiśmy, mam nadzieję, że zmiany przyniosą odpowiednie następstwa: spowoduje, że będziemy w miejscu, w którym powinniśmy być.

W klubie pojawił się doświadczony trener Kazimierz Moskal. Rozmawialiście?

- Nie mieliśmy okazji, ale wierzę w efekty jego pracy.

Mecz z Wisłą się panu podoba?

- Jesteśmy w zupełnie innym momencie przygotowań, dla Wisły to jeden z ostatnich sparingów, my dopiero zaczynamy. Mam nadzieję, że z naszą grą będzie tylko lepiej.

Rozmawiamy na Stadionie Ludowym, ale już mieszkańcy Sosnowca będą cieszyć się z Zagłębiowskiego Parku Sportowego, który powstaje na Górce Środulskiej. Inwestycja jest w trakcie i muszę przyznać, że robi wrażenie. Niektórzy twierdzą, że to może być nowy architektoniczny symbol Sosnowca.

- Rzeczywiście, buduje się coś wielkiego i nie chodzi mi o gabaryty, ale specyfikę tej inwestycji [na małej przestrzeni powstają nowoczesne stadion, hala i lodowisko, przyp.aut.] W Europie a być może na świecie drugiego takiego miejsca znaleźć się nie da. W jednym z branżowych pism przeczytaliśmy, że obecnie to jedna z dziesięciu najważniejszych inwestycji budowanych na terenie Polski. Bardzo nas to cieszy. Muszę podkreślić, że inwestycja... już się w jakiś sposób spłaca! Jak to możliwe? Wielu inwestorów chce teraz w rejonie Górki Środulskiej inwestować. Budują się nowe osiedla mieszkaniowe a ceny mieszkań w tym rejonie wzrosły o sto procent a mówimy zarówno o rynku wtórnym jak i pierwotnym. Ta inwestycja jest więc udana także w sensie ekonomicznym. Czas na radość będzie już niedługo, bo w maju przyszłym roku.

Będą z nich korzystać mieszkańcy Sosnowca; nie tylko z okazji wydarzeń sportowych i kulturalnych, bo będą tam organizowane koncerty. Będą cieszyć się tym obiektem w wolnym czasie przesiadując w restauracji albo ćwicząc na fitnessie. Po ostatnich zmianach w projektach mają tam być także przedszkole i żłobek - tak żeby to miejsce bez przerwy tętniło życiem. To ma być miejsce żyjące cały rok, to nie ma być - jak twierdzą niektórzy krytycy - jedynie stadion dla Zagłębia. To będą obiekty sportowo-kulturalno-targowe, kolejne funkcje pewnie się pojawią. Będziemy z tego miejsca bardzo dumni

A krytycy? Mówią o kosztach...

- To niedużo więcej niż 200 mln zł. W tym roku na inwestycje w całym mieście wydajemy 200 mln zł. Nikt więc na tym nie ucierpi. Obiekty sportowe są tak samo potrzebne jak muzea czy szkoły. Ludzie będą z tych obiektów korzystać, bo dziś jest moda na sport. I nie tylko sport: do dziś w Sosnowcu nie ma miejsca gdzie można by zorganizować duży, ciekawy koncert wielkich gwiazd. Widzę same plusy i kiedy to będzie gotowe zapewne przeciwników... już nie będzie.
https://sport.interia.pl/klub-zaglebie- ... Id,4998617


Znow Czado i znow pianie z zachwytu .

P R O P A G A N D A !!!!!

Co ze szpitalami Panie Prezydencie ????? Wiem co pisze bo juz dotyka mnie to osobiscie !!!
Ile jeszcze kasy w Zaglebie, ktore nie prowadzi nikt profesjonalnie . Nie szkoda panu mieszkancow, ze wydaje pan ich pieniadze na zabawe w klub przez wiadomych ludzi.
Dopiro wyszlo na jaw ze w sumie w 2020 dal pan prawie 7 milionow zlotych na ta zabawe w Futbol Managera . Gdyby w Niepolomicach mieli takie pieniadze to pewnie bylby awans a u Nas ?
Gdzie obiecane przez pana zmiany pod koniec roku, ktore mialy nastapic. Pan Tomczyk w nagrode zmienil tylko stanowisko w nagrode za "super" prace.
WSTYD PANIE PREZYDENCIE WSTYD
Oszukal NAS pan mamiac o zmianach

..................................................................................................................................................................................................................................................................

I te dodatkowe wymowne 9sekund z wielokropkiem dla pana. To odnosnie tego co mysle pozytywnego o zarzadzaniu miejskimi pieniedzmi na rzecz Zaglebia.
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2021-01-21, 11:44 pm

Wg p rezydenta Sosnowca klubowi odbija się czkawką ekstraklasa . Hm . A przypadkiem powodem czkawki nie były fanaberie transferowe prezesa ( najpierw brak transferów po awansie a potem na gwałt i za każdą cenę ) oraz całkowity brak umiejętności zarządzania klubem piłkarskim na tym poziomie ?
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tom 2021-01-22, 12:00 am

https://www.youtube.com/watch?v=JnNOnqXFR2M

Dałem tu to youtube to w sumie prasa :)
Tom
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2021-01-22, 11:09 am

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2021-01-24, 12:42 pm

Utajniony sparing Zagłębia Sosnowiec
24 stycznia 2021 Krzysztof Polaczkiewicz I liga, Korona Kielce, Mateusz Machała, Mikołaj Staniak, Montolio, piłka nożna, transfery, Zagłębie Sosnowiec
Sosnowiczanie przegrali sparing z Koroną, który zamiast na Stadionie Ludowym odbył się na boisku w Kielcach.


Spotkanie zakończyło się jednobramkową wygraną kielczan. Zwycięskie trafienie zaliczył w końcówce spotkania Paweł Łysiak.

Sobotni sparing pierwotnie miał się odbyć w Sosnowcu, ale po środowym meczu z Wisłą Kraków murawa Stadionu Ludowego została naruszona, stąd decyzja o zmianie lokalizacja gry kontrolnej. Gospodarze, którzy od początku dążyli do „utajnienia” spotkania zadecydowali, że na mecz nie zostaną wpuszczeni przedstawiciele mediów. Kluby realizowały transmisję, ale ze względu na problemy techniczne w sieci można było zobaczyć tylko pierwszą połowę, ale jakość i tak była bardzo słaba.

Do przerwy bramki nie padły. Najlepszą okazję do zdobycia gola miał w ekipie z Kielc Emile Thiakane, ale piłkę na rzut rożny skierował Szymon Frankowski, który debiutował między słupkami sosnowieckiej bramki. Zagłębie także miało swoją okazję, ale na posterunku był Marek Kozioł, który poradził sobie ze strzałem Patryka Miszaka.

W drugiej połowie więcej z gry mieli gospodarze, którzy na siedem minut przed końcem zdobyli zwycięską bramkę. Dośrodkowanie Kornela Kordasa zamienił na gola Łysiak, który pokonał Matko Perdijicia uderzeniem piłki głową.

Zagłębie po raz drugi testowała Hiszpana, który wystąpił także na środku obrony w meczu z Wisłą. To 24-letni Genis Montolio. Piłkarz w tym sezonie jest bez klubu. Ostatnim jego miejscem zatrudnienia była druga drużyna Deportivo Aleves.

Urodzony w Barcelonie piłkarz w wieku juniorskim występowała w FC Barcelonie, Espanyolu Barcelona oraz US Cornelia. W seniorskiej piłce zaczynał od gry w Villareal C, następnie grał w drugiej drużynie. W sezonie 2017/2018 ocierał się o pierwszy zespół. W hiszpańskiej Primera Division nie było mu dane zagrać, za to zaliczył jeden pucharowy występ w barwach Villareal w Lidze Europy gdzie Hiszpanie pokonali 1:0 Maccabi Tel-Aviv. Następnie trafił do drugiej drużyny Espanyolu, potem był graczem Levante, a w sezonie 2019/2020 grał w Alaves B.


W sobotę Montolio wyszedł w podstawowym składzie i ponownie jak przeciwko Wiśle tworzył duet środkowych obrońców z Lukasem Duriszką. W drugiej połowie do momentu zejścia z placu gry w 71 minucie grał w parze z Piotrem Polczakiem.

Na początku tygodnia mają zapaść decyzje co do jego ewentualnej gry w Sosnowcu. Jeśli tak się stanie, Montolio byłby trzecim Hiszpanem w historii Zagłębia. Do tej pory w Sosnowcu grali Carles Martinez, która przygoda z klubem trwała zaledwie pół roku (wiosna 2016) oraz Rubio, młodszy brat Carlitosa, który także na Ludowym występował przez jedną rundę ubiegłego sezonu.

Zagłębie testuje środkowego obrońcę „na już”, ale podpisuje także kontrakty przyszłościowe. Profesjonalne z klubem podpisało właśnie dwóch młodych, 18-letnich graczy: Mateusz Machała i Mikołaj Staniak.

Obaj będą trenować i grać w drugiej drużynie, która walczy o awans do IV ligi, a w przyszłości mają powalczyć o miejsce w pierwszym zespole sosnowiczan. Machała trafił do Sosnowca z RKS Grodziec, z kolei ostatnim klubem Staniaka był KS Raszyn.

Kolejny sparing Zagłębie ma rozegrać na własnym terenie 30 stycznia, a rywalem będzie zespół Widzewa Łódź.

Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec 1:0
1:0 – Łysiak 83.

Korona: Kozioł (64. Sandach) – Podgórski (46. Prętnik; 71. Turek), Kobryń (46. Szymusik), Szarek (46 Mario Zebić), Szywacz (64. Seweryś) – Lisowski (46. Kordas), Gąsior (46. Petrović), Hugo Díaz (46. Pervan), Kiełb (46. Łysiak), Thiakane (46. Oliveira) – Yılmaz (46. Firlej; 64.Rybus).

Zagłębie: (I połowa) Frankowski – Turzyniecki, Ďuriška, Montolio, Gojny – Szwed, Ambrosiewicz, Korzeniecki, Maia, Mišák – Gregório.
(II połowa) Perdijić – Ryndak (71. Wiszniowski), Polczak, Montolio (71. Sobczak), Seedorf – Małecki, Grochala, Radkowski, Oliveira, Pawłowski – Góral

https://sportdziennik.com/utajniony-spa ... zUMPjQmJc8
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2021-01-25, 10:39 pm

Patryk Małecki może trafić do III ligi. Ma lukratywną ofertę z małego potentata
Szymon Mierzyński Szymon Mierzyński 25 Stycznia 2021, 21:37

Jesienią Patryk Małecki był podstawowym zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec, teraz może zejść dwie klasy niżej. Doświadczonego pomocnika chce Radunia Stężyca, która słynie z bardzo wysokich kontraktów jak na czwarty poziom rozgrywkowy.


32-latek otrzymał od lidera III ligi gr. 2. konkretną ofertę i jeśli zdecyduje się ją przyjąć, spróbuje pomóc klubowi z Pomorza w wywalczeniu awansu na szczebel centralny.
W przeszłości Radunia Stężyca wielokrotnie ściągała piłkarzy z wyżej notowanych klubów. Przed sezonem 2019/2020 zatrudniła kilku graczy ówczesnego spadkowicza z zaplecza ekstraklasy, Bytovii Bytów. Obecnie występują w niej m. in. Rafał Kosznik, Michał Czekaj czy Filip Burkhardt.

Gmina Stężyca jest jedną z najbogatszych w województwie pomorskim, a klub jest utrzymywany z wysokich dotacji. Średnie pensje jego zawodników to ok. 13 tys. zł, lecz najlepsi osiągają zarobki nawet na poziomie 20 tys.

Patryk Małecki mógłby z pewnością liczyć na jeden z najwyższych kontraktów, bo jesienią regularnie grał w Zagłębiu Sosnowiec. W jego barwach zebrał 17 występów w Fortuna I lidze, zdobywając 2 gole.

Radunia jest aktualnie liderem III ligi gr. 2. Po 17 kolejkach gromadzi 43 pkt. - o dwa więcej niż Polonia Środa Wlkp. Zespół ze Stężycy już od jakiegoś czasu bije się o awans do II ligi. W ubiegłym sezonie obszedł się smakiem, bo w przerwanych z powodu epidemii COVID-19 rozgrywkach zajął 2. miejsce - za KKS 1925 Kalisz. https://sportowefakty.wp.pl/amp/pilka-n ... -potentata
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2021-01-26, 10:15 am

Wiem, że bez związku z piłką nożna, ale szlag mnie trafia
https://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec ... =BoxLoSoMT
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2021-01-26, 10:31 am

novack napisał(a):Wiem, że bez związku z piłką nożna, ale szlag mnie trafia
https://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec ... =BoxLoSoMT


Wkleiłem cały artykuł w temacie "Zagłębie - sprawy całego regionu jako regionu" bo wydaje mi się, że niema sensu pisać o tym w tym miejscu. tym bardziej, że nie tylko u Ciebie sprawa wzbudza silne emocje.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2021-01-26, 2:43 pm

August napisał(a):
novack napisał(a):Wiem, że bez związku z piłką nożna, ale szlag mnie trafia
https://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec ... =BoxLoSoMT


Wkleiłem cały artykuł w temacie "Zagłębie - sprawy całego regionu jako regionu" bo wydaje mi się, że niema sensu pisać o tym w tym miejscu. tym bardziej, że nie tylko u Ciebie sprawa wzbudza silne emocje.

Jest taki temat na tym forum? Podeślij linka.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2021-01-26, 2:51 pm

novack napisał(a):
August napisał(a):
novack napisał(a):Wiem, że bez związku z piłką nożna, ale szlag mnie trafia
https://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec ... =BoxLoSoMT


Wkleiłem cały artykuł w temacie "Zagłębie - sprawy całego regionu jako regionu" bo wydaje mi się, że niema sensu pisać o tym w tym miejscu. tym bardziej, że nie tylko u Ciebie sprawa wzbudza silne emocje.

Jest taki temat na tym forum? Podeślij linka.

viewtopic.php?f=13&p=323305#p323305
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2021-01-26, 2:56 pm

Dzięki szczególnie, że nie miałem dostępu do całego tekstu.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2021-01-27, 10:56 am

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez NHK12 2021-01-27, 12:04 pm

Z powyższego tekstu wynika , że prezes 100 lecia szuka defensora ,który będzie solidnym wzmocnieniem , a nie uzupełnieniem skladu, jesli sie takowy nie znajdzie to parą stoperów będzie Duriska Polczak. Więc spodziewam sie drugiego wariantu i kabaretu w defensywie ciąg dalszy :brawo: :brawo: :brawo:
NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników